کالین پاول می گوید: رای گیری برای بایدن. بالا دیگر جمهوری خواهان ممکن است به زودی به دنبال.

کالین پاول وزیر خارجه سابق تحت جمهوریخواه جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: صبح روز یکشنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “زیرفشار” از قانون اساسی و که او می تواند رای گیری دموکراتیک نامزد جو بایدن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

در حالی که سال 2020 انتخابات نمی خواهد mark Powell, مقعد اولین بار, حمایت حزب دموکرات برای ملت بالاترین مقام (او حمایت وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016) او نظر قابل توجه است که آنها می آیند به عنوان تعدادی دیگر از رهبران جمهوری خواه ابراز تردید و یا آشکار مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی.

“من فکر می کنم او بوده است نه موثر جمهور. او نهفته در همه زمان ها” پاول گفته سی ان ان جیک دق الباب کرد و افزود که او “نزدیک” به بایدن و قصد دارد به حمایت از او.

“هر شهروند آمریکایی به نشستن و فکر می کنم آن را از طریق و تصمیم گیری خود را به” پاول گفت. “استفاده از عقل سلیم خود می گویند آیا این خوب است برای کشور من قبل از اینکه شما می گویند این برای من خوب است.”

پاول همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به ضد خشونت پلیس تظاهرات نشان می دهد که او را منحرف از اصول مندرج در قانون اساسی ایالات متحده — و افزود: او “نگرانی عمیق” توسط رئیس جمهور تمایل به حمله به کسانی که مخالف او.

رئیس جمهور توهین “هر کسی که جرات به صحبت می کنند و در برابر او. که خطرناک است برای دموکراسی ما آن را خطرناک برای کشور ما” پاول گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به پاول نظرات با توهین صبح روز یکشنبه به tweeting که پاول “واقعی سفت” که رهبری این کشور را به جنگ در خاورمیانه است. سپس او را بازتوییت کرد JT, Lewis دولت جمهوری کاندیدای سنا در کانکتیکات که نوشت که “بازنشسته بوروکرات” نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که او را “پایان دادن به فساد که پد خود را در حساب های بازنشستگی!”

یکشنبه اولین بار نیست پاول علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن — او گفت که او رای دادند کلینتون در سال 2016 و به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “یک رسوایی ملی و بین المللی pariah” در ایمیل به بیرون درز کرد که در آن سال. اما در صحبت کردن در حال حاضر او می پیوندد و تعدادی دیگر از برجسته جمهوری خواهان که در حال بنا به گزارش ناراضی با رهبر حزب خود است.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و سناتور. میت رامنی یوتا نمی خواهد حمایت تهمت انتخابات, مبارزات انتخاباتی, به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه. افراد نزدیک به جب بوش گفت: بار او نیست برخی از چگونه او رای خواهد داد و سیندی مک کین بیوه سن. جان مک کین است که “تقریبا قطعی” برای حمایت بایدن.

ان بی سی کلی o’donnell, گزارش مشاور سابق رئیس جمهور بوش تحت فشار قرار دادند در این گزارش خواستار آن را “به طور کامل ساخته شده است.” این مشاور افزود: “پرزیدنت بوش بازنشسته از ریاست جمهوری سیاست نیست و نشان داد که چگونه او رای خواهد داد.”

بدون در نظر گرفتن آن بعید به نظر می رسد بوش به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود: هیچ یک از این ارقام پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما برخی از کسانی که — از جمله سخنرانان سابق از خانه پل رایان و جان بونر — باید به طور فعال و تایید رئیس جمهور انتخابات را پیشنهاد داد.

این بایدن مبارزات انتخاباتی گزارش می بیند به اندازه کافی از فرصت با این و مردمی جمهوری خواهان است که در آن حتی برنامه ای برای راه اندازی یک “جمهوری خواهان برای بایدن” گروه بعدها در مبارزات انتخاباتی دموکرات ها نزدیک به کمپین گفت: بار.

و آن است که نه تنها جمهوری خواهان که در حال انتقاد از رئیس جمهور است. تعدادی از نخبگان و مقامات نظامی — که معمولا کار به باقی می ماند حزبی — نیز با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر بیش از پاسخ خود را به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که رخ داده است در شهرستانها در سراسر کشور. برخی از بحث حرکت شامل گزارش خواستار 10,000 وظیفه فعال خدمات اعضا برای اعزام به آنها را متوقف کند و با استفاده از ما پارک پلیس و دیگر مقامات مجری قانون به گاز اشکآور معترضان مسالمت آمیز تا راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گرفتن عکس در مقابل در نزدیکی کلیسا.

سابق وزیر دفاع جیم Mattis که استعفا از پست خود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2018 بیش از رئيس جمهور در سیاست های خود در سوریه باقی می ماند و به طور گسترده ای مورد احترام در هر دو طرف راهرو منتشر excoriating بیانیه ای در اوایل این هفته.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به سعی” Mattis نوشت. “ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما است.”

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید رئیس ستاد John Kelly روز جمعه گفت او موافقت با Mattis.

و ژنرال جان آلن فرمانده سابق نیروهای آمریکا در افغانستان گذراند op-ed در سیاست خارجی نوشتن که مغلوب ساختن پیشی جستن “شکست خورده است و برای نشان دادن همدردی و همدلی و محبت و یا درک (برای کسانی که معترض نژادی و بی عدالتی)—برخی از صفات کشور در حال حاضر نیاز از آن بالاترین مقام.”

چگونه گسترده احساسات پاول بالا جمهوریخواهان و برخی از رهبران نظامی در حال آشکار خواهد شد در پاییز; نظرسنجی, اما نشان می دهد بایدن برگزار کرده است یک مزیت کمی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن برای ماه یکی شده است که افزایش در این هفته از سراسر کشور ضد نژادپرستی تظاهرات به وجود آمد و پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme