به عنوان کشور بازگشایی, سیاه, کارگران در حال گرفتن پشت

به عنوان کسب و کار در سراسر ایالات متحده شروع به بازگشایی میان Covid-19-مربوط به سقوط اقتصادی بیکاری کلی اعداد در آمریکا بهبود یافته است و با توجه به وزارت کار ممکن است شغل گزارش. اما در حالی که نرخ بیکاری برای بسیاری از گروه رفت پایین آن اندکی افزایش یافت و برای آمریکایی های سیاه و سفید.

اقتصاد را به دست آورد حدود 2.5 میلیون شغل ممکن است به عنوان نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد از 14.7 درصد در ماه آوریل با توجه به وزارت کار آمار منتشر شده در پنج شنبه.

با وجود این به گزاف گویی اینها هنوز هم بدترین شغل اعداد پس از رکود بزرگ. گسترده, اما, چهره ها دیده می شد به عنوان یک خبر خوب به خصوص با توجه اقتصاددانان به حال تخمین زده است که وجود دارد خواهد بود در حدود 7 میلیون شغل از دست داده در ماه مه با یک بازیابی در آغاز تنها یک بار متحده و کسب و کار شروع به بازگشایی شده است. بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی وجود دارد نمی تواند به شکل V بازیابی معنی تیز ضرر و زیان به دنبال سریع دوباره که نگاه مانند یک V بر اشتغال نمودار. اگر چه ما اقتصاد است که به دور از بهبودی کامل که دقیقا چه کار سود شبیه جمعه.

آمار دیده می شد که بسیار مثبت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد جمعه که جورج فلوید یک کارگر است که از دست شغل خود را به دلیل همه گیر قبل از مرگ در دست مینیاپولیس پلیس خواهد بود “لبخند را” در کاهش بیکاری اعداد.

اما نه هر کس بهره مند از یک تقویت اقتصاد: سیاه و سفید-نرخ بیکاری افزایش کمی به 16.8 درصد و 0.1 درصد از ماه گذشته. با توجه به اداره آمار نیروی کار این به این معنی 3.3 میلیون سیاه آمریکایی ها بیکار بودند در ماه مه در مقایسه با 3.2 میلیون در ماه آوریل و 1.2 میلیون در ماه ژانویه است.

آسیایی, آمریکایی ها نیز بهره مند نیست از کلی کاهش نرخ بیکاری — نرخ بیکاری در آن جامعه افزایش کمی و 0.5 درصد از آوریل تا ماه مه آینده در 15 درصد است. در عوض دستاوردهای رانده شدند تا حد زیادی با کارگران که نرخ بیکاری کاهش یافت و از 14.9 درصد در ماه آوریل به 12.4 درصد در ماه مه. نرخ بیکاری برای Latinx کارگران کاهش یافت و کمی به 17.6 درصد از 18.9 درصد در ماه آوریل است.

یکی از دلایل این نتایج این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه مهمان نوازی و خدمات و خرده فروشی بازار کار به خصوص که همه نامتناسب استخدام, سیاه و Latinx کارگران است. سیاه بیکاری به احتمال زیاد خواهد بود و حتی بیشتر به جز برای این واقعیت است که مردم رنگ به طور کلی در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کارگران ضروری مانند حمل و نقل و فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

هنوز هم با توجه به وزارت کار داده کمتر از نیمی از سن کار مردم سیاه و سفید در حال حاضر شاغل هستند ساخته شده است که این مشکل در بسیاری از موارد به پرداخت صورتحساب به طور منظم در حال حاضر — یک پیو مطالعه انجام شده در مارس یافت 48 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید گزارش مشکل با پرداخت صورتحساب بیشتر از هر گروه قومی.

علاوه بر هدف قرار دادن کارگران سیاه پوست سخت در کیف پول گیر کرده نامتناسب اثر در سلامت مردم است. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از داده های سیاه مردم متاثر شده اند Covid-19 در یک نرخ بسیار بالاتر از همتایان سفید.

در سراسر کشور حدود 30 درصد از Covid-19 بیماران, سیاه, حتی اگر مردم سیاه و سفید تنها را تا 13 درصد از کل جمعیت. سیاه, افراد استعداد ابتلا به این ویروس شده است به شکل یک سابقه طولانی از تبعیض و به حاشیه رانده در دسترسی به مراقبت های بهداشتی به عنوان بورسی را آنا شمالی توضیح داد:

[B]عدم آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به بیماری های زمینه ای به دلیل گسترده نژاد پرستی و نابرابری کارشناسان می گویند. تفاوت های بسیاری در سلامت در امریکا هستند “تولید شده توسط دسترسی به چیزهایی مانند زمان کافی برای تهیه غذاهای سالم در خانه” و “کافی پول به کار نمی شود و در سه شیفت و واقعا سطح استرس بالا,” لینچ گفت: — دسترسی که فقط به احتمال زیاد به. به عنوان [Fabiola] Cineas یادداشت 22 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید زندگی در فقر در سال 2018 در مقایسه با 9 درصد از سفید آمریکایی است.

فراتر از فقر و تعدادی از عوامل کمک به سلامت فقیر میان مردم سیاه و سفید از نژاد پرستی در تنظیمات پزشکی به سلامت جسمی اثرات تبعیض است. Redlining و دیگر اشکال مسکن تبعیض را ساخته اند آمریکایی های سیاه و سفید بیشتر به احتمال زیاد به زندگی در محله های متاثر از آلودگی محیط زیست که فدرال و مقامات دولتی بوده است و به کندی پاسخ به نوبه خود افزایش نرخ بیماری های مزمن.

این سلامت و بحران اقتصادی به عنوان یک کانون توجه قرار داده است در عین حال یکی دیگر از بحران: که از خشونت پلیس. شده اند وجود دارد تظاهرات گسترده نشان دادن در برابر چنین خشونت برانگیخته شده توسط Floyd مرگ یک مرد که تا به حال Covid-19 خود را از دست داد کار به دلیل همه گیر و سپس کشته شده توسط پلیس.

شناخت این سه بحران: سلامت اقتصادی و وجودی منجر به آمریکایی ها شکستن قرنطینه و به طور بالقوه خطر سلامت خود را با توجه به این ویروس در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی گسترده — از جمله نوع نژادپرستی نظاممند است که منجر به شغل اعداد مانند آن دیده می شود جمعه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme