اعتراض در طول یک بیماری همه گیر در معرض خطر است. بسیاری از تصمیم گرفته اند آن را به ارزش آن است.

به عنوان کسی که مبتلا به آسم مردیت بلیک بود بسیار نگران بیمار شدن در این بیماری همه گیر. با Covid-19 گسترش در سراسر امریکا او در آنجا ماند در داخل خانه اش در بوستون برای 12 هفته جدا از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است.

او خود قرنطینه به پایان رسید و در تاریخ 1 ژوئن. پس از جورج فلوید را قتل به دست پلیس در مینیاپولیس او مجبور شد به راهپیمایی در خیابان ها با جمعیت زیادی از دیگر Bostonians در نزدیکی. او عینک یک ماسک صورت و با استفاده از تعداد زیادی از ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب.

“من قطعا کمی عصبی” در مورد ابتلا به Covid-19 در میان جمعیت می گوید: Blake یک محقق در دانشگاه هاروارد بشردوستانه ابتکار. اما نشان دادن و صحبت کردن مهم تر بود به او در این لحظه: “من باید منافع مقرره در حمایت از سیاه و قهوه ای مردم نه تنها حرفه ای اما شخصا” او می گوید. او احساس او می تواند دیگر اولویت بندی شخصی خود ایمنی از coronavirus.

بلیک با این نسخهها کار با بهداشت حرفه ای و پزشکان ER هر روز و می دانستم که پیوستن به جمعیت خطرناک بود — برای خودش و جامعه است. اما او ساخته شده و دقت محاسبات: Covid-19 خطر بزرگ است و به او اعتراض شد که ارزش آن.

در سمت راست برخی از مفسران را متهم به کارشناسان بهداشت عمومی از نفاق در اطراف تظاهرات برای حمایت از آنها پس از چند ماه از مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

برخی از کسانی که مفسران پرسید: این عادلانه است اگر آزرده نمی توانید برگزاری مجالس ترحیم برای عزیزان در حالی که دیگران در حال راهپیمایی مرتبه? چرا باید کسب و کار باقی بماند بسته که چندین بالا مشخصات کارشناسان می گویند تظاهرات هستند ارزشمند است ؟ نویسنده J. D. ونس برای یک ترس عمومی متخصص بهداشت تاییدیه از اعتراض را تضعیف اعتماد در نظر کارشناس. “من هنوز شگفت زده چگونه به سرعت اخلاقی سرزنش متوقف شد به عنوان به زودی به عنوان نخبگان-مورد علاقه تظاهرات شروع به گرفتن جای” ونس توییتی.

صحبت کردم به چند کارشناسان بهداشت عمومی که در حمایت از اعتراضات — هر دو سیاه و سفید — درخواست از آنها چه می خواهید آنها مردم مانند ونس می تواند قبول کند.

در اینجا چیزی است که آنها می گویند: معترضان بیشتر ترس از انجام هیچ چیز پس از جورج فلوید را کشته و از این بیماری همه گیر. و قرن سیستمیک نژادپرستی طول عمر از تبعیض و سال ها از تماشای مردم سیاه و سفید مردن دلیلی درایو آن ترس است.

“این سخت است برای من به عنوان یک بهداشت حرفه ای که می داند من سابقه به blanketly کسی بگویید به تمام این مردم را در خیابان ها زمانی که آنها در حال اعتراض به 400 سال های مختلف همه گیر اتفاق می افتد که نمی شود عفونی” Zinzi بیلی اجتماعی و اپیدمیولوژی در دانشگاه میامی می گوید. “این چیزی است که به طور بالقوه یک فرد سفید در حال رفتن به گرفتن. درست است؟”

مردم در حال بیرون رفتن به خیابان به خاطر آنها احساس زندگی خود را در آن بستگی دارد چرا که در هر 1,000 سیاه مردان می میرند در دست پلیس است. چرا که آنها از ترس یک افسر دولت آنها را بکشند برای چیزی خرده مثل این است که مشکوک به داشتن یک تقلبی $20 bill به عنوان فلوید بود. آنها در حال رفتن به دلیل سیستمیک دلایل Covid-19 است آسیب مردم سیاه و سفید در شماره های بالاتر و از آنجا که مردم به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین دوره بیماری.

“مردم در خیابان ها به دلیل آنها را به” رئا بوید متخصص اطفال که با این نسخهها کار در منطقه خلیج کالیفرنیا می گوید. “به این دلیل است که چه چیز وخیم هستند. حتی در تنظیم یک بیماری همه گیر که در آن به نظر می رسد مثل این است که در خارج وجود دارد خطرات زندگی خود را. وجود دارد بنابراین بسیاری از خطرات در زندگی خود را. شما رو به خارج وجود دارد به تلاش برای حفاظت از آن است. نیاز مردم و مردمی به طور خاص نیاز به یک تن از تغییرات اتفاق می افتد بلافاصله.”

از دست رفته یک مراسم تشییع جنازه دردناک است. نگه داشتن یک کسب و کار بسته دردناک است و باعث آسیب واقعی. هیچ کس شک و تردید است. سوال این است: شما می توانید زندگی با عواقب?

و اگر از سوی دیگر شما احساس می کنید مانند شما زندگی و زندگی مردم برای مراقبت از شما بستگی به اعتراض ؟

بسیاری از معترضین در پی توصیه های بهداشتی در حالی که نشان دادن: پوشیدن ماسک فاصله با استفاده از ضد عفونی کننده دست و گرفتن تست شده برای Covid-19. اما آن را نیز باید گفت که هیچ کاملا امن راه برای نشان دادن در مجامع در طول یک بیماری همه گیر و تهدید جدید امواج Covid-19 است که هنوز هم بسیار واقعی است.

موارد جدید Covid-19 سراسر کشور باید به کاهش بوده است از اوج اما ملی شماره مبهم کوچکتر شیوع آن در حال افزایش در برخی از مناطق. چیزهایی که ممکن است به دنبال بهتر اما هنوز هم وجود دارد در اطراف 20,000 جدید Covid-19 مورد در هر روز است. و این است که تنها کسانی که در حال گرفتن تست شده است. با توجه به Ashish Jha, استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد تعداد واقعی جدید روزانه عفونت در ایالات متحده ممکن است نزدیک به 125,000.

این تظاهرات نیز رخ می دهد در یک عمیقا نامشخص زمان در طول بیماری همه گیر. وضعیت کلی به نظر می رسد به بهبود اما موج جدید می تواند دم در زیر سطح به عنوان متحده بازگشایی شده است. دوره کمون این ویروس همراه با منابع محدود برای تست معنی است که ما نمی توانیم در زمان واقعی آگاهی از وضعیت شیوع.

هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی و یا چگونه موج بعدی ممکن است. وجود دارد بنابراین بسیاری از مجهولات در مورد چگونه این ویروس را در یک کشور با یک درهم آمیخته سیستم از پاسخ و سطوح مختلف از پایبندی به اجتماعی فاصله و ماسک ،

که گفت: ما می دانیم که این ویروس مرگبار بالقوه است که هنوز هم بزرگ است. ما هنوز به دنبال در برخورد با Covid-19 در یک زمانبندی از ماه اگر نه سال است.

ما همچنین می دانیم که تجمع جرم در حال مخاطره آمیز حتی اگر مردم را به اقدامات احتیاطی. بله, آن را امن تر است که تظاهرات در خارج (تعداد بسیار کمی وجود دارد موارد مستند از coronavirus انتقال). بله, آن را امن تر زمانی که مردم ماسک; آن را امن تر زمانی که مردم سعی می کنید به فاصله خود از یکدیگر است. اما وجود دارد هیچ چیز مانند صفر خطر با این ویروس. و ریاضی از رشد نمایی به معنی آن را نمی بزرگ جرقه برای ایجاد یک شیوع است که اعداد در هزار است.

“من بسیار نگران به عنوان همکاران من در بهداشت عمومی زمانی که آنها را ببینید این نوع از جمعیت” دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یک مشاور ارشد کاخ سفید در گیر گفت fardia electronics در روز جمعه. “قطعا وجود دارد در معرض خطر است. من می توانم بگویم که با اعتماد به نفس.”

این امکان وجود دارد Covid-19 را در میان کسانی که در راهپیمایی فریاد از قطرات تنفسی مملو از فریاد برای عدالت است. آن را نیز ممکن است Covid-19 را با توجه به اجرای قانون در واکنش به پرتاب گاز اشک آور به جمعیت مردم و سرفه آنها را وادار به کوچکتر و فضاهای کوچکتر و سپس دستگیری آنها و محدود آنها را در سلول های زندان. آن را ممکن است عفونت را به هر دو روش.

این از دست داده است در کارشناسان بهداشت عمومی و نه این واقعیت است که موج بعدی از موارد ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع اقلیت معترض. آنها بیشتر احتمال دارد به بیمار بیشتر احتمال دارد به برچسب های ضروری کارگران اگر جدید مستند سفارشات آمده است.

“من قطعا نگرانی در مورد پتانسیل گسترش SARS-CoV-2 و چگونه این تظاهرات که ممکن است منجر به موج دوم Covid-19 خواهد بود که به طور نامتناسبی جامعه سیاه دوباره” جیمی کشتار-Acey متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا می گوید. “به عنوان یک سیاه اپیدمیولوژی … راه که من می بینم این است که کسانی که در خارج وجود دارد معترض می گویند که زندگی جورج فلوید, که سیاه و سفید زندگی موضوع که آنها اولویت سیاه زندگی بیش از خود زندگی فردی. و هیچ چیز وجود دارد بیشتر از خود خواهی است.”

برخی از روزنامه نگاران باید بوی بوی نفاق در اپیدیولوژی حمایت کردند. این همان کارشناسان بهداشت عمومی را پشتیبانی نمی کند anti-مستند معترضان بودند که این استدلال برای بازگشایی اقتصاد است. آنها را تقبیح, تجمع جمعی از مردم در یک استخر بزرگ. این استدلال است که کارشناسان بهداشت و درمان کرده اند که توصیه های خود را در حال حاضر وجود دارد که یک اعتراض است که هم راستا با عدالت اجتماعی سیاست.

“یکی از چیزهایی که من بوده ام به مردم این است که هدایت واقعا تغییر از ديدگاه بهداشت عمومی,” النور موری, دانشگاه بوستون, اپیدمیولوژی می گوید. “این همیشه ‘ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به جز فعالیت های ضروری.’ اما تعریف ضروری است نه علمی یکی — آن است که یک جامعه شناسی یک. … در اعتراض به خشونت پلیس این است که یک فعالیت ضروری برای بسیاری از مردم است.”

یک زن با “من نمی توانم نفس بکشم” نوشته شده در گردن او در یک تظاهرات در آتلانتا, گرجستان, on May 31.
الیاس Nouvelage/گتی ایماژ

(آن را تعجب آور نیست بسیاری از اپيدميولوژيستها در این راه احساس. در هنگام برخورد با یک بیماری همه گیر آنها اغلب مطالعه نابرابری اجتماعی و عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت. دلیل این کار ما در حال حاضر می دانم که بسیاری در مورد نژادپرستی نظاممند و اثرات آن بر سلامت.)

آلیسون Bateman, خانه پزشکی ethicist در دانشگاه نیویورک می گوید: ما نیاز به دقت فکر می کنم در مورد هزینه ها و مزایای هر نوع اعتراض.

“تمایل خود را برای یک مدل موی کافی برای متعادل پتانسیل آسیب است که شما در حال تحمیل بر دیگران” در طول یک بیماری همه گیر Bateman خانه می گوید. این هم درست است که خفقان اقتصاد در طول همه گیر ساخته شده است زندگی بدتر برای بسیاری از مردم است. اما باز اقتصاد به بالا بود هرگز تنها پاسخ. دولت می توانست بیشتر سخاوتمندانه در حمایت خود را از مردم ،

در حال حاضر فکر می کنم در مورد هزینه ها و منافع توده نژادی عدالت تظاهرات.

“برای مردم رنگ و سیاه و سفید مردمی هزینه های خود را از انجام کاری است که خیلی بیشتر از به طور بالقوه یک ویروس می گوید:” عایشه لانگفورد سلامت استاد ارتباطات در دانشگاه نیویورک. “من می تواند به مرگ به عنوان یک فرد سیاه و سفید در امریکا — به معنای واقعی کلمه فقط زندگی به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا یک عامل خطر برای مرگ, به طور بالقوه در دست پلیس و به طور بالقوه در تلویزیون ملی. و تاریخ نشان داده است که بسیاری از مردم [مجرمان] حتی به عدالت به ارمغان آورد. پس از آن تقریبا مانند زندگی خود را به دور انداخته شد. اگر من آرام و من مطلقا هیچ چیزی در من می میرند چون من وجود دارد.”

به عنوان Boyd قرار داده و آن را در یک اخیر انجمن پزشکی آمریکا پانل “اعتراض موجب صرفه جویی در زندگی می کند. سیاه و آزادی جنبش های عجیب و غریب در جنبش رهایی زنان در جنبش رهایی — تمام ساخته شده است در اعتراض.”

اگر شما بر این باورند که تظاهرات ضروری است “پس از آن من می خواهم بگویم اجتماعی خود را اولویت این است که برای انجام کاهش آسیب” Bateman خانه می گوید. برای معترضان است که به معنی پوشیدن ماسک و محافظ چشم اجتناب از فریاد نگه داشتن فاصله از دیگران و در حال آزمایش برای Covid-19 (در صورت امکان) پس از بازگشت از تظاهرات و حفظ فاصله اجتماعی در جنبه های دیگر زندگی است.

اجرای قانون می تواند کاهش آسیب بیش از حد به عنوان این جمعیت به نظر نمی رسد به رفتن به دور. این بدان معناست که با استفاده از گاز اشک آور و قرار دادن مردم در شلوغ نگه داشتن سلول ها همانطور که می دانیم محدود داخلی فضاهای بزرگترین محل خطر از همه است. در نیویورک, Gothamist, گزارش صدها نفر از معترضان قفل شد برای بیش از یک روز در سلول های تنگ — یک محل مناسب برای coronavirus به گسترش است. BuzzFeed تخمین زده حداقل 11,000 دستگیر شده اند در سراسر کشور در تظاهرات.

بحث در مورد همه گیر تظاهرات برد یک سوال: آیا هزینه بیشتر به جامعه: تشدید گسترش Covid-19 یا نه معترض برای عدالت نژادی در این لحظه ؟

“من می خواهم بگویم این است که این سوال اشتباه به درخواست می شود که تقریبا یک حواس پرتی” بیلی می گوید. “بسیاری از مردم فکر میکنند در یک زمان بسیار کوتاه افق. معترضان وجود دارد نه فقط برای خود. آنها وجود دارد برای نسل های آینده. آنها وجود دارد برای فرزندان و نوه ها برای زندگی در یک جامعه است. درست است ؟ بنابراین من نمی توانم فکر می کنم که این یک انحراف به تلاش برای تعیین کمیت آنچه که به نظر می رسد.” او نگران است که افرادی که در حال بالا آوردن Covid-19 خطرات واقعا فقط در تلاش برای خاموش کردن جنبش اعتراضی.

آن را دشوار است برای ایجاد یک مقایسه مستقیم این دو تهدید نژادپرستی و جدید Covid-19 موارد است.

اپیدیولوژی می توانید مدل چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم از نزدیک با هم در طول یک بیماری همه گیر. آنها می توانند به ما بگویید Covid-19 بیشتر احتمال دارد به گسترش زمانی که مردم تشکیل, که بیشتر عفونت و مرگ و میر ممکن است در نتیجه. اما آنها نمی توانند به راحتی مدل چه اتفاقی می افتد به نابرابری های موجود در جامعه زمانی که یک توده در جنبش اعتراضی تغییرات ضد نژادپرستانه نگرش بهتر است.

این اعتراضی است که توسط سوخت ایمان است که به ارزش آن خواهد شد: که وادار کردن یک حساب در جامعه به اندازه کافی خواهد بود برای صرفه جویی بیشتر در آینده زندگی می کند. و نه فقط صرفه جویی در زندگی می کند اما کاهش بار سیستمیک نژادپرستی در همه سطوح در جامعه است.

“اگر وجود دارد که بلافاصله در حال تعطیل در نیروی پلیس خود را من فکر می کنم که باعث می شود آن را به ارزش آن” Boyd پزشک متخصص اطفال می گوید. او اشاره چگونه لگو کشیده بازاریابی خود از پلیس با مضمون playsets. “و من فکر می کنم که بزرگ است — که وجود دارد یک تغییر فرهنگی در جهت مورد ما چگونه فکر می کنم در مورد پلیس که آن را به یک اسباب بازی نیست, آن است که بسیار کشنده و خطرناک در سیستم ما ساخته شده است که دارای مفاهیم نژادپرستانه در جامعه ما,” او می گوید.

و در حال حاضر این تظاهرات ممکن است در حال حاضر به حال تاثیر بر نگرش نژادی در امریکا است. پشتیبانی برای زندگی مهم است در تمام زمان بالا با توجه به بررسی های شرکت Civiqs.

آنچه که ارزش است که تغییرات فرهنگی در مقایسه با همه گیر? آیا ارزش همه Instagram پست من شاهد بوده ام از مردم سفید های راهنما برای دیگر افراد به صحبت کردن با خانواده های خود در مورد نژادپرستی نظاممند? آنچه که ارزش این جنبش اعتراضی و تاثیر بالقوه آن در ماه نوامبر انتخابات ؟ آیا ارزش نشان دادن چگونگی اجرای قانون می تواند به مقابله با معترضان مسالمت آمیز با وحشیانه به معنی زنده تلویزیون ؟ ممکن است همه این تکان خوردن جامعه به سلامت و رفاه مردم سیاه و اقلیت های بیشتر به طور جدی ؟

در حال حاضر شده اند وجود دارد برخی از تغییرات. مینیاپولیس است که پیاده سازی آن در اداره پلیس و تبدیل آن. رای دهندگان ثبت نام در حال افزایش. اما بزرگتر تغییرات فرهنگی در حال سخت تر را کمی سخت تر به می دانم که چگونه اگر و زمانی که آنها می تواند زندگی بهتر برای جوامع و صرفه جویی در زندگی می کند.

مشکل این است: چگونه می تواند ما واقعا مقایسه مرگ و نابودی همه گیر با همه که ؟ آنها عمل نمی در همان ابعاد است. بله هر دو نژادپرستی و همه گیر می تواند منجر به مرگ شود. اما در مقایسه با مرگ و میر به مرگ احساس خاموش. نژادپرستی خیلی بیشتر چندبعدی و آسیب رساندن در یک آرایه گیج کننده از راه.

فقط نگاهی به همه گیر و چگونه آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و جوامع اقلیت. وجود ساختاری دلایل این.

بسیاری از نژادها و اقلیت های قومی و استادان حقوق Ruqaiijah Yearby و سیما Mohapatra توضیح طبقه بندی شده به عنوان “ضروری” کارگران و قادر به کار از خانه و ترک کار خود و یا دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی. آنها زندگی می کنند در مسکن متراکم تر و بیشتر آلوده جوامع از سفیده — یک نتیجه از سال نژادپرستانه سیاست مسکن قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بیشتری در طول یک بیماری همه گیر. و هنگامی که آنها را بیمار و دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که اغلب محدود (به عنوان است که توانایی خود را به پرداخت هزینه برای آن).

“به خصوص در زمان شروع این بیماری همه گیر به منظور آزمایش شما نیاز به یک ارجاع در بسیاری از مکان ها از یک پزشک مراقبت های اولیه” Mohapatra می گوید. “و بسیاری از مردم از رنگ به دلیل از جایی که آنها زندگی می کنند و شما می توانید آن را ردیابی بازگشت به redlining … واقعا دسترسی ندارید.” این فقط یک مثال از اینکه چگونه ساختاری نژادپرستی است جانشین مشکل است که ساخته شده است روشن است که یک بیماری همه گیر می رسد.

آن را آسان به فکر می کنم در مورد بدترین سناریو مورد.

این تظاهرات می تواند گسترش Covid-19 و از آنجا که بسیاری از معترضان که از آن می تواند باعث تشدید تلفات در جوامع است. معترضان می تواند تشویق دیگران برای جلوگیری اجتماعی فاصله. این تظاهرات می تواند همچنان به صدمه زدن به همه گیر پاسخ; در حال حاضر برخی از تست سایت های بسته شده اند و در میان ناآرامی.

اگر Covid-19 موارد سنبله چند هفته پس از تظاهرات ما نمی خواهد بلافاصله دانم چرا شد آن تاکتیک های پلیس از گاز اشک آور? آن را به سادگی با جمعیت? آن اسامی? آن را به طور کلی “بازگشایی” ما اقتصاد است که اتفاق می افتد در همان زمان ؟ قبل و در طول تظاهرات متحده بودند بازگشایی بدون اقدامات مناسب مانند تست و ردیابی تماس در محل. این امکان وجود دارد که بسیاری از نقاط تعیین شد تا موج جدیدی از عفونت تظاهرات یا نه.

در صورت عدم وجود اطلاعات شفاف در انگشتان اشاره خواهد شد. مردم را سرزنش موج جدید در هر گروه از آنها ، گفتمان رشد خواهد کرد بیشتر قطبی. آن ممکن است به اعتبار حرفه ای بهداشت عمومی را تیره و تار می شود که محافظه کاران آنها را سرزنش برای دادن چراغ سبز به تظاهرات.

من می ترسم در مورد این بیماری همه گیر. من می ترسم در مورد موج جدید انفجار. اما به عنوان یک مرد سفید از برخی امتیاز, من احساس می کنم آن را برای من به قاضی اگر تظاهرات به ارزش آن است.

وجود واقعی هستند, خطرات مرگبار. اما این اعتراضات نیست در مورد cowering در ترس از خطرات. آنها در مورد امید به تغییر. امیدوارم که سخت است برای تعیین کمیت و سخت به اخراج.

“این امید که این نوع از جنبش توده ای است و همان تاثیر را از دیگر حقوق مدنی اقدامات” بلیک می گوید. “من امیدوارم که سیاستگذاران و قانون گذاران و مقامات منتخب با توجه به خطر محاسبه شده بسیاری از ما در حال ساخت چرا که این امر می تواند غم انگیز نه تنها در صورتی وجود دارد سنبله در Covid عفونت و مرگ و میر بلکه اگر هیچ سیاست تغییر شد بعد از این.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort