شهرها و ایالات متحده در حال جلوگیری پلیس از استفاده از chokeholds و گاز اشک آور

پس از شروع در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در دست سابق مینیاپولیس, مینه سوتا, افسر پلیس, معترضان و دیگر عدالت کیفری طرفداران اصلاحات پیشنهاد ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و خاص chokeholds. در حال حاضر از طریق دستور دادگاه و تغییر سیاست شهرستانها مانند مینیاپولیس و سیاتل شروع به اتخاذ آن دسته از اصلاحات.

مینیاپولیس شورای شهر رای دادند و جمعه به ممنوعیت پلیس با استفاده از chokeholds و گردن محدودیت شبیه به یک مورد استفاده توسط افسر در این دوره از فلوید مرگ است. آنها همچنین پیشنهاد انحلال مینیاپولیس اداره پلیس و جایگزینی آن با یک مدل جدید از اجرای قانون تمرکز بر امنیت جامعه.

“ارزیابی من از آنچه در حال حاضر لازم است به شکل شکست اصلاحات ما اقدام در مواجهه با مخالفان از این اداره و پلیس فدراسیون” نوشت: عضو شورای شهر استیو فلچر در یک زمان op-ed جمعه.

اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که اداره پلیس را جایگزین می خواهم نگاه نشده است اعلام کرد اما سبد بان خواهد بود برقرار بلافاصله.

کالیفرنیا نیز نورد یک سبد بان — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom جمعه اعلام کرد که او را مستقیم پلیس به استفاده از chokeholds در دولت است. که به شرح زیر سن دیگو رئیس پلیس دیوید Nisleit را دوشنبه اعلام ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط شهرستان افسران پلیس.

آن اطلاعیه آمده میان جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس — آنهایی که باید نشان داد حوادث متعدد پلیس, تجاوز, و آن شده اند که با استفاده از مواد شیمیایی و مواد محرک از جمله فلفل توپ و گاز اشک آور به عنوان روش کنترل تا حد زیادی جمعیت های مسالمت آمیز.

ویروسی ویدئوها از حوادث از جمله یکی از کشتار با گاز اشک آور صلح جمعیت مونتاژ در خارج از کاخ سفید منجر شده است معترضان و دیگران خواستار اصلاحات به نگرانی این تاکتیک — و این اعتراض را آغاز کرده است منجر به برخی از شهرستانها به موضوع و یا در نظر گرفتن ممنوعیت استفاده از برخی مواد محرک.

مثلا سیاتل شهردار جنی Durkan ممنوع استفاده از گاز اشک آور توسط پلیس علیه معترضان و تظاهرکنندگان در شهر برای 30 روز آینده. Allegheny County Council که شامل پیتسبورگ پنسیلوانیا پیشنهاد کرده است که قانون تعریف nonlethal سلاح و ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, flash-انفجار نارنجک و کیسه لوبیا دور. که اندازه گیری است تا برای رای گیری در روز سه شنبه.

شهر نیواورلئان Councilmember بانک جی همچنین پیشنهاد ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور در طول روز پنجشنبه شورای شهر نشست. پیشنهاد خود را پس از اجتماع اعتراض اداره پلیس را به کارگیری گاز اشک آور علیه معترضان در پل هلال احمر شهرستان اتصال چهارشنبه.

به طور مشابه, واشنگتن, DC, Councilmember jhow. Nadeau پنج شنبه اعلام کرد او خواهد بود پیشنهاد تصویب قانون منع استفاده از گاز اشک آور توسط پلیس منطقه.

در دنور, کلرادو, سیستم قضایی وزن در این مسئله است. جمعه یک قاضی فدرال به طور موقت ممنوع و پلیس با استفاده از سلاح های شیمیایی از جمله گاز اشک آور و اسپری فلفل و همچنین به عنوان پرتابه مانند گلوله های لاستیکی علیه معترضان مسالمت آمیز.

“دنور اداره پلیس شکست خورده است و در آن وظیفه به پلیس خود را در” قاضی R. بروک جکسون نوشت: در او حاکم است. دنور اداره پلیس روز جمعه گفت این امر مطابق با قاضی سفارش.

پورتلند اورگان بر اساس گروه حمایت نمی شوت PDX همچنین امیدوار است به یک قاضی حکومت در استفاده از گاز اشک آور در آن شهر — جمعه آن ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه شهر برای اداره پلیس “استفاده بی رویه” از گاز اشک آور.

“ما را فریاد برای عدالت برای مردم و درخواست از دولت برای جلوگیری از آن خشونت بر علیه ما و شهر پاسخ می دهد با استفاده از گاز اشک آور هنگامی که ما در میانه یک بیماری همه گیر از بیماری تنفسی” گفت: Teressa Raiford یک رهبر شلیک نمی PDX.

خواستار ممنوعیت چنین سلاح شده اند به عنوان کشور شاهد متعدد وحشتناک صدمات و با توجه به فوربس گزارش حداقل 12 و میر ناشی از استفاده از آنها توسط پلیس در تلاش برای کنترل جمعیت زیادی در این هفته. معترضان و روزنامهنگاران و تماشاگران به طور یکسان شده اند در سمت چپ خونین و زخمی شدن توسط پلیس در حالی که نشان دادن پوشش تظاهرات و یا به سادگی رانندگی با. اکثر شهرها و ایالات متحده هنوز به اتخاذ چنین ممنوعیت — اما کسانی که نشان دهنده یک گام کوچک به سمت بزرگتر اصلاحات معترضان خواستار.

گسترده معترضان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس که استفاده از مواد شیمیایی محرک است.

گاز اشک آور در نظر گرفته شده است سلاح های شیمیایی, و آن را ممنوع از استفاده در درگیری های نظامی. اما آن را نیز یک “شورش-کنترل” سلاح به این معنی که استفاده از آن توسط پلیس در بسیاری از محلات قانونی است, همانطور که توسط Vox را تنها کربی:

در ایالات متحده آنچه ما تماس بگیرید “گاز اشک آور” است که اغلب CS گاز یک ترکیب شیمیایی اعتبار به دو دانشمندان آمریکایی بن Corson و راجر استوتون که کشف آن در سال 1928. (C و S در “CS” بیا از اول اولیه هر انسان نام خانوادگی.) اما استفاده از آن predates که به جبهه های جنگ جهانی اول — از جایی که این مهاجرت طولانی نیست پس از به امریکا نیروهای پلیس. و وجود آن مانده است و همیشه از.

عمدتا به دلیل آن را بی رحمانه موثر است. آن جمعیت پراکنده و می تواند به نوبه خود یک “اعتراض به جیغ و اوباش” آنا Feigenbaum استادیار در دانشگاه بورنموث در بریتانیا, به من گفت.

“از آنجا که آن را نمی کند به طور معمول ترک خون وجود دارد هیچ اثری” گفت: Feigenbaum که نویسنده کتاب گاز اشک آور: از جبهه های جنگ جهانی اول به خیابان های امروز.

معترضان و تماشاگران باید شکایت در مورد اثرات منفی استفاده از گاز اشک آور با گفت: برخی از آنها را دریافت کرده ام پارگی و یا شکستگی استخوان از قوطی فراتر از منفی تنفسی اثرات گاز خود را. و به عنوان جیسون جانسون اشاره کرد بورسی سلاح نیز خطرناک است چرا که حرارت داده شده توسط قوطی می تواند — و — آغاز آتش سوزی در تظاهرات.

اما در حالی که محدودیت در استفاده از گاز اشک آور هستند و یک گام مهم رو به جلو شاید موثر تر تغییر همراه با سبد ممنوعیت. ممنوعیت chokeholds یکی از کلیدی پلیس اصلاحات پیشنهادی 8 نمی توانید صبر کنید جنبش به عنوان بورسی را متی Yglesias توضیح داد:

جوهر از این کمپین هشت رویه قوانین است که کمپین صفر ادعای “data ثابت می کند” می تواند تلفیقی تامین به کاهش خشونت پلیس توسط 72 درصد است.

هنگامی که شما با قرار دادن یک فرد در یک سبد یا یک stranglehold همیشه وجود دارد شانس که همه چیز را به شدت اشتباه است. آموزش افسران برای استفاده از این نگه می دارد و آموزش آنها را در حالت های دیگر از خویشتن داری به احتمال زیاد کاهش مرگ و میر. تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه است ذاتا خطرناک ترین دپارتمان دستورالعمل محدود کردن آن به حدی اما 8 نمی توانید صبر کنید تماس برای ممنوعیت آن در دسترس نباشد.

استفاده از نیروی پروژه نقطه به تحقیق نشان می دهد که ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت را کاهش می دهد خشونت های پلیس با 22 درصد نشان می دهد سیاست — اگر به طور گسترده ای به تصویب رسید — می تواند یک گام مهم به سوی جلسه از معترضان خواسته است.

البته ممنوعیت لزوما تضمین کند که پلیس به دنبال خواهد داشت قوانین جدید. اریک گارنر سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در سال 2014 درگذشت و پس از پلیس استفاده می شود ممنوع سبد تکنیک در حالی که دستگیری او. و این یک یادآوری است که در حالی که ممنوعیت از chokeholds و محرک خوبی شروع به مرتب کردن بر اساس از کامل پلیس اصلاحات تظاهر کنندگان تمایل را به فراتر از سریع — و گاهی اوقات به طور موقت — ممنوعیت خشونت آمیز پلیس اقدامات به آدرس اساسی و مسائل سیستمیک از نابرابری و نژادپرستی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme