راهنمای طراحی پذیرایی عروسی ایرانی با صندلی های زیبای تالار

این مقاله یک راهنمای مفصل 6 مرحله به مرحله راهنمای دریافت عروسی هندی است. یکی از قسمت های جالب هر عروسی هندی طراحی دکوراسیون و چیدمان پذیرایی است. مکانهایی که عروسی هندی هستند ، بسیاری از نیازها را برآورده می کند – ظرفیت مهمانان بزرگ ، چیدمان های انعطاف پذیر ، فضایی برای زمین رقص ، مرحله یار دلپذیری ، کافه ها و غرفه DJ.

بعضی از سالن ها دارای یک صحنه داخلی ، کف رقص ، میله یا ویژگی های تزئینی هستند. بعضی از سالن ها ، مانند بسیاری از سالن های عروسی ، مانند یک بوم خالی در انتظار شما هستند تا بتوانید آنها را تنظیم کنید. این مقاله راهنمای طراحی عروسی هندی شما است.

{شکل سالن و اندازه اندازه}
میزهای ضیافت در هر شکل و اندازه ارائه می شوند. بیشتر سالن ها دارای میز و جدول های مستطیلی پادشاه هستند. دورها معمولاً بین 8 تا 12 مهمان و پادشاه در هر کجای 8-22 قرار دارند! اندازه و شکل برای آکوستیک نیز اهمیت دارد. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، ممکن است پست ما درباره اطمینان از بهینه بودن آکوستیک در پذیرایی عروسی شما را دوست داشته باشید.

گزینه های زیادی برای شکل و اندازه جدول وجود دارد!
Design طراحی چیدمان پذیرش … گزینه های گزینه}
میز / صندلی | کف رقص | مرحله | میله ها | غرفه عکس | دی جی غرفه | میز کیک

What چه چیزی؟}
اگر نمی دانید چه میزهایی در محل برگزاری شما ارائه می شود (چرا می دانید ؟؟) ، ما شما را در ShaadiShop پوشانده ایم. مدیر پذیرایی شما در طراحی چیدمان به شما کمک می کند.

Design نمونه های طراحی پذیرش

همه میهمانان در میزهای کینگ نشسته اند. به نظر می رسد 20 در هر جدول؛ عکس: Braja Mandala Photography

جداول گرد + کینگ در یک مراسم عروسی هندی؛ عکس: Geeta Randery Photography
ابتدا بگذارید چگونگی پذیرش بیشتر عروسی هندی را به اشتراک بگذارم. عکس زیر آن را بسیار خوب نشان می دهد.

الف) مرحله یار جلوی و مرکز آن با طبقه رقص نسبت به صحنه است.

ب. غرفه دی جی را در سمت راست مشاهده می کنید.

ج. و اگر از نزدیک نگاه کنید ، جدول کیک را بین مرحله یار و غرفه دیجی کالا مشاهده خواهید کرد. مهم نیست کیک عروسی طراحی شده سفارشی شما چقدر زیبا باشد ، ما به شدت از شما می خواهیم که آن را کنار بگذارید. اجازه ندهید این اتفاقات ناگوار برای شما رخ دهد.

D. میله ها معمولاً در انتهای سالن مقابل (خارج) قرار دارند.

میزهای ضیافت گرد در پذیرایی عروسی هند؛ SUPER فاصله دارد. عکس: Jonathon Cossu Photography
مرحله 1: بر اساس تعداد مهمانان خود ، به تعداد میزهایی که نیاز دارید فکر کنید.

مرحله 2: با استفاده از نمونه های فوق و همچنین هزاران موجود در اینترنت ، در مورد طرح ایده آل خود فکر کنید. بیشتر پذیرایی های عروسی هندی دارای این موارد است:

میز و صندلی تالار
کف رقص
مرحله دوست داشتنی
2 میله (ایده آل در داخل سالن اجتماعات)
غرفه دی جی
میز کیک
جداول مستطیلی مستعار شاه واقعاً محبوب است. اغلب اعضای خانواده و عروسی با نشستن آنها در میزهای کینگ و نزدیکترین مرحله به مرحله یار ، مانند عکس زیر ، مشخص می شوند.

پذیرایی عروسی هند
جداول مستطیلی که نزدیک به طبقه رقص است ، توجه داشته باشید که میزهای ضیافت دایره ای دورتر از مرحله یار است. عکس: Callaway Gable
این مهم است زیرا تعداد افراد در جدولهای مستطیل اندازه هر جدول را تعیین می کند که چیدمان همه جدولهای دیگر را تعیین می کند.

مرحله 3: صندلی ها. آیا باید روی صندلی های چیااری سرمایه گذاری کنید یا از صندلی های ضیافت استاندارد هتل استفاده کنید؟ تقریباً هر زوجی که به آنها کمک می کنیم مکان رؤیایی خود را پیدا کنند ، درباره صندلی های این مکان از ما سؤال می کنند. بدون شک صندلی های چیاوری بسیار دیدنی به نظر می رسند. ممکن است تعجب کنید که چرا بسیاری از زوجها اینها را به عنوان صندلی استاندارد خود ارائه نمی دهند. به این دلیل است:

1. آنها راحت نیستند. پس از مدتی آن دسته از دستگیره ها در میله ها شروع به حفره به پشت شما و بدون بالشتک می کنند – این راحت نیست.

2. صندلی های Chiavari ظریف هستند. آنها راحت تر از صندلی های ضیافتی که به دیدن آنها در محل های مختلف عادت کرده اید ، خراش می خورند و بر روی آنها می خیزند. کارکنان ضیافت محل آموزش دیده اند و انتظار می رود که در راه اندازی و ریزش و کار با صندلی های ظریف کارآمد باشد.

3. هر سالن دارای تعداد صندلی های متناسب با ظرفیت فضای ضیافت خود است. و فضای کافی برای آنها وجود ندارد که بتوانند صندلی های ضیافت استاندارد و چیاار را ذخیره کنند.

4- فقدان صندلی های محل برگزاری چیدمان مانع از رزرو زوجین در محل برگزاری نمی شود. آنها صندلی ها را از جایی دیگر اجاره می کنند. اگر شروع به تأثیرگذاری در رزروها کند ، مکانها احتمالاً سیاست آنها تغییر می کنند.

صندلی های Chiavari برای یک جشن عروسی در هندوستان ، هندو و هندی برگزار می شود
عکس: عکس مستند عروسی + سینما
اکنون که می دانید چرا اکثر سالن ها صندلی های چاواری را ارائه نمی دهند ، آنچه باید بدانید این است که هزینه آنها برای هر صندلی از 5 تا 10 دلار در هر صندلی است. متوسط ​​پذیرایی عروسی هندی دارای 350 مهمان است. 350 مهمان * 10 دلار برای هر صندلی = 3500 دلار! برای برخی از زوج ها ، این هزینه زیادی را برای صندلی ها صرف می کند. مخصوصاً وقتی محل برگزاری صندلی های ضیافت استاندارد آنها در بسته پذیرایی خارجی باشد. دلیل این امر در مرحله 3 در این راهنما این است که صندلی ها روی ظاهر کلی و راحتی مهمان و همچنین بودجه کلی عروسی شما تأثیر می گذارد.

مرحله 4: تصمیم گیری های روشنایی. نورپردازی در یک جشن عروسی واقعاً دگرگون می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>