تماشا کنید: Killer Mike خواستار اعتراض به “طرح ریزی استراتژی سازماندهی و بسیج”

رپ Killer Mike عاطفی داد سخنرانی جمعه اصرار آتلانتا معترضان به تمرکز بر سازماندهی و رای گیری از مقامات دولتی آنها مخالفت می کنند.

در اظهارات خود به نوازنده و فعال اذعان درد و خشم است که مردم تجربه به عنوان هزاران نفر راهپیمایی برای محکوم پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید در شهرستانها در سراسر کشور.

“من به تماشای یک افسر ترور یک مرد سیاه و سفید, و من می دانم که پاره قلب خود را, و من می دانم آن را فلج,” Killer Mike گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط آتلانتا شهردار Keisha پایین.

او اشاره کرد او می تواند ببینید که چرا تظاهرات ممکن است به نوبه خود مخرب است.

“همین دلیل است که کودکان در حال سوختن [چیز] به زمین آنها نمی دانم چه چیز دیگری به انجام,” او گفت:. “من وظیفه بود در اینجا به سادگی می گویند: که آن را وظیفه خود را به سوزاندن خانه خود را برای خشم با دشمن.”

Killer Mike که اشاره کرد که او پسر یک آتلانتا افسر پلیس به نام آزادی و مبارزه را به صندوق های رای و با استفاده از ابزار مانند سرشماری به افزایش سیاسی خود را ضربه. “آن را وظیفه خود را برای تقویت خانه خود را به طوری که شما ممکن است به یک خانه از پناهگاه در زمان, سازمان,” او گفت:. “وقت آن است که به ضرب و شتم دادستان شما نمی خواهم در غرفه رای گیری.”

شما می توانید خود را کامل سخنان زیر.

Killer Mike را برای آن در نظر گرفت به عنوان اعتراض گشوده در آتلانتا و بیش از 20 شهرستانها در سراسر کشور در شب جمعه است. معترضان خواستار عدالت برای فلوید را کشتن: افسر که به پایین دوخته فلوید توسط گردن خود درک چوین با اتهام سوم-قتل درجه, اما فعالان در حال هل دادن برای هر چهار افسران درگیر شدند باید پاسخگو باشند.

با توجه به WSB-TV در آتلانتا تظاهرات در شهر بودند عمدتا مسالمت آمیز برای بسیاری از روز هر چند معترضان آسیب دیده اتومبیل های پلیس و خراب شد درهای این شهر CNN ستاد بعد در شب.

“من امیدوارم که ما پیدا کردن یک راه از آن من نمی باید پاسخ” Killer Mike گفت. “اما من نمی دانم: ما باید طرح ما باید برنامه ریزی ما باید استراتژی ما باید سازماندهی و بسیج.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>