SpaceX خدمه اژدها کپسول حمل فضانوردان ناسا اسکله با ISS

BREVARD COUNTY, Fla. – با خیال راحت و جلوتر از برنامه فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه یک نقطه عطف بسیار مهم در SpaceX اولین ماموریت برای پرواز انسان به مدار.

خود 27-پا خدمه کپسول اژدها راه اندازی شد از مرکز فضایی کندی در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا سه شنبه از تماس با مدار پاسگاه در 10:16 a. m. – جدول زمانی فقط خجالتی از پیش بینی 19-ساعت بازحمت حرکت کردن. Docking تکمیل شد 14 دقیقه بعد با “سخت گرفتن” و یا یک مهر و موم مهر و موم بین ISS و خدمه اژدها.

“این یک افتخار واقعی به بخش کوچکی از این نه سال پس از تلاش ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” فرمانده ماموریت هرلی گفت. “این است که زمان باور نکردنی در ناسا. سه وسایل نقلیه جدید به پرواز ادامه ماموریت به پایین مدار زمین و پس از آن به ماه و مریخ است.”

Elon Musk: چگونه او در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

فضانورد کریس کسیدی در حال حاضر در هیئت مدیره ISS پس از راه اندازی در روسی سایوز فضاپیمای استقبال جانباز فضانوردان توسط زنگ بل در ایستگاه وحدت ماژول. نیروی دریایی سنت استفاده می شود به استقبال از ورود به خدمه.

“خدمه اکسپدیشن 63 مفتخر است به استقبال اژدها و تجاری خدمه برنامه ایستگاه فضایی بین المللی” کسیدی گفت. “باب و داگ خوشحالم که شما به عنوان بخشی از خدمه. به خوبی انجام می شود.”

برای Hurley, the docking آشنا است. در سال 2011 او در آخرین ماموریت شاتل فضایی را ملاقات گذاشتن با ISS طی آن تیم خود را به سمت چپ در پشت یک پرچم آمریکا به بازیابی شده توسط گروه بعدی فضانوردان راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا.

در حال حاضر نزدیک به 10 سال بعد او را تسخیر پرچم او را پشت سر گذاشت.

این docking نشانه چیزی است که از یک نقطه نیمه راه برای SpaceX. پس از یک به چهار ماه اقامت در ایستگاه Behnken و هرلی را مجددا کپسول برای خروج و فرود در اقیانوس اطلس است. اگر موفق آن را به هموار کردن راه برای SpaceX برای ادامه پرواز فضانوردان برای ناسا و دیگر آژانس های سازمان. آن حتی امن بهره از غیرنظامیان مانند تام کروز بازیگر برای پرواز به پایین به زمین مدار.

ماشین پلیس رایت به عنوان خشونت مریخ ملی بعد از اعتراض: جورج فلوید تظاهرات زندگی می کنند به روز رسانی

روز شنبه پرتاب از پد 39A در یک Falcon 9 rocket بازگشت آمریکا به crewed spaceflight که به پایان رسید و در جولای 2011 با آخرین پرواز شاتل فضایی. تحت قراردادهای چند میلیارد دلاری doled توسط ناسا, SpaceX و بوئینگ انتخاب شدند در سال 2014 برای ساخت تجاری جدید سفینه فضایی و بازگشت فضانوردان به ایستگاه.

با آن متصل خدمه اژدها پنجمین خودرو در حال حاضر متصل به ISS است. نیز وجود دارد دو پیشرفت محموله صنایع دستی روسی سایوز کپسول و HTV-9 محموله خودرو.

پیگیری خبرنگار Emre کلی در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>