این هفته در Infinite: چرا مشهور هستند که بسیار عجیب و غریب در قرنطینه?

سلام از کالا’ دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده از این فضا برای به روز رسانی همه شما در چه اتفاقاتی در جهان از Infinite. آیا چیزی وجود دارد که شما می خواهید برای دیدن بیشتر ؟ کمتر از? متفاوت است ؟ ایمیل rebecca.jennings@vox.comو به اشتراک کالا’ عضویت در خبرنامه اینجا.

مشهور بودند هرگز واقعا فقط مثل ما اما قرنطینه شده بود و نه تشدید اثر آن تفاوت است. یعنی ستاره ها هستند که بسیار عجیب و غریب و تشنه آنلاین. این هفته جاستین بیبر روشن کردن اینترنت با اظهار نظر در 15 سال Infinite ملکه Charli D’Amelio تصویری درخواست خود را به DM او (انصاف در آن بود و به درخواست او برای ضبط یک ویدیو برای خواهر کوچک خود را). Jason Derulo, در ضمن در ادامه به طور کامل unhinged در برنامه فیلمبرداری هولناک “شوخی” که شامل جعلی سون دندان (کرکس بسیار خوب خلاصه ای از بدترین جرائم).

اما مشهور Infinite که واقعا شکست اینترنت در هفته گذشته از یکی جوجو سیوا فیلم رقصنده و تعظیم مو کارآفرین شناخته شده برای او دیوانه وار ء YouTube فیلم ها و رنگین کمان-و-زرق و برق تحت پوشش و لباس که او را wildly محبوب با کودکان کوچک است. آن شب از 17 روز تولد و سیوا شرکت در “پاک کردن آن را” چالش (آن را به سختی به ارزش توصیف چون اساسا فقط یکی دیگر از تکرار بسیاری از قبل الگوهای رفتاری). این زمان گرچه سیوا رفت از نگاه معمول — unfathomably تنگ طرف موی دم اسبی, پولک پوشیده بمب افکن — که از یک بی ادعا نوجوان: شل تی شرت سیاه و سفید مو و ده-لوازم.

در آن زمان بسیاری از گمانه زنی ها عمدتا در توییتر در مورد آنچه در آن همه به معنای. بود جوجو در نهایت انجام آنچه کودک ستاره ها تمایل به انجام زمانی که آنها شروع به دست کشیدن در برابر بزرگسالی و پیری تا تصویر ؟ او در نهایت در مورد به رایگان از قرارداد خود را با Nickelodeon است و در نتیجه دیگر موظف به مانند یک کارتونی کودک نو پا ؟ او آشکار چیزی در مورد تمایلات جنسی خود را به عنوان ویروسی توییتهایی پیشنهاد داده ؟ (این شایعه احساس می کند به خصوص ناخالص با توجه به جوجو هرگز ضمنی که او را از هر گونه تمایل به علنی آدرس او romantic life.)

به هر حال معلوم است که این ویدئو احتمالا به معنای چیزی. جوجو بارها اعلام کرده است که او کنترل بیش از تصویر خود را و است که اخیر, کلیپ های او را به اشتراک گذاشته از خودش به دنبال بیشتر باب روز پایین تنها چیزی است که او همیشه فرسوده در حالی که حلق آویز کردن در خانه. این جوجو سیوا که صاحب یک تبدیل خوانده شده را با صورت خود را در آن است شاید جوجو سیوا ما می دانیم برای ابدیت. صحبت از اینجا لذت بخش است تصویری از رقص او در گفت ماشین.

آخرین فرهنگ جنگ در حال وقوع در Infinite است که به عنوان قدیمی به عنوان زمان: افراد جنسیتی! در اواخر آوریل TikTokers شروع به پاسخ به نظرات از کاربران مرد توضیح داده است که زنان به عنوان “ماشین ظرفشویی” یا “ساندویچ ساز” با عبارت “OK کیف پول.” فقط به عنوان “OK boomer” یک اصطلاح است که delegitimized افراد مسن که condescended به millennials و Gen Z “OK کیف پول” یک ابزار در نظر گرفته شده برای معکوس کردن گفتمان غالب.

Kalhan Rosenblatt تحت پوشش این الگوی رفتاری در NBC News, کشف است که عمده flashpoint برای عبارت بود که Infinite ستاره هیلی شارپ رقصید به یک آهنگ که قبلا بیشتر استفاده شده است و سبب شد که در دفاع از او در برابر جنسیتی نظرات. این فقط یک قسمت از دم تنش در Infinite که در آن کاربران تمایل به بسیار جوان تر از دیگر سیستم عامل های اجتماعی.

“پشت و جلو را ایجاد کرده است یک بحث در مورد تبعیض جنسی در میان نسل Z و اینکه آیا این عبارات در واقع به معنای طنز آمیز و یا یک تجسم از زن ستیزی,” Rosenblatt می نویسد. کسانی از ما که بوده است در سراسر اینترنت به اندازه کافی بلند هر چند می دانم چه اتفاقی می افتد زمانی که “مرزی” جوک شروع صدایی بسیار شبیه به طور منظم قدیمی جنسیتی.

یک دختر دوباره تولد خنده دار فیلم او فیلم برداری وقتی که او 11 هر سال تا زمانی که او تبدیل شده است 18. آن را بسیار زیبا!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme