فراموش جو بایدن “you ain’t سیاه” نظرات در نهایت مهم است ؟

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن هیچ غریبه ای به سیاسی شد. و روز جمعه او پا در آن یک بار دیگر.

پس از قرار دادن آن برای ماه بایدن در نهایت نشستم برای مصاحبه در “باشگاه صبحانه” یک نمایش رادیویی است که به دست آورده در سیاه و فرهنگی کانن برای آن buzzy, مقابله مصاحبه از هنرمندان و رهبران سیاسی. در حالی که 18 دقیقه مصاحبه با میزبان Charlamagne Tha خدا بود و زمان کلی آن بود تا آن لحظات پایانی که بایدن ادا جمله که مجموعه رسانه های اجتماعی ور: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

واکنش سریع بود با منتقدان ادعا می کنند که بایدن تجاوز یک نشانه آن است که او را به گرفتن سیاه و سفید رای داده شود. دیگران را به presumptive دموکراتیک نامزد دفاعی با این استدلال که بدون مقدمه نظر بود “در بذله گویی.” بایدن خود را بعد از آن رفت و برای ابراز تاسف: “من خیلی cavalier. […] من نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل گفت:” طی یک نشست مجازی با یک سازمان است که طرفداران برای توانمندسازی اقتصادی.

بایدن آخرین نظرات اضافه کردن به مجموعه خود را از اشتباهات و خارج از کاف اظهارات که باید رهبری مردم را به سوال تعهد خود را به جامعه سیاه و سفید. سال گذشته زمانی که او استناد مناقصه خاطرات کار با segregationist سناتور را یک مسئله در مورد مدنیت رهبران مانند بهداشت ، Cory Booker انتقاد بایدن و خواست او را به عذرخواهی می کنیم. آن هم در زمان بایدن نزدیک به 30 سال به اذعان نقایص او را در دست زدن به آنیتا هیل شهادت.

در هسته بایدن آخرین نظرات سوال در مورد سیاه و سفید جامعه همبستگی سیاست: چرا مردم رای دموکرات اگر حزب و آن presumptive نامزد به نظر می رسد را برای رای دادن ؟ و به نظر مانند این در نهایت موضوع به مردم نوامبر?

Chryl Laird استادیار دولت در Bowdoin دانشگاه و همکاری نویسنده کتاب ثابت قدم دموکرات: چگونه نیروهای اجتماعی شکل سیاه و سفید از رفتار سیاسیمی گوید: حمایت از حزب دموکرات است تثبیت عرف مردم سیاه و سفید. و این در حالی است که بایدن در بیانیه نیست از لحاظ فنی “اشتباه” این مشکل است زیرا او به عنوان یک فرد نمی تواند یک هنجار مجری برای جامعه سیاه و سفید.

Laird توضیح می دهد که به Vox چگونه بایدن نظرات ممکن است تاثیر, سیاه, میزان مشارکت در انتخابات عمومی ، مصاحبه ما ویرایش شده و تغلیظ شده.

Fabiola Cineas

اجازه دهید بحث در مورد اخیر “The Breakfast Club” مصاحبه در زمانی که جو بایدن unprompted گفت: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،” چه شد واکنش اولیه خود را به بیانیه ای ؟

Chryl Laird

من چهره-palmed فقط فکر کردن در مورد آن به دلیل بایدن بدنام است برای گفتن از جیب اظهارات به ویژه با توجه به نژاد. حتی با تمام این روابط به اوباما, او ساخته شده بیانیه های مربوط به مسابقه در اطراف آنیتا هیل وضعیت و اطراف segregationists. بنابراین من نمی شد که فوقالعاده شگفت زده کرد آن را تا آنجا که من گفتم: “شما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه شما می گویند قبل از اینکه شما آن را می گویند!” من فکر می کنم او کسی است که تجدید نظر به رای دهندگان همانطور که دیدیم در اصلی. او را پشتیبانی می کند اما او نیاز به مراقب باشید چرا که حمایت از او را بدست نباید فقط به عهده گرفت. و او نیاز ندارد به صحبت می کنند به آمریکایی های آفریقایی تبار در یک راه است که درک خود را از سیاست است. آن آمد مانند او نیست لزوما احترام به آن است. این می آید به عنوان تشویق.

Fabiola Cineas

در تماشای کامل مصاحبه آیا شما احساس می کنید وجود دارد به طور کلی لحن گاه به گاه و یا بی دقتی در بایدن را ؟ و اجازه دهید شکستن “شما نمی،” چه مشکلی با او گفت که ؟

Chryl Laird

بیانیه خود را مرتب کردن بر اساس از در شوخی به دیگران گفته اند. اما حتی در شوخی شما یک مرد سفید; شما یک فرد دوره است که صحبت کردن در هویت سیاسی خارج از گروه خود را. شما در حال سیاه و سفید نیست بنابراین قرار دادن خود در آن موقعیت به عنوان برخی از داور از سیاهی باعث می شود شما یک interloper. این یک درون گروهی در گروه سیاست است.

اگر من به یاد بیاورید کامل مصاحبه در این منجر به بایدن بیانیه وجود دارد بحث در مورد سیاه و سفید, سیاست و انتخابات. این مصاحبه قبلا کمی تنش بین دو نفر از آنها و “باشگاه صبحانه” بدنام است برای بحث برانگیز مصاحبه. من نمی دانم چقدر دبستان [بایدن] حال رفتن به آن را. وجود دارد یک casualness به آن است که مناسب برای این تنظیم پس از او در تلاش برای تجدید نظر به مخاطبان است که جوان Gen Z یا هزاره رای دهندگان که در حال افریقایی یا امریکایی لاتین و گوش دادن به نشان می دهد. او در تلاش برای تجدید نظر به یک پایه از افراد که به حمایت از او در انتخابات مقدماتی.

اگر او در تلاش بودند به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان که می تواند گوش دادن به چیزی شبیه به استیو هاروی یا تام جوینر [رادیو نشان می دهد] وجود دارد خواهد بود یک متفاوت ادب. همین کار را با اگر او در یک کلیسا یا سیاه و سفید سنتی نهاد. در این مورد شما باید با برخی از casualness به دلیل اینکه یک چوب در گل است نه رفتن به تجدید نظر در آن فضا است. اما همچنین اجازه ندهید گارد خود را پایین در casualness که شما را از آنجا که شما هنوز هم یک nonblack فردی در حال دعوت به یک فضای سیاه و سفید و با توجه به منبر صحبت می کنند به افراد است که شما نیاز به کار بر روی خود را با درخواست تجدید نظر.

Fabiola Cineas

برای من چیزی در مورد بایدن در بیانیه یادآور مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 unscripted مبارزات انتخاباتی تجدید نظر به رای دهندگان: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” این است که یک مقایسه عادلانه را ؟

Chryl Laird

جالب آن است. من احساس می کنم مانند آنها هر دو در یک فضای مشابه. آنها به نظر می رسد توان گفتن مردم سیاه و سفید چه باید بکنند سیاسی است. این می آید به عنوان پدرسالار, مانند, مردم سیاه و سفید نیاز به راهنمایی در مورد چه باید بکنند. به عنوان co-نویسنده اسماعیل K. سفید و من نوشتن در ثابت قدم دموکراتما ناکامی با ادبیات بر نژاد و قومیت و سیاست از آنجا که وجود دارد این ایده که آمریکایی های آفریقایی تبار ندارد و آژانس است. برای یکی بسیار کمی از ادبیات به طور معمول با تمرکز در درجه اول در آفریقایی رفتار سیاسی. و حتی زمانی که سیاه پوستان در حال تمرکز آن باید در مورد آنها را به یک سازمان و برخی از در نظر گرفتن با توجه به محدودیت های آنها پیدا کردن خود را در سیاسی. سیاه مردم را مجبور به حرکت به یک سیستم به معنای واقعی کلمه طراحی شده برای آنها را شامل. آنها بوده ام اضافه شده به سیستم است که هرگز آنها را در ذهن در وهله اول. پس چگونه شما سیاسی است. چگونه می توانم شما درگیر ساختار? و این است که نه تنها مورد احترام تا آنجا که ما می خواهم آن را به. این فرض یک توانایی از سیاه پوستان به درک آنچه آنها باید با توجه به.

و آن را حتی که چه جو بایدن گفت اشتباه بود. اما من فکر می کنم برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” او در واقع اشتباه است در بسیاری از راه های در و گفت که. این فرض وجود ندارد یک دسته از دلایل که مردم سیاه و سفید نمی خواهد چین با حزب جمهوری خواه. من فکر می کنم برگ برنده خود را می بیند در انزوا بود و نه در چارچوب حزب جمهوری خواه تاریخچه.

Fabiola Cineas

بنابراین چه چیزی است که جو بایدن گفت: نه ذاتا اشتباه است ؟

Chryl Laird

بایدن در یک وضعیت که در آن او به زبان پدیده ای است که اسماعیل و من به صحبت می کنند. ما استدلال می کنند که تعصب و هویت نژادی برای آمریکایی های آفریقایی تبار بسیار در هم تنیده. در برخی از راه ما حتی گفت: “به سیاه و سفید است که دموکرات است.”

دموکراتیک تعصب است چنین درک هنجار جامعه و آن در حال انجام است که راه را برای یک دلیل. آن را از طریق این فضای محدود که آمریکایی های آفریقایی تبار در سیاست — جایی که آنها در حال تلاش برای یک صدا و در یک سیستم است که اکثریت و بر اساس آنها یک گروه اقلیت در یک عددی ابعاد. پس چگونه شما انجام این کار ؟ سیاه مردم به رسمیت شناخته اند که آنچه شما می توانید انجام دهید این است که با هم کار کنند در این ساختار به عنوان یک گروه و پرتاب وزن ما به حزب و نامزد است که ما فکر می کنم نشان دهنده گروه ما منافع کردن بهترین.

ما می دانیم آنچه که ما گروه منافع هستند و ما به حفظ آن اساسا خواستار از افرادی که به نظر می رسد برای درک نمی هنجار مانند سیاه پوستان که تصمیم به خواه. و این چیزی نیست که ما نمی های سیاسی متنوع وجود دارد: محافظه کار سیاه لیبرال سیاه, مترقی, خروس متوسط سیاه پوستان وجود دارد با سیاه پوستان که به لحاظ اجتماعی محافظه کار و محافظه کار از لحاظ اقتصادی. وجود دارد مقدار زیادی از سیاسی تنوع خیلی بیشتر از مردم متوجه است. اما ما هنوز هم رای دموکرات.

آمریکایی های آفریقایی تبار هستند فوق العاده آگاه از سیستم. آنها آگاه باشید از آنچه که آنها انجام می دهند و آنها در حال انجام این کار با چنین سطح بالایی از شناخت این چالش ها این را ایجاد می کند. آن را مانند یک چیز عجیب و غریب برای مردم به درک. آن را فقط نمی نشستن با ما چگونه بوده است گفت: سیاست قرار است به کار به دلیل آن را یک گروه مبتنی بر سیاست است. و آن را شامل نمی شود مردم سفید!

که دیگر بخشی از آن را — ما در راه حفظ آن و ساخت یک هویت جمعی در اطراف آن است. چگونه ما از راه استناد به تماس از دیگران است. و ما اهمیتی نمی دهند که مردم در خارج اظهار نظر در راه ما آن را انجام دهد. مردم سیاه و سفید هنوز هم انجام آنچه انجام می دهند. ما هنوز هم در تماس Kanye West فروش-اگر ما فکر می کنم او یک فروش انجام می شود. و مردم با مراجعه به [سیاه جمهوری خواه سناتور.] تیم اسکات که در راه است. تیم اسکات بیرون آمد و گفت که او غمگین [توسط بایدن نظر] آیا به عنوان دیگر سیاه خواهان. پس از آن مردم سیاه و سفید بودند مانند “آره, هر چه” به خاطر این که چگونه از معمول کار می کند.

Fabiola Cineas

شما صحبت کردن در مورد وجود دارد که طیف سیاه و دموکراتیک رای دهندگان. بنابراین من کنجکاو آنچه شما فکر می کنم تاثیر بایدن در بیانیه خواهد شد در سیاه و ترقی خواهان ، و دو هفته از هم اکنون مردم را به یاد داشته باشید این و یا حتی مراقبت ؟

Chryl Laird

چند سال پیش من نوشت: یک مقاله با عنوان “سیاه و سفید مثل من: چگونه ارتباطات سیاسی تغییرات گروه نژادی شناسایی و پیامدهای آن.” در آن مقاله من بحث در مورد مفاهیم سیاهی و سیاه هویت در اطراف این مفهوم مرتبط سرنوشت. من توگا سیاه پوستان به گروه بندی های مختلف — کسانی که “مزمن شامل” (که متشکل از بسیار تحصیل کرده و کسانی که با وضعیت اجتماعی و اقتصادی است که همیشه در بالا از دستور کار و یا می توانید تعریف دستور کار); پس از آن وجود دارد سیاه در وسط و من به آنها تماس بگیرید “متحرک سیاه پوستان” عمدتا به دلیل آنها شامل یک مجموعه بزرگ از آمریکایی های آفریقایی تبار, اما آنها نه در این مزمن شامل مجموعه ای.

من احساس بسیار تحصیل سیاه پوستان در حال رفتن به آنهایی که به یاد داشته باشید این پایین خط. [می خندد] بسیاری از ترقی خواهان زیادی فوقانی طبقه متوسط سیاه پوستان که سیاهی شده است مورد سوال و به چالش کشیده خواهد شد به یاد داشته باشید. خود را از سیاهی به چالش کشیده شده است چرا که آنها در حال درگیر شدن در بسیاری از فضاهای آنها دارای تحصیلات هستند; آنها در عمدتا سفید نهاد. این آمار چیزی در درون آنها جایی که آنها احساس تنوع جامعه سیاه و دیدگاه های خود را در حال نگاه کردن بر اساس و یا نادیده گرفته شده توسط حزب. بسیاری از افراد هستند که ترقی خواهان و حتی فعالان همکاری با سازمان های مردمی.

اما برای swaths بزرگ سیاه و سفید از مردم فکر نمی کنم این است که حتی در رادار خود. و حتی اگر آن را در رادار خود, آنها مانند, “آره, اما آن را نمی اشتباه است.” و شاید آنها ناراحت است که یک فرد سفید گفت: آن معتبر است.

Fabiola Cineas

پس این به چه معنی برای رای دهندگان در ماه نوامبر ؟ این اولین بار نیست بایدن تا به حال به راه رفتن به عقب نظرات مربوط به مسابقه. آیا خود را مداوم ضبط این منظور او به طور فعال در چرخش به دور سیاه و رای دهندگان با وجود آنچه در خطر است در انتخابات عمومی?

Chryl Laird

آنچه که او نیاز به مراقب باشید با این است که کسانی مزمن شامل سیاه پوستان دسترسی به رسانه. آنها در موقعیت برجسته به طوری که آنها می توانید نگه دارید این رفتن و نگه داشتن به آینده را به آن. برای مبارزات انتخاباتی تلاش خود را برای مقابله با آن بود که [بایدن را مشاور ارشد] Symone ساندرز که سیاه و سعی کنید دیگران را به محوری راه آن بود که تفسیر. آنها سعی می گویند او در Charlamagne را نشان می دهد در وهله اول به طوری که صفحه نمایش خود را تعهد به جامعه است. که چه بایدن نیاز به تکیه به خود و تعهد به منافع و جوامع برای کسانی که در آن مترقی قلمرو.

و او ممکن است بسیاری از کسانی که رای دهندگان. او صادقانه لزوما نیاز به دریافت کنید که عددی از آنجا که چقدر قوی برخی از قابلیت جابجایی سیاه پوستان و سیاه و سفید دیگر افراد خواهد بود. افراد جوان که او نیز شامل است که مترقی تنظیم متاسفانه نمی نوبه خود در بالاترین اعداد. به طوری که ممکن است یک فضای که در آن او واقعا نیاز به مهم تاخت و تاز. اما او قطعا نمی خواهید آنها را شاش کردن یا. من همچنین فکر می کنم این کمک خواهد کرد اگر او فقط اعلام یک معاونت بود که یک زن سیاه و سفید در حال حاضر. که خواهد بود خوب! [می خندد] و ctq نام شده شناور در اطراف. آنها باید برای پایان دادن به این مکالمه زیرا در حال حاضر آنها فقط پا در آن است.

برای این انتخابات وجود دارد بدیهی است که انتخاب بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها نامزد اصلی. اما نیز وجود دارد یک تصمیم بین بایدن و ممتنع تصمیم به فقط روشن نکنید. مشارکت مردم است که این حزب در برخورد با. اسماعیل و من هم نوشتن در مورد چگونه ما را دوست ندارد از راه های که مردم بحث در مورد سیاه و مشارکت مردم است. آنها می گویند سیاه مشارکت رفت و در سال 2016 — بدون آن رفت و برگشت به سطح نرمال. ما تا به حال وانت چرا که یک رئیس جمهور سیاه رو انتخاب می شوند در سال های 2008 و 2012 است که یک ناهنجاری. ما نیاز به داده های که در راه است. وقتی که آمد آن را در سال 2016 آن را رفت و برگشت به سطح 2004 و این که در آن مردم سیاه مانده اند. اگر آنها در حال برنامه ریزی در میزان مشارکت بالاتر و آنها در حال تلاش برای رسیدن به اوباما, سطح, من فکر می کنم بسیاری از چیزها خواهد بود انگیزه به رای دهندگان مانند گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر و در حال حاضر coronavirus.

Fabiola Cineas

این همه متناسب با گسترده تر مکالمه است که دموکرات ها سیاه و سفید رای داده شود. به طور مشابه ما نمی بینیم رهبران بر حق تصویب پایدار سیاست که واقعی ایجاد رفاه برای جامعه سیاه و سفید. بنابراین آنچه که یک پیام شما برای مردم سیاه و سفید چگونه به حفظ یک حس عزت و جهت به عنوان ما را در رای گیری تصمیم گیری در یک چارچوب است که محدودیتهای ما ؟

Cheryl Laird

سیاه, افراد, حتی مزمن شامل مردم (و من عضو گفت: bougie مشروط — من یک دکتری; من کار خصوصی, کالج هنرهای لیبرال فعال در مین) همه ما نباید شرمنده از آنچه ما سیاسی است. یک راه وجود دارد که در آن به نگرانی در مورد سفید زل زل نگاه کردن و یا چه سفید مردم فکر می کنم از ما شروع به تبدیل شدن به بسیار مورد. من فکر می کنم که بسیاری از آنچه که ما در روز جمعه. مردم بسیار ناراحت مفهوم که با دیدن ما و این است که چگونه آنها در حال رفتن به فکر می کنم در مورد ما که بایدن به وضوح معتقد است این و دیگران می رویم به نگاهی به ما و نه فکر می کنم ما در حال متنوع است. من می گویند در مورد آن نگران نباشید. من فکر می کنم آنچه که ما در قدرت و قدرت سیاسی است این واقعیت است که ما باید قدرت و قدرت سیاسی است. آن صحبت می کند به همین دلیل بایدن حتی به عذرخواهی می کنیم. آن صحبت می کند به قدرت از آنچه آن را در مقدماتی.

مردم سیاه و سفید در حال ساخت بسیار دشوار تصمیم گیری های سیاسی در یک فضای محدود. بسیاری از سیاه پوستان هستند به دلیل ریسک گریزی دولت است که آهسته و clunky. تغییر یک شبه اتفاق نمی افتد. برنی ساندرز کمپین مبارزه با این. آنها آن را صدا مانند آنها به تغییر جهان در دو انتخابات ریاست جمهوری شرایط و افراد مسن به خصوص سیاه پوستان در جنوب شد و به دنبال او مانند “من شما را نمی دانم. آن را هرگز اتفاق افتاده است. که یک چیز. هیچ کس نمی تواند انجام دهد. به من چیزی بیشتر واقع گرایانه است.” و شما ببینید چه آنها در کارولینای جنوبی [رای گیری برای بایدن در اولیه]. هر کس به نظر می رسید را تکان داد اما این انتظار بود. این یک استراتژیک و بسیار تصمیم آگاهانه است.

من فکر می کنم مردم باید بیشتر به لحاظ سیاسی آگاه از هر کس دیگری به دلیل که در آن ما در واقع در جامعه است. ما به اندازه کافی خوش شانس بر خلاف جوامع دیگر مانند هند جمعیت به اعداد به اهرم قدرت و آن را چیزی برای شرمنده. من فکر می کنم گاهی اوقات مردم احساس شرم در مورد آن. این باعث می شود آنها احساس گاهی اوقات ما جمعی “در دموکراتیک کشت و زرع” است و ما “لازم نیست ذهن خود ما و یا افکار است.”

سیاه مردم به فکر آنها نیست و فقط کورکورانه تصمیم گیری. و حتی اگر آنها نمی, بیان آن راه ما هستند — ما به اندازه کافی خوش شانس به در رفته اند برای بدست درجه و زمان و منابع و زبانشناسی به بحث در مورد این چیزها — که خوب است. اگر سیاه و سفید دیگر مردم می گویند “من رای دادن به این شخص چون مردم سیاه و سفید هستند مانند “این چیزی است که ما انجام می دهیم'” من نمی دانم که چگونه است که گونه های مختلف از هر نوع دیگر از گروه سیاست است. مردم فقط اشتباه توسط آن تجلی برای سیاه پوستان است. ما آن را برای احزاب — که سیاست حزب و چه همه سیاست است. و مردم در حال تلاش برای وانمود مانند آن نیست.

در حال حاضر در این بیماری همه گیر وجود دارد anti-مستند مردم و ضد vaxxers جمعی سازماندهی تحت یک هویت و رفتار در راه خاص بر اساس آن. من فکر می کنم مردم باید احساس شرم در آنچه که ما انجام دهد. ما در حال انجام آن است و ما درخشان است. و این واقعیت است که بایدن حتی به توجه به این و آن تهمت انتخاباتی برداشت تا در آن است که یک سیگنال به چقدر مهم, سیاه, رای به هر دو لازم است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma