مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش می خواهد به محدود کردن برنامه ویزای کارگران ماهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به توقف مهاجرت در حالی که آمریکایی ها در صورت staggeringly نرخ بیکاری بالا در سطح به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله ویزای موقت برای کارگران ماهر خارجی و دانشجویان خارجی که به کالج رفت و در ایالات متحده است.

بیش از 85,000 مهاجران دریافت ویزای H-1B برای کارگران ماهر در سال, از جمله بیش از 1000 هر کدام برای کارگران در تکنولوژی غول های مانند گوگل و آمازون است. تقاضا برای این ویزا به طور مداوم پیشی عرضه است.

اما به گزارش نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به محرومیت صدور ویزا در برخی اشتغال بر اساس دسته بندی از جمله ویزای H-1B و همچنین پایان دادن به آموزش عملی اختیاری برنامه و یا انتخاب کردن که اجازه می دهد تا خارجی ها در ویزای دانشجویی به کار در ایالات متحده تا سه سال پس از فارغ التحصیلی با توجه به رشته تحصیلی.

اگر تهمت حرکت رو به جلو با این طرح آن را مختل جستجوی کار برای کارگران مهاجر که تکیه بر این برنامه ها که در اکثر موارد هیچ دیگر خیابان به دنبال یک حرفه ای ما. بسیاری از کارفرمایان را با چالش مواجه پر کردن موقعیت نیاز به مهارت های تخصصی به ویژه در زمینه های بنیادی که در آن وجود دارد به خوبی مستند کمبود نیروی کار است که کمک به درایو توسعه اقتصادی و ایجاد شغل برای بومی کارگران است.

قانونگذاران جمهوری خواه در حال هل دادن نسبت ناروا به تعلیق H-1B و انتخاب کردن برای برنامه های یک سال و یا تا زمانی که نرخ بیکاری آن رسیده است و تقریبا 15 درصد بازگشت به سطح نرمال.

“با توجه به کمبود شدید از مشاغل موجود برای آمریکا کار جویان به عنوان بخشی از اقتصاد ما شروع به بازگشایی آن را مخالف عقل سلیم به اعتراف اضافی خارجی کارگران مهمان به رقابت برای چنین محدود اشتغال” سنسور. تد کروز, تام, نخی, چاک Grassley و جاش هالی نوشت: در نامه ای به کاخ سفید در مارس 7.

برنامه های خود را نقص اما بستن آنها را به احتمال زیاد نمی خواهد کمک به اکثریت قریب به اتفاق کار به دنبال آمریکایی ها در طول این بحران است. شده اند وجود دارد موارد کارفرمایان بهره برداری از برنامه ها برای جابجایی کارگران آمریکایی معمولا در این زمینه ها که دیده نمی شود نسبتا بالا کار ضرر و زیان در مقایسه با سایر صنایع است. قانونگذاران در هر دو طرف توافق دارند که عمل باید ممنوع از طریق اصلاحات.

اما پایان دادن به این برنامه به طور کامل خواهد ایجاد عدم اطمینان برای کارفرمایان که رو مشروع شکاف در نیروی کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان آمریکایی ها آنها را استخدام کنند. ما موسسات و کسب و کار جامعه که همه با تکیه بر این برنامه ها باید در نتیجه لابی علیه یمن پیشنهاد اما روشن نیست که آیا کاخ سفید را توجه به نگرانی های خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور دولت برای انتشار یک رزمی در گزارش این ویزا که قرار بود جمعه و ممکن است کمک به توجیه هر عمل او قصد دارد به. هنوز کنگره دستیاران می گویند که آنها در حال شک و تردید است که این دولت است که در طول تاریخ معوق به منافع کسب و کار در مسائل مربوط به مهاجرت را از طریق در دنبال خاموش کردن H-1B و انتخاب کردن برنامه ها در کامپیوتر است.

کارشناسان می گویند که اصلاح برنامه ها برای اطمینان از کارگران خارجی نمی جابجایی آمریکایی ها بهتر است برای پایان دادن به آنها. قانونگذاران در هر دو طرف باید به دنبال اصلاحات از جمله به برنامه H-1B برای بیش از یک دهه و سنسور. Dick Durbin و چاک Grassley دوباره به راه افتادند قوانین مربوط به روز جمعه است.

پس از او 2016, کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو برافراشته در برابر برنامه H-1B — که او گفت: سرکوب آمریکایی دستمزد و نرخ اشتغال و مملو از کارفرما سوء استفاده — و هشدار در مورد فرار مغزها از فارغ التحصیلان خارجی.

“آنها رفتن به دانشگاه هاروارد آنها رفتن به دانشگاه استنفورد آنها رفتن به وارتون به عنوان به زودی به عنوان آنها به پایان رسید آنها بیرون راندند او گفت:” در سال 2016. “آنها می خواهند به ماندن در این کشور است. آنها می خواهند به ماندن در اینجا به شدت آنها قادر به ماندن در اینجا. برای این منظور ما کاملا باید قادر به نگه داشتن مغز قدرت در این کشور است.”

یک بار در دفتر تهمت حمایت برای ایجاد یک “مبتنی بر شایستگی” سیستم مهاجرتی که به نفع همان نوع از مهاجران که در حال حاضر با بهره مندی از H-1B و انتخاب کردن برنامه ها — کسانی که با مهارت های ارزشمند ارائه می دهد اشتغال پیشرفته درجه و بالاتر از دستمزد — بیش از کسانی که با خانواده و روابط ما. اما او نیز امضا “خرید و استخدام آمریکایی” فرمان اجرایی در مارس 2017 که افزایش موشکافی H-1B متقاضیان و منجر به افزایش انکار شده است و با توجه به مقررات پایان دادن به انتخاب برنامه برای سال.

این تناقض ممکن است توضیح تهمت را به طور همزمان برآورده هر دو ضد مهاجرت و نرم افزار-کسب و کار بال از حزب جمهوری خواه که اغلب در طرف مقابل از بحث بیش از بالا, ماهر, مهاجرت. در ابتدا از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد توقف صدور همه ویزای کار اما به گزارش نیویورک تایمز او در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن مقاومت مواجه از گروه های کسب و کار.

H-1B و انتخاب کردن برنامه های در حال خطوط لوله برای استعداد های خارجی به خصوص در زمینه علوم کامپیوتر و مهندسی و آموزش و پزشکی است.

روند درخواست برای ویزای H-1B گران است در مورد هزینه $10,000 در هر کارگر معمولا پرداخت شده توسط کارفرما. اما بدون این ویزا بسیاری از شرکت ها استدلال می کنند آنها را به صورت مشکل پر کردن شغل که نیاز به مهارت های تخصصی و یا درجه. جامعه کسب و کار در نتیجه لابی کنگره برای افزایش سقف ویزای H-1B در سال های اخیر است.

پست-آموزش از طریق انتخاب کردن می تواند یک سنگ پله به H-1B برای بسیاری از فارغ التحصیلان خارجی از دانشگاههای آمریکا به خصوص در زمینه های بنیادی. در سال 2019 دولت دریافت یک رکورد 220,000 درخواست برای انتخاب با توجه به داده ها از ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی.

برای دانشجویان خارجی تصمیم به حضور در دانشگاه های آمریکا چشم انداز قادر به کار در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی یک قرعه کشی بزرگ. با توجه به بنیاد ملی علوم بسیاری از دانشجویان خارجی در انتخاب کردن را انتخاب کنید به ماندن در آمریکا و تبدیل شدن به مشارکت اعضای هیئت علمی در نیروی کار است.

“این به ویژه مهم است برای حفاظت از کارشناسان بین المللی و دانش آموزان و تحقیقات علمی در طول اضطراری برای بهداشت عمومی است که نیاز به کارشناسان سازنده با هم کار کنند برای اطمینان از ایمنی و سلامت مردم در همه جا” بنیامین Corb امور عمومی مدیر برای جامعه آمریکا برای بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی در بیانیه ای گفت:.

غایب توانایی کار پس از فارغ التحصیلی دانشجویان خارجی ممکن است تصمیم بگیرید در برابر انتخاب برای حضور در مدرسه در آمریکا که می تواند ویرانگر به دانشگاه های آمریکا که تکیه بر شهریه خود را. دانشگاه ها در حال حاضر احساس تنگنا در سال های اخیر با کاهش ثبت نام در میان دانشجویان خارجی که تمایل به پرداخت بیشتر در شهریه از آمریکایی ها تولید و در مجموع $39 میلیارد دلار در سال درآمد. که می تواند صدمه دیده است کیفیت از ما بالاتر آموزش و پرورش به طور گسترده تر دانشگاه ها استدلال کرده اند.

در حالی که بسیاری از کسب و کار روبرو هستند و مشروع شکاف در خود نیروی کار و پرداخت خود را کارگران خارجی ماهر دستمزد عادلانه برخی از کارفرمایان با استفاده از H-1Bs و انتخاب کردن برای پر کردن موقعیت های ارزان — گاهی اوقات در هزینه کارگران آمریکایی.

دستورالعمل های فدرال می گویند برنامه H-1B باید “نه منفی دستمزد و شرایط کار” آمریکایی است. این سوال که آیا کارگران H-1B به طور کلی underpaid و درایو کردن آمریکایی دستمزد ثابت شده است دشوار است برای پاسخ به ترغیب اختلاف نظر میان محققان است. اما روشن است که کارفرمایان باید در واقع قادر به استفاده از برنامه H-1B به جابجایی آمریکایی است.

اکثر کارفرمایان نیست نیاز به نشان می دهد که آنها را تبلیغ یک شغل برای آمریکایی ها است و هیچ واجد شرایط آمریکایی ها در دسترس برای پر کردن موقعیت قبل از استخدام یک H-1B کارگر. که اجازه شرکت اعم از دیزنی به برق ادیسون کالیفرنیای جنوبی به coronavirus آزمایش پادتن تولید ابوت Labs به وضع ما کارگران و جایگزینی آنها با کارگران H-1B با حقوق پایین — در برخی موارد حتی سفارش ما کارگران به قطار خود را جایگزین.

اغلب شرکت ها با استفاده از برون سپاری شرکت های را که در کارکنان عمدتا از هند در ثانیه-1Bs به پر کردن آن موقعیت. بزرگترین این شرکت Tata Consultancy Services و Infosys به طور مداوم دریافت بیشتر H-1Bs از حتی بزرگترین شرکت های فن آوری.

این شیوه کاملا قانونی. اما آنها مشتعل بحث بر سر اینکه آیا برنامه H-1B است که عامل آن را به عنوان در نظر گرفته شده بود و مکمل به جای رقابت با نیروی کار آمریکا.

“H-1B مهمی است که مسیر را به افراد ماهر در اینجا” دانیل کاستاریکا, مدیر قوانین و سیاست های مهاجرت تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی گفت. “اما من فکر می کنم که راه آن استفاده می شود یکی از شرکت های بزرگ راه گریز. ما باید تنظیم آن را در راه است که منصفانه به هر دو ما کارگران که باید در اعمال و پس از آن کارگران مهاجر که در آینده از طریق هیچ گسل از خود را در حال underpaid و به عنوان آلت.”

انتخاب کردن برنامه حتی کمتر قوانین و مقررات. وجود ندارد و تعیین حداقل سطح دستمزد برای انتخاب کردن کارگران به این معنی که یک خارجی فارغ التحصیل می تواند کار یک کار تمام وقت پرداخت می شود اما هیچ چیز یا هیچ چیز.

کارفرمایان به طور مشابه لازم نیست برای نشان دادن وجود ندارد واجد شرایط آمریکایی ها در دسترس قبل از استخدام کسی در انتخاب کردن هر چند 2019 بنیاد ملی برای سیاست آمریکا در مطالعه ای که توسط اقتصاددان مادلین Zavodny یافت “هیچ مدرکی وجود ندارد که دانشجویان خارجی شرکت کننده در انتخاب برنامه کاهش فرصت های شغلی برای کارگران ایالات متحده است.” در واقع این مطالعه نشان داد که بیشتر دانشجویان خارجی تایید شده برای انتخاب کردن بنیادی در زمینه کاهش نرخ بیکاری در میان ما کارگران در این زمینه.

Grassley و دوربین دوباره به راه افتادند یک لایحه در روز جمعه که سرکوب برون سپاری شرکت های است که تکیه بر ثانیه-1Bs و اطمینان حاصل شود که شرکت ها باید به دنبال شایسته آمریکا نامزد قبل از استخدام کارگران H-1B.

این لایحه یکسان به یکی از آنها معرفی شده در سال 2017 است که cosponsored توسط سنسور. برنی ساندرز و ریچارد بلومنتال و یک همراه و همدم در خانه. اولین نسخه از این لایحه در سال 2007 معرفی شد.

این لایحه منع جایگزینی کارگران آمریکایی با H-1B گیرنده و نوار شرکت از تخمگذار کردن کارگران آمریکایی برای 180 روز قبل و بعد از استخدام H-1B کارگر.

آن را نیز تغییر دهید که چگونه ویزای H-1B در حال اختصاص داده شده, از بین بردن سیستم قرعه کشی که توسط دریافت کنندگان ویزا در حال حاضر انتخاب و ایجاد یک “اولویت سیستم” را در خود جای داده است. فارغ التحصیلان خارجی از دانشگاههای آمریکا پیشرفته دارندگان مدرک کسانی که با حقوق بالا و کسانی که با مهارت های با ارزش خواهد بود در اولویت قرار گیرد.

این امر همچنین مستلزم آن است که تمام کارفرمایان نشان می دهد آنها خوب ساخته شده اند-ایمان تلاش برای جذب آمریکایی ها است و هیچ کدام در دسترس بود قبل از ارائه H-1B گیرنده یک شغل نیاز است که کارفرمایان استخدام دانشجویان در انتخاب نیز باید چهره کاستاریکا گفت.

این محدودیت ها آن را بسیار سخت تر برای شرکت برون سپاری به تسلط برنامه H-1B و ویزا برای ایمان خوب کارفرمایان که بسته شده اند را از برنامه Grassley و Durbin استدلال کرده اند.

“[این اصلاحات] بهبود دسترسی به بهترین و درخشان ترین کارگران خارجی محافظت در برابر بهره کشی از کارگران خارجی و جلوگیری از بیشتر مشاغل در آمریکا از عرضه خارج از کشور” Grassley نوشت: در فورچون در سال 2017. “و از همه مهمتر, آنها آمریکایی ها اول مشترک خودداری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma