شاکی از Roe v. Wade ساخته شده یک مقداری در بستر مرگ. در اینجا آنچه در آن به معنی.

“این است که من در بستر مرگ اعتراف.”

بنابراین می گوید: Norma McCorvey در آغاز با نام مستعار Jane Roe, یک مستند جدید در مورد زندگی خود را به عنوان شاکی در این نقطه عطفی سال 1973 دادگاه عالی مورد Roe v. Wade. زمانی که McCorvey شناسایی شده در مدارک دادگاه به عنوان Jane Roe, باردار شد در سال 1969 سقط جنین غیر قانونی بود در دولت است. او شکایت کرد برای حق برای پایان دادن به بارداری و هر چند این مورد در زمان سال — زمان به اندازه کافی برای او را به هنگام تولد و محل کودک برای فرزندخواندگی — او در نهایت برنده ایجاد حق سقط جنین برای همه آمریکایی ها است.

پس از Roe v. Wade بود تصمیم گرفت McCorvey شد سقط جنین-حقوق مدافع. اما پس از آن در دهه 1990 او تا به حال یک تغییر از قلب teaming تا با ضد سقط گروه عملیات نجات و به Roe v. Wade لغو شد. McCorvey که فوت در سال 2017, تبدیل شده است بسیار مهم برای ضد سقط جنین طرفداران — یک محافظه کار فیلم dramatizing او را در آغوش ضد سقط جنین جنبش در حال حاضر در آثار به عنوان Cassie دا کوستا, یادداشت های روزانه وحش.

اما در حال حاضر وجود دارد یک فصل در McCorvey داستان. در نام مستعار Jane Roeفیلم برداری در مدت کوتاهی قبل از مرگ او به او می گوید که او را تبدیل به یک ضد سقط جنین حمایت شد یک عمل و که او پرداخت می شود به عنوان یک “جایزه” برای گروه های محافظه کار. “من در زمان پول خود را و من را در مقابل دوربین و به من گفت چه می گویند,” او می گوید مدیر نیک Sweeney.

McCorvey پذیرش در این فیلم که داستان در FX روز جمعه سرفصل های ساخته شده در سراسر کشور و بسیاری از شوکه سقط جنین-طرفداران حقوق — از جمله McCorvey سابق وکیل گلوریا Allred, که برجسته است در این مستند.

اما برخی می گویند آن را تعجب آور نیست که McCorvey که معکوس البته چند بار در زندگی خود را انجام دهد تا دوباره قبل از او درگذشت. و در حالی که هر دو طرف از سقط جنین بحث باید در زمان ادعا کرد McCorvey به عنوان یک نماد پیچیدگی زندگی او ممکن است او را نماینده تر از اکثر آمریکایی ها احساسات در مورد سقط جنین از اگر او می خواهم گیر به یک ایدئولوژی.

“این واقعیت که او یک پیچیده کسی که من فکر می کنم تا به حال پیچیده نگرش به سقط جنین در سراسر زندگی او باعث می شود او بهتر نماد برای سقط جنین در امریکا به دلیل آمریکایی ها دیدگاه های خود را در حال متناقض” مری زیگلر یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی فلوریدا و نویسنده سقط جنین و قانون در امریکا: Roe v. Wade تا به امروزگفت: Vox.

نورما McCorvey بزرگ پور در لوئیزیانا و تگزاس با سوء استفاده مادر و پدر غایب. در حدود سن 10 او می گوید: در نام مستعار Jane Roeاو و یکی دیگر از فرار از خانه سرقت از یک ایستگاه گاز و بررسی به یک هتل. یک خدمتکار هتل, گیر افتاد, بوسیدن آنها و McCorvey دستگیر شد و در نهایت ارسال به یک مدرسه اصلاحات.

سپس در 15 او فرستاده شده بود به صورت زنده با یکی از بستگان که از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته. او ازدواج کرده بود در ساعت 16 به شوهرش که او نیز مورد آزار قرار گرفته و تا به حال یک کودک بود که در نهایت به تصویب رسید ، او شوهر و فرزند دیگری که او نیز به تصویب رسید. در 21 او باردار شد بار سوم. پس از آن او زندگی می کنند در خیابان های, او می گوید: در نام مستعار Jane Roeو معتاد به مواد مخدر و الکل است.

در زمان سقط جنین قانونی بود در برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک اما غیر قانونی در تگزاس که در آن McCorvey زندگی می کردند. او رفت و به یک غیر قانونی سقط جنین, دکتر, اما خیلی ترسیده بودم به رفتن را از طریق روش. “بسیاری از زنان نمی توان آن را,” او می گوید: در این فیلم است. “آنها خواهد خونریزی به مرگ است.”

سپس McCorvey مشورت تصویب وکیل گفت که او در مورد سارا پارکر و لیندا قهوه دو وکیل که می خواست برای نشان دادن یک زن به دنبال سقط جنین در تگزاس است. آنها در زمان او مورد و آن را به تمام راه را به دیوان عالی کشور.

اساسا یک شبه Roe v. Wade تغییر چشم انداز از سقط جنین در امریکا است. قبل از سال 1973 افراد با حاملگی ناخواسته در ایالات تگزاس تا به حال چند گزینه: سفر در جایی که در آن سقط جنین قانونی بود یا بازدید این نوع تسهیلات که تا به حال آنقدر وحشت زده McCorvey. اما پس از تصمیم قانونی کلینیک سقط جنین شروع به باز کردن در سراسر کشور است. در ضمن Roe شد پایه و اساس تعدادی از تصمیم دادگاه است که محدود چقدر متحده می تواند محدود کردن سقط جنین به عنوان آن در حال حاضر تأیید به عنوان یک حق در قانون اساسی.

اما جنگ به دور از بیش به عنوان ضد سقط گروه انجامید و یا گسترش یافته و شروع به حمایت از اعمال محدودیت بر سقط جنین. از طرف دیگر ارائه دهندگان خدمات سقط جنین و طرفداران مبارزه برای دسترسی گسترده به روش.

McCorvey اول پیوست دوم اردوگاه. او با نزدیک شدن شارلوت تفت, سپس مدیر یک کلینیک در دالاس در یک رویداد در 1980s و معرفی خودش گفت: “من Jane Roe,” تفت گفت: Vox. او به نظر می رسد در محلی سقط جنین-حقوق و رویدادهای پس از آن در ملی آنهایی که به نمایندگی از Allred.

اما بخش خصوصی McCorvey بود تضاد درباره نقش خود را در بحث سقط جنین. “در مناسبت نرما خواهد با من تماس گرفت و پس از او شده است می خواهم نوشیدن و او می گویند چیزهایی مانند زمین خالی است خاطر من” تفت که همچنین به نظر می رسد در نام مستعار Jane Roeگفت: Vox. “او تا به حال بسیاری از تردید حتی در مورد Jane Roe.”

سپس در سال 1995 McCorvey غسل تعمید شد به عنوان یک مسیحی پیوست و ضد سقط گروه عملیات نجات. او همچنین انکار است که با مته سوراخ او با نام مستعار.

“ما تا به حال دو نسل از زنان تقریبا سه نسل در حال حاضر — از زنانی که با رشد Roe vs Wade,” او گفت: در آن زمان. “آنها به معنای واقعی کلمه داده شده و حق به کشتار کودکان خود را دارند.”

در آن زمان McCorvey تا به حال شده است در یک رابطه با یک زن کانی گونزالس برای سال های بسیاری است. اما پس از غسل تعمید او گفت: “من یک لزبین. من فقط یک کودک در مسیح در حال حاضر.”

بسیاری بر ضد سقط جنین طرف را دیدم او را تبدیل به یک پیروزی بزرگ است. “قلب کسی که بیشتر نماد سقط جنین در این کشور شده است را لمس کرد و اسیر اگر شما خواهد شد” لایحه قیمت رئيس جمهور از اهالی تگزاس آمریکا برای زندگی, نیویورک تایمز گفت در سال 1995.

و از آنجایی که برای سقط جنین مخالفان McCorvey شده است “نمادی از این ایده که سقط جنین هرگز کمک به زنان” زیگلر, قانون, استاد, گفت:. “اگر آن را به حال کمک کرده McCorvey و McCorvey تا به حال واقعا در حمایت از سقط جنین” مخالفان پرسید: “پس واقعا هر بهره از سقط جنین؟”

اما با نام مستعار Jane Roe, روایت از McCorvey زندگی اتحادش را تغییر دوباره. در این فیلم McCorvey می گوید Sweeney که او اساسا بازی بخشی هنگامی که او انکار سقط جنین به عنوان یک فعال سیاسی با عملیات نجات. “من یک بازیگر خوب,” او می گوید.

پرسید: اگر او با استفاده از ضد سقط جنین حرکت او می گوید: “من فکر می کنم آن را متقابل چیز” و اشاره کرد که او پرداخت می شود. در این فیلم کشیش راب Schenck سابق رهبر در عملیات نجات, همچنین می گوید که McCorvey بود “در حقوق و دستمزد” در زمان های مختلف و Sweeney کشف اسناد و مدارک نشان می دهد که McCorvey دریافت بیش از 450.000 دلار در هدیه از ضد سقط جنین شدند. Rev. تلنگر Benham که غسل تعمید McCorvey است و در حال حاضر رهبر ضد سقط گروه عملیات نجات امریکا می گوید Sweeney که McCorvey پرداخت نمی شد.

در زمان او “بستر مرگ اقرار” McCorvey همچنین گفت که مردم باید حق سقط جنین.

“اگر یک زن جوان می خواهد برای سقط جنین, خوب,” او می گوید. “این هیچ skin off my ass. شما می دانید که چرا آنها آن را ” انتخاب کنید.'”

McCorvey را وحی آمدن در پایان زندگی خود است که قطعا آتش زا. به عنوان مونیکا حس می نویسد در واشنگتن پست زمانی که دیگر شرکت کنندگان در این مستند از جمله Allred, Schenck و تفت دیدن فیلم “یکی یکی همه آنها را بریده بریده نفس کشیدن.”

“هر بخشی از من بود شگفت زده و شوکه” به شنیدن کلمات او Sweeney گفت: Vox.

اما دیگران نمی شوید که آیا برای گرفتن اعتراف در ارزش اسمی. تفت به عنوان مثال باور ندارد که McCorvey به سادگی تبدیل به یک ضد سقط جنین فعال برای پول است. “من فکر نمی کنم آن را که ساده است,” او گفت: با توجه McCorvey را تردید در مورد سقط جنین. “بخشی از خود را که نگران ‘uh-oh است که این کاری اشتباه است ؟ ‘نیاز به پاک” او گفت:.

و در حالی که McCorvey اطمینان Sweeney در نام مستعار Jane Roe که: “من از اقدام شرکت” او همیشه یک معمار ماهر از خود داستان زیگلر گفت. “مردم در رسانه های اجتماعی و در رسانه های عمومی شده اند و تمایل به قاب خود را به عنوان یک نوع قربانی کسی بود که دستکاری شده توسط این جنبش های اجتماعی اما داستان وجود دارد از بسیار زود است که او به طور کامل قادر به مستقل بازیگر است که می تواند دستکاری مردم را در خود.”

“احتمال این که او می توانست دستکاری مخالفان سقط جنین و پرداخت به آن را انجام دهد در روز” و حتی شاید تغییر داستان خود را در حال حاضر برای رسیدن به یک نتیجه رضایت بخش تر “هیچ کدام از این امر تعجب من” زیگلر گفت. “او پیچیده بود با خود اهداف.”

در راه است که پیچیدگی شاید او را بیشتر مستعد نماد برای بحث سقط جنین در آمریکا از او خواهد بود اگر او مناسب هر دو طرف را روایت بیشتر از نزدیک. به عنوان زیگلر یادداشت اکثر آمریکایی ها حمایت Roe v. Wade و نمی خواهید به آن را ببینید لغو شد. اما در برخی از نظرسنجی ها اکثریت آمریکایی ها نیز به نفع محدودیت در سقط جنین مانند ممنوعیت آن به بعد در دوران بارداری. و در گروه های تمرکز رای دهندگان نمایش در سقط جنین تمایل به بسیار شخصی است و لزوما خط با حزب سیاسی و یا ایدئولوژی.

“نگرش در مورد سقط جنین, زمانی که شما به علف های هرز, خیلی کثیف,” زیگلر گفت. “McCorvey کثیف بودن نوع دستگیر شده است که بهتر از کامل آزمون مورد شاکی خواهد بود.”

McCorvey بدست, بسیار, توجه, در بخشی به دلیل تعداد کمی از زنان مانند او شده اند در مرکز سقط جنین موارد — اجازه دهید به تنهایی در این مورد ساخته شده است که سقط جنین قانونی در سراسر امریکا است. امروز اکثر سقط جنین مناسب به ارمغان آورد توسط درمانگاه ها و پزشکان با بیماران.

اما یک مورد قبل از دیوان عالی کشور در حال حاضر ژوئن خدمات پزشکی v. Geeمی تواند تغییر دهد. در Geeایالت لوئیزیانا و مخالفان سقط جنین در حال مشاجره هستند که پزشکان نمی باید جایگاه قانونی را با توجه به نمایندگی از بیماران خود را. اگر دیوان عالی کشور موافق با آنها بیشتر از مردم عادی مانند McCorvey به جای کسانی که سقط جنین را بخشی از زندگی خود را پیدا خواهد کرد خود را در مرکز فوق العاده موارد بحث برانگیز مانند Roe v. Wade.

در برخی از راه McCorvey داستان است “نوع داستان احتیاطی” برای آینده شاکیان زیگلر گفت. نوع توجه او دریافت کرد و در سال 1970 80s و 90s تنها می تواند بزرگ برای کسانی که در آوردن کت و شلوار امروز در عصر رسانه های اجتماعی و دیوار-به-دیوار پوشش خبری. “افرادی که در این موقعیت در حال حاضر می بینید چه اتفاقی افتاده است به McCorvey تنها بیشتر از آن” زیگلر گفت. “مخاطرات برای شاکی در یک مورد مانند آن خواهد بود و حتی بالاتر است.”

اما داستان از سابق Jane Roe نیز یک یادآوری است که اگر بیشتر بیماران را تبدیل به شاکیان سقط جنین در موارد آمریکایی ها نباید انتظار آنها را به کامل نمادها برای حقوق باروری و یا هر دلیل دیگری.

وجود دارد یک وسوسه “به منظور کاهش کسی مثل گونیا به یک علامت یا یک جایزه” Sweeney گفت: “و من فکر می کنم در حال انجام است که ما واقعا dehumanize کسی چون ما چشم پوشی و پیچیدگی است.”

McCorvey “بود که در مرکز این تفرقه موضوع” او افزود: “اما در پایان روز او فقط یک فرد است. او نرما.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma