پس از ثبت دستاوردهای مقامات می گویند آن را در سال برای ترافیک هوایی از PSP به طور کامل بهبود می یابند

با نزدیک به 2.6 میلیون مسافر پرواز را از طریق پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی 2019 شد شکستن رکورد سال برای گردشگری در Coachella Valley.

اما coronavirus همه گیر باعث لغو رویدادهای مهم مانند BNP Paribas مسابقات تنیس در Indian Wells و تحت فشار قرار دادند اکثر آمریکایی ها در داخل خانه تحت گسترده پناهگاه در محل سفارشات به منظور جلوگیری از انتقال.

به عنوان یک نتیجه ترافیک هوایی کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود ، در پالم اسپرینگز کمتر از 199,000 مسافران فرود آمد و یا در زمان خاموش این راهپیمایی حدود نیمی از نزدیک به 402,000 مسافران که از طریق آخرین مارس در شکستن رکورد در ماه است.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: چه شهر قوانین هستند در اثر پس از شهرستان مدیره لغو بهداشت دستور ؟

بیشتر: پالم اسپرینگز نظر کارکنان اخراج دیگر کاهش به bridge M 76 $کسر بودجه

سپس ترافیک کاهش یافته و نزدیک به 97 درصد در ماه آوریل حدود 10 ، 000 مسافر در مقایسه با مورد 305,000 سال گذشته است.

“این بوده است دل شکستن” گفت: Scott سفید, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. “همه چیز در مسیر درست رفتن و آن را کمک به گردشگری شماره رشد است.”

نه تنها همه گیر آمار در طول اوج فصل گردشگری آن را نیز مختل سال استراتژی محلی گردشگری مقامات به رشد خدمات هوایی به Coachella Valley. آنها تا به حال با موفقیت لابی شرکت های هواپیمایی برای اضافه کردن کرسی های بیشتری اضافه کنید بدون توقف پرواز و در بزرگتر جت به عنوان بخشی از یک طرح برای جذب بیشتر مسافران از ساحل شرقی و در سراسر جهان است.

تاریخی توقف صنعت مهمان نوازی به احتمال زیاد نیاز به یک سال-بهبودی طولانی. پالم اسپرینگز مسئولان شهرستان پروژه که گردشگری-درآمد مرتبط خواهد ماند افسرده از طریق تابستان آینده. CBRE هتل ها و پروژه های تحقیقاتی هتل ها نمی خواهد که بهبودی کامل تا اواخر سال 2022 یک طرح است که تحلیلگران را در نظر بگیرید کمی از اخبار مثبت داده شده به جاذبه متوقف.

در پالم اسپرینگز ممکن است چند سال برای فرودگاه برای بازگشت به 2019 سطح خدمات هوایی سفید گفت. هر چند این منطقه دارای وفادار مسافران از سراسر کالیفرنیا و اکثریت مردم در اینجا رانندگی برای سفر, سفید, گفت, گرفتن پروازهای برگشت بسیار مهم است برای بهبود پالم اسپرینگز مقصد.

اخیر ارسال شده از پروازهای جدید مانند nonstop مسیرهای از نیویورک کمک کرد افزایش مشخصات Coachella Valley برای بیشتر مسافران که برای طولانی تر باقی بماند امتداد سفید گفت.

“هنگامی که زمان مناسب است و هنگامی که مردم شروع به سفر دوباره بدیهی است که ما در حال رفتن به مدافع ما پروازهای بازگشت” سفید گفت. “سوال در چه سطح و چه مدت آن طول خواهد کشید ؟ هیچ کس نمی داند.”

‘همیشه و همیشه عملکرد’

به طور معمول در ماه آوریل در حدود 70 تا 80 پرواز را از طریق تصویب PSP روزانه. اما در این سال نیست. شهر پالم اسپرینگز که صاحب فرودگاه گزارش حدود 15 تا 20 پروازهای روزانه در آوریل — بسیاری تنها با چند مسافر سفر برای اهداف ضروری.

تام نولان فرودگاه, مدیر اجرایی گفت: در حالی که بخش عمده ای از ترافیک است گردشگری محور فرودگاه در عمل صرف نظر از پرواز حجم.

“فرودگاه است که همیشه در اینجا و همیشه عملکرد و ما در اینجا به خدمت در هر سطح” نولان گفت. “ما یک اقتصادی ژنراتور است که پشتیبانی از دره صنایع و ما همچنان به انجام این کار بدون توجه به آنچه که در سطح است.”

اما این شماره ها روشن: گردشگری راننده اصلی فرودگاه ترافیک و کمتر مسافر یعنی کمتر دلار برای عملیات.

برای کمک به جبران ضرر و زیان در این فصل فرودگاه دریافت 11 میلیون دلار از دولت فدرال کمک های اقتصادی بسته گذشت در اواخر ماه مارس است. بودجه در میان 10 میلیارد دلار توزیع شده برای فرودگاه ها در سراسر کشور.

نولان خوشبین است پرواز را دوباره به عنوان مردم شروع به احساس راحت سفر دوباره. به طور معمول شرکت های هواپیمایی می توانید اضافه کردن مسیر به سرعت در حال هنگامی که آنها می دانند که تقاضا وجود دارد, او گفت:.

“کلید به آینده صنعت هوافضا است که مردم از برگشت در هوا” او گفت:.

سفید گفت که CVB در ادامه به حفظ یک شخص ثالث, مشاور حمل و نقل هوایی است که کمک به توسعه خدمات هوایی در فرودگاه تا مقصد را می توان بالا از ذهن زمانی که خطوط هوایی شروع به کار کرد دوباره.

سفید همچنین گفت: گردشگری محلی مقامات در حال بررسی این که آیا فدرال توسعه اقتصادی کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد گردشگری از جمله تضمین ارائه می دهد برای شرکت های هواپیمایی که انتخاب پالم اسپرینگز بیش از نقاط دیگر.

اما در حال حاضر وجود ندارد هیچ نشانه ای از هر گونه افزایش سریع در پرواز. گردشگری به طور کلی متوقف است; هتل ها و کوتاه مدت منزل بسته باقی می ماند در شهرستان ریورساید.

و اگر Riverside County مقامات در حال هل دادن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه می دهد تا این شهرستان به باز کردن بیشتر خدمات مانند شام خوردن در رستوران ها که نرم افزار را شامل نمی شود یک درخواست برای اجازه می دهد در کوتاه مدت مسکن گفت: شهرستان سخنگوی بروک Federico.

فرصت برای بازگشایی هتل می آید در مرحله 3 از دولت دستورالعمل. کنار رودخانه شهرستان است که هنوز هم راه خود را از طریق مرحله 2.

سفید از CVB گفت: می تواند وجود داشته باشد ممکن است تلاش برای یک منطقه ای واريانس است که اجازه می دهد Coachella Valley برای باز کردن مهمان نوازی قبل از بقیه از شهرستان. برخی از رهبران شهر از جمله پالم اسپرینگز شهردار جف Kors و شهردار Pro Tem کریستی Holstege اند ابراز حمایت از چنین رویکردی.

اما معلوم نیست اگر که کار می کنند و یا اجازه داده شود که دولت در حال حاضر تصویب بازیابی مراحل در یک شهرستان-توسط-شهرستان سطح.

“در حال حاضر هیچ تاریخ, هیچ, وضوح, دیگر از معیارهای ما برای دیدار با” سفید گفت.

غیر منتظره بی سابقه ای کاهش گردشگران را به همراه داشت یک پوشش نقره ای: این فرودگاه در حال گذراندن نزدیک به 30 میلیون دلار نوسازی که شامل تعمیرات اساسی از منطقه فروش بلیط.

که هم اکنون می توانید در ادامه بدون اخلال مسافران و می تواند زمانی که آنها بازگشت.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme