موسیقی زنده و بازگشت به سنت لوئیس با رانندگی در کنسرت و سری فیلم

برای بزرگنمایی کلیک کنید Could this be the future of live music in St. Louis? - VIA DRIVE IN STL

  • از طریق درایو در STL
  • این می تواند آینده از موسیقی زنده در سنت لوئیس?

این دوشنبه گذشته امریکا رو یک نگاه اجمالی به آنچه در زندگی تجربه موسیقی را مانند نگاه برای آینده قابل پیش بینی به عنوان یک محل در آرکانزاس به میزبانی این کشور برای اولین بار “اجتماعی دور کنسرت” شامل یک عملکرد کشور-rock هنرمند تراویس McCready. کافی است بگویم آن است که بسیار متفاوت از آنچه که همه ما استفاده می شود.

اواسط اندازه محل برگزاری عامل در 20 درصد ظرفیت است. ماسک های مورد نیاز برای هر کس در ساختمان است. نوار احتیاط مسدود کردن ردیف صندلی. محدودیتی در تعداد افراد مجاز در حمام, در یک زمان.

تمام گفته نگاه به طرفداران موسیقی’ جمعی آینده نزدیک بود جدی. در سراسر رسانه های اجتماعی بسیاری از ابراز ترس با گفت: برخی از آنها می خواهم به جای انتخاب کردن از دیدن موسیقی زنده در مجموع تا زمانی که این محدودیت برداشته شد.

اما حتی به عنوان افراد اظهار تاسف طبیعی جدید در اینجا در سنت لوئیس یکی دیگر از نسخه از COVID-19 نشان می دهد حال تجربه در حال حاضر در کار: رانندگی در کنسرت.

شروع امشب پارکینگ بسته St. Louis Outlet Mall (5555 سنت لوئیس میلز بلوار Hazelwood) را بازی میزبان کنسرت موسیقی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از فیلم همه برای لذت بردن از شرکت کنندگان نشسته در اتومبیل خود را و بر روی صندلی در مجاورت فضاهای پارکینگ. بسیاری شده است را با یک مرحله و پنج LED jumbotron صفحه نمایش و موسیقی خواهد بود پمپ از طریق یک فرستنده FM به استریو خودرو از همه در حضور و غیاب و همچنین از طریق یک سیستم PA بر روی صحنه است.

این بخشی از یک برنامه از فیلم و موسیقی شب که از طریق اجرا خواهد شد 6 ژوئن. پوشش محلی و ادای احترام عمل می کند مانند Superjam طبقه رقص شورش و تنخواه گردان اتصال انجام خواهد شد قبل از نمایش های فیلم های کلاسیک مانند Fast Times at Ridgemont High, Purple Rain و خیره شدن و اشتباه.

ریشه های این ایده بودند به اندازه کافی ساده است. دن باک مدیریت شریک برای بزرگ ورزش خواص که در عمل رو به رشد Powerplex ورزشی جوانان تسهیلات در سابق مرکز مشغول به کار بود با پل براون ارشد مدیر بازاریابی با Brought2U رسانه ای که این دو تا به حال یک ایده است.

“ما به دنبال بزرگ خالی پارکینگ در این مرکز و گفت: آنچه می تواند ما را با این فضا؟” براون می گوید RFT. “ما مقدار زیادی از اجتماعی فاصله فرصت را در اینجا. بنابراین فکر کردم ” بیایید ایجاد یک محل و ببینید که اگر ما می توانیم برخی از دبیرستان فارغ التحصیلی است.’ که انگیزه.”

با توجه به تعداد زیادی از فارغ التحصیلان که از دست رفته در پایان خود را از سال را با توجه به تجارب coronavirus آن را تبدیل به یک ایده بزرگ با بسیاری از مدارس محلی رقص روی. اما با بزرگ و پر هزینه زیرساخت در محل — برخی از 300.000 دلار ارزش تجهیزات با توجه به قهوه ای — دو شروع طوفان مغزی راه های دیگر برای استفاده از فضا.

“ما در حال شنیدن است که در دیگر نقاط کشور آنها احیای drive-ins” براون می گوید. “آنها با استفاده از درایو در سالن های کنسرت. در اروپا, من درک می کنم این نوع از چیزی که رانندگی در کنسرت. بنابراین این که چگونه از آن همه آغاز شد.”

به طور طبیعی وجود خواهد داشت اقدامات ایمنی در محل. هر ماشین دو فضای پارکینگ قهوه ای توضیح می دهد. شرکت کنندگان باید یک فضا در سمت راننده از ماشین خود را که در آن آنها می توانند به پایین صندلی چمن کولر و پتو و هر چیز دیگری که از خانه به ارمغان آورد — از جمله مواد غذایی خود را و آبجو. این دو فضا است که هر خودرو می شود اشاره خواهد شد به عنوان یک “pod” و مهمان نمی شود مجاز به ترک غلاف خود را به جز برای رفتن به دستشویی و port-a-potties خواهد شد که بررسی اغلب.

براون می گوید که آنها خواهد شد که ماموران امنیتی در سایت, اما آنها نمی طرح سنگین-دست و یا تماس با پلیس به, دستگیری اعتماد به جای آن که کسانی که در حضور و غیاب انجام خواهد شد نکته های هوشمند و فاصله خود را بر این اساس.

“این فقط نیمه سلیم,” او می گوید. “این یکی از چیزهایی است که من فکر می کنم ما فاقد آن بوده اند در بسیاری از این مسائل حس مشترک است و این یک حس مشترک راه برای انجام چیزی است که سرگرم کننده است که جذاب است که کمک می کند تا حمایت از نوازندگان محلی و می شود که مردم و خاموش روی نیمکت.”

یکی از نوازندگان محلی قهوه ای امید کنسرت سری کمک خواهد کرد که بلوز هنرمند Jeremiah Johnson یکی از انحصاری عمل می کند در این برنامه که معاملات در موسیقی اصلی به جای پوشش می دهد. او برنامه ریزی شده است به انجام در 6 ژوئن به عنوان بخشی از آخرین کنسرت در برنامه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Jeremiah Johnson is one of the artists tapped to perform. - VIA THE ARTIST

  • از طریق این هنرمند
  • Jeremiah Johnson یکی از هنرمندان شنود گذاشته به انجام.

برای جانسون تصمیم به درگیر بود و هیچ ذهن و بسیار خوشحال است که او معتقد است که ثابت خواهد کرد که تاریخی است.

“حق دور من احساس مانند آن چیزی است که من می خواستم به بخشی از دلیل من فکر می کنم آن را نشانه ای از زمان چه خبر — اجتماعی فاصله و تمام سالن مجبور به بستن و رستوران ها بسته هستند و شما نمی توانید به کنسرت” جانسون می گوید. “و من فقط احساس مانند آن چیزی است که ما نیاز — که اگر من می تواند یک بخشی از آن, من فکر کردم این یک ایده خوب است. به دلیل آن ممکن است به برخی از مثبت امیدواریم که ما می توانید همه نشان می دهد که ما می توانیم به جلو حرکت می کند و گذشته از این, شما می دانید؟”

جانسون خود دیده است امرار معاش خود به عنوان یک بالا و آینده موسیقیدان به شدت تحت تاثیر shutdown از موسیقی زنده میباشد. یک ستاره در حال افزایش در blues-rock صحنه Johnson, آخرین آلبوم, مارس را در آسمانها به بتسیرز به شماره 1 در بیلبورد‘s بلوز نمودار در اوایل ماه آوریل — یک دستاورد قابل توجهی که به عنوان حق همه چیز را در موسیقی زنده و صنعت در آمد ریزد.

جانسون را در ترس خود را به عنوان کل تور برنامه به سادگی از بین رفت.

“آه من از دست تمام چهار هفته تور اروپا که لغو شد,” او با ابراز تاسف. “و هر اصلی جشنواره لغو شده است. خواهد بود که ملی در سراسر کشور.”

در بالا از آن به طور منظم کافه ها و سالن های کوچک که در آن یک نوازنده مشغول به کار ممکن است انجام در سنت لوئیس شد و همه مجبور به بستن درهای خود را بیش از حد. حتی به عنوان برخی از آنها بازگشایی به عنوان سنت لوئیس ” coronavirus محدودیت آرام هستند آنها هنوز هم در حال بازی میزبان به موسیقی زنده.

بنابراین به طور طبیعی زمانی که جانسون ارائه شد این فرصت را به بازی یک گیگ — البته که قابل ملاحظه ای متفاوت از کسانی که او استفاده می شود به او شروع به پریدن کرد در این فرصت. او قصد دارد به همراه دوربین و شلیک یک ویدیو از تجربه است که او در نظر دارد برای یک روز نشان می دهد به پسر جوان خود را.

“من فقط می خواهم به سند این لحظه در تاریخ,” او می گوید. “پسر من هشت ماه پس از این همه است که اتفاق می افتد در دوازده ماه از زندگی خود را. و من می خواهم به قادر خواهید بود به او نشان می دهد ” هی پسر زمانی که شما یک کودک کوچک است و شما بودند تنها به دنیا این است که چه می گذرد.'”

پرسید که او چگونه فکر می کند که درایو در کنسرت تجربه را نسبت به حضور در یک نمایش سنتی محل جانسون بلافاصله شناسایی چندین upsides.

“اگر کسی از من پرسید اگر من می خواستم برای رفتن به یک کنسرت و من می تواند به پارک اتومبیل خود را در جلو صحنه و من می تواند به ارمغان بیاورد خود من کولر با خود من نوشیدنی و خود من تنقلات و مواد غذایی, و من می خواهم که خود من از منطقه که در آن هیچ کس می تواند بر روی شانه های من و آزار من خواهد بود” این جالبترین چیزی که تا کنون,” او می گوید. “اگر شما می خواهم که از من خواست در مورد چیزی شبیه به آن در سال 2019 من فکر انسان است که بسیار جذاب است.”

براون امیدوار است که showgoers به توافق برسند. او می گوید که تا زمانی که مردم بیرون می آیند و رفتار خود را بر این اساس و به عنوان طولانی به عنوان نشان می دهد که سود او و تیم او قصد ادامه پرتاب آنها را فراتر از این اولیه اجرا شود. اگر همه می رود و او می گوید این نشان می دهد حتی می تواند شامل برخی از بزرگ ملی عمل می کند.

“ما می خواهم ببینید که چگونه از آن می رود در هفته اول. ما تا به حال علاقه از عمده تور” گروه های قهوه ای می گوید. “اما در این مرحله قبل از ما می دانیم که چگونه این gonna fly ما نمی توانیم این نوع از سرمایه گذاری در آن جاوا را در عمل در حال حاضر. پس چه کسی می داند ؟ ما می تواند به دنبال در یک وضعیت که در آن ما باید برخی از بازیکنان بزرگ است که می خواهم این را امتحان کنید. من امیدوار هستم که این اتفاق می افتد.”

صرف نظر از اینکه ملی عمل آمده جانسون است که به طور مشابه, خوش بینانه است.

“وجود دارد یک کل بسیاری را غمگین در مورد,” او می گوید از جهان فعلی امور “اما من امیدوار هستم این درایو چیزی که مردم را دریافت کنید و به آنها یادآوری کنید که شما می دانید که ما میخوایم از این طریق دریافت کنید. اگر شما احساس ناراحت کننده اجازه دهید سعی کنید این اولین و بیایید این نورد در مسیر درست است.”

رانندگی در STL در حال حاضر نشان می دهد و فیلم در آن برنامه هر شب از مارس 21 به 30 مه و همچنین ژوئن 5. Jeremiah Johnson عملکرد میله میله برای 6 ژوئن. عبور برای هر خودرو در محدوده بین 40 دلار و 70 دلار با شش نفر در هر خودرو محدود می کند. VIP گزینه نیز در دسترس هستند. برای برنامه کامل و اطلاعات بیشتر ، driveinstl.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme