“این است که یک مقام رسمی حکم اعدام برای هنگ کنگ” چین حرکت می کند به پاس امنیت ملی قانون

به عنوان هنگ کنگ نزدیک به سالگرد عظیم آن دموکراسی تظاهرات چین در حال حرکت است به اعمال گسترده امنیت ملی قانون است که می تواند به طور مستقیم تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی و وضعیت خاص و ملتهب تنش پس از یک سال از بحران سیاسی.

ملی — یک مهر و موم لاستیک برای چینی ها در دولت تنظیم شده است به تصویب قانونی که در نظر گرفته شده است به محدود کردن دخالت خارجی و یا فعالیت هایی که تضعیف دولت است. که می تواند به طور مستقیم هدف antigovernment فعالان که به چالش کشیده اند پکن قدرت. دولت چین در تلاش است تا سرزنش خارجی ها از جمله آمریکا برای دامن زدن به جنبش دموکراسی خواهی در هنگ کنگ است.

هنگ کنگ قرار است به اداره با توجه به “یک کشور دو سیستم” حکومت. “یک کشور” بخشی به معنی آن است که رسما بخشی از چین در حالی که “دو سیستم” بخشی به آن درجه از استقلال از جمله حقوق مانند آزادی مطبوعات است که وجود ندارد و در سرزمین اصلی چین است. چین قرار است به رعایت این ترتیب تا 2047 اما از آن شده است فرسایش آن آزادی و تلاش برای آوردن هنگ کنگ محکم تر تحت کنترل خود برای سال.

بهار گذشته در هنگ کنگ مقننه تلاش برای تصویب استرداد لایحه که منتقدان می ترسید اجازه می دهد که دولت چین به بازداشت خودسرانه Hongkongers. که مشتعل تظاهرات گسترده منجر به ماه از ناآرامی که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد. این لایحه خارج شد اما تظاهرات ادامه داد: به عنوان مبارزه تبدیل به یک بزرگتر نبرد برای محافظت از هنگ کنگ نهادهای دموکراتیک.

Coronavirus همه گیر و اجتماعی فاصله اقدامات لازم به سرعت خود را گسترش زیادی قرار داده شده که فعالیت در خود نگه دارد. اما پکن را فراموش نمی کند — و استفاده همه گیر بیشتر به سرکوب جنبش دموکراسی خواهی از جمله با دستگیری طرفدار دموکراسی در مجلس مارس.

در حال حاضر چین معرفی کرده است این امنیت ملی قانون است که یک مقدار بیشتر مستقیم گام به سوی آنچه پکن شده است تلاش برای به انجام رساندن برای سال: یک کشور یک سیستم.

“این است که یک مقام رسمی حکم اعدام برای هنگ کنگ آن را به هیچ چیز کمتر از آن” آلوین Y. H. چونگ وابسته به محقق در دانشگاه نیویورک آمریکا-آسیا قانون موسسه به من گفت.

پیامدهای پر از پکن حرکت می کند هنوز مشخص نیست از جمله چگونه آن را اجرا خواهد شد و چه سیاسی و اقتصادی خرید اینترنتی برای هنگ کنگ خواهد بود.

طرفدار دمکراسی را محکوم کردند. پکن تلاش برای دخالت در هنگ کنگ امور در گذشته و استرداد قوانین بودن اما به دور از تنها مثال — سوخت گسترده مقاومت است. این قانون می تواند دوباره آن تنش است.

ساموئل چو مدیر عامل به هنگ کنگ دموکراسی شورای ما مبتنی بر دموکراسی گفت چین تصمیم به گام در به طور مستقیم نشان می دهد که از آن شده است قادر به به طور کامل سلطنت در هنگ کنگ. “من فکر می کنم که این کار نه تنها در کوتاه مدت راه — را میگیرد جنبش دموکراسی خواهی و حتی بیشتر و تولید یک نوع واکنش است که چین آماده است [برای].”

چین حداقل فصاحت افتخار “یک کشور دو سیستم” قاعده اما در عمل آن را به دنبال بیشتر و بیشتر کنترل بیش از هنگ کنگ.

اما پکن نیز تا به حال به بادقت به عنوان برخی از آن جسورانه ترین حرکت برآورده شده است با مقاومت در برابر. که شامل یک سال 2003 تلاش برای تصویب یک امنیت ملی قانون در ماده 23 از هنگ کنگ قانون اساسی (نزدیک ترین چیزی که هنگ کنگ به یک قانون اساسی). این را نیز تاسیس قوانین در برابر اخلال دولت و دخالت خارجی است اما قانون رو کنار گذاشته و پس از تظاهرات توده.

و در سال 2014 زمانی که پکن reneged در وعده خود را به هنگ کنگ حق رای همگانی به انقلاب چتر گرفت. و پس از آن وجود دارد در تابستان گذشته زمانی که دلار هنگ کنگ مقننه تلاش برای تصویب که بحث استرداد لایحه و ماه و ماه از تظاهرات در گرفت.

برای مدت زمان طولانی چین و طرفدار پکن قانونگذاران در هنگ کنگ ادامه داد: به رویای عبور امنیت ملی قانون هنگ کنگ ماده 23 و پکن شده بود تلنگر هنگ کنگ در هفته های اخیر به آن را دوباره.

اما در حال حاضر چین توزیع با همه که و انجام آن همه خود را.

هو علم آویزان, یک استاد اقتصاد سیاسی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: پکن ممکن است در پا به طور مستقیم به دلیل آن را آموخته درس از 2019 anti-استرداد لایحه تظاهرات که در نهایت با شکست این قانون و خجالت چین است.

“این خواهد بود خجالت اگر آن را سعی کردم به فشار از طریق محلی مقننه است که در نهایت کنار گذاشته به دلیل محلی تظاهرات” آویزان گفت. “پکن نمی خواهند برای رسیدن به این رویداد. پکن حتی نمی اعتماد محلی مقننه پس از آن به تصویب رسید این نوع افراطی مسیر به طور مستقیم قانونگذاری.”

“و آن را یک حرکت مخاطره آمیز” او افزود: “دلیل آن اشک تمام باقی مانده دعا از” یک کشور و دو سیستم.'”

چین چشمگیر تشدید نیز می آید به کل جهان — و رسانه ها که تا به حال اختصاص داده شده به بسیاری از توجه به اعتراض در هنگ کنگ — پریشان است توسط coronavirus همه گیر و هنگ کنگ خود را تحت اجتماعی محدودیت فاصله. اعمال این قوانین به هنگ کنگ برخی از پوشش برای سرکوب تظاهرات (در حالی که همچنین کمک به موفقیت کنترل شیوع بیماری وجود دارد).

اما چین تا به حال مدت طولانی روشن ساخته است آن را تا به حال تحمل معترضان و یا حتی بیشتر مسالمت آمیز چالش برای قدرت خود را مانند زمانی که طرفدار دموکراسی نامزدها در هنگ کنگ تحت سلطه انتخابات محلی است. و در حال حاضر چین دارای حداقل اشاره کرد که چگونه آن را برنامه ای برای تحکیم کنترل آن است.

“این چنین بزرگ توسعه چون اساسا پکن ادعا بیشتر شور و شوق که هیچ, ما در واقع این نوع از قدرت است که ما می توانیم اعمال در هنگ کنگ'” یعقوب استوکس ارشد تحلیلگر سیاست چین در آمریکا موسسه صلح به من گفت.

آن را می سازد حتی اسمی ایده “یک کشور دو سیستم” تا حدودی مسخره او اضافه شده است. “چین را نوعی تبدیل دلار هنگ کنگ از آنچه قبل از آن بود و در راه فقط به یکی دیگر از شهرستان در چین” استوکس گفت. “و این چیزی است که جنبش اعتراضی در تلاش است برای جلوگیری از.”

اگر چین اقدام برنامه ریزی شده باعث می شود آن را روشن است که اساسا تصمیم به توقف تظاهر است که آن را به مراقبت در مورد “یک کشور دو سیستم” مقامات آن هنوز در تلاش برای قاب این فصاحت به عنوان تقویت و حفاظت از هنگ کنگ دولت از خارجی

“ما اطمینان از ثبات دراز مدت “یک کشور و دو سیستم'” وانگ یانگ, سر مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی گفت: با توجه به واشنگتن پست.

چه این به این معنی هنگ Kongers هنوز نامشخص است. این قانون هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است و هنوز جزئیات فازی — دقیقا چگونه آن را اجرا خواهد شد و چه آن را شامل خواهد شد. به گزارش نیویورک تایمز مقامات چینی را نشان میدهد که این قانون با هدف قرار دادن نفوذ خارجی که منجر به ناآرامی در هنگ کنگ است. اما این است که تا حد زیادی گمراه کننده; چین سرزنش خارجی برای دامن زدن به خشونت در هنگ کنگ به انکار مردمی مقاومت است.

قانون می تواند اثر سرما بر مخالفت چین خواسته snuffing اما شدید ترین تظاهرات. مخالف نیز به نظر می رسد ممکن است که چین اقدامات ضد مثبت که چرا بسیاری از Hongkongers احساس آنها تا به حال به ادامه اعتراض — ممکن است تشدید تنش و حتی بیشتر.

هنگ کنگ در حال حاضر تقسیم شده بین دو اردوگاه: “آبی” (کسانی که در حمایت پلیس) و “زرد” (کسانی که به حمایت از معترضان). اما بسیاری از کسانی که “زرد” حامیان مخالفت با برخی از هنگ کنگ به معترضان رادیکال تر تاکتیک مانند طوفان شورای قانونگذاری یا اشغال یک دانشگاه.

اما چین تهاجم ممکن است آن را سخت تر برای دموکراسی Hongkongers به حمایت از موضع میانه. “آنها در نهایت خواهد شد تحت فشار قرار دادند برای تبدیل شدن به هر دو کاملا طرفدار پکن را در دستور کار خود و یا نرم افزار مقابله و معترضان را” آویزان, دانشگاه جانز هاپکینز, استاد, اشاره کرد. “این ناپدید شدن از وسط زمین و واقعا تبدیل خواهد شد بیشتر قطبی.”

بسیاری از هنگ کنگ به معترضان جوان جنگ برای حفظ آنچه که استقلال و آزادی آنها را ترک کرده بود. “تمام چیزهایی که ظاهرا وعده داده شده هستند آن را به عنوان معلوم فقط دیگر وجود دارد” چونگ گفت. “در این نقطه چه چیزی آنها را ترک کرده اند به از دست دادن ؟ این واقعا یک انبار باروت در حال حاضر و من از ترس به فکر می کنم چگونه این بازی خواهد کرد.”

اولین آزمون واقعی برای مخالفت در هنگ کنگ ممکن است به زودی. به طور سنتی هنگ کنگ میزبان مراسم تجلیل از قتل عام میدان تیان آن من پکن را در 4 ژوئن سال 1989 خونین سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی.

در چین صورت پاک شده از تاریخ است. اما در هنگ کنگ هزاران نفر تتم آن است. هنگ کنگ اجتماعی فاصله اقدامات ممنوعیت تجمع جرم در اثر هستند تا ژوئن 4 — هر چند سازمان را به نام Hongkongers به “آب” اشاره به استراتژی رهبر معترضان در هنگ کنگ در سراسر 2019 و خواستار Hongkongers به پیدا کردن راه های دیگر برای یاداوری این روز است.

چو مدیر عامل ایالات متحده مستقر در هنگ کنگ دموکراسی شورای اسلامی گفت: فعالان سیاسی به رسمیت شناخته اند و این می تواند اولین سال چین مانع از این گردهمایی از اتفاق می افتد.

“اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد — من فکر می کنم آن را یک درس آموخته اند به خوبی توسط هنگ کنگ و دولت چین که در هر زمان آنها جلوگیری چیزی این دقیقا همان چیزی است galvanizes مردمی.”

“این رفتن به یک کمی از آزمون برای دیدن واکنش” او افزود: “اما من فکر می کنم شما ببینید مداوم خلاقیت و انعطاف پذیری ادامه خواهد داد.”

جامعه بین المللی نیز خواهد شد تست شده توسط چین حرکت می کند. انگلستان و اتحادیه اروپا هر دو محکوم به حرکت می کند. وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت: به دنبال این است که “هر گونه تلاش برای تحمیل امنیت ملی قانون می کند که منعکس کننده اراده مردم هنگ کنگ خواهد بود بسیار بی ثبات کننده خواهد بود و ملاقات با محکومیت شدید از سوی ایالات متحده و جامعه بین المللی است.”

یک روز قبل از چین اعلام کرد این امنیت ملی قانون Pompeo حال هشدار داد چین در برابر تجاوز در هنگ کنگ گفت: این تهدید می تواند به وزارت امور خارجه بررسی هنگ کنگ ویژه تجارت, وضعیت, که رفتار آن تجارت و بازرگانی متفاوت از سرزمین اصلی چین است.

سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا هنگ کنگ آزادی و دموکراسی عمل می کنند که نیاز به وزیر امور خارجه برای ارزیابی اینکه آیا هنگ کنگ هنوز هم باید اعطا تجارت ویژه وضعیت تحت قانون ایالات متحده بر اساس اینکه آیا هنگ کنگ دولت است که هنوز هم عمدتا مستقل و احترام به حکومت قانون است. این قانون همچنین خواستار رئیس جمهور برای اعمال تحریم علیه مقامات که نقض حقوق بشر در هنگ کنگ است.

“ما تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به گواهی هنگ کنگ به عنوان داشتن یک درجه بالایی از استقلال’ از چین هنوز در انتظار” Pompeo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “ما از نزدیک به تماشای چه چیزی در رفتن وجود دارد.”

لغو هنگ کنگ وضعیت خواهد بود دراماتیک گام با عواقب نامشخص. این امر بدون شک ارسال یک سیگنال قوی به چین اما آن می تواند به عواقب برای هر دو ایالات متحده و هنگ کنگ است. ایالات متحده می تواند از دست دادن دهها میلیارد در تجارت و آن را می تواند به خطر اندازد برخی از هنگ کنگ ایستاده به عنوان یک مالی جهانی hub, خرید و فروش یکی دیگر از ضربه به شهرستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخیرا عقب هل دادن سخت مقابل چین به عنوان آن است که با توجه به راه های مجازات پکن اولیه آن نادرست از coronavirus و که ممکن است انگیزه آن را به یک موضع سخت تر در هنگ کنگ. در همان زمان چین می تواند برای تلافی این حرکت و پکن ممکن است شرط بندی که ما بیش از حد در معرض خطر به را یک گام شدید.

وقتی پرسیده شد که در مورد پیشنهاد امنیت ملی قانون در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی دانست که چه با ما خواهد انجام دهد. “من نمی دانم آنچه در آن است چرا که هیچ کس نمی داند نشده است. اگر آن اتفاق می افتد, ما آدرس که موضوع بسیار به شدت.”

ما نیز ممکن است می خواهم به اگزوز این اهرم در برابر پکن. و ما نیز ممکن است آماده به می گویند که در این نقطه در هنگ کنگ استقلال به طور کامل از دست داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma