امریکا بیش از حد آزادیخواه برای مقابله با کروناویروس?

امریکا کارشناسان بهداشت عمومی در حال کار سخت برای نقشه برداری از یک طرح برای مبارزه با کروناویروس در آمریکا است. و در واقع وجود دارد بسیاری از طرح های پیشنهادی — از مراکز علمی از فکر می کنم مخازن و از دولت است.

در حالی که برنامه های متفاوت, تقریبا تمام آنها با تکیه بر برخی از ترکیبی از نظارت توده تست انزوا و تماس با ردیابی. بسیاری از آنها نقطه به کشورهایی مانند سنگاپور و کره جنوبی و آلمان به عنوان نمونه از چگونه هوشمندانه پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

اما اگر استراتژی های موفق در این کشورها فقط کار نخواهد کرد در امریکا ؟

این سوال مطرح شده توسط کیت و هامفری یک استنفورد استاد دانشگاه که با این نسخهها کار در اعتیاد و سلامت عمومی سیاست در یک ویروسی توییتر موضوع هفته گذشته است. Humphreys استدلال کرد که بسیاری از بهداشت عمومی همکاران نیست فکر به طور جدی به اندازه کافی در مورد موانع فرهنگی است که ممکن است تضعیف این کشور در تلاش برای آزمایش ردیابی و جداسازی آمریکایی است. او بعدها به قلم یک ستون واشنگتن پست نقاشی کردن استدلال خود را در جزئیات کمی بیشتر.

Humphreys اساسی ادعا این است که هر طرح ما اتخاذ مهم نیست که چقدر عاقلانه است بی فایده و بدون “گسترده سیاسی رضایت” از شهروندان آمریکایی است. و وسواس با آزادیهای فردی در آمریکا همراه با بی اعتمادی عمومی دولت به شمار یک چالش بزرگ به حتی بهترین طرح قابل تصور.

من به صحبت کرد Humphreys از طریق تلفن در مورد آنچه که او فکر می کند کارشناسان بهداشت عمومی در حال عدم به رسمیت شناختن, و اگر او معتقد است که آمریکا بیش از حد آزادیخواه برای رسیدگی به یک اقدام جمعی مشکل مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

پخش کردن آمریکا “سیاسی-فرهنگی” مشکل برای من. چرا شما نگران این هستید که ما نمی توانیم در مقابله با این بیماری همه گیر از راه کشورهای دیگر را داشته باشد ؟

کیت Humphreys

من فکر می کنم ما متفاوت از دیگر دموکراسی است که باید به این خوبی در دراز مدت مقاومت به رشد دولت به طور کلی, اما همچنین در حوزه بهداشت و درمان است. چرا از آن است که هر کشور توسعه یافته است و دولت تضمین شده در مراقبت های بهداشتی و ما نه ؟ دلیل واضح است که وجود دارد غریزی گریزی به دولت قدرت در DNA آمریکا است. این تنها مهم دموکراسی است که در آن تعداد زیادی از مردم مبارزه کرده اند برای جلوگیری از یک دولت تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه شهروندان است.

این گریزی است به خصوص قوی در حال حاضر, اما آن را به عقب می رود به ابتدای این کشور تاسیس شده توسط مردم که زندگی در ترس از پادشاه. قانون اساسی ما راه اندازی شد تا با کنترل و توازن از ترس از قدرت دولت است. و آزادیخواه خط است با ما از طریق همه چیز و همچنین این امر در حوزه بهداشت و درمان است.

Sean Illing

وجود دارد برخی از مزایای که آزادیخواه غریزه و من فکر می کنم شما اعتراف کنم که اما مشکل این است که این فقط اشتباه ایدئولوژیک نرم افزار در حال اجرا می شود در یک بیماری همه گیر—

کیت Humphreys

راست. من فکر نمی کنم ما می خواهیم به زندگی می کنند [بیشتر استبدادی جامعه] مانند سنگاپور ، اما سوال این است که چه چیزی شما را در مورد یک بیماری همه گیر که ما واقعا هستند و همه در آن با هم است و هیچ راهی برای اجرای یک آزمون ردیابی و منزوی کردن یک برنامه بدون به طور جدی افزایش نظارت دولت و داشتن دسترسی به بسیاری از کاملا صمیمی اطلاعات شخصی ؟ کسانی که انگیزه های آزادیخواه ایستاده و از طرفی بطرف دیگر آن است.

بنابراین من فقط فکر نمی کنم که ما می توانید انجام دهید آلمان چه می کند, که در آن وجود دارد اعتماد به نفس بالاتر در وزارت امور خارجه و بالاتر اعتماد به دولت است. من فکر نمی کنم ما می تواند انجام آنچه دموکراسی در شرق آسیا انجام می دهند که در آن وجود دارد یک تاریخ اخیر از استبداد و بسیاری از احترام به دولت است. حتی اگر من سلامت عمومی فرد و من تحسین همه افراد مشغول به کار در تمام مشکلات فنی, و فکر کردن در مورد آنچه که ما باید انجام دهید برای متوقف کردن این ویروس من معتقدم که ما در حال کم بها دادن به سیاسی و فرهنگی موانع در اینجا.

Sean Illing

اینکه دقیقا چه چیزی می تواند به کشورهایی مانند کره جنوبی و آلمان را که ما نمی توانیم?

کیت Humphreys

در کره جنوبی, شما اساسا تا به حال به حکومت استبدادی تا ’80s. بزرگسالان که در کشور بزرگ شده در یک محل که در آن اگر دولت نگران بود در مورد یک عفونت انگلی شما تا به حال به ارسال نمونه مدفوع به مقامات — آن را فقط به آنچه شما انجام. و این مردم تصمیم گیری در حال حاضر یا نه به دنبال دستور دولت خود و یا اینکه به اطلاعات شخصی. و آنچه ما دیده ایم این است که اکثر مردم مایل به انجام آن است.

مورد آلمان کمی متفاوت است. بر خلاف کلیشه های آلمانی ها نیستند مختلف به خود دولت است. آنها بسیاری از نگرانی در مورد سلامت, اطلاعات, به عنوان مثال. اما من فکر می کنم تفاوت بزرگ وجود دارد این است که مردم نسبتا بیشتر اعتماد به دولت است. آنها باور دارند که دولت خود را اساسا صالح. تقریبا تمام رای گیری ما در آمریکایی ها نشان می دهد که بسیاری از آنها به سادگی نمی اعتماد دولت و این یک مشکل بزرگ زمانی که دولت این است که درخواست شما را به قربانی بسیار برای خاطر مردم خوب است.

Sean Illing

مشکل من با آزادی بوده است که آن را به ما می دهد یک زبان از حقوق اما آن را نمی تواند به ما یک زبان تعهدات — آن را اساسا یک فردگرا فلسفه است. آنچه شما واقعا و گفت: در ذهن من حداقل این است که آمریکا بیش از حد آزادیخواه برای مقابله با یک اقدام جمعی مشکل شبیه به این.

این است که عادلانه است ؟

کیت Humphreys

بله که بسیار مختصر و مفید راه برای بیان آنچه به من گفت: اما این دقیقا درست است.

من باید بگویم که من بالا بردن تمام این سوالات را از اضطراب. به عبارت دیگر من خوشحال خواهید بود اگر من اشتباه می کنم. اما من فکر نگه داشتن بار دیگر که در آن ما شده است و دقیقا در این وضعیت در اطراف بهداشت قصد بازگشت به هری ترومن پیشنهاد ملی سلامت بیمه و مورد ضرب و شتم. و من برای رئیس جمهور اوباما و من در سمت راست وجود دارد به عنوان ما در تلاش برای دریافت برخی از نسخه از قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت. من به تماشای چندین ایالت نوبه خود گسترش مدیکید. و من تو را دیدم که چگونه ACA قادر به دریافت یک جمهوری خواه رای و فکر نمی کنم کسی از دست داد صندلی خود را به دلیل که به خاطر آنها علیه آن رای دادند.

بنابراین من دیده ام این بازی پویا بارها و بارها در زمینه های مختلف و من نگران این خواهد بود که چیزی که محدودیت های آنچه ما قادر به انجام این کار در تلاش های ما برای مهر کردن این ویروس است. من حدس می زنم من می توانم آن را بهتر از شما: من فکر نمی کنم ما می تواند آشتی ما آزادی با نیاز به یک حس مشترک هدف در زمان بحران.

Sean Illing

اگر چه شما می گویید درست است و سپس آن را می سازد تفاوت که این رئیس جمهور یا آن حزب مسئول است چرا که مشکلات ما اساسا فرهنگی است. و در آن حس شما تعریف مشکل غیر قابل حل.

کیت Humphreys

من فکر می کنم که می تواند یک کمی تلخ. من می گویند که رئیس جمهور مهم نیست. من صحبت کردن به یک دوست روز دیگر و او گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را در یک ماسک در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من انجام این کار به دلیل آن چیزی هوشمند برای انجام” است که توجه به برخی از افرادی که مقاوم هستند که سیگنال از کسی که به آنها اعتماد خواهد مهم است. پس از آن که رهبری بی ربط است اما من فکر می کنم واقعی وجود دارد محدودیتی برای آنچه که ممکن است در کشور و ریشه است که کشش و برگشت به ما تاسیس.

Sean Illing

خوب کیت شما من را مجبور به بازی خوش اینجا. من به همه امتیاز خود را و من فکر نمی کنم هر کسی می تواند انکار کند ما آزادیخواه خط اما در اینجا من ضد: اکثریت آمریکایی ها نشان داده اند قابل توجه تمایل به همکاری و فاصله اجتماعی به رغم خلاء رهبری در بالا — و این درست در سراسر حزب خط.

می کند که شما هر گونه توقف در تمام ؟

کیت Humphreys

که یک نقطه بسیار خوب است و دلگرم کننده است. و برخی از اطلاعات من دیده ام از سراسر کشور نشان می دهد که بیشتر مردم انتخاب برای ماندن در خانه و حتی در مکان های که باید خود را برداشته مستند مانند گرجستان است. بنابراین برخی از اجماع بر آن است.

این سوال برای من این است که ترجمه به رفتار ، روانشناس در من می توانید ببینید که 80 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم ماسک یک ایده خوب برای مثال, اما این بدان معنا 80 درصد از آمریکایی ها در واقع با پوشیدن ماسک? چون من شاهد است که من زندگی می کنند در یکی از مکان های شما می خواهم انتظار برای دیدن آن است.

Sean Illing

نمی خواهد آن را حداقل می تواند منصفانه است که می گویند که ما ظرفیت فرهنگی ممکن است گسترده تر از شما نشان می دهد? من فکر می کنم ما باید مراقب باشید به اشتباه بی اعتمادی نسبت به این دولت با بی اعتمادی نسبت به دولت مانند حتی اگر من موافقت آمریکایی ها غیر منتظره ای بی اعتماد دولت است.

هنوز هم وجود دارد دلیل فکر می کنم که وجود یک مخزن از حسن نیت است که می تواند marshaled اگر ما تا به حال یک رهبر صالح است که در نقشه برداری از یک طرح روشن برای مقابله با این بیماری همه گیر یک برنامه است که الهام بخش اعتماد به نفس و توجیه فداکاری و ناراحتی—

کیت Humphreys

نیز وجود دارد برخی از مکان های که در آن من فکر می کنم شما می تواند ایجاد که تجربی توسط به دنبال در سراسر کشور. من زندگی می کنند در منطقه خلیج و برای مثال فرماندار گاوین Newsom است به خوبی در نظر گرفته است. او از پیش رو و او تحمیل محدودیت های زیادی است که مردم بیشتر پذیرفته شده است. من گمان می کنم اکثر مردم را به دنبال خود رهبران محلی هنگامی که محدودیت های عاقلانه و توضیح داد آبرومندانه.

من می خواهم بگویم که من فکر می کنم بسیاری بستگی دارد وجود دارد که واقعی منافع مشترک که آشکار به همه. پدر و مادر من برای مثال زندگی در زندگی کمک جامعه که در آن هر کس دیگری است که در دقیقا به همان وضعیت وجود دارد در مجموع اجماع. آنها را به بازدید کنندگان آنها نیست بیرون بروید. اما آنها می توانید آن را انجام دهید چرا که هر کس به رسمیت می شناسد مشترک خطرات.

حتی بیشتر روشن باشد من می دانیم که بسیاری از مردم مایل به همکاری و فداکاری. سوال ما برای پرسیدن این سوال که virologists خاص باید بپرسید این است که آن را به اندازه کافی است ؟ اگر 20 درصد از این کشور مردد یا اگر چند متحده انتخاب خواهد شد که مصالحه ملی ما پاسخ ؟ و یا آن را فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن همه گیر مواج ،

نگرانی من این است که ما باید فقط به اندازه کافی مخالفان برای تمام دلایل ما در حال حاضر مورد بحث به حفظ این چیزی رفتن. در آن صورت ما ممکن است بخواهید به عاملی که به ما فکر کردن در مورد آنچه ممکن است در اینجا. ما نیاز به برخی از ایده از سطح انطباق ما نیاز به هر گونه برنامه ریزی برای کار, و اگر ما نمی تواند تکرار انطباق سطوح در کشورهایی مانند کره جنوبی یا آلمان, ما احتمالا نباید سعی کنید به تکرار رویکرد خود را.

Sean Illing

کسانی که سوالات خوب, و من پاسخ را نمی دانید.

کیت Humphries

نه I. اما وقتی که من می گویند ما متفاوت از کشورهای دیگر من نمی گویم ما بد یا بدتر. من فقط ساخت یک ارزیابی از آنچه ما در خوب و چه ما خوب است. منظورم این است که اگر کسی می خواست برای نوشتن یک کتاب در مورد چه مقدار از آنها نفرت کیت Humphreys, من می خواهم به آنها بگویید به انتشار آن در آمریکا و نه انگلیس به دلیل افترا قوانین ملایم تر اینجا و برای ما ارزش آزادی بیان و شما می توانید دور با آن. به طوری که فقط یک ارزیابی بر اساس فرهنگ حقوقی در این کشور است.

ما تعداد زیادی از نقاط قوت در امریکا است که می تواند از ارزش باور نکردنی در زمان عادی اما در یک بیماری همه گیر که همان نقاط قوت می تواند تبدیل به یک مسئولیت. که همه من واقعا گفت.

Sean Illing

شما نتیجه گیری خود را موضوع گفت: ما احتمالا تا پایان با چیزی شبیه به یک کرون coronavirus سیاست به طور پیش فرض. یعنی چی دقیقا ؟ چگونه است که سناریوی پایان ؟

کیت Humphreys

یکی از pushbacks من کردم این بود که رویکرد ما نمی تواند به عنوان خوب به عنوان به سوئد و از آنجا که ما نمی باید مراقبت های بهداشتی جهانی. بنابراین من فکر می کنم این بدان معنی است که این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش نسبتا به طور مداوم در سراسر کشور است. من شگفت زده نمی شود اگر مرگ و میر دو برابر شده است با روز کارگر. من می تواند فوق العاده خوشحال بود و به اشتباه در مورد آن است.

و واقعا وجود دارد تنها دو چیز است که می تواند قطع این: 1) یک واکسن است که بسیار بعید است برای حداقل یک سال یا بیشتر و یا 2) افزایش توسعه درمان. بنابراین شاید ما باید دستیابی به موفقیت در توانایی ما برای درمان علائم. آنچه من فکر می کنم به احتمال زیاد این است که تعداد زیادی از مردم قرارداد این ویروس و ما در توسعه ایمنی در طول زمان است. اگر اتفاق می افتد که ویروس را در طول زمان کاهش, اما آن را نمی خواهد چرا که ما تست ردیابی و جداسازی تلاش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma