چگونه coronavirus در حال تغییر است علم

اگر شما یک پزشکی محقق مطالعه بیماری های عفونی از سه ماه پیش و شما تا به حال یک ایده برای یک پروژه که پروژه بودجه به زمین در آزمایشگاه و در یک مجله گرفته اند که شما بسیاری از سال. شانس هستند که شما می خواهم کار خود را در یک همکار نشریه نه تا این تابستان و یا حتی یک سال بعد.

Coronavirus همه گیر اتحادش را تغییر همه که.

یکی از این بیشتر نشاط بخشی تحولات تلخ گذشته چند هفته شاهد بوده علوم به مناسبت افزایش یابد در این صورت از coronavirus. به عنوان ویروس در سراسر جهان گسترش یافته و تحقیقات علمی دارای سرعت بالا برای نگه داشتن سرعت با آن است. ضرورت coronavirus تا به حال تکان تحقیقات علمی به طور معمول یک اسکلروتيکی روند. مطالعات که یک بار در زمان ماه به اجرا و رسیدن به حال نگاهی به هفته و حتی چند روز. در این فرآیند به ما داده شده است یک نگاه اجمالی از آنچه در علم ممکن است نگاه مانند پس از همه گیر.

چگونه است که جدید و سریع تر علم تجلی خود را ؟ استفاده از preprint سرور — که در آن دانشمندان پست تحقیقات که هنوز کارشناسی — دارای مشخصی به طور چشمگیری. نمایش و محبوبیت هر دو بیش از یک صد در medRxiv یک preprint سرور پزشکی مقالات. تعداد مقالات آپلود شده است تا حداقل پنج برابر نیز هست.

مجلات هم شاهد یک موج بی سابقه ای در مطالب ارسالی. در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) می بیند 110-150 coronavirus ارسالی یک روز یک سخنگو به من گفت و در مواردی دیده می شود بیش از 200 مقاله در روز است.

بسیاری از مجلات را مجددا راه روند خود را برای دریافت این مدارک کارشناسی و منتشر شده در یک بسیار سریع سرعت. “یک فرایند است که می تواند هفته شده و تغلیظ شده به 48 ساعت یا کمتر در بسیاری از موارد” جنیفر Zeis یک مدیر ارتباطات و روابط رسانه ای در NEJM به من گفت. یکی preprint ارسال شده به bioRxiv در آوریل نگاه در 14 مجلات و متوجه شد که بار چرخش بوده و به طور متوسط نصف شده است.

در ضمن موسسه ملی بهداشت و بازیگران خصوصی باید تسریع اعطای روند ساخت برای coronavirus پژوهش در تلاش برای به دست آوردن محققان بودجه آنها نیاز به مطالعه درمان واکسن مراقبت های بیمارستان انتقال و تست.

همه از این خبر بزرگ است. اقدام سریعتر در coronavirus می تواند صرفه جویی صدها هزار نفر از زندگی است. چرخش سریع تر به این معنی است که دانشمندان اطلاعات با سرعت بیشتری که پروژه های امیدوار کننده, سیاستگذاران, دریافت کلید به روز رسانی سریع تر و بیماران می توانند درمان است که کمک به آنها را به خوبی هر چه زودتر.

وجود دارد, البته, عوارض است. کنترل کیفیت می تواند در نهایت به یک قربانی برای یک. “مشخصات بالا و به طور چشمگیری نپخته مقالات علمی” به عنوان محقق و علم ناظر جیمز Heathers نوشت: در ماه مه باید مردم شروع به سوال “نقش preprints علمی در زندگی است.”

قبل از مطبوعات و سرور به مدت طولانی است که بخشی از فرایند علمی اما آنها در حال گرفتن بسیار استفاده بیشتر و بسیار بیشتر توجه رسانه ها. جدیدتر و سریع تر سرعت می تواند به این معنی است که به شدت ناقص preprints دریافت به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و تحت پوشش در رسانه ها دامن زدن به گسترش اطلاعات غلط و وادار کردن دیگر دانشمندان به اتلاف وقت با ارزش علنا رد کردن مقالات که معمولا رد می شود در peer-فرایند بررسی.

اما کسانی که در ضرر هستند بیشتر ممکن است به کاهش و مزایای سریعتر فرآیند علمی ، در حال توسعه و با دقت ارزیابی داروها و درمان سریع تر نیست فقط نجات جان انسان ها در طول یک بیماری همه گیر — آن را موجب صرفه جویی در زندگی در همه زمان ها. ما باید به فکر کردن در مورد که اجزای جدید ما در پیچ و تاب سرعت علمی اکوسیستم ما می توانید نگه دارید برای خوب است.

به درک که چقدر روند تحقیقات پزشکی را در طول چند هفته این مهم است بدانید که چگونه تحقیقات کار می کرد در قبل از زمان است.

قبل از coronavirus بحران آن را به یک سال و نیم برای نوشتن یک نرم افزار کمک مالی و ماه برای دیدن اگر شما عطا کند. هنگامی که شما انجام تحقیقات خود را, شما معمولا نوشتن آن را به مقاله ای که شما می توانید ارسال به یک مجله.

شما ممکن است ارائه یک پیش نویس برای یک preprint سرور مانند bioRxiv یا medRxiv. اما قبل از coronavirus بحران بسیاری از محققان ترجیح داده و برخی از مجلات (از جمله اکثریت زیست شناسی مجلات حداقل از سال 2017) باید سیاست منع ارسالی از مقالات که در حال حاضر شده است برای عموم نوشته شده در جاهای دیگر.

اگر شما را ارائه پیش نویس خود را به قبل از مطبوعات و سرور آن را احتمالا نمی خواهد به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده (هر چند که در حال تغییر بوده است و در سال های اخیر به عنوان ارسال به یک preprint سرور بیشتر رایج تبدیل شده و برخی از اعطای تأمین کنندگان مالی به آن نیاز دارند و مجلات به طور فزاینده پذیرش چنین ارسالی). اما preprints را دریافت ایده ها را سریع تر قرار داده و آنها را در مقابل paywalls و اجازه می دهد برای انتقادات و پیشنهادات و همکاری. حتی قبل از coronavirus آمار آنها یک بخش در حال رشد که در آن علم اتفاق می افتد و پوشش preprints در رسانه ها شده است بیشتر رایج است.

هنگامی که شما ارسال به مجله, مقاله بررسی برای دیدن اگر آن را به اندازه کافی وعده به پا زدن کردن همکار-فرایند بررسی. “نسخه های خطی را رد کرد و در این مرحله کافی اصلی باید جدی مفهومی و/یا نقص روش را فقیر دستور زبان و یا انگلیسی زبان و یا در خارج از هدف و دامنه مجله” علوم اجتماعی و پزشکی توضیح می دهد که در یک راهنمای ارسال مقاله به مجله. رد شدن در این مرحله است که به نام “میز رد.”

مقالات که تصویب که استاندارد فرستاده شدن به چند تن دیگر از دانشمندان در این زمینه برای بررسی دقیق. این فرایند معمولا ماه طول می کشد. علوم اجتماعی و پزشکی می گوید آن را به طور معمول “در 80 روز” و این که بهتر از متوسط — یک نقد و بررسی از هزاران مقاله ارسالی یافت که متوسط “برای اولین بار زمان پاسخ” در سراسر بسیاری از مجلات است که 13 هفته.

اگر مقاله پذیرفته شده علوم اجتماعی و پزشکی متحده “در حال حاضر طول می کشد تا 1 هفته به یک citable, نارسای پیش نویس مقاله آنلاین یکی دیگر از 4-5 هفته برای نهایی اصلاح مقاله آنلاین و چند هفته بعد از این وارد شده است به یک آنلاین حجم و موضوع است. چاپ کپی شرح زیر است 2-3 هفته بعد.” اغلب یک مقاله پذیرفته نشده است به عنوان است اما در ارسال با پیشنهاد تجدید نظر بازنشانی ساعت.

به شما یک حس چگونه است که تصور کنید که شما ارائه یک مقاله در مورد کوروناویروس به علوم اجتماعی و پزشکی در اواسط ژانویه زمانی که چین اذعان کرد که وجود فرد به فرد انتقال این ویروس را از طریق رفت و عادی نظیر فرایند بررسی. فرض کنید که مقاله پذیرفته شد و بدون تجدید نظر, شما احتمالا می خواهم به شنیدن این که مقاله شما پذیرفته شد در اوایل ماه آوریل. وجود دارد می تواند یک citable, نارسای پیش نویس آنلاین یک هفته بعد در اواسط ماه آوریل است. نهایی اصلاح ماده خواهد بود حاضر چهار یا پنج هفته بعد از آن, بنابراین شما می خواهم هنوز هم می شود در حال حاضر در انتظار برای آن را به اتفاق می افتد! چاپ و کپی را با مقاله را در ماه جولای.

حتی قبل از coronavirus مردم بودند نگرانی در مورد این فرایند است. “در دوران شناخته شده برای سرعت و در دسترس بودن اطلاعات — که در آن ما می توانید انتخاب کنید به وبلاگ ما نتایج به جای ارسال آنها را به مجلات — چاپ و نشر مقالات به نظر می رسد آهسته تر و دردناک تر از همیشه قبل از” ویویان Siegel, the editor-in-chief از سلولاستدلال در سال 2008.

“علمی همکار-بررسی فرایند یکی از ضعیف ترین لینک در روند علمی دانش تولید” محققان جنین Huisman و Jeroen Smits استدلال در علم سنجی در سال 2017. “در حالی که زمان واقعی آن طول می کشد برای نوشتن یک گزارش داور ممکن است بین چند ساعت و یک روز داوران تمایل به چند هفته تا چند ماه به ارائه گزارش های خود را.”

که بدان معنی است که بررسی دقیق ماه طول می کشد و نه به دلیل وجود ماه از کار را به انجام وجود دارد در مورد یک روز از کار را به انجام و هیچ کس در اطراف به آن را برای ماه می باشد. که باید غیر قابل قبول و حتی خارج اضطراری.

Coronavirus بحران تحت فشار قرار دادند تا تحقیقات علمی به تغییر راه آن چیز است.

روشن می شود این است که اول این استاندارد برای مجلات به کار کمی متفاوت در یک بحران. همکار-بررسی فرایند استفاده می شود برای SARS-CoV-2 (رمان coronavirus) نیز استفاده می شود که سارس و ابولا ورزشگاه در دهه گذشته یک سخنگوی NEJM به من گفت. این تجربه به ما می گویند که بررسی دقیق نیاز ندارد به ماه — آن را می توانید سریع تر اتفاق می افتد فقط به موجب داشتن یک لیست از همکار داوران مایل به گرفتن فوری نگاهی به مقالات آنها ارسال می شود.

از مجلات’ چشم انداز این یک تغییر است که نباید سازش استانداردهای خود را. “ما به عنوان استانداردهای بالا برای شکستن داستان که ما برای هر چیزی که ما انتشار” Zeis به من گفت. “این بدان معنی است که مقالات پژوهشی منتشر می کنیم در حال بررسی و رفتن را از طریق ما ویرایش دقیق روش.” و در عین حال “همه چیز تسریع فوق العاده” — سریع تر نقد و بررسی توسط سردبیران سریع تر پاسخ توسط همکار داوران و سریع تر کار توسط “مقاله سردبیران, تصویرگران, proofreaders و کارکنان تولید.”

این مقاله در علم, توصیف یک پروتئین کلیدی در coronavirus خواهد شد که هدف در حال توسعه درمان و واکسن شد بنا به گزارش منتشر شده نه روز پس از آن ارائه شد. “این همان فرایند رفتن بسیار سریع” هولدن Thorp, مجله سردبیر ارشد نیویورک تایمز گفت.

که یکی از راه های که در علم اتفاق می افتد سریع تر است. اما این تنها راه است. علاوه بر گرفتن پاسخ برای مجلات سریع تر و بیشتر و بیشتر دانشمندان با استفاده از preprint سرور برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات خود را قبل از آن داوری. قبل از مطبوعات و سرور در حال حاضر قبل از همه گیر شده است اما استفاده می شود خیلی بیشتر به تازگی وجود دارد و یک حلقه بازخورد: دانشمندان در حال حاضر به احتمال زیاد به انتظار بازخورد مفید و نامزدی, به طوری که آنها به احتمال زیاد به پست در این سرور و به تعامل با دیگر مقالات.

در بودجه جانبی بیش از حد شده است وجود دارد تلاش برای سرعت بخشیدن به سرعت که در آن علم اتفاق می افتد. گرانت-نوشتن درست مثل علمی, چاپ و نشر, پر از خسته کننده تاخیر و زمان هدر رفته. در آن طول می کشد ماه برای آماده سازی یک کمک مالی درخواست می تواند ماه برای کمک به بررسی و تایید یا رد کرد.

غیر انتفاعی و برنامه هایی مانند سریع کمک های مالی که من نوشته ام در مورد, در حال تلاش برای رفع این مشکل با ارائه یک ساعته روند درخواست و 48 ساعت برگرد. “آن را بسیار دقیق بررسی دقیق آن را فقط شتاب” استنفورد بیوشیمی استاد Silvana Konermann که منجر به اعطای بررسی فرایند به من گفت.

این نوع رویکرد — دادن مقدار زیادی از پول بسیار سریع با یک فرایند کارآمد برای درک چه چیزی باعث اعطای یک فرصت ارزشمند است — به نام rapid-پاسخ اعطای ساخت. این می تواند یک راه عالی برای قرار دادن پول در دست کسانی که به آن نیاز دارید را سریع و بدون بوروکراسی.

منتقدان سریع-پاسخ اعطای ساخت استدلال می کنند که کاهش روند تصویب به طور معمول بدان معنی است که داوران مجبور به تکیه بر مبهم سیگنال از تحقیقات کیفیت به جای عمیق حفر به پزشكي مربوطه و ارزیابی پروژه های خود را میدهند. آنها ممکن است به عنوان مثال تصویب تمام برنامه های کاربردی از معتبر محققان و یا دانشگاه ها به استثنای مهم تحقیقات انجام شده توسط یک کمتر-تاسیس محقق.

وجود دارد برخی از شایستگی به این انتقاد اما نتواند یک نکته مهم: استاندارد اعطای ساخت نیز دارای این مشکل با وجود ماهها تاخیر در این روند در نقاط مختلف است. در واقع مطالعات نشان می دهد که در بالا برخی از آستانه اعطای کیفیت وجود دارد عملا هیچ توافق میان داوران در مورد پروژه های که بهترین آنهایی که هستند.

نیز وجود دارد تقریبا هیچ همبستگی بین چگونه پروژه “گل” و چگونه اغلب تحقیقاتی که منجر به از این پروژه ها ذکر شده بود (به طور ناقص اندازه گیری که چگونه با نفوذ این تحقیقات بود اما هنوز هم یک شاخص است که اعطای ارزیابی نمی تواند پیش بینی کند که تحقیقات در نهایت پیشرفت علم بیشتر). که نشان می دهد که بسیاری از مرور زمان به طور موثر از دست رفته است.

که همه گفت: اعطای روند تا کنون بوده است کندتر از روند چاپ به انطباق با بحران است. سریع کمک های مالی است که هنجار. بسیاری از محققان که در حال انجام بحرانی coronavirus تحقیقات هنوز در انتظار بودجه است. ما به دست آوردن بیشتر از سریع علم اگر در هر مرحله از مراحل — کمک های مالی مصوبات برای انجام تحقیق و بررسی دقیق و انتشار است — با سرعت بالا و در حالی که تغییرات وجود دارد اتفاق می افتد بر همه کسانی که در جبهه ما هنوز در نقطه حمايت از پژوهشگران در گرفتن کار خود را انجام داده و نتایج منتشر شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

به روشن ساختن علم رفتن سریع تر نخواهد بود کامل روند. برخی از مقالات مجلات در اشتباه هستند و حتی در طول دوره های زمانی که وجود دارد کمتر علمی قطعیت و بدون عجله. اشتباه بودن عادی و سالم بخشی از فرایند علمی است. اما در حال حاضر مجلات تحت فشار بیشتر از همیشه به چیز راست. “ما مسئولیت داریم که به انتشار اطلاعات قابل اعتماد و به سرعت برای بهداشت عمومی اورژانس این قدر” Zeis به من گفت.

“ما احساس می کنیم بسیار است که ما در حال انتشار تحقیقات است که به معنای واقعی کلمه روز به روز هدایت ملی و جهانی در پاسخ به این ویروس است. و است که هر دو دلهره آور و پر از مسئولیت قابل توجهی است چرا که اگر ما به اشتباه در قضاوت در مورد آنچه که ما منتشر می کنیم که می تواند خطرناک تاثیر در این دوره از بیماری همه گیر” ریچارد هورتون را editor-in-chief از مجله پزشکی لانستبه گفته نیویورک تایمز. با ریسک بالاتر از همیشه مطمئن شوید مقالات کارشناسی مناسب هستند در حالی که در حال حرکت روند همراه در پیچ و تاب سرعت بسیار چالش برانگیز است.

چالش های حتی بزرگتر با preprints. بسیاری از مقالات کارشناسی به نوبه خود اشتباه — همکار-بررسی روند گرفتن نیست و همه خطاها و آن را گاهی اوقات نتواند بزرگ و جدی هستند. این واقعیت یک مقاله منتشر شده است را ندارد, آن را قطعا قابل اعتماد است. اما preprints حتی مردها به نقص جدی از جمله آنهایی که ثابت شده است در طول بررسی دقیق و یا می توانست باعث مقاله رد می شود. اکثر preprints را تبدیل به مقالات اغلب با هیچ و یا حداقل تغییرات اما درصد قابل توجهی (بین نیم و 25 درصد بسته به preprint بایگانی و پنجره زمان مطالعه) آیا اغلب به دلیل مسائل جدی.

را در اوایل فوریه کاغذ که استدلال می کرد که شباهت های بین ژنوم رمان coronavirus و ژنوم HIV پیشنهاد کرد که این ویروس تا به حال از لحاظ ژنتیکی مهندسی شده. محققان به سرعت افشا و خنثی آن, اما نه قبل از تئوری های توطئه در حال حاضر گرفته شده است.

و یا گرفتن یک مارس سرولوژی مطالعه در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, است که برای تعیین که 2.5 درصد یا بیشتر از جمعیت در حال حاضر آلوده شده است و عفونت و مرگ و میر بسیار بسیار کمتر از ادعا. این preprint شد به طور گسترده ای پوشش داده شده در رسانه ها. بسیاری از محققان مطرح روششناسی نگرانی و برخی با اشاره ریاضی خطاها اما آمار اولیه در حال حاضر گسترش به طور گسترده ای. پوشش رسانه ها ممکن است موجب نظیر اصلاحات اما تعداد زیادی از مردم رو misapprehensions گسترده در مورد ایمنی در ضمن.

بعد از آن بیرون آمد و در یک whistleblower شکایت که نویسندگان استنفورد مطالعه نشده بود فاش عظیم تضاد منافع. یکی از عمده تأمین کنندگان مالی که نقش فعال در انتشار پژوهش نیز بود دیوید Neeleman بنیانگذار JetBlue و دیگر شرکت های هواپیمایی — کسی که با پولی زیادی بهره در متقاعد کردن مردم که این ویروس خیلی بد نیست. Neeleman “به طور بالقوه با استفاده از مشوق های مالی برای تضمین همکاری از” یک دانشمند نگران مطالعه روش های خلاف کاران شکایت گزارش می خواند.

این تیم همان است که منتشر شده سانتا کلارا سرولوژی مطالعه همچنین یک مطالعه در لس آنجلس. از لس آنجلس مطالعه آنها در ابتدا منتشر شده کمتر از یک preprint — فقط یک اطلاعیه مطبوعاتی در مورد نتایج خود را. که بیش از حد به طور گسترده ای پوشش داده شده و اغلب در یک مد که پنهان است که هیچ مطالعه بود و در عین حال منتشر شده است.

“یک preprint بود و قرار بود به یک وسیله نقلیه برای بحثچیزی نیست شما می توانید از کشتزارهای به عنوان سخت و بلافاصله به عنوان امکان پذیر است” Heathers می نویسد. “در این شهرستان سانتا کلارا, کسب و کار, اگر من درک جدول زمانی به درستی نویسندگان منتشر preprint پیش از انتظار بسیار مهم تحلیلی یقینو سپس بلافاصله شروع به پریدن کرد به کنفرانس های مطبوعاتی و رسانه ای حضور. آنها به سختی به تنهایی در این رابطه. این preprint-دنبال-توسط-فوری-رسمی-تقاضا-برای-توجه نفرت انگیز جدید طبیعی است.”

در اوایل این ماه, محققان محکوم LA بار مقاله بر اساس یک preprint در مورد چگونه coronavirus بود “جهش یافته” برای تبدیل شدن به بیشتر انتقال این استدلال که جهش است که در واقع نسبتا به احتمال زیاد به غیر کارکردی (به عنوان تقریبا تمام جهش ها) و این که کاغذ نادیده گرفته بهتر فرضیه در مورد گسترش این نوع ویروس.

این مشکل در همه این موارد نیست که لزوما این مطالعه معلوم شد که اشتباه و یا که آنها منتشر شد در preprint فرم. ناقص قرار گرفتند و از مقالات منتشر شده قبل از همه گیر شدند preprints. تفاوت این زمان است که به دلیل شرایط preprints با چشم گرفتن نتایج مورد کوروناویروس در نهایت تقویت هنگامی که در زمان قبل آنها نادیده گرفته شده اند و یا مورد بحث تنها توسط دانشمندان است.

قبل از مطبوعات و سرور در حال تقلا برای بیشتر از یک فرایند بررسی برای جلوگیری از این حوادث اما البته هر نوع بررسی فرایند پیچیده ماموریت خود را به دانشمندان اجازه به اشتراک گذاشتن یک “اولین پیش نویس” بدون طاقت فرسا را نقد کنید.

وجود یک پتانسیل ثابت در اینجا: رسانه ها باید بسیار اندیشمندانه در مورد نحوه پوشش preprints. روزنامه نگاری قطعه ضروری از فرایند علمی اما علم ارتباطات باید با احتیاط.

یک تکه از مشاوره است که دانشمندان با توجه خبرنگاران است تا مطمئن شوید که زمانی که نوشتن در مورد یک preprint به بحث به چند کارش دانشمندان درباره تصور خود از این تحقیقات به طور موثر گرفتن غیر رسمی “بررسی دقیق” از پژوهش است.

دیگر منتقدان توصیه بسیار قوی اندازه گیری برای محققان خود: قرار نیست نظری نتیجه گیری خود را در preprints. به اشتراک گذاری داده ها است که تقریبا همیشه ارزشمند برای محققان دیگر در حالی که نتیجه گیری بیشتر احتمال دارد به طور گسترده ای گسترش و اشتباه و مسلما باید صبر کنید تا زمانی که وجود دارد با مشورت با دیگر محققان در این زمینه است.

به همین دلیل قبل از مطبوعات و سرور مانند bioRxiv شروع غربالگری از مقالات است که ادعا می کند بر اساس محاسباتی مدل (به جای آزمایش در دنیای واقعی). اگر ما رفت که مسیر preprints خواهد بود امری عادی برای برخی از انواع پژوهش در حالی که دیگران هستند که بیش از حد نظری را به صبر برای بررسی دقیق.

قطعا وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود به عنوان پژوهشگران رسانه ها و افراد بفهمند که چگونه به تعامل با, جدید, سریع ء علم است که بیشتر متکی به preprints. اما این واقعیت وجود دارد اتاق را برای بهبود نباید مبهم چقدر خوب سریع تر فرآیند علمی در حال انجام است.

سریعتر از انتشار ویروس در ژنوم به محققان اجازه برای ساخت هر یک از دیگر کار می کنند. سریعتر انتشار نتایج کارآزمایی بالینی به ما کمک کرد تا بهتر درک کنند که چگونه برای درمان این بیماری است. تحقیق استفاده شده است برای اطلاع رسانی بهداشت عمومی توصیه ها مانند اجازه می دهد متحده برای بازگشایی, هوای آزاد, امکانات, برای اولین بار در نور شواهدی وجود دارد که بیرون انتقال نادر است و دلگرم کننده ماسک صورت در پرتو شواهد بدون علامت انتقال است.

ساخت علم اتفاق می افتد سریع تر به نجات بسیاری از زندگی است. و حتی زمانی که بحران است, ساخت علم سریع تر اتفاق می افتد را نجات توسط بالا بردن سرعت تحقیقات در درمان سرطان, آلودگی هوا, تغییر آب و هوا مالاریا واکسن و بیشتر. بحران به ارمغان آورده است به خط مقدم نقش مهم است که دانشمندان در بازی ما ساختن جهان به مکانی بهتر, اما این نقش به هیچ وجه منحصر به فرد به بحران است.

که باید ما را ترک پرسیدن: چه مقدار از این سریع تر فرآیند علمی می تواند ما را پس از بحران ؟ می تواند برخی از کمک های مالی همچنان در دسترس ساخته شده با نرم افزار پردازش و بسیار سریع تایید روند ؟ می تواند به محققان ماندن در عادت ارسال و درگیر شدن با preprints? می توانید مقالات با چوب کارآمد فرآیندهای طوری که آن را ماه به یک مقاله منتشر شده ؟ ؟ ؟

پاسخ این است که مسلما که ما می توانیم. آن را می تواند به چالش کشیدن آن شما نیاز به تغییر نحوه مقالات کار و انجام بیشتر برای مبارزه با اطلاعات غلط به تحقیقات بیشتر و بیشتر دور می زند سنتی نظیر-بررسی کانال های. مدل های جدید نشر (مانند preregistration مطالعات و قبل از پذیرش توسط مجلات بر اساس آن preregistrations یا “پوشش مجلات” ساخته شده بر اساس باز بررسی دقیق در preprint سرور) به احتمال زیاد خواهد بخشی از راه حل است.

اما در حال حاضر که علمی محققان را دیده اند و چه آنها قادر به از ما نباید فقط قبول بازگشت به “عادی” بود که کاهش اساسی پیشرفت است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma