آلیسون روم, Bon Appétit و جهانی شربت خانه’ مشکل

آلیسون رومی است که “ملکه prom از این بیماری همه گیر.” و یا حداقل او بود. این نویسنده کتاب آشپزی و یوتیوب ستاره که گل رز به شهرت در قدرت از او بی پروا هنوز نزدیک, ی دستور غذاها, low-key, زرق و برق, و خود effacing جذابیت به تازگی تجربه آنچه او به عنوان “کودک اولین بار در اینترنت میکند.” آن را ناشی از مصاحبه اخیر که روم به که در آن او با انتقاد هر دو مینیمالیسم, نماد ماری کوندو و نویسنده کتاب آشپزی Chrissy Teigen برای دستفروشی مارک کالا بنحوی که آنها sellouts — در حالی که بحث خود را “کپسول مجموعه” از ابزار پخت و پز ، یک کم همهمه از خشم استقبال رومی انتخاب به توبیخ دو رنگ و سپس مثبت منفجر شد و پس از Teigen ایجاد یک موضوع در توییتر به بحث در مورد چگونه صدمه دیده است او به عنوان کسی که “واقعا دوست داشتم همه چیز در مورد آلیسون.”

واکنش به روم, نظرات, مانند بسیاری از backlashes بود ترکیبی از قانونی شکایت و راهی که توییتر refracts و کنسانتره واکنش. همه, همان, وجود دارد, بوی غیر قابل اجتناب به پشت سر و vociferousness از خشم کارگردانی در روم که تبدیل شده بود با تشکر از همه جا به او شلاق برای تبلیغی ظاهرا “قومی” مواد تشکیل دهنده مانند بخارا زردچوبه و yuzu kosho به گسترده تر آمریکا مخاطبان است. روم منتقدان را متهم کرد که او نه تنها یک منافق اما یک نژادپرست کسی است که تا به حال علاوه بر این بسیار موفقیت آمیز با حروف بزرگ بر روی مواد دیگر فرهنگ ها. اگر آن را احساس به عنوان اگر مردم شده بود نشستن در اطراف در حال انتظار برای او به ظروف سرباز یا مسافر تا آن شاید به این دلیل که بسیاری از آنها تا به حال.

روم, بعد از همه, این است که مسلما شیک ترین نماد گسترده تر از shift. ما در زندگی در عصر جهانی شربت خانه, هنگامی که یک جانشینی مواد غذایی رسانه ها مورد تایید اغلب چهره های سفید را ساخته اند یک آرایه بین المللی مواد, نزدیک و حتی مطلوب به آمریکای شمالی جریان اصلی — همان اصلی است که یک دهه پیش خواهد باید برچسب این مواد غذایی به عنوان مبهم در بهترین و خارج از قرار دادن در بدترین حالت. این پدیده است که چرا شما در حال حاضر دیدن dukkah در آووکادو نان تست کیمچی در دانه کاسه و sambal خدمت با سرخ شده کلم بروکسل. این یک نوع polyglot انترناسیونالیسم ارائه شده در زیر جدید آمریکا چتر با تکنیک و مواد اولیه غیر غربی غذاهای مورد استفاده برای از خواب بیدار ثابت و قابل پیش بینی طعم آشنا Americana.

چندی پیش شما می توانید ببینید این بازی در منوها هیپ رستوران ها در سراسر کشور است. در AL محل در سان فرانسیسکو اسکواش بخارا خدمت کرده بود با burrata سماق -, خسرودار, سس, ترشی و dukkah; در لا به وجود آمده حفظ مایر لیمو و lacto-تخمیر سس داغ در Sqirl را ترشک پستو کاسه برنج و یک “, ترکی-ish” صبحانه از سبزیجات یک سماق – و حلب فلفل-داستد تخم مرغ و سه-روز-تخمیر labneh در Kismet. در Nashville, کافه Roze قرار داده و زردچوبه تخم مرغ در آن پخته BLT و miso در مرتع پرورش احشام در آن جو سالاد. در نیویورک Dimes خدمت یک برگر گیاهی با حریصا توفو و یک ظرف به نام huevos در کاتماندو که زوج سبز ترشی و چاشنی نخود با تخم مرغ سرخ شده.

اما در حال حاضر به عنوان COVID-19 pandemic مجبور است بسیاری از ما به در خانه بمانند و بسیاری از مهارت های جهانی شربت خانه است که قابل مشاهده بر روی صفحات و وب سایت های ایجاد مواد غذایی رسانه ها. این Bon Appétit‘s, gluten-free, نارگیل-زردچوبه پای و کیمچی-کرم پنیر با نان تست; محصولات غذایی و شراب‘s توفو, سرگرمی و گلگون حریصا مرغ; از نیویورک تایمز‘s brothy سوپ مرغ با hominy و poblano; و هر روز با Rachael Ray‘s minty matcha چرب و کره ای کباب همبرگر. شما می توانید آن را بیش از همه رسانه های اجتماعی و به خصوص Instagram جایی که اکثر آن ویروسی است #thestew رومی را 2018 دستور غذا برای یک نخود-شیر نارگیل خورش که مایع ساخته شده است طلایی با زردچوبه. و شما می توانید آن را بر Bon Appétit‘s بسیار محبوب در کانال یوتیوب خود را از آن تست آشپزخانه ستاره ها همه چیز را از زعفران شکننده به “dahi توست” به آهسته کباب chalmat مرغ به مرغ تند کاتسو ساندویچ (هر چند این خرس ذکر است که برای اولین بار دو نفر از کسانی که دستور العمل های ایجاد شده توسط مردم رنگ).

به عنوان آشپزی تبدیل به یک نشانگر فرهنگ معاصر اشغال مقدار زیادی از فضای پس از انحصار موسیقی و یا مد, مواد غذایی, رسانه های اجتماعی و رسانه ها ذوب شده اند برای ایجاد یک سوپر شکل aspirational میل. در این حالت میل, اما این ایده با استفاده از جدید تا کنون “عجیب و غریب” مواد تشکیل دهنده تنها به نظر می رسد برای تبدیل شدن به aspirational که کسانی که مواد تشکیل دهنده به نظر می رسد در صفحات برجسته tastemaking مجلات (و یا شاید بیشتر نیز در Instagram) — و یا حمایت های سفید tastemakers. به یاد داشته باشید که زمان در سال 2018 زمانی که نویسنده استفانی Danler گفت: T Magazine در مورد “kitchari پاک” توضیح میدهد که چگونه هند ظرف عدس و برنج (در واقع به نام khichrhi) اجازه داده او را به “تنظیم مجدد [او] سیستم”? یا آن زمان که haldi doodh در زمان بیش از کافی شاپ منوهای غذایی رسانه ها و Instagram پس از rebranded به عنوان زردچوبه اسپرسو?

سوال این است که چنین تضمینی در حال حاضر برای مواد غذایی دنیا یک مشکل است که به استفاده از جهانی شربت خانه و یا معرفی “جدید” بین المللی مواد تشکیل دهنده برای یک غربی مخاطب ؟ و پشت است که حتی بیشتر ناراحت کننده پرس و جو: می تواند به این آرمان است که تبدیل به مرکزی برای هنر آشپزی همیشه نمی تواند سفید ؟

چون زیبایی شناسی مواد غذایی رسانه ها در واقع سفید. که سفید زیبایی است که به شدت از صحبت های فراوان طبیعی, نور, بشقاب سرامیک استراتژیک پراکنده مشت سبزی تازه نقاشی با مداد رنگی, اتاق ناهار خوری, اتاق صنعتگر چاقو و یا حتی قصاب نمودار خالکوبی که غذا رسانه ها به طوری که دوست دارد به fetishize. آن است که بیشتر دقیق می گویند که راه را تعریف کنیم چه معاصر و شیک در مواد غذایی گره خورده است به سفیدی به عنوان یک هنجار های فرهنگی و توانایی خود را به ترکیب فرهنگ های دیگر بدون واقع شدن آنها است.

تنها سفیدی می deracinate و رده بندی کردن جهان را تحت تاثیر قرار آشپزی به خودی خود و در عین حال ناشناس باقی می ماند. این یک کمی پیچیده رقص از قدرت و میل: جریان اصلی سفید است بنابراین آنچه که ارائه شده است در جریان اصلی می شود تعریف شده به عنوان سفید — ta-da — آنچه شما را ویروسی YouTube فیلم ها به نوعی به پایان می رسد تا تقویت یک هنجار حتی اگر ریشه های تاریخی از یک ظرف یا یک عنصر ممکن است شام یا شرق آسیا است. شما ممکن است می گویند سفیدی آثار positing خود را به عنوان یک پیش فرض است. شما همچنین ممکن است می گویند که این داره.


شما نمی باید نفوذ بدون قدرت. آن را به همین دلیل به خوبی شناخته شده (معمولا سفید) سرآشپزها و آشپزی نویسندگان در طول تاریخ شده است بسیار موثر در محبوب جهانی مواد در میان آمریکای شمالی جریان اصلی. فکر می کنم برای مثال از ریک Bayless, شیکاگو آشپز که رستوران مکزیکی معرفی بسیاری از Midwesterners به معاصر منطقه ای غذاهای مکزیکی یا اندی Ricker این پورتلند, اورگان, آشپز که Pok Pok رستوران گسترش انجیل از شمال تایلندی پخت و پز از طریق شمال غربی اقیانوس آرام و فراتر از آن. پس از آن وجود دارد Yotam Ottolenghi اسرائیل سرآشپز و نویسنده کتاب آشپزی که مستقر در لندن رستوران و آشپزی آنقدر موثر در برقراری ارتباط شادی خاورمیانه, مواد تشکیل دهنده مانند حلب فلفل و بخارا که نفوذ خود را به دست آورده خود نام مورد این Ottolenghi اثر است.

هر یک از این سرآشپزها موفق شد در یک زمان قبل از رسانه های اجتماعی و مفهوم ویروسی پلیسی تبدیل شده بود به عنوان همه جانبه را به عنوان آنها. و گذشته از برخی بسیار boneheaded نظرات Bayless ساخته شده در مورد نژاد و تخصیص بودجه معروفیت خود را دور به مراتب کمتر در شخصیت خود را از اغوا کننده خواص مواد غذایی خود را — و چگونه به آسانی کار خود را خوردن آهو توسط ایجاد و با فرمت های جریان اصلی.

امروز در مواد غذایی چشم انداز رسانه های وجود دارد چند مقامات قدرتمند در انگلیس و آمریکای شمالی مواد غذایی جهان از Bon Appétit. BA‘s کانال یوتیوب تبدیل شده است به طوری ویروسی است که باعث memes, می گویند هیچ چیز از یک فن حساب فقط برای ستاره کلر Saffitz مو (و هی: فهم است). آن را تقریبا 6 میلیون مشترک و آن ویدئوها را به صورت جمعی پیشی گرفته یک میلیارد views.

Bon Appétit‘s-دوربین کارکنان عمدتا سفید و زیبایی و آشپزی حالت کانال احساس شبیه به بسیاری از معاصر غذا رسانه ها: جذاب, عمدتا هزاره مردم با پوشیدن قرار دادی اعتقاداتش را پر جنب و جوش معمولی ظریف به خوبی روشن غذایی که توازن approachability با روش و/یا تزئینی مواد تشکیل دهنده.

این یک زیبایی شناسی توسعه در صفحات براق از Condé Nast مجله. هنگامی که ویرایشگر آدم Rapoport آمد به کارشناسی از GQ در سال 2010 او وظیفه بازسازی انتشار یک سال پس از لذیذ خورده. آن را منظمی نمادین: به عنوان یک سنگر و استحکامات از بالا پایان غذا ناپدید دیگر اعلام کرد خود را به عنوان موج آینده است. Rapoport وارد یک سبک خاص به کارشناسی از قبلی خود gig: cool اما unfussy گردیده اما تنها سطحی ، این یک ترکیب است که گاهی اوقات بدست این مجله به دردسر — برای مثال وب سایت خود را (پس از حذف) 2016 “Pho جدید رامش” تصویری که در آن یک آشپز گفت: بینندگان دقیقا چه باید بخورند, ویتنامی ظرف. امروز این اجازه می دهد تا با به آموزش خوانندگان خود را چگونه به معکوس از کار افتاده استیک یا حک $1,500, پاهای, از ژامبون را نیز مک و پنیر یا کامل ودکا نوشابه. غذاهایی را انتخاب بازیگران در کانون توجه نشان دادن راه است که در آن اقتدار کمک های مالی مشروعیت. اگر با استفاده از سماق بر روی تخم مرغ و یا dashi پودر فرنی به این معنی که آن زمان را برای شما به استفاده از آن چیزهایی که به عنوان خوبی.

اما اگر تمایل و تخصص و جذابیت کار سحر و جادو در مواد غذایی, رسانه های, پس شاید این تصادفی نیست که جهانی شدن شربت خانه خود را یافته ویروسی ستایش اغراق امیز در آلیسون روم. یک مغبون آشپز شیرینی که مشغول به کار در Bon Appétit آشپزخانه تست قبل از رفتن به تبدیل شدن به یک نیویورک تایمز مقاله نویس و نویسنده دو بهترین فروش اشپزی روم داستان یکی از سال های ویروسی-دستور ایجاد و رسانه های اجتماعی زرنگ و دانا — حداقل تا اخیر خود را.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر روم, نظرات در مورد Kondo و Teigen یکی شدن به گسترده تر یا بیشتر دائمی رد (دیروز نیویورک تایمز را تایید کرد به the Daily Beast که ستون موقت ترک, هر چند از آن کاهش یافته است به ارائه یک دلیل). بدون در نظر گرفتن درس از روم موفقیت ماندگار هستند. برای یک, آن غیر ممکن است به بحث در مورد روم نفوذ بدون صحبت کردن در مورد رسانه های اجتماعی و استفاده ماهرانه از آن را.

با 566,000 Instagram followers و سپاه از طرفداران که ایجاد و سپس عکس خود را نزدیک به خوبی تست شده سالم — که او پس از آن reposts در خود Instagram داستان — روم موفق است در بخشی به دلیل درک او است که رسانه های اجتماعی تبدیل شده پخت و پز را به یک تجربه اجتماعی است که به ویژه طنین انداز با millennials. این امتیاز به چه aspirational میل — و علامت های تجاری است که شیر را به آن را اعم از شخصی و یا شرکت های بزرگ می تواند مورد پسند عامه کردن چیزهایی که در آن فضا است. اوه این یکی از آلیسون العمل? من می خواهم به آن را بیش از حد.

مانند کارکنان BA روم درخواست تجدید نظر دروغ نمی گوید فقط در آنچه او می کند اما کسی که در او است و آنچه او نشان دهنده به مخاطبان خود را. او خود deprecatingly خنده دار unapologetically لجوج و با امضای او orangey قرمز لاک ناخن و رژ لب پررنگ او در پروژه ها گردیده سرد است. به عنوان میشل موسی قرار داده و آن را در نیویورکر, “روم و با او آمیزش مرغ پوست و لب های قرمز و ناخن, خروس است و کمی نیست.” حتی رومی است که ویژگی های برجسته به اندازه کافی در ویدئوها به حکم خاص خود را دارد, درمان غیر قابل انکار است جذاب و سازمان یافته و برهمی Le Creuset, گلدان و گیاهان آویزان ممکن است به عنوان به خوبی خود را در پینترست صفحه.

روم را آزادانه سبک سفید است, اصلی, معاصر, فرهنگ غذایی در حال حاضر: به دنبال از طریق رومی را اشپزی ناهار خوری و هیچ چیز فانتزی, من متوجه شده که چگونه هر صفحه دوم از زیبایی شات سالم به نظر می رسید به ویژگی های برخی از “جریان اصلی” آمریکایی عنصر ساخته شده جدید با yuzu kosho یا زردچوبه یا شیلی نفت است. اما حتی به عنوان من پیدا کردم خودم را پدیده هنگامی آشکار شد بیش از این دستور چیزی احساس خاموش. این همان چیزی است که ساخته شده شهرت #thestew رومی را در حال حاضر-ویروسی دستور نخود را در شیر نارگیل و زردچوبه احساس کمی عجیب و غریب اما همچنین مبهم برای من آشنا: من می دانم که این مواد چه هستند مردم سفید بسیار هیجان زده در مورد?

است #thestew واقعا فقط یک کاری? (روم اصرار نیست اما دیگران التماس متفاوت.) و همه ادویه کاری فقط خورش? این دقیقا ابهام از چه جدا از دیگر است که باعث می شود شسته و رفته اظهارات فرهنگی تخصیص سودمند اما همچنین اجازه می دهد تا این موضوع را معطل. کم اهمیت تر نسبت سخت و نسب و یا بدتر واپس گرا ایده فرهنگی مالکیت این سوال که آیا مثلا یک فرد از رنگ می تواند همچنین یک خورش شامل نخود و زردچوبه به ویروسی. نیست هر دو درک تازگی و دستور العمل virality به سفیدی آن خالق ؟

برای او بخشی روم احساس موفقیت از این دستور بود که کمتر در مورد او از آنچه قبل از آن. صحبت کردن در تلفن در حالی که در جاده ها برای او کتاب تور چند ماه پیش به او پیشنهاد کرد او را ویروسی موفقیت نیست منحصر به فرد است. “من فکر می کنم اگر آن را Padma Lakshmi یا Nigella Lawson یا هر فرد دیگری که در حال حاضر یک پلت فرم آن می تواند کاملا به ویروسی” روم به من گفت. “من فکر می کنم تنها دلیل خورش رفت ویروسی است زیرا کوکی ها انجام داد.”

شاید که درست است اما به نظر می رسد ارزش پرسیدن: اگر جنوب آسیا یا خاورمیانه فرد مطرح است که ترکیبی از مواد تشکیل دهنده می تواند آن را صرفا شده است #thestew با دیگر توصیف متصل شده و یا خواهد سفیدی آن را مجبور به یک نام ؟ در حالی که آن را نمی روم که به #thestew برچسب آن داشتن یک چیز است که تساوی در انواع مختلف تحت تاثیر قرار, اما طول می کشد در چنین کلی rootless — و هنوز قطعی — نام دقیقا چگونه سفیدی آثار: positing خود را به عنوان هنجار که از همه چیزهای دیگر در حال انحراف.

“نکته غم انگیز در مورد زمینه های فرهنگی این است که من واقعا نمی باید یک” روم به من گفت با خندیدن. این یک خط او تا به حال قبل از استفاده می شود که تداعی همان سرزنش خود او استخدام در ویدئوها. مشابه از خارج یکی از چیزهایی که به نظر می رسد به خوبی مرتب از سرگرم کننده در مورد سفید است که در راه است که در آن همه چیز می تواند فقط بود: “قومی” مد دمدمی است یا مبتکر معنویت می تواند یک ترکیب عمومی و آشپزی به سادگی می توان مواد غذایی است. وجود دارد یک حس که جمعی خروجی از Bon Appétit طول می کشد به طور مشابه مبهم مشخصات: آن را فقط به مواد غذایی ، منظورم این است که تصور آزادی است.

هنگامی که ما صحبت رومی به نظر می رسید آگاه از این واقعیت اگر فقط تا حدی. “من کاملا احساس سفیدی است که یک عامل [در موفقیت من] از آنجا که امتیاز سفید است در همه جا. که از دست من,” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم که وجود دارد به طور جداگانه از کار سخت من قرار داده ایم برای ایجاد یک شغل برای خودم و کام و مشخصات عطر و طعم.”

این یک نظر است که بار خوانده شده متفاوت در حال حاضر و طولانی عذرخواهی روم صادر شده برای او نظرات در مورد Teigen و Kondo نشان می دهد که او آگاه تر از رابطه پیچیده بین امتیاز و برجستگی. هنوز هم فکر نمی کنم خیلی به این ایده که روم موفقیت است به نحوی ناخواسته و یا حتی که ما نیستند بهتر است برای آن. نه من فکر می کنم که Bon Appétit می آید نزدیک تر فاحش نمونه از تخصیص بودجه و حک; به خلاف آن به طور فزاینده ای به نظر می رسد به انجام بیشتر برای آموزش مخاطبان آن است. Bon Appétit نیز به سختی و تنها قدرتمند غذا رسانه ها قدرت را به دست و پنجه نرم (یا نه) با چه کسی آن را انتخاب بازیگران خود را به عنوان سفیران جهانی شربت خانه: پیمایش از طریق نیویورک تایمز‘s, بخش آشپزی, 15 ما بهترین ویتنامی دستور العمل ها و مکزیکی خود را در خانه ی دستور غذاها, برای مثال, آن غیر ممکن است متوجه است که هر فرعی است که از (به ظاهر) سفید نویسنده است. و فقط در هفته گذشته Momofuku شیر نوار صاحب کریستینا طوسی نوشته شده یک دستور در Instagram برای “پوسته پوسته نان” که به عنوان برخی از نظر سرعت اشاره کرد نگاه کردم خیلی افتضاح بود paratha هند flatbread.

اما به رسمیت شناختن امتیاز سفید یک چیز است; به طور فعال مبارزه با آن و یا مقاومت در برابر استفاده از آن چیزی است که چیز دیگری در دسترس نباشد. که تعادل بین رقابت و ایده متناقض است یک راه مفید برای فکر کردن در مورد غذا رسانه ها در سال 2020 است. آن را کمک نمی کند که به می گویند که برخی افراد از مواد تشکیل دهنده خود را و یا تسلط بر انواع خاصی و یا سخنرانی و یا تکنیک های. اما راه که هیجان بیش از خاص روند و دستور العمل های گردش عمومی, آیا در Instagram و یا در Bon Appétitمی تواند به تقویت سفیدی به عنوان یک هنجار فقط به عنوان طلاق تاریخچه از مواد غذایی پاکسازی سهم و زندگی مردم رنگ از غرب روایات. زمانی که سفیدی مجاز است به عنوان اگر آن نیست که آن لطمه می زند همه ما است.

در طول مصاحبه ما رومی اشاره کرد که بسیاری از آشپزخانه خانه به خصوص در مکان هایی مانند آمریکا و انگلستان و استرالیا در حال حاضر از ویژگی های چنین قبلا به اصطلاح مواد عجیب و غریب به عنوان آنچوی سس سویا و حلب فلفل. “راه مدرن ما طبخ در حال حاضر ادغام بسیاری از مواد مختلف است که از بسیاری از مکان های مختلف, و من فکر می کنم که fucking awesome,” او گفت:.

که به نظر می رسد کاملا درست و آخرین چیزی که هر کسی باید بگویم این است که مردم نباید با استفاده از یک عنصر در خانه خود را برای برخی از, انتزاعی, ترس از “سرقت است.” به جای این سوال در اینجا است که بسیار کمتر در مورد آنچه ما انجام می دهیم در خصوصی از چه عمومی را نمایندگی می کند و به معنی: اگر یا دلیل اهمیت آن زمانی که یک فرد سفید popularizes روغن حیوانی یا نشویل مرغ گرم می شود یک چیز بزرگ اما کار از آفریقایی-آمریکایی آشپز و سرآشپزها است که هنوز هم نادیده گرفته شود. در مدارهای فرهنگ وجود دارد راه به مشروعیت و شهرت و مشکل ما در جهان مواد غذایی است که قابل اعتماد ترین راه به نظر می رسد به مرکز سفیدی دوباره و دوباره.


است که می گویند همه چیز را در حال تغییر است. این احساس نمادین است که در سال گذشته با شکرگزاری اغراق برجسته ریک مارتینز خود توصیف “مکزیکی-ish” را در چاشنی. فن های مورد علاقه اندی Baraghani در حال حاضر تساوی در ایران میراث فرهنگی در برخی از ظروف به خصوص پس از آمدن به شرایط با او چگونه سرکوب هر دو هویت قومی و تمایلات جنسی. و BA‘s اخیر استخدام شامل Sohla ال-Waylly و پریا کریشنا دومی از آنها استفاده می شود مشخصات خود را در کارشناسی برای تقویت, راه اندازی, از کتاب , هندی-ish, مجموعه, um, هندی-ish دستور العمل های که به ذهن من pleasingly این را تکذیب می کند. در مبارزه برای دریافت دستور العمل های خود را برجسته همه این آشپز از nonwhite زمینه در حال انجام کار سخت از نمایندگی.

در عین حال کریشنا خودش معتقد است هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. “من شده اند گفت: در بسیاری از مواقع که من غذای هندی نیست کلیک کنید-y که آن را نمی توانید صفحه نمایش,” او می گوید در یک ایمیل “و سپس من دیدن رنگ سفید آشپز و آشپز, ساخت ظروف است که ریشه در تکنیک ها و طعم آن را چیزی متفاوت و گرفتن مقدار زیادی از توجه.”

تجربه او صحبت می کند به فرض که مواد غذایی, رسانه های خوانندگان است که همیشه به عنوان اگر مخاطبان ناآشنا با مرعوب و یا با آنچه که به بسیاری از آنها — به ما — در واقع کاملا همه چیز عادی. “من دوست دارم که مردم pantries در حال گرفتن بیشتر جهانی می گوید:” کریشنا “اما من امیدوارم که زمانی که مردم با آنها طبخ آنها را هم به آموزش خود را در مورد منشاء این مواد به جای درمان آنها را به عنوان مواد تشکیل دهنده در خلاء طلاق از زمینه خود را.”

این ایده که ما نیاز به توجه به چیزهایی که در آن آمده است که قطعا درست است اما این یک شعار است که می تواند شما تنها تا کنون: اگر فرهنگی نیروهای مانند BA یا رومی لازم به پسند عامه جدید-برای-سفید-مردم مواد تشکیل دهنده و سپس تنها بخشی از این تغییرات پویا. در توجه و اقتصاد و کسانی که جلب توجه را همیشه بیشتر نوسان و حتی در سال 2020 ناخودآگاه جمعی می خواهد آنچه در آن می خواهد.

آنچه در آن است که در واقع قطاری از توجه ، حداقل یک چیز است ناخودآگاه تمایل به تقلید BA‘s قدرت یا رومی سرد است. در آرمان تمایل مهم است. اما برگ که من با سوال دیگر این است که ساقه افکار من یک مقدار زیادی از زمان: آنچه ممکن است nonwhite آرمان نگاه مانند?

خوشبختانه ما در حال حاضر یکی جواب: ثمین نصرت. گرمی و به ظاهر بی حد و حصر جذابیت همراه با دانش دائره المعارف از مواد غذایی دارای رسالت و او را به بسیاری از کتاب او , نمک, چربی, اسید, گرما یک ردیف 1 نیویورک تایمز پرفروش که یک, Netflix سری. نصرت جهش بین تأثیرات فرهنگی غالبا به خصوص خود را فارسی میراث و او سخاوتمندانه رویکرد باز به هر دو مواد غذایی و مردم انجام داده است را به گسترش گفتگو. به عنوان جنی G. ژانگ اشاره کرد در خوار تصویر نصرت خوردن با ذوق در سراسر Netflix سری تغییر قوانین برای کسانی که به خوردن در تلویزیون.

در عین حال نصرت موفقیت نه تنها در مورد کسی که او ذاتا اما توانایی خود را به پل جهان به صحبت در مورد و قابل فهم به جریان اصلی فرض تفاوت از اقلیت ها و مکان ها و فرهنگ های آنها آمده است. به قول پسااستعماری نظریه پرداز گایاتری اسپیواک این نشان دهنده این راه است که در آن اقلیت باید خودتون خود را به هر گونه قدرت: آنها به آشکار آن را در راه های تشخیص به کسانی که آن را نگه دارید.

تنها راهی است که تغییرات نمایندگی است. “تا زمانی که کارکنان از مواد غذایی وب سایت ها و نشریات عمدتا سفید و تا زمانی که رهبری از مواد غذایی وب سایت ها و نشریات است که عمدتا سفید” کریشنا می گوید: “همه چیز به غیر از سفید و مواد غذایی را همیشه بود دیده می شود به عنوان دیگر به عنوان یک موزه مصنوع در مقابل کسی را در زندگی تجربه می کنند.”

حتی پس از آن نمایندگی محدودیت های آن است. از آن آسان است برای کسانی که در جریان اصلی به گیلاس-انتخاب جنبه های هر فرهنگ آنها اتفاق می افتد به مانند آن هفته. واقعی تغییر دهید و سپس می آید تا در برابر یک مشکل پارادوکس: ما نیاز به توجه به چیزهایی که در آن آمده است به تمرکز بر روی تفاوت آنها, اما به منظور غلبه بر هر دو fetishization و استثمار خارجی نیاز به تبدیل شدن به داخلی.

به جای به سادگی با داشتن افرادی که مانند ما در صفحه یا صفحات تعریف ما از آنچه که به اشتراک گذاشته شده نیاز به تغییر است. این polyglot آشپزی فرهنگ لغت رومی است و کریشنا بیرون کشیدن باید نماینده واقعی گسترش از ما چگونه درک غذایی و طعم و, گاهی, فرهنگ, بیش از حد. بیشتر به سادگی تغییر واقعی زمانی اتفاق می افتد چیزی است که سفید supremacists ترس درست می شود: که جریان اصلی به طور فزاینده ای می شود به جای به سادگی لازم را “قومی.” اما صحبت از یک جریان اصلی در آمریکای شمالی فرهنگ که نیست منظمی “سفید” در هر دو منطق و زیبایی شناسی آن را به تصور چیزی که هنوز وجود ندارد و ما نمی دانیم که چگونه به بیان است.

در ضمن من خودم جستجو برای مواد غذایی رسانه ها که نشان دهنده من. بله به عنوان یک آمریکای شمالی شهر نشین با جهانی شربت خانه و نیویورک تایمز اشتراک روم کار قطعا متناسب با این لایحه گاهی اوقات. اما این تلاش نیز دیر منجر به Ranveer Brar. تاسیس آشپز با تجربه در هر دو ایالات متحده و هند او اجرا می شود یک کانال یوتیوب با تمرکز به طور گسترده در غذاهای هندی, اما بیشتر مواد غذایی از Brar خود Punjabi میراث که من به اشتراک بگذارید. قد بلند, مرد خوش تیپ با معوج حضور در مقابل دوربین Brar به احتمال زیاد تا به سهم خود از طرفداران که به او کشیده شده توسط میل ناخودآگاه و یا در غیر این صورت.

اما محتوای خود نیز بسته به افرادی که نمی speak Hindi و بر من طولانی سوء ظن است که برخی از تفاوت فرهنگی است که غیر قابل عبور: که آرمان های آشپزخانه و مواد غذایی و زندگی در بروکلین و تورنتو و دهلی نو متفاوت هستند بدون در نظر گرفتن چگونه در قرن 21 هم منقبض و در هم تنیده جهان است. و به نظر می رسد این تقسیم باقی خواهد ماند تا زمانی که آشپز و آشپز رنگ در نهایت با فشار راه خود را به جریان اصلی. آن را تقریبا به عنوان اگر ما در حال انتظار برای چیزی به گرفتن — که غذاهای و مواد تشکیل دهنده ما آنقدر آشنا در حال حاضر به نوعی از نفوذ به استخوان های ما تبدیل شدن به یک بخشی از ما را از داستان ها و افسانه accrete در لایه ها در طول زمان است.

آرمان است که مورد تمایل و آنچه من می خواهم از مواد غذایی رسانه ها ندارد استخوان پرتاب در جهت من اما به سادگی بیشتر: بیشتر نمایندگی تنوع بیشتر و بیشتر احساس است که جریان اصلی نیست فقط در انطباق با من اما به جای ساخت اتاق من. آنچه من می خواهم که ما سر به 2020s است — خدا — آیا وقت آن نشده است ؟ من فقط می خواهم بیشتر.

Navneet Alang تکنولوژی و فرهنگ منتقد.
Xia Gordon توسط یک Ignatz-نامزد کاریکاتوریست و تصویرگر زندگی در بروکلین ، او در اورلاندو و فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای تجسمی با آبفا زنهایی & تصویر در سال 2016.

افشا: Chrissy Teigen تولید را نشان می دهد برای Hulu در همکاری با Vox Media Studios, بخشی از خوار پدر و مادر شرکت بورسی رسانه ها. هیچ خوار کارکنان درگیر در تولید این نشان می دهد و این تاثیر پوشش خوار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma