کیسه های پلاستیکی شدند و در نهایت ممنوع بودن. پس از آن همه گیر.

در یک اتاق پشت در خانه اش در سانتا کروز کالیفرنیا جورج لئونارد است گردآوری ذخایر از کیسه های پلاستیکی.

بیشتر از زمان او شانه خالی چیز. به عنوان دانشمند ارشد در اقیانوس محافظت از محیط زیست غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن, DC, لئونارد صرف وقت خود را دفاع در برابر تک-استفاده از پلاستیک است که می تواند مسدود کردن آبراه خفه حیات وحش و قرن ها به تجزیه در محل های دفن زباله.

اما بود که در قبل از زمان است. از آنجا که Covid-19 pandemic طرح میتوانست به زندگی در سراسر جهان ravaging اقتصاد و آوردن کل سیستم مراقبت های بهداشتی را به زانو خود را هر کس که مجبور به سازش است. خرده فروشان هستند منع مصرف کنندگان از آوردن خود را در کیسه های قابل استفاده مجدد شهرها و ایالت نورد به عقب و یا به تأخیر انداختن تک-استفاده از پلاستیک را ممنوع و شهرداری ها در حال پوسته پوسته شدن پشت بازیافت عملیات بهداشت ترس اساسی آن است.

با تولید پلاستیک در حال حاضر به پیش بینی افزایش 40 درصد بیش از دهه های آینده فعالان مانند لئونارد ترس همه گیر می تواند باز کردن سخت مبارزه اقدامات به پاره عقب 8 میلیون تن پلاستیک وارد اقیانوس ما هر سال است.

نشانه هایی که تا کنون نبوده است اطمینان: مشتریان هدف به عنوان مثال دیگر قادر به در خود را در کیف “از فراوانی از احتیاط و تا اطلاع ثانوی” یک سخنگو گفت این کالا با استفاده از یک بارها تکرار شده و عبارت است. خرده فروش را در فروشگاه بازیافت کیوسک به طور مشابه در وقفه. در اوایل ماه مارس قهوه نیروی عظیم منهدم کننده استارباکس اعلام کرد که آن baristas دیگر نمی خواهد قبول مشتری-اتمام حجت لیوان. Dunkin’ (موسوم پیراشکی) به سرعت به دنبال کت و شلوار.

یکی یکی coronavirus زدم طولانی-اقدامات برنامه ریزی شده البته. در ایالت نیویورک اعلام کرد که در آن کیسه های پلاستیکی ممنوع شد آماده به اثر مارس 15 خواهد بود به تعویق افتاد تا اواسط ماه ژوئن در اولین. ماساچوست مین و اورگان در حال به تعویق انداختن مشابه قوانین ایالتی. نیوهمپشایر مورد نیاز همه فروشنده به “به طور موقت انتقال” به تک با استفاده از کاغذ و یا کیسه های پلاستیکی تنها. حتی سان فرانسیسکو یکی از اولین شهرهای آمریکا به یاغی یکبار مصرف کیسه های پلاستیکی در سال 2007 صادر شده حکم, در پایان ماه مارس جلوگیری از کسب و کار از “اجازه مشتریان را به خود کیسه لیوان و یا دیگر قابل استفاده مجدد اقلام از خانه است.” فروشنده و خرده فروشان در حالت طلایی دیگر مورد نیاز برای شارژ قبلا اجباری 10 سنت در هر کیسه یکبار مصرف. و اگر فروشگاه می خواهید برای جلوگیری از پذیرش قابل بازیافت بطری های آنها به انجام این کار.

بسیاری از این اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت کارگران خط مقدم که در ادامه به بررسی مواد غذایی جمع آوری زباله و مرتب سازی از طریق تپه بازیافت با وجود خطر عفونت است.

“من فکر می کنم آنها چیزی مناسب برای انجام” لئونارد می گوید. “اما ما هم واقعا نگران در مورد اینکه آیا این فشار ما را از 10 سال در شرایط واقعی پیشرفت های که ساخته شده برای کاهش مصرف پلاستیکی و استفاده از به خصوص در فروشگاه های مواد غذایی.”

پلی استایرن یک.k.یک. پلی استایرن غیر قابل بازیافت پلاستیک بود که فاز قبل از همه گیر است که با داشتن یک تجدید حیات به عنوان تولید کنندگان مانند Ineos Styrolution در آلمان و Trinseo در ایالات متحده نگاه کنید به “دو رقمی درصد فروش را افزایش می دهد” در بسته بندی مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی بخش بلومبرگ سبز ،

همه گیر می تواند حتی تغییر شکل دراز مدت رفتار است. در 17 صفحه: پیش نویس سند در حال حاضر تحت بررسی مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها توصیه می کند که بازگشایی رستوران سوئیچ یکبار مصرف در منوها و بشقاب و ظروف و مبادله در تک سهم چاشنی. چه کسی می داند چه مدت این و دیگر سیاست های چوب ؟

محیط زیست نیز ادعا می کنند که صنعت پلاستیک است بهره برداری Covid-19 ترس به اهریمن جلوه دادن reusables به عنوان پتانسیل بردار برای این ویروس وجود شواهد علمی که سرایت می توانید برای زنده ماندن روز در سطوح پلاستیکی به این معنی که آنها نمی هر گونه امن تر از خود را پنبه NPR حمل و نقل و یا فولاد ضد زنگ یتی لیوان.

در نامه ای به تاریخ مارس 18 به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تونی Radoszewski مدیر عامل شرکت صنایع پلاستیک کشور خواسته بخش به “صحبت کردن در برابر ممنوعیت این محصولات به عنوان یک خطر ایمنی و کمک به جلوگیری از عجله به ممنوعیت این محصولات با محیط زیست و مقامات منتخب قرار می دهد که مصرف کنندگان و کارگران در خطر است.”

در واقع صنعت پلاستیک در حال حاضر به راه انداختن یک “PR جنگ” از طریق جبهه گروه, شرکت, بودجه تحقیقات و تحریف مطالعات پزشکی در تلاش برای لغو موجود و آینده ممنوع می گوید: جان Hocevar مدیر صلح سبز اقیانوس مبارزات انتخاباتی. Cratering قیمت نفت باعث می شود که باکره پلاستیکی ارزان تر به بوسیله اسباب گردنده از از کمک نیست.

“صنعت پلاستیک واقعا درمان Covid-19 اضطراری به عنوان یک فرصت است و preying در مردم ترس را بترساند و آنها را به باور که تنها با استفاده از پلاستیک است که بهترین راه برای ایمن ماندن” Hocevar می گوید. “و تا کنون وجود نداشته مستقل تحقیقات علمی است که پشتیبانی از آن است.”

بر خلاف یکبار مصرف پلاستیک و کیسه های قابل استفاده مجدد و فنجان او می گوید: به راحتی می توان ضد عفونی شستشو با صابون معمولی و آب گرم و یا پرتاب آنها را در ماشین ظرفشویی. فروشنده ممکن است در نظر اجازه خریداران کیسه خود را مواد غذایی و یا قرار دادن چک کردن تولید در سبد بنابراین خریداران می توانید آنها را مستقیما به سطل یا کیسه در اتومبیل های خود را.

برای Hocevar, شخصی, وسایل حفاظتی (مانند یکبار مصرف ماسک صورت و دستکش) و تک-استفاده از بسته بندی دور انداخته سردستی و از چپ به بال بال زدن در اطراف محیط زیست مطرح بزرگتر تهدید برای بهداشت عمومی (نه به ذکر است تولید حتی بیشتر از پلاستیک آلودگی است.)

“من هم نگرانی در مورد بهداشت کارگران نیاز به رسیدگی خیلی از این تنها با استفاده از پلاستیک از جمله PPE بلکه مواد غذایی و آشامیدنی بسته بندی و کیسه و کیسه های,” او می گوید.

یکبار مصرف کیسه های پلاستیکی فقط نوک های دفن زباله هر چند بدون جامع ممیزی آن را غیر ممکن به suss با هر یقین اگر مصرف پلاستیکی در کشور در جریان است تا رهبری را یا لغو خود را به عنوان کاهش می یابد پلاستیک اشتغال توسط معطل ماندن کسب و کار باعث می شود تا برای افزایش مسکونی استفاده کنید. اما ما می توانیم قیاس برخی روند.

با بسیاری از رستوران ها توقیف و آمریکایی ها ماندم, به در خانه و در میان گسترده مستندات, takeout و مواد غذایی-خدمات — که اغلب استخدام یکبار مصرف ظروف پلاستیکی — سر به فلک کشید در محبوبیت است. در سه ماهه اول سال 2020 تحویل بازار Grubhub مشبک $363 میلیون دلار 12 درصد جهش در درآمد بیش از مدت مشابه گذشته سال است. آن تعداد از فعال diners در حال حاضر در حال قراردادن موشواره در حدود 23.9 میلیون دلار 24 درصد افزایش از 19.3 میلیون که دستورات قرار داده شده در سه ماهه اول سال 2019.

آمازون که حمل بیش از 3 میلیارد بسته از یک سال و قبل از همه گیر را دیدم آن درآمد سنبله با 26 درصد به $75.5 میلیارد دلار در سه ماه اول سال 2020 و پس از آن تبدیل به یک تاسیسات برای پناهگاه-در-homers تقلا برای کالاهای ضروری (کاغذ توالت Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست) و نه چندان ضروری آنهایی که (استمناء, ظاهرا). بسیاری از کسانی که تحویل خواهد آمد swaddled در پلاستیک بادی, بالش بسته بندی کوچک و polybags.

کار و تحصیل از خانه را تولید کرده است عواقب دیگر. آمریکایی ها در حال حاضر تولید تا 30 درصد بیشتر سطل زباله به طور منظم می گوید دیوید Biderman مدیر اجرایی و مدیر عامل پسماند Association of North America, مریلند بر اساس گروه تجارت خصوصی و بخش عمومی حرفه ای است. برخی از جوامع — بین 60 تا 80 توسط Bideman را شمارش در سراسر کشور قرار داده شده خود را بازیافت منظقه برنامه نگه دارید چرا که آنها در حال تلاش برای اختصاص بیشتر نیروی انسانی به نگه دارید تا با افزایش مسکونی تناژ. چندین مواد-بهبود امکانات (یا MRFs تلفظ “merfs” در صنعت طرز سخن گفتن) را منجمد عملیات خود را از آنجا که آن را ممکن است برای نگه داشتن کارگران 6 فوت از هم جدا در طول تسمه نقاله که در آن بازیافت هستند به صورت دستی از طریق برداشت و طبقه بندی شده اند.

افراد اغلب بدتر از شرکت ها وقتی که می آید به اداره بازیافت.
Roy Rochlin/گتی ایماژ

مشکل این است که آمریکایی ها نبودند که بزرگ در بازیافت برای شروع با. (و این بود که قبل از چین قرار kibosh در بسیاری از ما بازیافت.) از 35.4 میلیون تن پلاستیک ما تولید شده در سال 2017 تنها 8.4 درصد بود و بازیافت با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. به عنوان زباله نسل شیفت از کسب و کار به خانه ری هچ مدیر عامل شرکت تلاش مدیریت منابع گروه پایداری مدیریت شرکت در تگزاس انتظار دارد که تعداد به جست و خیز کردن و حتی بیشتر.

“کسب و کار ما در خدمت کاملا منظم و آنها باید پروسه جدا کردن مواد, آیا آن را در پلاستیک یا مقوا درست” تخم می گوید. “خانواده ها کمتر قابل اعتماد رک و پوست کنده از کسب و کار. وجود دارد مقدار زیادی از آلودگی وجود دارد سوء تفاهم در مورد آنچه که می رود که. ما در حال رفتن به یک کل خیلی بیشتر از رفتن به محل های دفن زباله, من می ترسم.”

اریک گلدشتاین دادستان ارشد و نیویورک شهرستان, محیط زیست, مدیر در شورای دفاع منابع طبیعی برای یک, می گوید او امیدوار است که این تنظیمات در رفتار اعم از شخصی و دولتی و یا سطح فدرال موقتی هستند. محیط زیست ممکن است در نظر گرفتن آمار در حال حاضر, اما آنچه مهم تر است این است که چگونه ما در دراز مدت است.

“ما در پریشانی شرایط در حال حاضر” گلدشتاین گفت. “ما در وسط جنگ و بنابراین گاهی اوقات شما باید برای داوران-دکل راه حل های موقت برای رسیدگی به نگرانی های, حتی اگر آنها بعد از اثبات بی اساس است. اما زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد پایداری آن را در دراز مدت روند و جهت سیاست است که مهم است.”

قبل از Covid-19 پرورش داده سر آن نظر مصرف کننده مورد نیاز برای کاهش ما تنها استفاده از پلاستیک مصرف شده بود در “بالا” است و بعید است که تغییر کرده می گوید: میریام گوردون مدیر برنامه در بالادست راه حل های کالیفرنیا زیست محیطی غیر انتفاعی است که به کمک آن برکلی تک-استفاده از Foodware و بستر کاهش فرمان که به اثر تا سال آینده.

“مردم باید برای انتخاب یک بحران دیگر” گوردون می گوید. “پلاستیک آلودگی آب و هوا و بحران های بسیار بیشتر در دراز مدت تهدید برای سلامتی و ثروت و پایداری محیط زیست از Covid-19 بحران است.”

نه تنها پلاستیک یک گهواره به گور تاثیر تغییر آب و هوا به عنوان نگهبان در گزارش 2019 اما یکبار مصرف مواد غذایی و آشامیدنی بسته بندی نیز پر از مواد شیمیایی خطرناک است که می تواند مهاجرت به موارد مصرف کنیم. مهم تر ما تنها یک ماده از سال به پمپ می شکند در انتشار کربن حد افزايش دما به 2 درجه سانتیگراد بالای قبل از صنعتی سطح و جلوگیری از بدترین اثرات فاجعه آب و هوا — فکر می کنم سرکوبگر خشکسالی شدید طوفان فاجعه باری آتش سوزی و دیگر نشانه های شدید آب و هوا ،

وجود دارد glimmers مثبت اما.

در سال 2018 را بر اساس UK-الن مک آرتور بنیاد جدید راه اندازی پلاستیک اقتصاد جهانی تعهد در سراسر جهان ابتکار بیش از 400 کسب و کار — از جمله اپل, باربری, کوکا کولا, پپسی, استارباکس, هدف, و, H&M — که با هدف از بین بردن تمام “مشکل ساز و غیر ضروری” اقلام پلاستیکی تا سال 2025. اما با وجود فشار مالی از roiled زنجیره تامین و کاهش هزینه های مصرف کننده این بنیاد را ندیده است هیچ پس گرد از امضا کنندگان پس از همه گیر آغاز شد.

“ممکن است برخی از تاخیر در پیشرفت اما نه به حدی که اهداف تغییر خواهد کرد یا اهداف خارج خواهد شد می گوید:” ساندر Defruyt سرب از پلاستیک های جدید, اقتصاد, ابتکار. “من فکر می کنم همه آنها متوجه است که اگر ما پدید آمده از این بحران پلاستیکی آلودگی و زباله مسئله هنوز هم وجود خواهد داشت.”

قطعا برای همه ما چنگ بر مسئولیت فردی اقدام شرکت های بزرگ و سیاست های دولت لازم است به جلو و ما را از آستانه فاجعه زیست محیطی است. ما قصد داریم برای حل تغییر آب و هوا با تغییر نور لامپ در خانه ما لئونارد می گوید. بلکه ما نیاز به یک “تجدید نظر اساسی و بازسازی سیستم های انرژی ما.”

که به این معنا است که آنچه ما مهم نیست هر چند. “انتخاب فرد ارسال سیگنال های آنها ارسال سیگنال به بازار و ارسال سیگنال به عرصه سیاسی” او می افزاید. “و بدیهی است که مقامات منتخب در پاسخ به جمعی از موکلین خود.”

هنوز لئونارد اشاره می کند که هیچ کس نباید احساس گناه در مورد انتخاب های شخصی خود را به عنوان آنها تنظیم به این غیر طبیعی است. او اصلا خوشحال است در مورد نیاز به استفاده از ظروف یکبار مصرف کیسه های پلاستیکی در سوپر مارکت یا, اما او به رسمیت می شناسد که آنها کمک به اطمینان مقدم کارگران است.

“همه باید به نوعی از انجام بخشی خود را برای زندگی یک شیوه زندگی پایدار, اما همچنین می دانیم که انتخاب های خود را محدود توسط بزرگتر جامعه و ساختار حکومت است که در آن زندگی می کنیم” لئونارد می گوید. “بنابراین ما طرفداران بزرگ از نافرمانی مدنی در این زمینه است.”

این پیش پا افتادگی که ما همه در این با هم ممکن است مبتذل و maudlin اما هرگز احساس شده است و صحت. “ما نیاز به فکر می کنم در مجموع ما در مورد چگونگی رسیدن به طرف دیگر” او می گوید.

ثبت نام برای کالاهای عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themes