آن را امن برای مراقبت از مراکز باز شود در حال حاضر ؟

کودکان زیر 5 نیست برای احترام به فضای شخصی و یا نگه داشتن میکروب ها را به خود — حتی در بهترین شرایط. و هنگامی که شما دریافت می کنید مقدار زیادی از این سرازیر شدن آب دهان, بغل کردن, فریاد انسان ها با هم در یک فضا مانند روز مراقبت بیماری تمایل به سرعت در حال گسترش تندرست در میان کودکان و خانواده های آنها و بازگشت دوباره است.

در حالی که برخی از مراکز مراقبت از کودکان در سراسر کشور باقی مانده اند باز در Covid-19 گیر بسیاری از ایالات آمریکا و محلات مورد نیاز آنها را برای بستن یا محدود کردن خدمات به مراقبت های بهداشتی کارگران پدر و مادر تنها. با توجه به مارس نظرسنجی حدود نیمی از مراکز مراقبت از کودکان در سراسر کشور به طور کامل بسته وال استریت ژورنال گزارش شده است.

حدود 12.5 میلیون کودک کمتر از 6 شرکت در برخی از مرتب کردن بر اساس مراقبت از کودکان در هر سال در ایالات متحده با توجه به این مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام (CSCCE) در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. بنابراین تعطیلی ایجاد یک بحران برای میلیون ها نفر از خانواده هایی که قبلا وابسته مراقبت در خارج از خانه است.

در حال حاضر این پرسش که چگونه برای بازگرداندن مراقبت از کودک بسیار مهم است برای کمک به میلیون ها نفر از خانواده های بازگشت به کار به دلیل “به عنوان متحده عجله برای بازگشایی, مراقبت از کودک انتظار می رود که در دسترس” لی Austin, مدیر CSCCE گفت: Vox.

اگر چه نرخ شدید Covid-19 در کودکان بسیار کوچک کم است, این بیماری نیست و به طور کامل آنها را یدکی. و موجی از اطفال التهابی بیماری باید پزشکان در مورد مطلب نتایج منفی برای جوانترین بیماران. آنها همچنین ممکن است حامل ویروس است که می تواند دیگران را آلوده حتی بدون بیمار شدن خود را.

با خیلی ها هنوز ناشناخته در مورد نقش کودکان در pandemic, روز, مراقبت, مراکز و خانه مراقبت مبتنی بر اپراتورها نیز باید به در نظر گرفتن نیازهای ضروری کارگران (و کسانی که از کارگران که ممکن است ضروری اما بستگی به مراقبت از کودکان برای به دست آوردن پول به کار) با تا حد زیادی ناشناخته بهداشت خطر را برای کارکنان و دانشجویان و خانواده — همه با خود اغلب متزلزل مالی. و دولت فدرال را دقیقا نمی ساخته شده مراحل آسان است.

“وجود دارد مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض و مطمئن شوید [مراکز مراقبت از کودکان] انجام کارهای “حق” می گوید: “لوسی مولن دیویس مشاور و مربی در دنور در اوایل دوران کودکی شورای. اجازه دهید راه رفتن را از طریق همین دلیل وزن خطرات و مزایای بازگشایی باقی مانده است تا روی حیله و تزویر.

دولت فدرال ایالات متحده است و اساسا چپ آن را به کشورهای محلات و حتی فردی مرکز مراقبت از صاحبان تصمیم بگیرید که اگر آنها باز خواهد شد و اگر آنها را انتخاب کنید به در چه ظرفیت.

این منجر به یک درهم آمیخته از تغییر سیاست در سراسر کشور به عنوان شکار موسسه های آموزش و پرورش, گروه پژوهشی وابسته به دانشگاه دوک اسناد و مدارک در یک گزارش مفصل از کشورهای ” قوانین و توصیه هایی برای مراقبت از کودکان در عملیات.

کالیفرنیا به عنوان مثال اجازه داده است مراکز مراقبت به باز بماند اما صادر راهنمایی است که آنها فقط باید برای کودکان ضروری کارگران و گروه اندازه ها محدود به 10. ایلینوی بسته تمام مراکز مارس 20 به غیر از امکاناتی که به دست آمده اضطراری مجوز برای مراقبت از کودکان از کارگران ضروری. کارولینای جنوبی از سوی دیگر اجازه دهید آن را مراقبت از کودکان در مراکز دانم “آن باقی مانده است تصمیم خود را به عنوان یک ارائه دهنده که آیا برای باز باقی می ماند” و دولت در حال حاضر هیچ Covid-19-گروه خاص محدودیت اندازه برای مراقبت از کودکان.

آنجلیک Speight-مارشال در دستکش و دمپایی برای محافظت از مشتریان خود را از coronavirus در درون او مراقبت روزانه در خانه خانواده اش در واشنگتن, DC, در مارس 11.
آسترید Riecken/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

بنابراین به خصوص در ایالات متحده است که بسته شده اند و یا به شدت محدود و کودک مرکز مراقبت از دسترس بسیاری از خانواده ها شده اند تکاپوی یا بدون انجام مراقبت از کودک و یا سعی کنید برای پیدا کردن جایگزین مراقبت به طوری که آنها می تواند کار کند. (و بسیاری از بستگان مسن که ممکن است قبلا شده است اولین انتخاب برای این نقش هستند در معرض خطر شدید Covid-19 عفونت و توصیه به محدود کردن تماس با دیگران است.)

رود آیلند که بسته آن روز مراقبت توصیه می کند پیدا کردن تک در-مراقبت در منزل ارائه دهنده جمله به عنوان یک پرستار بچه. اما چنین مراقبت های فردی می تواند هزینه یک معامله خوب بیشتر از روز مراقبت. (و حتی استاندارد مراقبت از یک فشار مالی در بسیاری از خانواده ها است.)

به طوری که برگ ها به طور بالقوه میلیون ها نفر از خانواده ها تعجب زمانی که خود را معمول مراقبت از کودکان خواهد شد به بالا و در حال اجرا است. و آن زمانی است که اگر آن را امن خواهد بود.

در اواسط ماه مه در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در نهایت صادر هدایت (که هنوز هم تا حد زیادی به عهده محلی دستورالعمل) برای کمک به مراقبت از کودکان در مراکز و همچنین اردوگاه ها, رستوران ها, کافه ها و عملیات دیگر تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند با خیال راحت بازگشایی شده است. (این اسناد بوده است انتظار می رود هفته پیش اما شده بود برگزار شد به کاخ سفید است.)

به تازگی منتشر شده تصمیم گیری نمودار برای مراکز مراقبت از کودکان و نمی اضافه کردن بیش از حد در این راه از وضوح. این شامل بسیاری از غیر الزام آور زبان مانند “به عنوان عملی” و “تشویق کنند.”

“CDC [تصمیم] درخت بسیار اساسی می گوید:” مولن دیویس که در دنور خود را ایجاد کرده اضافی تصمیم گیری-ساخت ابزار برای مراکز که همچنین کمک می کند تا آنها را ارزیابی وضعیت مالی خود را.

Austin همچنین با اشاره به تفاوت های کلیدی بین جدید CDC راهنمایی و نسخه های قبلی که به بیرون درز شد اما هرگز منتشر شده است. برای مثال در نسخه قبلی CDC توصیه می شود در مراکز نزدیک اگر آنها در یک جامعه است که هنوز هم در این میان قابل توجهی گسترش ویروس. “تصمیم گیری [-ساخت نمودار] نیازی به افزایش است و غربالگری برای کودکان و یا کارکنان در چنین جوامع و به جای آن توصیه می کند که باید این کار در صورتی امکان پذیر است,” او اشاره می کند. برای بوت شدن از جمله دستورالعمل می تواند “ارائه یک از امنیت کاذب.”

این پراکنده در پاسخ به برنامه های مراقبت از کودکان شده است بسیار متفاوت از آن برای مدارس که بسته شده اند در سراسر کشور با بسیاری از بحث در مورد تعویض به آموزش آنلاین برای سقوط به عنوان به خوبی.

این برنامه ها نیز کاملا متفاوت از مدارس — و نه همیشه در راه است که باعث عفونت کنترل آسان تر است. “از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد کودکان بسیار متفاوت مراحل نمو این مهم است که ما می دانیم برخی از چالش های منحصر به فرد بودن در مواجهه با کودک در مراکز مراقبت از” دن Wuori مدیر آموزش های اولیه در شکار موسسه گفت: Vox. “مراقبت از کودک است برخی بسیار متفاوت ایمنی و بهداشت ملاحظات است که باید به طور نزدیک با شور و مشورت است.”

برای مراکز که مانده اند باز کردن و یا در حال بازگشایی این CDC منتشر نسبتا دقیق راهنمایی در ماه آوریل است. برخی از این توصیه ها شامل گرفتن کودکان متوسط در هر روز پس از ورود (احتمالا در حالی که کارکنان به طور کامل شخصی دنده محافظ) و نه با استفاده از اسباب بازی است که نمی تواند بررسی شود و با استفاده از پارچه ماسک برای کودکان بیش از 2.

بسیاری از این توصیه ها مانند تغییر دستکش برای هر کودک دما بر ورود هستند همیشه امکان پذیر نیست با توجه به عرضه در دسترس بودن و قیمت. (یک مارس نظرسنجی از بیش از 2000 برنامه های مراقبت از کودکان در کالیفرنیا نشان داد که 62 درصد آنها دچار مشکل اخذ تمیز کردن وسایل یا تجهیزات حفاظت فردی.)

و بسیاری دیگر از دستورالعمل های نامتجانس به نظر می رسد با کودکان و نوجوانان رفتار و توانایی های مانند انتظار 3 ساله برای نگه داشتن ماسک در تمام طول روز.

“این امر می تواند دشوار به کودکان 3-5 پوشیدن [ماسک] در تمام طول روز با هر قابلیت اطمینان” آلیسون Bartlett, دانشیار پزشکی مدیر کنترل عفونت برنامه و اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه شیکاگو پزشکی گفت: Vox. “علاوه بر این بچه ها با ماسک ممکن است مستعد ابتلا به آنها را حذف کنید لمس کنید چهره خود انباشتگی ماسک و…. آلوده خود را در روند.”

به عنوان نویسندگان نامه در اروپا مجله Pediatrics به این نتیجه رسیدند: “اگر انطباق دشوار است بهتر است که کودک نمی پوشیدن ماسک و دیگر اقدامات برای کاهش خطر ابتلا به عفونت از جمله باقی مانده در خانه, در حال تمرین است.”

بخشی از این مشکل با تصمیم گیری در مورد بهترین شیوه برای مراکز مراقبت از کودکان — به عنوان به خوبی به عنوان مدارس — این است که ما نمی دانید که بسیار در مورد خطر ابتلا به این ویروس در کودکان است.

آن روشن شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر است که بچه ها در کاهش خطر ابتلا به شدت بیمار و در حال مرگ از Covid-19 نسبت به بزرگسالان هستند. اما بعضی از آنها هنوز مریض و برخی می میرند. کودکان با شرایط بهداشتی اساسی مانند مسائل تنفسی هستند در معرض خطر بالاتر به عنوان بسیار جوانترین کودکان. برای مثال کسانی که زیر سن 1 تا به حال بالاترین نرخ بستری برای Covid-19 در میان کسانی که در زیر سن 18 سالگی با توجه به یک گزارش از CDC. همان تجزیه و تحلیل نشان داد که این نوزادان اختصاص 30 درصد از مستند ICU کودکان پذیرش.

“کودکان در تمام سنین به نظر می رسد مستعد ابتلا به Covid-19” نوشته نویسندگان آوریل مقاله در اطفال است که تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 2100 اطفال Covid-19 نفر در چین است. از کودکان در مطالعه خود 7 درصد از نوزاد موارد مورد نیاز مراقبت ويژه — در مقایسه با 0 درصد از کودکان سنین 6-10.

جدول از اطفال نشان Covid-19 موارد در کودکان زیر سن قانونی توسط گروه های سنی و شدت.
اطفال Yuanyuan Dong et al.

و نیز وجود دارد افزایش گزارش التهابی شدید بیماری در کودکان است که تا به حال ویروس — حتی اگر آنها هرگز به نظر می رسد بیمار است. در ایالت نیویورک بیش از 100 کودک — از جمله برخی به عنوان جوان به عنوان نوزادان و کودکان نوپا — تشخیص داده شده اند با این بیماری جدی و حداقل سه نفر از آن فوت کرده اند.

و ما نیز اصلا حس خوبی از چگونه بسیاری از کودکان بسیار جوان ممکن است حامل ویروس تا کنون که بدون بیمار شدن در همه.

به طور کلی “کودکان به خوبی شناخته شده مجرمان در انتقال از سایر ویروس های تنفسی” بارتلت می گوید. “امن ترین فرض تا زمانی که ما اطلاعات خوبی است که آنها بردار برای Covid-19 انتقال نیز هست.”

تحقیقات نشان داده است که بزرگسالان می تواند بسیاری از coronavirus در سیستم خود را و هنوز هم احساس خوب نشان می دهد که این بیماری می تواند در گسترش و حتی از کسانی که از علائم.

“در حالی که ما خدا را شکر که بچه ها نسبتا در امان در SARS-CoV-2 گیر آنها بالقوه بردار از گسترش به سایر اعضای جامعه” Bartlett می گوید. “ما نمی دانم زیادی در مورد انتقال در میان کودکان, اما آنها تمایل به قرار دادن همه چیز را در دهان خود را می تواند افزایش خطر ابتلا به گسترش در میان کودکان” او اشاره کرد.

این liberalness با جوانه های مرکب با تعاملات در مراکز مراقبت از کودکان. یک مارس گزارش در علم نگاه تغییر در تعداد روزانه تماس های نوزادان و کودکان خردسال به حال قبل و در طول همه گیر محدودیت در ووهان و شانگهای چین. آنها دریافتند وجود یک افت روزانه تعداد مخاطبین سنین کودکان 0-6 تا به حال از حدود 12 تا 2 در ووهان و از حدود 14 به 2 در شانگهای. کاهش تعداد افراد هر کس می آید در تماس با شده است سنگ بنای تلاش های به سرعت همه گیر.

نگاه کردن به داده های خود را از کودکان به طور کلی نویسندگان اشاره کرد: “در حالی که فعال تعطیلی مدارس نمی تواند قطع انتقال خود به خود آنها را کاهش می دهد اوج بروز توسط 40-60 درصد و تاخیر این بیماری همه گیر.”

گفتگو در مورد مراقبت روز نیز اغلب ترک کردن سوال از کارکنان قرار گرفتن در معرض. با توجه به این که نوزادان و کودکان خردسال نیاز به چنین دست در مراقبت از — تقریبا در تمام طول روز — Austin می گوید وجود دارد اساسا هیچ راهی برای مربیان به لحاظ جسمی فاصله خود را از کودکان آنها مراقبت.

برخی از اقدامات احتیاطی می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به Covid-19 انتقال در تماس نزدیک مانند “مطمئن شوید کودک مراقبت از کارگران تغییر لباس اگر آنها تف کردن در و…. و داشتن آنها را بشویید گردن خود را/اسلحه اگر آنها در تماس با کودکان ترشحات کمک می کند و همچنین” Bartlett می گوید. اما این مراحل نیاز به توان ده ها بار در روز به خصوص برای کسانی که مراقبت از نوزادان.

برای اضافه کردن به وضعیت دشوار Austin یادداشت مراقبان غالبا “در میان سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19.” در کالیفرنیا به عنوان مثال اکثر این نقش پر رنگ.

Austin و دیگران پیشنهاد کرده اند مراقبت از کودکان کارگران که شرایط بهداشتی اساسی و کسانی که بیش از 65 ممکن است در نظر نمی بازگشت به کار و یا انجام این کار در یک ظرفیت است که در آن آنها نیست و ارتباط برقرار کردن با کودکان. اما این گزینه ها همیشه امکان پذیر نیست و یا از نظر مالی امکان پذیر است.

“قبل از همه گیر برنامه های مراقبت از عمل در حاشیه نازک و کارکنان شد و درآمد فقر دستمزد” Austin می گوید. “این بحران تشدید این شرایط منجر به بسیاری از اوایل مربیان به خطر زندگی خود را با ادامه کار تحت شرایط فعلی و یا خطر از دست دادن معیشت خود را اگر آنها کار نمی کند.” آموزش و پرورش در اوایل کارگران درآمد ملی به طور متوسط در حدود 12 دلار در ساعت, گروه خود تعیین کرده است.

برخی از کودک مراقبت از کارکنان درخواست تست اگر آنها به بازگشت به کار در حالی که دیگران را ترک کرده اند شغل خود را.

وجود دارد نگرانی از آینده خانواده هایی که قبلا با اتکا بر گروه مراقبت از کودکان به طوری که آنها می تواند کسب پول خود را.

در کلرادو مولن دیویس می گوید آنها باید شاهد افزایش در خانواده ها درخواست کمک درسی کمک های خود را برای مراقبت از کودک — “بسیاری از آنها هرگز خواسته برای این کمک ها قبل از,” او می گوید. “این روشن است که بسیاری از خانواده ها روبرو هستند اضافی فشارهای مالی در حال حاضر.”

علاوه بر این, او می گوید: “برخی از والدین نگران فرزندان خود را در حالی که دیگران بپرسید برای اطمینان داد که اغلب فراتر از مرکز کنترل است.”

استرس از وضعیت trickled به کودکان به عنوان کسی که “خود ترس و نگرانی است که می تواند اضافه کردن به چالش های رفتار در کلاس درس می گوید:” او همکار کارن Thiel, سرب, با کیفیت طرح های ناوبر در شورای.

خانواده ها و مربیان ابراز نگرانی های مرتبط با جدید چگونه سلامت و دستورالعمل های ایمنی در مراکز ممکن است تاثیر کودکان و توسعه خود را. Thiel تا به حال خانواده بپرسید “چگونه کودکان برای یادگیری به تعامل اجتماعی مناسب راه اگر آنها در حال انتظار برای اقامت 6 فوت از هم جدا؟”

مولن دیویس شنیده از پدر و مادر دیگر به تازگی بود که نگران نوزاد خود را احاطه شده توسط نقاب کارکنان برای 40 ساعت در هفته است. “او در مورد چگونه ماسک بر زبان اجتماعی و رشد عاطفی اگر کودک نمی تواند خود را ببینید مراقب دوستانه یا, پاسخگو, چهره,” او می گوید. “ما فقط همین نیست که تحقیقات در این است.”

با تمام این تغییرات بزرگی از مراکز مراقبت از کودکان — مانند بسیاری از دیگر کسب و کارهای کوچک — ممکن است زنده ماندن این بیماری همه گیر.

در کلرادو “بسیاری از مدیران مرکز نگران هستند که آنها نمی خواهد که کودکان به اندازه کافی برای پوشش هزینه های مراقبت از اگر آنها بازگشایی” مولن دیویس می گوید. مراکز نیز در برخورد با نوسانات شدید در نیروی انسانی و همچنین حضور و غیاب. و با بسیاری از کشورهای دربندی اندازه گروه در حدود 10 طول می کشد که جدی نیش شهریه درآمد به ویژه برای کودکان پیش دبستانی که در آن کلاس های درس اغلب به طور متوسط نزدیک به 17 کودکان.

این CSCCE موجود در یک بررسی اخیر که 14 درصد از بیش از 2000 کالیفرنیا برنامه های مراقبت از کودکان نظرسنجی که در حال حاضر بسته نمی خواهد بود قادر به حفظ یک بسته اجرا می شود که از گذشته تا پایان مارس. و برای کسانی که مانده اند باز آنها نشان داد که 63 درصد نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن یک بسته از بیش از یک ماه است.

در حال حاضر وجود دارد کمبود مراقبت از کودکان در ایالات متحده است. برخی از نیمی از ما خانواده ها با فرزندان جوان گزارش داده اند که با داشتن مشکل پیدا کردن مراقبت از کودک, به گزارش مرکز آمریکایی پیشرفت تدریجی-تکیه تحقیقات و سازمان حمایت. (گروه تخمین زده است که در سال 2016 2 میلیون ما پدر و مادر ترک شغل و یا به شدت تغییر کار خود را با توجه به مسائل با مراقبت از کودکان.)

“این بحران نشان داده است نقش محوری کودک, مراقبت از معلمان در جامعه ما” Austin می گوید. “این یک لحظه برای ایجاد ثبات و سرمایه گذاری در این جزء حیاتی از زیرساخت های ما به طوری که در آن وجود دارد رفتن به جلو و این کار را در یک شیوه ای است که محافظت از رفاه کودکان در اوایل مربیان و جوامع است.”

برخی از کشورهای در حال گرفتن مراحل برای اطمینان از مراکز مراقبت از کودکان می تواند باقی می ماند حلال در حال حاضر. ورمونت به عنوان مثال با استفاده از ترکیبی از دولت و وجوه فدرال به ارائه هر گونه درآمد مراکز از دست داده اند.

دیگران مهلت زودتر اقدامات است. “رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine در اوهایو واقعا خارج از غرفه” جاوید Siddiqi, رئيس جمهور از شکار موسسه گفت: Vox. “فقط [آخرین] هفته او را به عقب کشیده و اذعان کرد که بازگشایی مراقبت از کودکان بود فقط بیش از حد مهم به انجام ندارد ، او می خواهد طرح خود را بر اساس علم و ایمنی. که دشوار موضع را در برابر فشار برای بازگشایی, اما واضح است که او واقعا درک وخامت اوضاع.” دولت مراقبت از کودکان در مراکز بسته شده اند وجود دارد از تاریخ 26 مارس (اورژانس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی) اما در حال حاضر برنامه ای برای بازگشایی در پایان ممکن است با اقدامات جدید در محل.

اما به عنوان Bartlett, یادداشت ها “به عنوان پدر و مادر از کودکان می دانم حتی مهدکودکها با دقیق ترین توجه به بهداشت باید انتقال عفونت. وجود دارد اقدامات است که ما می توانیم انجام برای کاهش خطر انتقال, اما آن را هرگز به صفر است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma