مرگ 74 ساله در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در مرکز دیده می شود به عنوان خودکشی

74-کره جنوبی مرد درگذشت آشکار خودکشی در ایالات متحده آمریکا مهاجرت بازداشتگاه پس از طرفداران گفت: آنها ناموفق به دنبال آزادی او با استناد به یک خطر بودن خود را با آلوده coronavirus.

Choung Woong Ahn داشت العملی در سلول یکشنبه در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد کالیفرنیا و تلاش برای احیای او ناموفق بودند ایالات متحده مهاجرت و گمرک در بیانیه ای گفت.

علت اولیه مرگ خود اختناق اما این سازمان گفت: این پرونده همچنان تحت بررسی است.

Ahn که برگزار شده بود در مسا ورد پس از Feb. 21 حال دیابت و فشار خون و قلب-مسائل مربوط به با توجه به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا که شناسایی او را به عنوان Choung برنده Ahn. یخ را رد کرد درخواست از یک ائتلاف از وکلای مدافع برای آزادی او در پیوند است.

یخ گفت: Ahn بود بستری قانونی به ایالات متحده به عنوان یک مقیم دائم در سال 1988 و به اعدام محکوم شده در سال 2013 در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, از اقدام به قتل با افزایش استفاده از یک اسلحه گرم. او محکوم به 10 سال در زندان ایالتی.

یخ گفت: آن زمان حضانت Ahn پس از آزادی از زندان و که یک قاضی فدرال رد یک درخواست برای اوراق قرضه در هفته گذشته در حالی که او در رسیدگی به اخراج از کشور.

جوان Ahn این مرحوم را برادر گفت که او عصبانی و ناراحت است.

“او سزاوار نیست به درمان این راه به او گفت:” در بیانیه منتشر شده توسط ACLU. “او یک انسان اما به آنها او را فقط یک عدد است. وجود افراد دیگر در همان وضعیت است. نباید آن را دوباره اتفاق می افتد.”

Bakersfield تسهیلات تا به حال به طور متوسط روزانه جمعیت 334 پس Oct. 1 و مدیریت جغرافیایی Group Inc. تحت قرارداد با یخ.

آژانس می گوید: 1,073 زندانیان آزمایش مثبت برای این ویروس از 2,172 تست شده با آزمايش مثبت در بیکرزفیلد تسهیلات. یخ تا به حال نزدیک به 28000 نفر در زندان های سراسر کشور به عنوان از آوریل 9.

وزارت امنیت داخلی watchdog باز کرده است در سراسر کشور رسیدگی به اینکه آیا یخ پاسخ مناسب به این ویروس برای محافظت از کارکنان و زندانیان با توجه به نامه منتشر شده روز سه شنبه توسط وزیر بهداشت ، تام Udall جدید, مکزیک دموکرات.

همچنین سهشنبه, یخ, شروع پرواز مکزیکی اخراجی به مکزیکو سیتی از سن دیگو در چه مقامات گفت: تلاش برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در مکزیک شهرهای مرزی و در ایالات متحده آمریکا

گشت مرزی در بیانیه ای گفت که مسافران پزشکی به نمایش در آمد و مورد نیاز به پوشیدن ماسک در طول پرواز.

گشت مرزی گفت: دولت مکزیک تصمیم مکزیکو سیتی به عنوان مقصد برای پرواز مبدا در سن دیگو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme