به عنوان کالیفرنیا آغاز می شود به بخشی از بازگشایی برخی از کسب و کار دو ماه پس از این ایالت اقامت در خانه سفارش اولین صادر شد و مقامات باید دستورالعمل های ارائه شده برای نگه داشتن کارگران امن به عنوان آنها شروع به trickling بازگشت به کار.

دولت در حال حاضر در مراحل اولیه آن “مرحله 2 بازگشایی طرح” که اجازه می دهد تا منظقه و تحویل خرده فروشی خدمات مربوط به تدارکات و ساخت, دفتر, محل, محدود, شخصی, خدمات, هوای آزاد, موزه ها, مراقبت از کودکان و دیگر ضروری کسب و کار به حدی باز کردن درهای خود را اگر ایمنی تغییرات در محل هستند.

همانطور که از شنبه کالیفرنیا گزارش 78,839 coronavirus موارد و 3,261 مربوط به مرگ و میر. در مجموع 1,235,243 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور به معنی 6 درصد از کسانی که تست مثبت بودند.

بیشتر: Coronavirus راهنما: La Quinta جوایز وام کسب و کار کوچک گسترش برنامه خیلی بیشتر می توانید واجد شرایط

بیشتر صاحبان کسب و کار و دریافت مشاوره در مورد بازگشایی در پالم اسپرینگز اتاق بازرگانی تاون هال

دولت همچنان به افزایش خود را تست ظرفیت انجام 56,117 آزمون بین جمعه و شنبه.

اما با توجه به دولت قبل از این کسب و کار می تواند خوش آمدید, کاربران, پشت, آنها باید:

  • تجزیه و تحلیل خطرات احتمالی و پیاده سازی یک سایت خاص طرح حفاظت از
  • آموزش کارکنان چگونه برای محدود کردن گسترش COVID-19 از جمله چگونه به صفحه نمایش خود را برای علائم و ماندن در خانه اگر آنها را دارند
  • پیاده سازی منحصر به فرد اقدامات کنترل و نمایش فیلم
  • پیاده سازی پروتکل های ضد عفونی
  • پیاده سازی فیزیکی فاصله دستورالعمل

مقامات منتشر کرده اند دیگر دستورالعمل برای صنایع خاص نیز — مانند ساخت و ساز, مواد غذایی, بسته بندی و دیگران — در کالیفرنیا وب سایت دولت.

دولت تاکید کرد که این مهم است که کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان است که بیمار به خود منزوی در خانه و برای ایجاد مرخصی استعلاجی سیاست های آن حمایت کند.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de