چند ماه پیش من تا به حال شام با دوستان که استدلال کرد که از آن زمان به تجدید نظر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. پس از همه, اقتصاد خوب بود ما تا به حال به پایان رسید تا در یک جنگ هسته ای و وضعیت دشوار به سوی چین شد و پرداخت برخی از تجارت سود سهام. شاید دیوانه معمول مشغول به کار بود. شاید آن را واقعا فقط یک روال و تهمت بود مدیریت ریاست جمهوری به خوبی به اندازه کافی. نبود آن زمان برای منتقدان مثل من به تجدید نظر خود را در وخیم ترین هشدار ؟ نبود آن زمان به اعتراف ما بدست می خواهم او اشتباه است ؟

وجود دارد حتی پس از آن آشکار rebuttals و من ساخته شده برخی از آنها. کشنده سوء مدیریت از طوفان ماریا پاسخ, به عنوان مثال. اما وجود یک قدرت استدلال. بدترین اتفاق افتاده بود. نیست که نیاز به یک حساب?

و پس از آن رمان coronavirus آمد و رئیس جمهور تهمت چیزی برای هفته پس از هفته و ماه پس از ماه. ما نشستن هنوز هم در خالی که در آن یک طرح باید مجبور به انتخاب بین مستند بی پایان و بی پروا به دلیل بازگشایی دولت فدرال است جدولها وسط مسیر. ما پی به ریاست جمهوری توییتهایی خواستار “آزادی” از متحده و خنده را از گریه وقتی که قوی ترین مرد جهان نشان می دهد ما مطالعه تزریق مواد ضد عفونی کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن است اجازه فاجعه متاستاز به فاجعه. می ترسید برخورد از بحران جهانی و ریاست جمهوری بی مبالاتی آمده است و آن است که به بیش از.

An illustration in tones of blue, black and red shows Trump surrounded by images including barbed wire, plummeting graphs, missiles, a Confederate flag and the world.

درس در اینجا وجود دارد یک نتیجه خاص در انتخابات سال است. در سیاست ما ارزیابی رهبران در روشن ترین از معیارهای: چه چیزی یا اتفاق نمی افتد. بیکاری افزایش یافت. این لایحه شکست خورده است. جنگ شروع شد. ما درک برای اطمینان و قابل درک است. در یک پست-حقیقت آن است که به اندازه کافی سخت به بحث در مورد واقعیت آن است که دیوانه کننده را امتحان کنید به بحث hypotheticals.

اما بسیار از هر انتخابات ریاست جمهوری صورت می گیرد در تیره عرصه خطر است. تصور کنید که وجود دارد 10 وحشتناک حوادث است که می تواند رخ کشور با رئیس جمهور در میان هر کدام با یک 1 در 40 شانس اتفاق می افتد. اگر یک رئیس جمهور عمل می کند در چنین راهی است که همه آنها تبدیل به بسیار مردها — بگو 1 در 10 شانس — او ممکن است هرگز نمی تواند برای آن چرا که هیچ کدام از آنها ممکن است اتفاق می افتد و یا به دلیل این که آیا می افتد در طول جانشین او کند. اما در نظر گرفتن فاجعه از منطقی بعید است که منطقی به احتمال زیاد او انجام خواهد شد که این کشور وحشتناک آسیب برساند.

منطق کار می کند در جهت معکوس بیش از حد. یک رئیس جمهور که پشتکار کار می کند به کاهش خطر ممکن است هرگز پاداش برای تلاش های خود را به دلیل نتیجه خواهد بود یک فاجعه است که هرگز رخ داده است یک فاجعه ما هرگز احساس. ما تنها ترین و غیر قابل انکار از شکست و به طور معمول دست عمیق ترین موفقیت.

“هیچ یک رای برای هر کسی که در دولت در مورد اینکه آیا آنها در کاهش خطر همه گیر از 0.9 درصد به 0.1 درصد در یک دهه می گوید:” هولدن Karnofsky مدیر عامل شرکت از باز کردن پروژه های بشردوستانه. “که ممکن است مهم ترین چیز رسمی می کند اما این که چگونه آنها را انتخاب کنید.”

از اواخر سال من شده فکر کردن به سال 2017 که تهمت شروع یک جنگ توییتهایی با کره شمالی ترین در جهان غیرمنطقی هسته ای رژیم است. “فقط شنیده وزیر امور خارجه کره شمالی صحبت می کنند در U. N.,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “اگر او انعکاس افکار موشک های کوچک آنها نمی خواهد در اطراف بسیاری دیگر!”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار حیرت زده کرد حتی متحدان جمهوری خواه. سناتور. مهر-TN) و سپس رئیس کمیته روابط خارجی هشدار داد که رئیس جمهور شد, درمان دفتر خود را مانند “یک واقعیت نشان می دهد” و تنظیم این کشور “در مسیر جنگ جهانی سوم.”

اما جنگ جهانی سوم اتفاق نمی افتد. مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم جونگ سازمان ملل متحد deescalated. آنها در فرد ملاقات کرد و با ارسال هر یک از دیگر چه تهمت بعد به نام “زیبا حرف است.” ترس از لحظه ای حل گردد. کسانی که از فاجعه رد شد به جنجال آفرینی. اما ما جنجال آفرینی? و یا آیا تهمت را امکان جنگ هسته ای را از 1 در 100 به 1 در 50?

لحظات مثل این نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. خود را خروج از توافق هسته ای ایران حل شده تنها ساختار نگه داشتن ایران از دستیابی به سلاح های هسته ای. آنچه به دنبال آن بوده است و نه فقط افزایش تنش اما افزایش خونریزی منجر تهمت تصمیم به انجام چه هر دو رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا تصمیم به انجام و ترور ایران رهبر نظامی قاسم سلیمانی. پایان این داستان است که هنوز نانوشته اما امکانات محدوده از مغلوب ساختن پیشی جستن قمار پرداخت به ایران تحریک یک مسابقه تسلیحاتی هسته ای — و شاید در نهایت جنگ هسته ای در خاورمیانه است.

تهمت خروج از پاریس آب و هوا بر کنار روال خود را اخراج ناتو داد به طور مشابه ما را وادار به تصور آینده probabilistically. در هر دو مورد تهمت می گوید: او است که به سادگی به سختی ایران را وادار بهتر معاملات امریکا سزاوار است. در هر دو مورد غیر قابل تصور فاجعه ممکن است یا ممکن است نه نتیجه. حکم نمی خواهد آمد روز انتخابات. ما باید برای قضاوت در مورد خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن است shunted بر روی نسل های آینده است.

از بسیاری از خطرات که تهمت تقویت از طریق عدم آماده سازی بی پروا سیاستگذاری یا ساده بی توجهی یک بیماری همه گیر است که به دلیل در حالی که او هنوز رئیس جمهور است. اما آن است که نه تنها یک کمین و نه نوعی جذابیت در برابر بلایای دیگر befalling ما. علاوه بر این coronavirus خود را افزایش می دهد خطر ژئوپولیتیک بحران, از بحران های مالی از بلایای هر دو انتظار و غیر منتظره تجلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه خود را لفاظی و نامنظم سوء مدیریت است که با قرار دادن بزرگ و خطرناک شرط, اما او نمی خواهد پوشش ضرر و زیان اگر آنها به اشتباه: این امریکا و شاید در جهان است که پرداخت خواهد شد در هر دو زندگی و پول است.

اگر شما خواندن فدرال بودجه دولت فدرال اولیه کار می آید, روشن, مدیریت ریسک. بیش از 50 درصد از آن اختصاص داده شده است به طور مستقیم به بیمه اجتماعی برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر یا پزشکی — برنامه هایی که مطمئن شویم که آمریکایی ها در برابر خطرات ناشی از بیماری سن و مالی فاجعه است. یکی دیگر از 16 درصد به هزینه های دفاعی که در تئوری ما محافظت از خطرات ناشی از دیگر کشورها و شبکه های تروریستی ، با هم شبکه امنیت برنامه های نظامی و هزینه های حساب برای تقریبا سه چهارم از بودجه فدرال.

دولت آمریکا یک بیمه کنگلومرا حفاظت شده توسط بزرگ ایستاده ،

An illustration in tones of blue, black and red shows President Trump in the center of a white bullseye, a large crack severing his head from his body. Surrounding him are images of war and medical research.

اما کار می کند پایان ندارد وجود دارد. حفاری به مانده از بودجه و شما در پیدا کردن دولت خود را وقف به مدیریت پیچیده تر و عجیب و غریب خطرات در ادارات و برنامه هایی که چند آمریکایی ها تا کنون بشنوم. به عنوان Michael Lewis می نویسد: در کتاب عالی خود پنجم ریسک مدیریت ریسک suffuses کل فدرال بوروکراسی در راه است که در حال گیج کننده به سعی کنید به درک کامل:

برخی از خطرات آسان به تصور کنید: از یک بحران مالی یک طوفان یک حمله تروریستی است. بیشتر نیست: خطر می گویند که برخی از داروهای تجویزی ثابت می تواند بسیار اعتیاد آور و بنابراین در دسترس است که هر سال آن جان بیشتر از آمریکایی ها کشته شدند در اوج جنگ ویتنام. بسیاری از خطرات است که به سقوط دولت در دامان احساس از راه دور به عنوان غیر واقعی: که یک حمله سایبری سمت چپ نیمی از کشور بدون برق یا این که برخی از هوابرد ویروس از بین برود میلیون یا این که نابرابری اقتصادی به نقطه ای که آن را باعث خشونت آمیز انقلاب است. شاید حداقل خطرات قابل مشاهده بودند از چیزهایی که اتفاق می افتد که بهتر است دولت ممکن است اتفاق افتاده است. در درمان سرطان, برای مثال.

تنها راه برای مدیریت است که خطر بسیار موثر است به دولت در مدیریت موثر است. اما تهمت هرگز وانمود به انجام این کار, و یا می خواهید به انجام این کار است. این می تواند گاهی اوقات به اشتباه به ایدئولوژی محافظه کار اما آن را به درستی درک به عنوان ماه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دارد که شخصیت بین المللی در درام است که توسط امریکا است. او نمی خواهید مطمئن شوید این جهان عظیم ترین و پیچیده و بوروکراسی وسیع است که به خوبی اجرا شود. او نشان داده علاقه کمی در پرورش بخش هایی از دولت فدرال است که وقت خود را صرف نگرانی در مورد خطر است. پیشنهاد بودجه ضخیم با کاهش به کسانی که در بخش های پیشنهادی خود را منصوب اغلب آشکار و بی کفایت نظرات خود را خوابانده شده در بی احترامی نهاد او نظارت.

سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی که در اصل زد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم, رله به لوئیس یک گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ساخته شده قبل از دولت برنامه ریزی که از نظر او یک اتلاف وقت است. “کریس” او گفت: “من و شما آنقدر هوشمند هستند که ما می توانیم ترک پیروزی حزب دو ساعت اولیه و انجام انتقال خودمان است.”

هر روز رئیس جمهور ایالات متحده دریافت جمهور روزانه خلاصه: طبقه بندی شده گزارش تهیه شده توسط ما سازمان های اطلاعاتی هشدار از جمع آوری تهدیدات در سراسر جهان است. ما سازمان های اطلاعاتی هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن از خطرات ناشی از رمان coronavirus در بیش از یک دوجین از این جلسات در ماه های ژانویه و فوریه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن “به طور معمول پرش خواندن PDB و در زمان نشان داده شده کمی صبر برای حتی دهان و خلاصه او دو یا سه بار در هفته” گزارش پست.

دو مشکل ساخت در میان این نوع از اجرایی بی حوصلگی. اولین رئیس جمهور است غافل از این کشور به طور مداوم در حال تحول ساختار خطر. دوم بوروکراسی او در تئوری مدیریت دریافت پیام ثابت است که رئیس جمهور نمی خواهند به زحمت و با اخبار بد می کند و ارزش این بخش از دولت است که برای تولید آن و نه افرادی که به زور او را به آن صورت.

آن است که در واقع بدتر از آن. “راه برای نگه داشتن کار خود را به خارج وفادار هر کس دیگری که بدان معنی است که شما مجبور به تحمل حقه بازی” آنتونی Scaramucci که در خدمت (بسیار) به طور خلاصه به عنوان کاخ سفید از ارتباطات گفت: بار مالی. “شما باید به تملق او را در و تملق او را در خصوصی. بالاتر از همه, شما باید هرگز به او احساس نادان است.”

در ماه مارس در سخنرانی خود در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ستاد تهمت ناخواسته نشان داد چقدر زمان خود را زیردستان را صرف ستایش او و چگونه به طور کامل او را جذب خود دانی. “هر یک از این پزشکان گفت:” چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این کار؟'” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار. “شاید من باید یک توانایی طبیعی. شاید من باید انجام داده اند که به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

به حالت آشکار این است که یک سبک مدیریت است که منجر به مشکلات پیچیده بودن ظاهر و حل شد.

در سال 2014 پس از اپیدمی ابولا, دولت اوباما متوجه دولت فدرال شد آمادگی برای بیماری های همه گیر هر دو طبیعی و مهندسی. و به طوری که آنها ساخته شده است یک تیم جدید به شورای امنیت ملی: اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense. بث کامرون شد و آن رهبر و او توضیح می دهد که آن را طراحی شده برای اطمینان حاصل شود نه فقط یک ثابت تمرکز بر تهدید بلکه یک ساختار اداری و مجموعه ای از بین روابط بودند که دائما در حال اعمال پس از هماهنگی اتفاق می افتد که سرعت آن بیشتر مورد نیاز است.

“داشتن که در محل است که واقعا مهم است” کامرون می گوید: “از آنجا که آن را در راستای واقعا فاجعه بار و یا تهدید وجودی. آن است که توانایی تشخیص آن در مراحل اولیه است. و سپس آن را در توانایی برای پاسخ موثر و به عمل است که در تمام سطوح دولت.”

هنگامی که بحران آمده دولت می داند که چگونه واکنش نشان می دهند و می داند که باید در این جلسات می داند که در آن قدرت و اقتدار و تخصص دروغ است. این تمرکز می تواند در پاسخ به تهدید به جای ایجاد ساختار مورد نیاز برای پاسخ به این تهدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حل شده است که در سال 2018 به عنوان بخشی از جان بولتون سازماندهی مجدد از شورای امنیت ملی. رهبر تیم عقب Adm. تیموتی mary smith بود تحت فشار قرار دادند. تصمیم جذب نقد در زمان اما کاخ سفید در دفاع از تماس است. “در جهان از منابع محدود شما باید انتخاب کنید و را انتخاب کنید” یک دولت رسمی گفت: واشنگتن پست. دولت هرگز توضیح داد که چگونه و یا چرا آن را انتخاب کرد به deemphasize همه گیر خطر نه که تهدیدات آن تصمیم به اولویت بندی به جای.

بنابراین نه تهمت و نه دولت او متمرکز شد Covid-19 در روزهای اولیه زمانی که آن را اهمیت ترین. “من فکر می کنم که آن را ممکن است اگر ما گرفته بودم این تهدید جدی تر در اواسط تا اواخر ژانویه که ما می تواند در یک وضعیت که در آن ما در حال حاوی coronavirus به عنوان مخالف داشتن به سرکوب آن” کامرون می گوید.

من نمی خواهم به غلو نتیجه که یک تصمیم: ممکن است تصور کنید که یک دولت که حذف دفتر, اما باقی مانده متمرکز از طریق سازمان های دیگر و یا فرآیندهای در خطر همه گیر. اما در این مورد انحلال این دفتر منعکس منافع اجرایی و شواهد است در همه جا. دولت پاسخ داد: دقیقا به عنوان شما می خواهم انتظار یک دولت است که تا به حال توقیف آن همه گیر پاسخ عمل به قانون — است که می گویند آن بیشتر عمل نمی کند.

“زمانی که رئیس جمهور می ایستد در بالای جدول و می گوید:” این فوق العاده مهم فوق العاده, فوری, هر کس باید این کار را انجام’ دولت آثار نسبتا موثر” ران Klain که موفق دولت اوباما ابولا در پاسخ به من گفت. “این بهترین مورد است. زمانی که رئیس جمهور ایستاده است و گفت: “من نمی خواهید به شنیدن در مورد آن من نمی خواهم به دانستن در مورد آن این واقعا وجود ندارد” خوب سپس شما قطعا نمی خواهید برای دریافت کار موثر از دولت است.”

در کتاب خود به نام پرتگاه, Oxford, فیلسوف توبی Ord نظر منیفولد راه بشریت می میرند و یا از بین بردن خود — “وجودی” خطرات. به نظر او سیارک ها و supervolcanoes ستاره ای انفجار هسته ای و جنگ همه گیر بیماری و هوش مصنوعی است. بررسی داده ها و ساختمان خود را برآورد Ord نتیجه می گیرد که وجود دارد 1 در 6 شانس بشر یا حداقل تمدن بشر را نابود خواهد شد در قرن آینده است.

در میان تهدیدات یکی از عوامل غالب: دیگر انسان است. Ord معتقد است وجود تنها 1 در 1000 در فرصتی که یک فاجعه طبیعی — می گویند یک سیارک یا یک ابرآتشفشان — پاک خواهد شد بشریت را از جدول زمانی. این مردها نتیجه این است که انسان را به نابودی خود یا به طور تصادفی یا به عمد. آن است که شانس یک ویروس bioengineered برای کشندگی از هوش مصنوعی که پاکسازی ما malevolently یا معمولی, از جنگ های هسته ای و یا فراری تغییر آب و هوا ارائه زمین غیرقابل سکونت است که درایو خطر در Ord نظر به 1 در 6.

An illustration in tones of blue, red and black depicts images of Trump, China’s President Xi Jinping, angry protesters, and the coronavirus, all reflected in shards of broken glass with a central impact point.

Ord را برآورد قابل بحث هستند. شاید درست احتمال 1 در 12 یا 1 به 3 یا 1 به 50 است. اما صفر نیست. و Ord است به عمد نادیده گرفتن نتایج هولناک است که نمی در نتیجه بشریت را از انقراض. یک جنگ هسته ای است که جان 50 میلیون نفر مناسب نیست تعریف خود را از وجودی خطر است. و نه یک bioweapon که در کشته شدن 200 میلیون یا یک خشونت آب و هوا فاجعه است که جابجا میلیاردها. اما این شانس را از هر یا همه از این است inarguably بالاتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد خطر ابتلا به تقریبا هر تهدید در Ord لیست. در برخی موارد او به طور مستقیم در خروج امریکا از پاریس آب و هوا توافق و تبدیل سازمان حفاظت محیط زیست به صنعت نفت و مدیران او به طور مستقیم با افزایش خطر ابتلا به فراری تغییر آب و هوا. در امتناع از تمدید جدید پیمان استارت با روسیه و حل وگو با او به طور مستقیم به افزایش احتمال تکثیر سلاح های هسته ای. در پیاده سازی دولت زیرساخت ها به منظور محافظت از ما را از بیولوژیکی و بیماری های همه گیر او افزایش یافته است و امریکا آسیب پذیری در برابر بیماری های همه گیر — همانطور که ما در حال دیدن.

اما مهم ترین بحث Ord باعث می شود این است: خطرات حتی در سراسر بسیار متفاوت حوزه در ارتباط هستند. وجود نیروهای رویدادها و افرادی که به طور همزمان افزایش و یا کاهش خطر فراری تغییر آب و هوا, جنگ هسته ای, بیماری های همه گیر و بی پروا AI پژوهش است. ساده ترین راه برای جمع آوری همه آنها در یک بار Ord نشان می دهد می تواند یک “قدرت بزرگ جنگ است.”

نگاهی به جنگ بین آمریکا و چین است. آن را در بالا بردن شانس هسته ای, راه اندازی, مهندسی bioweapons و گسترده حملات سایبری. و حتی اگر آن را هرگز به آن نقطه افزایش خصومت خواهد مانع این همکاری نیاز به آهسته یا متوقف کردن تغییرات آب و هوایی و یا برای تنظیم توسعه هوش مصنوعی است. و در عین حال افزایش خصومت با چین شده است مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی. حتی قبل از coronavirus ایالات متحده-چین در ارتباط بود “در بدترین نقطه از جعل رابطه در سال 1972 می گوید:” اوان Osnos که چین را پوشش می دهد برای نیویورکر. در حال حاضر وضعیت بسیار بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ اولیه به کروناویروس و یکی از آن باقی مانده است بیشتر افتخار بود بسته سفر به و از چین است. ممکن است که سیاست ما خرید زمان است, اما از آن زمان ما به هدر رفته است. Coronavirus ساخته شده راه خود را به آمریکا از اروپا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل به سرزنش چین است. رئیس جمهور خواستار آغاز شد این “چینی است. virus.” دولت او متوقف سازمان ملل متحد قطعنامه شورای امنیت در coronavirus دلیل آن را نمی پین کافی سرزنش در چین برای این ویروس را ریشه. چین در پاسخ به آنها در نوع پیشنهاد ما نظامی انجام coronavirus به کشور و اخراج ما روزنامه نگاران است.

در مصاحبه اخیر خود در فاکس کسب و کار, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از رئیس جمهور شی جین پینگ “من فقط در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند به او” و تهدید به “قطع کامل ارتباط است.”

این مهم است که به تظاهر ایالات متحده-چین ارتباط آسان است و نه چین که همواره خود را یک بازیگر خوب در میان coronavirus (و یا حتی بیشتر به طور گسترده). اما ما فکر اینجا را در شرایط خطر فاجعه بار است و روشن است که زوال آمریکا و چین ارتباط بدتر جهانی همه گیر خطر است.

“از خودتان بپرسید: چه کار می کردم اتفاق افتاد اگر ما می خواهم به سازنده تر در گفتگو با چین در طول چند سال گذشته می گوید:” سناتور. کریس مورفی (D-CT) است. “آنها شده اند تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در coronavirus زود ؟ من نمی دانم پاسخ به این سوال. اما ما ایجاد یک رابطه بود که کاملا متضاد.”

معقول مردم می توانند و انجام اختلاف در آل چین استراتژی است. اما در این مورد شده است وجود دارد هیچ استراتژی در همه. یک دولت که می خواست برای مقابله با چین با موفقیت تقویت خواهد کرد امریکا دیگر اتحاد ساخت آمریکا نفوذ خود را در آسیا تقویت تعهدات ما در اروپا, سرمایه گذاری در حفظ جهان احترام و اعتماد. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و هیچ کدام از آن. به جای احاطه شده است خود را با حرفه ای چین ، مانند پیتر ناوارو, ratcheted تا تنش ها به طور مستمر و سرگرمی از بیگانه و دلسردکننده متحدان سنتی. در حال حاضر در یک لحظه است که نیازمند همکاری جهانی در این رابطه است که در سقوط و امریکا سرمایه بین المللی است که در جزر کم.

“ما به طور فزاینده ای احساس می کنید بین یک بی پروا چین و feckless امریکا که دیگر به نظر می رسد به مراقبت در مورد متحدان آن” hackingtechnologies سر از استرالیا بزرگترین think-tank گفت: بار مالی.

افزایش تنش بین آمریکا و چین بدتر تقریبا هر وجودی یا فاجعه بار تهدید رو به ما. Coronavirus شده است می تواند یک هشدار یک سیگنال چگونه به سرعت فاجعه می تواند ما را پایمال در صورت عدم همکاری است. به جای آن استفاده شده است به پمپ بیشتر خصومت و دشمنی بیشتر نوسانات به مهم ترین روابط دوجانبه در جهان است. که یک انتخاب سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک خطر او در حال اجرا است به نمایندگی از نسل های آینده است.

“من می دانم که ما بحث در مورد اعتماد تمام وقت به عنوان عنصر گم شده اما این مهم وقتی که می آید به سیاست بین المللی” Osnos می گوید. “بزرگ چشمک زن خطر است که وجود دارد نه یک فرض در چین و آمریکا طرف است که یکی دیگر اساسا همان علاقه است که ثبات جهانی است. وجود یک احساس واقعی است که یکی دیگر به دنبال صدمه دیده است.”

در زمان عادی بدترین خطرات ما در صورت لغزش به راحتی از ذهن ما است. ما فکر می کنیم از تهدیدات ما می دانیم که ما با آن روبرو سال قبل و سال قبل از آن و سال قبل از آن است. این است که به نام “در دسترس بودن تعصب” و این طبیعی است: ما فکر می کنم بیشتر در مورد خطرات ما دیده می شود قبل از آنهایی که ما را نداشته باشند. در عین حال بدترین خطرات خود را در طبیعت نادر — اگر آنها را به دلیل به طور مداوم بشریت خواهد بود خاکستر.

به عنوان یک نتیجه, ما تلفیق بعید و غیر ممکن است. این بیماری همه گیر اگر هیچ چیز دیگری باید خرد که تلفیق. آن سخت است به تظاهر بدترین نمی تواند اتفاق می افتد زمانی که شما نشده اند قادر به ورود به یک فروشگاه و یا دیدن پدر و مادر خود را برای شش هفته. و اجازه دهید روشن است: coronavirus است بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد. ویروس H5N1 به عنوان مثال یک مرگ و مير از 60 درصد دانشمندان ثابت کرده اند که می تواند جهش برای تبدیل شدن به “به راحتی انتقال به آنفولانزای فصلی.”

حتی ترسناکتر است که امکان انسانی-مهندسی بیماری های همه گیر. به عنوان بد به عنوان coronavirus است که بیل گیتس به من گفت: “آن را در هر نقطه در نزدیکی بیوتروریسم — آبله و یا دیگر پاتوژن که عمدا برداشت برای نرخ مرگ و میر بالا و همچنین تاخیر علائم و عفونی هستند.”

ما برای بازی با بالاترین مخاطرات. ما باید به انجام آنچه که ما می توانید به بهبود شانس ما.

An illustration in tones of red and blue, showing a dramatically-contrasted Trump, stony expression on his face, before a circular clock face, the hands pointing to a few minutes before 12.

هیچ یک خرس یک بار سنگین تر در این رابطه از رئیس جمهور ایالات متحده. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است بی پروا با او اتهام است. که نشان دهنده شاید زندگی خود را تجربه. او گرفته خطرات فوق العاده ای است و اگر آنها را به رهبری او را به لبه خواری و ورشکستگی آنها نیز به رهبری او را به ریاست جمهوری.

اما او همیشه با پول افراد دیگر و افراد دیگر زندگی می کند. “رئیس جمهور احتمالا در یک موقعیت برای ایجاد ریسک تصمیم گیری در زندگی, چرا که او افسانه ای غنی از تولد می گوید:” مورفی. “اما این هم درست او تا به حال شهرت خطر حمایت نمی واقعیت است. نام او بر خواص او خود را نمی کند. ما فکر می کنیم او را به عنوان در نظر گرفتن خطر در زندگی حرفه ای اما بسیاری از آنچه او می کند این است که قرض دادن نام خود را به ساختمان های با ریسک های گرفته شده توسط دیگران است. او ساخته شده است یک تصویر به عنوان یک خطر یادداشت برداری اما روشن نیست چقدر خطر او گرفته شده است.”

در انتخاب رئیس جمهور ما گرفته اند فوق العاده ای خطر ابتلا به آن نمی پرداخت. در حال حاضر برگ برنده دولت آور در آن سلامت اقتصادی و پاسخ به یک بیماری همه گیر ravaging جامعه ما است. رئیس کشور خطر افسر شکست تا حد زیادی به این دلیل که کشور استخدام کسی که نمی خواهم به انجام این کار است. شاید دفعه بعد ما باید کسی است که استخدام.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de