وجود دارد چیزی در مورد Infinite خانه. شما ببینید آن را در پس زمینه از یک ویدئو در مورد چیز دیگری معمولا اما برای بسیاری از کسانی که به تماشای TikToks پس زمینه است که نوع نقطه است. شما می توانید بگویید با این دیدگاه که اشاره بطری مالیبو رم در مقابله کف کثیف, کسی, خواهر ایستاده ناشیانه در گوشه ای.

مانند بسیاری از مردم من بوده ام به Infinite به تازگی (در واقع وجود دارد یک کل Infinite subgenre در مورد وای مثل خودم سکندری بر روی برنامه). من ایمنی بدن به بسیاری از مطالب که احساس کسل کننده تیرگی آموزش آرایش و unappetizing دستور العمل برای لیوان کیک. به آرامی آن رشد من—یا شاید آن الگوریتم رشد به من می دانم.

Infinite است که در مورد به عنوان اعتیاد آور به عنوان رسانه های اجتماعی برنامه های خود را در خدمت یک جریان از محتوا است که احساس می کند در یک بار بی ربط به زندگی من و کاملا جذب: یک زن غلتکی اسکیت خوش به J. Lo آهنگ, مثلا و یا کسی که در پنج بچه قراردادن سیب زمینی به فرای ماشین. چون Infinite را “برای شما” صفحه را پر می کند تا به طور خودکار شما لازم نیست به دانستن هر کسی که در این برنامه به آن را به حرکت آزادی شما را از آزار دهنده تعهدات ذاتی به دیگر رسانه های اجتماعی. آن را ارائه می دهد شادی و تعجب از مطالب بدون بد شانسی کیفیت, خوب, مردم, شما می دانید.

بسیاری از TikToks را در خانه و به خصوص این روز است. برخی از این تنظیمات شبیه آنچه پل فورد توصیف شده در سال 2014 در آمریکا اتاق — “undecorated در پس دال بژ” دیده می شود در سراسر یوتیوب. خانه های دیگر در Infinite کاملا عجیب با برج های داخلی در دادگاه های بسکتبال و عقاب مجسمه های آن نیز ساعت; یا التقاطی حک شده از سابق مدارس و کلیساها. دکور TikToks یک نوع را نزد خود چکیدن با گیاهان و روشن Urban Outfitters ترکه یا چوب کوتاه.

آنچه که من دوست دارم بیشتر از همه هستند به طور منظم Infinite خانه های با اتاق که پیروی از قوانین مطرح شده توسط آمریکا شیوه های ساخت و ساز بزرگ-جعبه خرده فروشان و برنامه مدیران, اما هنوز هم موفق به احساس می کنید در زندگی شخصی است.

این خانه در بژ منطقه بین افراط و تفریط. اتاق نشیمن دارای 50 اینچ تلویزیون و گسترده مبل مقطعی. طبقه چوب جنگلی-ish, خنثی, فرش و یا شاید ورزشی quatrefoil فرش. وجود دارد یک ساعت بزرگ بر روی دیوار—اغلب این یکی اولین چیزی که می آید تا زمانی که شما جستجو “ساعت” در خانه انبار کنید. چراغ های کریسمس در حال صحافی نیم بند در اطراف اتاق خواب درگاه تارهای درهم و برهم کردن همراه baseboards و وجود دارد بنابراین بسیاری از استخرها. (با توجه به سال 2011 آمریکا, مسکن, بررسی, تنها 15.7 درصد از خوابگاه تا به حال یک استخر; صاحبان استخر به نظر می رسد در مقایسه با نسبت جمعیتی در Infinite).

اما من واقعا برای تماشای آشپزخانه. معمولا در پایان بزرگ با کابینت های پیچ در پیچ بی وقفه در اطراف اتاق. وجود نشانه های چوبی است که می گویند “live laugh love” یا “خوردن” و یا “آشپزخانه” در cursive letters; حداکثری تکرار Infinite آشپزخانه باید 10 یا 15 تا از این نشانه ها. وجود دارد پنج پوند قوطی پروتئین آب پنیر در بالای یخچال استنلس استیل و شاید یک KitchenAid میکسر موضع گرفتن 1/50 از گرانیت جزیره است.

اتاق نیز در این زمینه برای لذت بخش ترین مطالب در برنامه. در آشپزخانه اعضای خانواده یا هم اتاقی تقاطع جستجو برای مواد غذایی (یا آب پنیر), loitering اطراف جزیره آزار یکدیگر است.

این مطلب توسط @hjoelled با 7.2 میلیون views: در یک آشنا-به دنبال مادر با شش پنل درب و یک جزیره یک زن شعارهای و claps: “هر کس نیاز به آزادی خود را از بخار هر کس نیاز به فریاد. شما اول بروید!” دوربین تابه به یک دختر ایستاده با مایکروویو که بلافاصله اجازه می دهد تا یک اولیه داد. پس از آن وجود دارد @stegnerr پست (524,000 views) شامل یک گروه از هم اتاقی بسیار مخربی فر درب به عنوان یک سنجاب موش چیزی که اجرا می شود از طریق اتاق. یا این یکی از @0401swizz (10.2 میلیون views): کسی پدر و پیاده روی را در آشپزخانه در حالی که هر کس را فیلمبرداری wheezes با خنده و من نمی خواهد خراب شوخی است.

حتی زمانی که وجود ندارد صریح و روشن punchline به صحنه ما به دنبال در برخی از شوخی در داخل—به خصوص با TikToks مانند این است که باید چه نظر به عنوان توصیف “تاک انرژی” اشاره به در حال حاضر از بین رفته تصویری برنامه. آن را رضایت بخش تر هنگامی که وجود دارد یک توضیح از دست رفته زمانی که شوخی ناتمام مانده که آن را برای شما: چرا مردم در آشپزخانه 1 جیغ ؟ چه کسی است که بازی شوخی در آشپزخانه 3?

سردرگمی است که همه بخشی از سرگرم کننده درست مثل حس خرسی که انرژی برنامه: اینها دیگر خانه های مردم ما مشابه به—ما به سختی اجازه داده می شود اما در حال حاضر بسیاری از سوال: “Bruh چگونه خانواده بسیاری از کابینت” به عنوان مثال.

The Infinite خانه اتفاقی نیست حتی اگر الگوریتم به نظر می رسد به تف کردن محتوای تصادفی به آن “برای شما” بخش. در مارس رهگیری به دست آمده از اسناد داخلی از شرکت ترجمه از ماندارین به زبان انگلیسی برای آن تیم آمریکایی که به دستور مدیران برای مخفی کردن ویدئوها با محیط است که “کهنه و پاره پاره” با “crack[s] در دیوار” یا “پیر و بد دکوراسیون.” (اسناد همچنین آموزش مدیران به سانسور “زشت” و افراد معلول و برخی از سیاسی سخنرانی.) و از آنجا که محتوای تعدیل آن را مضاعف از پیش تعیین شده: توسط افرادی که تصمیم می گیرید چه سطوح به ظاهر به طور تصادفی بر روی “برای شما” صفحه بلکه توسط آمریکا شیوه های ساخت و ساز و خانه انبار شرکت های بزرگ خریداران.

وجود دارد ناگفته الگوهای undergirding خانه ها و آپارتمان ها در برنامه های ما است. “آمریکا اتاق هستند یک نوع محصول ساخته شده به عنوان سریع و ارزان به عنوان امکان پذیر است به یک استاندارد مشخصات” فورد می نویسد “آمریکا اتاق.” این به این معنی است که بسیاری از آنچه ما در این کار ویدئوها آشنا است او می گوید: مانند بنجامین مور بهترین فروش سایه های سفید رنگ خانه های ساخته شده با استفاده از نقشه از اتوکد معماری نرم افزار طراحی سقف در 8 فوت است. الگوریتم Infinite مطابقت با سفارش از موارد در جعبه بزرگ وب سایت فروشگاه به طوری که این برنامه گاهی اوقات احساس می کند مانند یک نمایشگاه است. ساعتهای نگاه آشنا و درها احتمالا از لاو و speckles در نگاه گرانیت مانند speckles در خود گرانیت.

وجود دارد التقاطی فشار در این خانه هر چند که به ارمغان می آورد آنها را به زندگی است. یک “نسل جادوگر” می بیند یک نهاد در حمام خود را. دو همسایه تغییر حیاط خلوت خود حصار به طوری که آنها می توانید آن بریزید و یک آبجو. یک خانه پر جمعیت با راوی را مجموعه ای از کثافت و روبیک مکعب است. بیش از redecorating ویدئوها و براق, صفحه اصلی تور, I love TikToks که در آن کسی را به طور منظم خانه کمی سورئال.

مانند بسیاری از جهان من شده است عمدتا در داخل در طول دو ماه گذشته. چرا من می خواهم برای به دست آوردن بیشتر در داخل خانه به این خانه ؟ من فقط می خواهم به دانستن آنچه که مردم در آنجا به دیدن همه چیز آنها را احاطه کرده خود را با چیزهای که به نظر می رسد بطرز عجیبی مثل من. به عنوان یک دیدگاه می گوید: “به عنوان یک بچه من همیشه تعجب آنچه که مردم انجام می دهند در داخل خانه های خود…و در حال حاضر من می دانم.” آرمان تا به چیزی برای انجام با آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de