مستندات کار کرده است. در حال حاضر چه ؟

مسطح منحنی از طریق اجتماعی فاصله می کرد در مهار Covid-19 رشد با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در امور بهداشت و درمان.

اما این پرسش: چه در حال حاضر ؟

محققان دانشگاه کنتاکی و دانشگاه لوئیزویل مطالعه اثرات مختلف اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست تعطیلی مدارس و بسته شدن رستوران ها و کافه ها, ممنوعیت در اجتماعات بزرگ و پناهگاه در محل سفارشات — به اذیت کردن, کردن هر دو خود فرد و اثرات تجمعی در مسطح منحنی. آنها مطالعه دوره از مارس 1, قبل از هر یک از این سیاست ها قرار داده شده است به اثر به آوریل 27, زمانی که گرجستان اول شد دولت برای شروع آرامش بخش اجتماعی آن فاصله گرفته است.

خط پایین با توجه به مدل سازی: این مداخلات دولت کار کرده اند به منظور کاهش گسترش coronavirus.

تصویب دولت تحمیل اجتماعی فاصله اقدامات کاهش روزانه نرخ رشد 5.4 درصد پس از 1-5 روز 6.8 پس از 6-10 روز 8.2 پس از 11-15 روز و 9.1 پس از 16-20 روز. برگزاری مقدار داوطلبانه اجتماعی فاصله ثابت این نتایج حاکی از 10 بار بیشتر گسترش مارس 27 بدون SIPOs (10 میلیون نفر) و بیش از 35 برابر بیشتر گسترش بدون هر یک از چهار اقدامات (35 میلیون).

هدف از مسطح منحنی بود برای جلوگیری از محلی سیستم های بهداشتی از غرق شدن است که می تواند منجر به حتی بالاتر مرگ و میر نسبت به ما در حال حاضر دیده می شود (حدود 90000, که از صبح روز دوشنبه). حتی نیویورک شهرستان, سخت ترین ضربه در کشور دیده نمی شود بیمارستان های آن تاخت و تاز کردن در هر نوع سیستمیک راه است.

را هم کاهش می یابد, گسترش از طریق اجتماعی فاصله و پزشکی سیستم قادر به پاسخگویی به Covid-19 نیاز و وجود شواهد که مسطح منحنی کار کرده است.

یکی از مکمل نمودار در امور بهداشت و درمان کاغذ مورد:

امور بهداشت و درمان

“این بسیار قابل رویت قوی دولت تحمیل اقدامات زمانی یک هدف کلیدی: طرز چشمگیری کاهش گسترش Covid-19 بیماری در حالی که اجازه می دهد سیستم مراقبت های بهداشتی به, غرق,” هارون Yelowitz یکی از دانشگاه کنتاکی اقتصاددانان که co-نوشت و کاغذ به من گفت بیش از ایمیل. “در اصل این اقدامات همچنین خرید زمان برای توسعه موثر تر تست و تماس با ردیابی زیرساخت ها اگر چه ما را ببینید که آیا آن واقع شده است به دست آورد به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است.”

جدید خود را به پژوهش کامل در تلاش برای منزوی کردن اثر سیاست های دولت به طور خاص. آنها فرض برخی از درجه داوطلبانه اجتماعی فاصله حتی در هیچ مداخله سناریو و همچنین اختصاص دسترس بودن Covid-19 تست و تفاوت در استعداد ابتلا به کروناویروس در مکان های مختلف بسته به تراکم جمعیت و سن.

محققان نمی تواند حساب برای هر تصور متغیر است. آنها توجه داشته باشید که آنها را از تلاش برای اندازه گیری چگونه ماسک-پوشیدن یا بسته شدن پارک های عمومی و سواحل و یا محدودیت در بازدید از خانه سالمندان ممکن است تحت تاثیر قرار Covid-19 را گسترش و تاثیر. با این وجود در طول دوره آنها مورد مطالعه درصد از جمعیت ایالات متحده در معرض این سیاست های دولت رشد به 95 درصد و اثر آنها در پیدا کردن coronavirus قابل ملاحظه است.

نه همه از مداخلات به حال یک برابر ضربه با توجه به کنتاکی-بر اساس اقتصاددانان. آنها از نظر آماری معنیدار اثر از پناهگاه در محل سفارشات و همچنین بسته شدن کافه ها و رستوران ها اما نه برای بسته شدن مدارس و یا ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

ممنوعیت اجتماعات بزرگ بود و نزدیک به اهمیت آماری از تعطیلی مدارس و, زمانی که حسابداری برای عدم قطعيت هر گونه مدل سازی مانند این ممکن است این محدودیت تا به حال یک اثر است که محققان شبیه سازی را به سادگی موفق به اندازه گیری. اما نویسندگان همچنین شناور امکانات دیگر.

برای مثال هنگامی که مدارس تعطیل شد, کودکان و نوجوانان و خانواده ها ممکن است تا به حال به جای تعاملات اجتماعی خارج از مدرسه. محققان موفق به شناسایی تغییرات معنی دار در بین زمانی که بچه ها از مدرسه و یا در مدرسه با وجود ترس است که آنها می تواند حامل بدون علامت. به همین ترتیب رسمی رویداد بزرگ می تواند جایگزین شده اند غیر رسمی هستند. آن را نیز ممکن است این ممنوعیت در اجتماعات بزرگ تا به حال یک اثر محدود زیرا بسیاری از این وقایع در حال حاضر لغو شده قبل از سیاست های دولت بود و در واقع نهاد.

این می تواند توضیح دهد که چرا این پناهگاه در محل سفارشات — آن را نیز محدود کسانی که تعاملات غیر رسمی — تا به حال بزرگترین اثر قابل اندازه گیری.

نویسندگان می گویند آنها امیدوارند که یافته های خود را کمک خواهد کرد به اطلاع سیاستگذاران در تصمیم گیری چگونه برای شروع مجدد فعالیتهای خود را در اقتصاد محلی است. آنها جلوگیری از بیش از حد تجویزی اما مشاهده می کنیم که بر اساس آنچه که آنها نگه داشتن مدارس بسته اما بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات خواهد بود انتظار می رود منجر به موارد افزایش دوباره.

آماده است یا نه, ما شروع به بازگشایی شده است. من فکر می کنم همه ما می تواند درک مردم از حسرت به زندگی به چیزی شبیه به حالت عادی پس از دو ماه از مستند بر خلاف هر چیزی که هر یک از ما را تجربه کرده اند در زندگی ما است. و ما در حال رشد شواهدی وجود دارد که فعالیت های خاص — به ویژه کسانی که در خارج از منزل — کمتر خطرناک تر از دیگران. یک راه برای کاهش همه مقید کردن ناکامی و همچنین jumpstart از رکود فعالیت های اقتصادی بوده و خود ویرانگر تلفات این است که به مردم یک خروجی.

تحقیقات جدید امور بهداشت و درمان در کاغذ را فراهم می کند اطلاعات بیشتر در مورد چه کار می کند و چه چیزی نیست. آنها همچنین حرکت در متغیر دیگر آنها اندازه گیری نیست که حکم بیشتر مطالعه مانند ماسک پوشیدن و یا فعالیت در پارک های عمومی. ما باید به دنبال یک راه میانه بین حفظ اجتماعی فاصله گرفتن سیاست هایی که کار کرده اند و به سرعت گسترش یافته و نیاز به تعامل اجتماعی و ضرورت رفع بحران اقتصادی است.

اما همه این بحث ها undergirded یک واقعیت مهم است. بسیاری از مردم که اکثریت قریب به اتفاق ما هنوز مستعد ابتلا به Covid-19. درهم و برهم پایان دادن به اجتماعی فاصله می تواند به معنای یک واکنش سریع در این ویروس را گسترش.

“در موضوع حرکت رو به جلو این است که آیا موارد جلوگیری به سادگی به نوبه خود به موارد با تاخیر” کنتاکی اقتصاددانان نوشت: “و زودرس بازگشت به نور اقدامات را بیشتر احتمال دارد.”

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر