بایدن را در مخالفت با قانونی کردن ماری جوانا است که در تقابل با بسیاری از آمریکایی ها نمایش

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و هنوز هم مخالف فدرال قانونی کردن ماری جوانا — قرار دادن او را در تضاد نیست فقط با اکثریت دموکرات بلکه آمریکایی ها به طور کلی.

در بحث در عدالت کیفری طرح اصلاحات و در “طرح سیاه امریکا” بایدن گفته است او از فدرال جرم زدایی از ماری جوانا است که حفظ خواهد جریمه اما انجام دور با زندان و یا زندان زمان برای در اختیار داشتن. اما او همچنان مخالف کامل قانونی که حذف تمام مجازات و به طور معمول اجازه می دهد تا فروش برای مقاصد تفریحی.

از موضع اصلاحات بیشتر و دوستانه تر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مخالف هر دو قانونی و جرم زدایی. اما هنوز out-of-step با نظرات ما رای دهندگان به خصوص دموکرات ها.

بر اساس نظرسنجی توسط گالوپ و مرکز تحقیقات پیو تقریبا دو سوم از ما بزرگسالان حمایت از قانونی کردن ماری جوانا. پشتیبانی برای قانونی کردن افزایش یافته است به طور پیوسته در طول سال از حدود 12 درصد در هنگام گالوپ برای اولین بار از آغاز رای گیری در پاسخ به سوال در سال 1969.

A chart showing increasing support for marijuana legalization steadily increasing since 1969. حسن نیت ارائه میدهد از گلوپ

زمانی که ما بزرگسالان هستند که مورد حمایت خود را برای قانونی کردن ماری جوانا در جزئیات بیشتری تنها 8 درصد آن را می گویند نباید قانونی در همه, با توجه به پیو; 59 درصد می گویند باید آن را قانونی پزشکی و استفاده های تفریحی, در حالی که 32 درصد آن را می گویند باید قانونی برای استفاده های پزشکی تنها.

دموکرات ها هستند و حتی بیشتر به نفع قانونی با میانگین پشتیبانی از 78 درصد در چهار نسل با توجه به گالوپ و پیو نظرسنجی هر چند اکثریت جمهوری خواهان نیز از آن پشتیبانی می کند. بر اساس پیو یافته های هر نسل از دموکرات ها بررسی حمایت از قانونی کردن ماری جوانا.

به عبارت دیگر بایدن از مرحله نه تنها با دیگر دموکرات ها بلکه اکثریت دموکرات ها در نسل خود.

این بایدن کمپین پاسخ نمی دهند در رکورد به Vox درخواست برای نظر.

حامیان قانونی کردن استدلال می کنند آن را حذف مضرات ماری جوانا منع: صدها هزار نفر از دستگیری در اطراف ما نژادی و نابرابری پشت آن دستگیری و میلیاردها دلار که جریان از بازار سیاه قاچاق ماری جوانا به کارتل های مواد مخدر است که پس از آن با استفاده از پول برای عملیات خشونت آمیز در سراسر جهان است. همه این طرفداران قانونی می گویند سنگین تر بودن از هر گونه پتانسیل جنبه های منفی مانند افزایش مصرف کانابیس — که ممکن است قانونی.

مخالفان اما ادعای قانونی را قادر خواهد ساخت بزرگ صنعت ماری جوانا که در بازار مواد مخدر غیر مسئولانه. آنها نقطه به امریکا تجارب با الکل و تنباکو صنایع به ویژه در آن ساخته شده اند امپراتوری مالی خود را در بخش های بزرگ در برخی از سنگین ترین مصرف کنندگان از محصولات خود را. این می تواند در نتیجه بیشتر مردم با استفاده از قابلمه حتی اگر آن منجر به پیامدهای منفی سلامت است.

طول اولیه کمپین دیگر نامزدهای دموکرات در زمان بسیار تهاجمی تر از مواضع ماری جوانا اصلاحات. قبل از او پیوست و در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، Cory Booker (D-نیوجرسی) منتشر قانونی کردن ماری جوانا طرح است که نه تنها قانونی کردن ماری جوانا در سطح فدرال بلکه تشویق متحده برای قانونی کردن آن. سناتور. برنی ساندرز (I-VT) منتشر شد یک برنامه ریزی دقیق قانونی و تنظیم ماری جوانا در 4:20 pm دلیل طنز زنده و سالم است.

در واقع بایدن تنها بود میان بالا-رای گیری دموکراتیک مبارزات خود را در مخالفت با دولت فدرال قانونی کردن ماری جوانا. بایدن موقعیت منجر به خصوص رنگارنگ ارز در بحث دموکراتیک در ماه نوامبر — که در آن بوکر اظهار نظر در بایدن گفت که او مخالف فدرال قانونی اظهار داشت: “من فکر کردم شما ممکن است شده ام بالا هنگامی که شما آن را گفت.”

اما با وجود حمایت قانونی در میان دموکرات ها و آمریکایی ها به طور کلی, این موضوع, ظاهرا نبود یک اولویت عمده برای دموکراتیک رای دهندگان در طول اولیه. بایدن هنوز هم رفتی با اکثر نمایندگان به شد presumptive نامزد.

با یک بیماری همه گیر کوروناویروس و رکود اقتصادی هنوز هم در جریان است شاید بایدن امیدوار است همان را نگه دارید تا در انتخابات عمومی بیش از حد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر