کسانی که گلف واقعی عکس ضربه به صورت زنده از تلویزیون یکشنبه از صادق-به-خوبی PGA Tour حرفه ای.

بیش از دو ماه پس از PGA Tour تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گلف بود در تلویزیون جمعه در قالب TaylorMade رانندگی امداد پوسته بازی. و در حالی که آن را واقعی PGA Tour رویداد آن را به طرفداران یک فرصت به تماشای Rory Mcilroy داستین Johnson, ریکی فاولر و مت ولف نشان دادن برخی کمی زنگ زده مهارت. آن را به شبانه تلویزیون sportscasts یک فرصت برای نشان دادن واقعی برجسته.

آن را نیز ممکن است داده اند طرفداران یک بیت از یک ایده از آنچه گلف در تلویزیون در حال رفتن به از طریق تابستان است.

بازی اما با اجتماعی فاصله و هیچ گالری. با PGA Tour مجموعه به از سرگیری برنامه های آن در ماه های ژوئن و LPGA به امید شروع دوباره در ماه جولای از سر و صدا از جمعیت و جمعیت کثیری از مردم انباشته در بالای هر یک از دیگر در اطراف 18th سبز نمی تواند بخشی از برنامه.

تلویزیون در حال رفتن به باید کمی دقیق تر و کمی خلاقانه تر به پخش برنامه های سرگرم کننده و ما شاهد برخی از کسانی که تلاش یکشنبه در سمینول باشگاه گلف در فلوریدا.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما ممکن است انتظار می رود از تور برنامه در هفته های آینده هر چند برخی ممکن است یک سال دیگر یا دو تا واقعا گرفتن:

هیچ گالری: بسیاری می گویند گلف در میان تمام رشته های ورزشی است که به دنبال بازگشت از این بیماری همه گیر است که شاید این ورزش است که می تواند به راحتی توان بدون فن. در حالی که ممکن است درست باشد قطعا آن فرد به پخش زنده گلف در تلویزیون با تشویق هیچ yells بدون اعتراض و بدون فن واکنش در همه. اثر عجیب و غریب از هیچ گالری تقویت این ایده که ورزشی است که طرفداران زیادی در مورد آن را به عنوان مورد بازیکنان است. ما می دانیم PGA Tour در حال رفتن به بازی حداقل سه رویداد در ماه ژوئن با طرفداران و که به احتمال زیاد کشش به حوادث بیشتر در ماه جولای. آن را کمی در حالی که برای رسیدن به آن همه است.

شورت: تور اروپایی در حال حاضر مجاز است بازیکنان خود را به پوشیدن شورت در برخی از شرایط به خصوص گرمای شدید. PGA Tour تصمیم گرفته است که بازیکن می تواند پوشیدن شورت در طول عمل دور است. در طول TaylorMade رانندگی امداد رسانی رویداد تمام چهار بازیکن عینک کوتاه در یک روز گرم در ساحل شرقی فلوریدا. شانس هستند بعد از یک سوراخ یا دو هیچ کس را در مخاطب مشاهده شد که پریشان کوتاه. LPGA اجازه می دهد تا بازیکنان خود را برای پوشیدن شلوار کوتاه در هر رویداد. درست است که PGA Tour دارای یک استاندارد است که آن را می خواهد برای دیدار با راه اعضای آن عمل می کنند و نگاه کنید. اما حرکت به سمت اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن شلوارک قوی تر شدن است حتی اگر که جنبش در فقط غیر رسمی ساخته شده برای تلویزیون حوادث تا کنون.

بازیکنان با پوشیدن میکروفون: این روند در بسیاری از ورزش این روزها و آن را در حال آمدن است در اطراف برای گلف به حدی است. TaylorMade رویداد ثابت کرد که فقط به خاطر بازیکنان با پوشیدن میکروفون تضمین نمی کند که از پچ پچ در حال رفتن به فوتی و فوری است. اما به عنوان بیس بال و فوتبال حرکت به سمت میکروفون برای بازیکنان در بازی گلف است که تغییر راه بیش از حد. ما در حال حاضر می دانیم که برخی از بهترین گلف پوشش در تلویزیون است که ما در گوش دادن به یک بازیکن و یک caddie تلاش برای تصمیم گیری در یک باشگاه و یا یک استراتژی است. بله شما گرفتن برخی از خام زبان از زمان به زمان اما میکروفون می آیند.

در طول مصاحبه: این ممکن است سخت تر برای فروش این بازیکن اما به عنوان گلف در تلاش برای تعامل با طرفداران که در واقع نمی تواند به یک رویداد این یک گزینه است. ما شاهد در طول مصاحبه در TaylorMade رویداد و آنها شده است به یک جزء اصلی در تور PGA قهرمانان برای سال در حال حاضر. PGA Tour بازیکنان ممکن است بلک در حال یک سوال بعد از یک شات بد و یا در وسط of a down-the-کشش شارژ سعی کنید برای برنده شدن بیش از 1 میلیون دلار است. اما این زمان های مختلف و تور فقط ممکن است برخی از نوع تنظیم برای بازیکنان به مصاحبه قدم زدن در یک fairway.

غیر گلف باز مشارکت: این ایده ممکن است در حمایت از زندگی پس از رسانه های اجتماعی در واکنش به بیل موری و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از راه دور انجام مصاحبه در طول TaylorMade رویداد. موری صحبت کردن در اسکایپ در طول نیمه اول پخش نمی بینم برای اضافه کردن پیش بینی طنز به این رویداد است. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در تلفن با میزبان مایک Tirico در طول نیمه دوم پخش موجب بحث در مورد چرا او حتی بخشی از پخش و صحبت کردن در مورد پاسخ این کشور به این ویروس. اما به عنوان گلف تلاش می کند برای رسیدن به طرفداران جدید درخواست تجدید نظر از برخی از شخصیت ها از خارج از گلف جهان باعث می شود برخی از حس. نگاه هیچ بیشتر از این ایده که دو بازیکن فوتبال, تام بردی و Peyton منینگ در این هفته ساخته شده برای تلویزیون مطابقت با تایگر وودز و فیل مایکلسون. نشان می دهد که مردم در خارج از گلف فکر می کنم گلف می تواند سرد جالب ممکن است در آینده مسیر رو به رشد بازی و رشد بینندگان تلویزیون است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de