همجنسگرا را یک افسر نیروی دریایی که تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از ممنوعیت خدمات توسط آشکارا ترانس پرسنل نظامی اعطا شد چشم پوشی — اولین — اجازه می دهد او را به خدمت در ارتش ایالات متحده با توجه به هویت جنسیتی.

این اقدام وزیر نیروی دریایی, James E. McPherson, تایید, چشم پوشی در روز پنج شنبه. این اجازه می دهد تا افسر به دست آوردن جنسیت نشانگر تغییر در دفاع ثبت نام واجد شرایط بودن سیستم گزارش دهی (سفید) است که منعکس کننده او “ترجیح جنسیتی” و اجازه می دهد تا او را به پایبندی به استانداردهای مرتبط با آن جنس از جمله با لباس و نظافت.

افسر است شاکی در سازمان حفاظت محیط زیست v. تهمتتنها طرح دعوی در دادگاه در برابر این ممنوعیت آورده توسط یک نما فعال servicemember به گفته وکلای مدافع در GLBTQ قانونی طرفداران و مدافعان (خوشحال) و مرکز ملی, لزبین, حقوق (NCLR) که به نمایندگی افسر در کت و شلوار.

در ماه اوت سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او را به بان کی مون ترانس مردم از خدمت در ارتش است. در فوریه سال بعد وزارت دفاع منتشر شد, دستورالعمل های رسمی سازماندهی این ممنوعیت که اجازه ترانس مردم به خدمت می کنند اما تنها اگر آنها را در نقش جنسيتی تطبیق خود اختصاص داده رابطه جنسی در هنگام تولد.

این دستورالعمل همچنین اظهار داشت که یک ترانس فرد می تواند درخواست برای چشم پوشی از فراجنسیتی سیاست اما آن را اعطا “بر اساس مورد به مورد.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از ترانس خدمات مردم را برای اعمال این معافیت, اما روز پنجشنبه برای اولین بار است که صادر شده است — و شانون Minter حقوقی مدیر در NCLR معتقد است که فشار ایجاد شده توسط طرح دعوی در دادگاه است که چرا.

“این بسیار قابل توجه است که پس از ممنوعیت بودن در محل برای بیش از یک سال و تعدادی از اعضای خدمات به دنبال چشم پوشی است که اولین بار نظامی عمل کرده است یک راه یا دیگری است که با توجه به تنها کسی است که طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن برنامه از سیاست” گفت: Minter. طرح دعوی در دادگاه “واقعا جهش را به عنوان به احتمال زیاد به این دلیل است که این خاص درخواست چشم پوشی شده است پس از عمل است.”

یک سخنگوی نیروی دریایی نیست جواب دقیق سوالات از Vox در مورد اینکه چرا این افسر خاص را درخواست چشم پوشی اعطا شد.

در حال حاضر افسر پرونده به جلو حرکت خواهد کرد; اما Minter معتقد است در حال حاضر به احتمال زیاد به حکومت مسئله به خاطر کت و شلوار آورده بود برای اطمینان از افسر می تواند همچنان خدمات خود را پس از انتقال آن چشم پوشی در حال حاضر اجازه می دهد تا. سه نفر دیگر از پرونده های حقوقی به چالش کشیدن ممنوعیت — که همه باید از شاکیان که در وظیفه فعال داشته باشند و در عین حال شنیده می شود اما به این معنی که دادگاه هنوز هم می تواند وزن در قانون اساسی از قانون است.

در ابتدا هر چهار suits برنده مقدماتی دستورات در برابر این ممنوعیت در ابتدا به تأخیر انداختن اجرای آن است. اما دادگاه عالی ایالات متحده باقی ماند دستورات بیان شده در ژانویه 2019 اجازه می دهد آن را به در محل قرار داده در حالی که دادخواهی با این نسخهها کار راه خود را هر چند روند تجدید نظر. اقامت دیده می شد توسط بسیاری از ناظران حقوقی به عنوان یک نشانه آن است که دادگاه عالی به احتمال زیاد رعایت ممنوعیت آن است که اگر در نهایت شنیده می شود.

وجود دارد به نظر می رسد بدون در دسترس عموم راهنمایی برای چگونه چشم پوشی از ظهر. سخنگوی نیروی دریایی سرهنگ بریتنی استفنز گفت: بورسی که چشم پوشی از درخواست در حال بررسی توسط نیروی دریایی منشی “در یک مورد به مورد و بر اساس” یک روند که در وزن “منحصر به فرد حقایق و شرایط هر درخواست.”

عدم چشم پوشی معیار — از جمله مثلا چه حمایت از مواد مورد نیاز هستند و چه نوع از حقایق در نظر گرفته شود — منجر به ابهام و سردرگمی و همچنین نگرانی از طرفداران مانند Minter که چشم پوشی داده خواهد شد در یک مصلحت سیاسی بر اساس.

و چه قوانین وجود دارد افشای نفاق پشت بان خود را در بخشی به دلیل درخواست چشم پوشی می تواند منجر به تخلیه.

با توجه به موجود DOD دستورالعمل یک ترانس فرد مبتلا gender dysphoria نیاز به یک جنسيت انتقال باعث می شود یک servicemember نا مناسب به خدمت و در نتیجه تخلیه. اما ترانس سربازان که در حال حاضر انتقال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع شد به طور رسمی به محل قرار داده بودند پدربزرگ و مجاز به ادامه خدمت.

این مکان ترانس سربازان در یک سناریو دشوار — علاوه بر اینکه مجبور به خود servicepeople برای چشم پوشی از اعمال که تشخیص داده شده اند با جنس بیقراری خطر فوری تخلیه با وجود بسیاری از همکاران خود را با تشخیص یکسان بودن مجاز به ادامه خدمات خود چیزی Minter تماس “ذاتا غیر منطقی است.”

در این لحظه وجود داشته است هیچ گزارش موارد وظیفه فعال ترانس اعضای ترخيص تحت سیاست اما آن باقی مانده است یک موضوع از نگرانی و Minter می گوید که هر دو غیر ضروری و غیر منصفانه: “همانطور که می دانیم در حال تغییر جنسیت به خودی خود هیچ ربطی به توانایی های خود و یا تناسب اندام به خدمت می کنند.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de