سن برناردینو کانتی است که اجازه می دهد اجاره کوتاه مدت و اردو به کار با شهرستان معرفی صاحبان اصول بهداشتی بین استفاده می کند و تنها اجاره به مهمانان که در آینده از همان خانواده یک county رسمی در روز شنبه تایید کرد.

شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت: این تصمیم پس از شنیدن از بسیاری از کوتاه مدت اجاره صاحبان که می خواستم به دانم که آیا آنها اجازه داده شد به کار پس از شهرستان لغو بسیاری از دستورات بهداشتی در 8 مه.

که حرکت مجاز در این شهرستان به چین با دولت و ورت موجود گفت: دولت دستور نمی بندد, اجاره کوتاه مدت.

“ما در دولت منظور و دولت هدایت و در آنجا بود هیچ چیز در آن وجود دارد که گفت: آنها نمی تواند باز” ورت گفت.

این شهرستان همچنین می خواستم برای اطمینان حاصل شود که مردم را از یک محل به ماندن در این رویداد که Joshua Tree National Park بازگشایی, ورت گفت.

“نگرانی از این است که مردم در حال رفتن به خارج وجود دارد و هر گونه محل اقامت” او گفت:.

حرکت نمی کند و به گسترش هتل ها و متل ها برای تفریح و سفر. ورت گفت: آن دسته از خواص خطر بالاتر نشان دهنده سطح با توجه به زمینه های مشترک و فرکانس از مهمانان در آینده از مکان های متعدد.

گردشگری یک صنعت رو به رشد برای San Bernardino County, با پارک بودن تكیه جاذبه به خود جلب کرد که یک رکورد از نزدیک به 3 میلیون بازدید کننده در سال گذشته است. بازدید کننده صرف countywide بالغ بر 5.3 میلیارد دلار در سال 2018 است.

کسب و کار: San Bernardino County راه اندازی کسب و کار امداد رسانی برنامه

Coronavirus تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی

در کشور همسایه Riverside County, مقامات بهداشت عمومی و شهرستانها نیز کشتی با اجاره کوتاه مدت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر صدور یک فرمان در 2 آوریل ترسیم که اجاره کوتاه مدت می تواند تنها اجازه داده می شود برای COVID-19 کاهش و مهار اقدامات و همچنین برای کارگران ضروری انجام توابع مورد نیاز برای حفظ عملیات زیرساخت های حیاتی.

اما منظور لغو شد در مارس 9, زیر یک هیئت ناظران رای که به کارگردانی قیصر به لغو چندین محلی بهداشت عمومی سفارشات.

در طول همه گیر شهرستانها چند در Coachella Valley تایید کرده اند که محدودیت های محلی در اجاره کوتاه مدت و محدود خود استفاده کنید. کلیسای جامع شهر و Indio در میان دو شهر است که باید چنین مورد نیاز است.

کوچکتر جنوب کالیفرنیا جوامع مانند دریاچه خرس بزرگ و Idyllwild هشدار داد بازدید کنندگان برای دور ماندن چرا که آنها نگران بودند زیرساخت های خود را نمی تواند اداره کند ظرفیت افزایش جمعیت در طول بیماری همه گیر.

ورت گفت که نگرانی شده است کاهش داد با معیارهای سن برناردینو کانتی است دیدن اطراف بستری نرخ. تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت و دستگاه تهویه مصنوعی استفاده شده است “بسیار مسطح” ورت گفت.

همانطور که از شنبه این شهرستان تا به حال 49 COVID-19 بيمار در ICU تخت و 153 تخت در دسترس است. وجود دارد 277 هواکش در استفاده و 562 موجود بازده نرخ بهره از 33٪.

“آنها در حال ضرب و شتم پیش بینی و آنها را زیر افزایش ظرفیت” ورت گفت. “بازگشت در اوایل ماه آوریل هنگامی که ما صادر شده است که بان ما نمی دانیم چه بیمارستان ظرفیت خواهد بود.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de