سان برناردینو شهرستان تعداد تایید coronavirus موارد رشد 4.6 درصدی در روز شنبه با مقامات بهداشتی گزارش 152 موارد جدید. در مجموع 3,463 مردم آلوده شده اند با COVID-19 در شهرستان است.

این سومین تک-بعد پرش در موارد از آنجا که شهرستان آغاز شده و ردیابی آنها در اواسط ماه مارس.

مقامات بهداشت نیز گزارش داد پنج جدید مرگ و میر ناشی از ویروس های مربوط به عوارض است. در مجموع 155 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

تا کنون 4.5 درصد از coronavirus بیماران در شهرستان فوت کرده اند. حدود هشت در 10 از کسانی که کشته شدند و بیش از سن 60.

تعداد موارد همچنان به رشد در شهرستان به عنوان آن افزایش یافته است و مکان تست در هفته های اخیر. شده اند وجود دارد 38,103 افراد مورد آزمایش که از روز شنبه به این معنی که وجود داشته است 1,747 تست های انجام شده برای هر 100,000 ساکنان شهرستان.

Coronavirus تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی

تجزیه و تحلیل: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. تست سطح ناکافی

متناقض رشد در موارد احتمال وجود دارد با توجه به آزمایش روزانه ظرفیت یک جزر و مدی از ابتلا تا در عقب وارد شده آزمون و کندتر روز هنگامی که نیروی انسانی نیست در ظرفیت.

شهرستان گزارش نتایج 2,125 آزمون در روز شنبه برای آزمایش میزان حدود 92 آزمون برای هر 100,000 نفر است. به طور کلی 9.1 درصد از بیماران دارای آزمایش مثبت است.

این دو برابر شدن زمان برای موارد 13.4 روز, همان رای, گزارش یک روز پیش از آن.

به منظور بازگشایی Gov. گاوین Newsom صورت گرفته با دولت برای انجام حداقل 60,000 coronavirus آزمون در روز که نیاز به حدود 152 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا برای دریافت تست شده در هر روز.

همانطور که از اوایل ماه مه در کالیفرنیا به عنوان یک کل مورد بود که در نیمه راه به هدف روزانه. در اخیر هفته از داده های جمع آوری شده توسط خورشید صحرا تنها یک شهرستان — سن فرانسیسکو شهرستان — به وضوح بالاتر از Newsom هدف نرخ, اگر چه چند نفر دیگر شروع به رویکرد آن است.

سان برناردینو شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر است که در میان بدترین های بزرگ استان ها عقب است. شهرستان — دولت-پنجم-نظام — اتحاد تجویز کمترین تعداد آزمون سرانه در میان همه Southern California counties.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de