اوباما HBCU سخنرانی دو برابر به عنوان یک کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

در بانک ملی نشانی از بیماری همه گیر کوروناویروس شروع سابق باراک اوباما رئیس جمهور تحویل یک سخنرانی به فارغ التحصیلان در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) شنبه. و خیلی از توصیه های خود را تشویق دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران دو برابر به عنوان یک کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیریت همه گیر.

“بیشتر از هر چیزی این بیماری همه گیر است و در نهایت به طور کامل پاره شده و پشت پرده در این ایده است که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت: در یک ویدیو به صورت آنلاین به عنوان بخشی از “من راه رفتن H. B. C. U. Edition” مجازی شروع. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

در کل اوباما زده امضای خود لحن آرام و اندازه گیری خوش بینی و استفاده این کشور فعلی اقتصادی و بهداشت عمومی بحران به عنوان صبرنجبوردس برای بحث معمول خود موضوعات سیاسی از جمله اهمیت سازماندهی جامعه و پیدا کردن زمینه های مشترک در خارج از محدوده آسایش. و او همچنین با تاکید بر منحصر به فرد بی عدالتی در مواجهه با جوان, مردم سیاه و سفید مانند Ahmaud Arbery در زمانی که برخی از رهبران سیاسی در حال مشاجره هستند که کروناویروس یک اکولایزر از انواع.

“اجازه دهید صادقانه یک بیماری مانند این فقط افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور است.” “ما آن را در مخربی از Covid-19 در جوامع ما فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به بازجویی.”

اوباما در ادامه به بگویید که فارغ التحصیلان آن است که به دلیل چالش هایی مانند این که آنها مورد نیاز است به عنوان شهروندان فعال است که می تواند تعامل عمیق با جهان در زمان بحران. “هیچ نسلی بهتر شده است قرار بود رزمندگان برای عدالت و بازسازی جهان,” او گفت:.

و در تشویق مخاطبان خود را به دامن زدن به تغییر رئیس جمهور سابق ارائه آشکاری انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه سیاسی ،

“بنابراین به جای بگو:” آنچه در آن برای من است ؟ ” یا ” آنچه در آن برای جامعه و به معامله با هر کس دیگری,’ ایستاده و با هر کسی که تلاش — آیا مهاجران, پناهندگان, روستایی فقیر جامعه تجاوز کم درآمد و کارگران از هر پس زمینه, زنانی که اغلب به موضوع خود تبعیض و بار و گرفتن دستمزد برابر برای کار برابر” اوباما گفت. “نگاه کردن به مردمی که آیا آنها سفید یا سیاه یا آسیایی یا لاتین یا بومی آمریکا است. به عنوان فنی لو آهوجا یک بار گفت: “هیچ کس تا همه رایگان است.'”

در برخی از راه این سخنان بودند بیشتر جلا نسخه از دیدگاه اوباما به تازگی در طی یک تماس خصوصی با اعضای اوباما Alumni Association, زمانی که او ابراز انتقاد شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

“آن بوده است مطلق هرج و مرج فاجعه” اوباما گفت: طی تماس که شامل هزاران نفر از مردم از او می خواهم با کار در گذشته است. “آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در آمریکا زندگی است.”

اما در حالی که سخنان اوباما در روز شنبه کمتر شده اشاره کرد و از انتقادات ساخته شده در طول تماس خود را, آنها یک تماس به عمل با این وجود.

“و در ناتمام اهداف در این کشور مانند اقتصادی و عدالت زیست محیطی و بهداشتی برای همه گسترده اکثریت موافق به پایان می رسد. به همین دلیل مردمی با قدرت را حفظ خواهد کرد تلاش برای تقسیم شما بیش از این معنی” اوباما گفت که به سمت پایان سخنرانی. “به خاطر این که چگونه تغییرات هیچ چیز. شما یک سیستم است که به نظر می رسد برای ثروتمند و قدرتمند و هیچ کس دیگری. بنابراین خود را گسترش اخلاقی تصورات ساخت پل و رشد متحدان خود را در روند ایجاد یک دنیای بهتر.”

سخنرانی نخواهد بود اوباما نهایی شروع نشانی در سال 2020 — او بعد از فارغ التحصیلی سخنرانی به سالمندان دبیرستان برگزار خواهد شد شنبه 8 pm ET و او را تحویل یک سوم آدرس به 2020 فارغ التحصیلان در 3 ساعت و در 6 ژوئن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر