الکس Esquibel زمان تصدی به عنوان سر مربی تیم فوتبال در سایه تپه دبیرستان آغاز کرد و در روز سه شنبه 3 مارس, زمانی که او استخدام شده بود شنهای صحرا متحد هیئت مدیره مدرسه. روز بعد BNP Paribas باز شد اولین رویداد بزرگ ورزشی به نام خاموش با توجه به coronavirus همه گیر و مدارس بسته نیست ،

دو ماه بعد Esquibel هنوز به برگزاری اولین تیم تمرین و مرور جدید خود را مربیگری موقعیت در میان عدم قطعیت که در آینده نگه می دارد. هنوز معلوم نیست زمانی که و یا اگر 2020 فوتبال فصل تا کنون آغاز خواهد شد.

“این بوده است که فرآیند” Esquibel گفت: در این هفته. “ما کارکنان مربیگری است با استفاده از این زمان برای ایجاد روابط اعتماد با پدر و مادر و دولت است. ساخت این ارتباطات من می توانم (استرس) چقدر مهم است.”

Esquibel فقط دوم سر مربی تیم فوتبال در مدرسه تاریخچه کوتاه. ران شیپلی که از آغاز برنامه مربی برای 10 فصل و هدایت شب به 56 برنده در 106 بازی. شیپلی در ماه ژانویه استعفا داد.

بیشتر: کالیفرنیا فوتبال دبیرستان حذفی فرمت می تواند تغییر کند اگر CIF-SS تصویب پیشنهاد جدید در هفته آینده

Esquibel است دیرین دستیار مربی در سایه تپه بنابراین او در حال حاضر می داند که بسیاری از بازیکنان خود و دولت که او را استخدام کرد. تا کالیفرنیا حذف آن پناه-در-سفارش — که در حال حاضر هیچ تاریخ پایان — و Esquibel داده شده است چراغ سبز برای حرکت رو به جلو با شیوه های او و کارکنان مربیگری خود آن را ترک کرده اند تا بازیکنان خود را برای دریافت خود را آماده برای فصل آینده.

“همه ما گفت:” به خاطر یکدیگر پاسخگو,'” Esquibel گفت. “ما شاهد هستیم که انجام این کار و که گرفته مالکیت این تیم است. من فکر می کنم که شماره ها شروع به رشد می کنند.”

بیشتر: بین المللی واترپلو luminary تری Sayring یاد Coachella Valley community

بیشتر: آیا فوتبال دبیرستان در سال 2020? بازیکنان و مربیان در حال انتظار برای پیدا کردن.

Esquibel تخمین می زند که وجود دارد حدود 53 افرادی که درگیر شده اند با تیم اول دانشگاه یا دانشکده و تاریخ و برنامه های تیم اول دانشگاه یا دانشکده در طول بهار و او انتظار دارد که بیشتر به آمده است هنگامی که شیوه های مجاز برای شروع. او گفت که از این گروه حدود 8-10 بازیکنان را به شدت بالا گرفته اند و مسئول offseason آموزش است که او را با یک نگاه اجمالی از چه کسی خواهد بود که رهبران تیم یک بار در این فصل آغاز می شود.

Esquibel اجرا می شود که یک خدمه ساخت و ساز زمانی که مربیگری گفت که او یک تیم از 14 مربیان و آنها را به طور منظم ملاقات بیش از زوم تماس. او همچنین در دیدار با همان شیوه و با مدیران و گفت که او خوش شانس بوده است برای دیدن یک سطح حمایت از دولت است که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او موفق شود هنگامی که او قادر به بازگشت به مربیگری.

“شما همیشه نمی توانید ببینید که چه کسی است که حمایت از شما و کسی که نمی,” او گفت:. “اما من با نشان دادن آنها را که من هستم و این مهم است. آنها می دانند که آنچه که من در مورد من و ایمان آنها در من.

“ما یک اصل و یک دولت است که مراقبت در مورد ورزشی که کمک می کند تا بسیاری. ما در یک موقعیت خوب.”

Esquibel می گوید او همچنین ملاقات با پدر و مادر بیش از تلفن و از طریق زوم هر دو در تلاش برای نگه داشتن آنها و فرزندان خود را درگیر با این برنامه و به نگه داشتن آنها را در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای ادامه یک بار شیوه آغاز خواهد شد.

در میان کویر مربیان فوتبال وجود دارد و اعتقاد به این که اگر این فصل به تعویق افتاد تا زمانی که می گویند, مارس وجود خواهد داشت یک پنجره کوتاه برای آماده سازی برای فصل هنگامی که شیوه های مجاز برای شروع. که به احتمال زیاد تیم های جداگانه است که کار کرده اند به صورت جداگانه بیش از offseason از کسانی که شده اند هماهنگی میان مربیان و پدر و مادر و بازیکنان.

چند تاکید کرده اند که بیش از Esquibel که نه تنها تیم خود را از لحاظ جسمی آماده شده اما همچنین آموزش بازیکنان خود را در طرح های خود راهکار و کسب اعتماد خود را. هنوز بسیاری در Coachella Valley باید هر سه در ماه های آینده.

“این را به بالا پس به صحبت می کنند” Esquibel گفت.

برای افزایش سالمندان Esquibel گفت که او در حال حاضر رسیدن به کالج مربیان با فیلم ها و توصیه ها. هیچ کس نمی داند دقیقا چه فصل خواهد بود اما او می خواهد به مطمئن شوید که سالمندان را از دست ندهید در یک تغییر بازی در کالج به دلیل بیماری همه گیر.

این بدان معنا نیست که او نیست خوش بینانه در مورد فصل آینده. او شده است یک دستیار مربی برای یک دهه و نمی توانید صبر کنید برای شروع سر مربیگری حرفه ای در مدرسه است که مانند خانه احساس می کند.

زمان خواهد شد بگویید که فعالیت های فوتبال سر گرفته خواهد شد اما Esquibel می گوید: بدون شک او و تیم ملی خود را آماده خواهد شد هر زمان که آن را ندارد.

“ما به دنبال به جلو به آنچه در آینده,” او گفت:.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de