در پایان اولین SoulCycle کلاس در سال 2014 ریه ها من بودند در آتش و من تا به حال چکیده یک گودال از عرق زیر من. من می خواهم مسخره فرقه مانند چرخش کلاس و آن, افراد مشهور, زیر, اما در توافق به آن را امتحان کنید چون من می خواستم چیزی متفاوت از بدنسازی — به علاوه من تا به حال رایگان کلاس سابق و همکار و کسی که من ارائه شده برای انجام آن با من. پس از 45 دقیقه ای دردناک من سوگند: هرگز دوباره.

من رفتن به کلاس های متعدد در هفته است.

من در این مورد فکر چهار سال بعد زمانی که من برای اولین بار بری Bootcamp کلاس. این بار آن را به پاهای من در آتش و هوا به اندازه کافی در جهان برای ریه ها. من به سختی راه می رفت خودم خارج از کلاس.

هرگز دوباره به من گفت. من رفتن به کلاس های متعدد از یک هفته تا 15 مارس این سال است.

این زمانی است که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: هرگز دوباره حداقل هرگز برای شرکت و تعطیل کردن شهر نیویورک ورزشگاه و تناسب اندام استودیو به عنوان بخشی از یک بزرگتر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای شش سال گذشته و یا تا من تبدیل به یک به طور منظم در گروه کلاس های تناسب اندام. من و همگروهی من کمک کرده اند, CNBC گزارش بوتیک تناسب اندام استودیو را تا 40 درصد از بهداشت و درمان باشگاه صنعت بازار در سال 2017 و افزایش 121 درصدی از سال 2013. SoulCycle باز کرده است بیش از 90 مکان و موسسان آن در زمان 90 میلیون دلار در buyouts در سال 2016. بری (که قبلا به عنوان شناخته شده بری Bootcamp) دارای 58 مکان در نه کشور. و به عنوان اثبات قدرت این مفهوم حتی در صورت همه گیر Peloton ارائه می دهد که گروه تناسب اندام, دوچرخه سواری, تردمیل, و کلاس های یوگا از خانه خود دیده است سهام آن افزایش می یابد 63 درصد این سال است.

بقیه گروه تناسب اندام درست نبوده است در هر نقطه در نزدیکی به عنوان خوش شانس ،

کومو را اعلام و مستند سفارشات در نیویورک برقرار شد در ماه مارس و بیشتر متحده به سرعت به دنبال. گروه تناسب اندام استودیو مجبور به تعطیل خود را زنده استودیو و تماشای درآمد خود را خشک. اخراج توده آمار شرکت هایی مانند Solidcore یک میشل اوباما-تایید پیلاتیز کلاس و SoulCycle رقیب چرخ لنگر. کارمندان سابق گفت: بورسی که SoulCycle تا به حال دو دور از اخراج خود را. و یک منبع نزدیک به این شرکت گفت: 5 درصد از SoulCycle کارکنان گذاشته شد در اواخر ماه آوریل است.

در حالی که برخی از شرکت ها مانند بری و SoulCycle را تنظیم و کلاس های خود را آنلاین و یا در برنامه های آنها هنوز هم ساخت همین نوع از درآمد آنها را اگر آنها studios باز شد.

آن را به عنوان ساده به عنوان گرفتن همه روشن است. زمانی که استودیو را باز سراسر کشور, آنها به احتمال زیاد مجبور به اتخاذ تغییراتی از جمله ظرفیت محدود و سلامت پروتکل های مانند ساخت مشتریان پوشیدن ماسک.

برای مثال نگاهی به این مجهز بدنسازی در هنگ کنگ یکی از مکان هایی در جهان است که انجام می شود نسبتا خوبی از کنترل شیوع. به نظر می رسد بیشتر شبیه دفتر cubicles از تردمیل:

این barriered phalanx از تردمیل به نظر می رسد مانند چیزی از یک sci-fi را نشان می دهد و یا داستانی در آینده. مردم در حال رفتن به می خواهید به کار کردن که می خواهم ؟ به ویژه هنگامی که این گزینه به صورت آنلاین تمرینات در خانه در حالی که گران به نظر می رسد امن تر و شاید جذاب تر از در حال اجرا بر روی یک تغییر تردمیل.

برای مدیران و بنیانگذاران تناسب اندام شرکت هایی مانند Meggan ، upstarts ها مانند رقص تمرین جلو فضای نوپای شرکت هایی مانند Rowgatta نه به ذکر است مربیان کارکنان و گروه متعصب تناسب اندام, این احساس می کند مانند یک پیش نمایش از یک واقعیت نگران کننده که در آن کار کردن با مردم در همان اتاق هرگز همان خواهد بود — اگر آینده ای برای تناسب اندام در همه.

آن را فقط یک بازی اعداد است. وقتی که می آید به گسترش بیماری های عفونی جمعی از مردم مانند گفتن 50 تا 60 در یک گروه تناسب اندام کلاس در یک فضای کوچک ترین چیزی خطرناک است.

به طور معمول شلوغ ترین کلاس اتفاق می افتد درست قبل و بعد از کار, اما studios اغلب حدود هشت تا 10 کلاس در روز برنامه ریزی شده. که صدها نفر از مردم از دست زدن به تجهیزات تنفسی به شدت عرق کردن و در حال حرکت در اطراف — همان نوع از مسائل شما می خواهم پیدا کردن در یک ورزشگاه سنتی (ورزشگاه را اختصاصی خود گروه تناسب اندام, فضای بیش از حد) به علاوه حتی نزدیک محله های بالا تر-سپاس و بیشتر به اشتراک گذاشته تجهیزات. در همان زمان وجود دارد یک جمعیت در حال انتظار برای رسیدن به کلاس بعدی و کارکنان در تلاش برای حفظ استودیو.

در حالی که استودیو به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی کردن هر یک از این افراد در حال آمدن و رفتن یک فرصت برای ویروس و خطر انتقال. همانطور که در حال حاضر و حتی در کشورهایی مانند گرجستان و تگزاس که در آن کسب و کار را آغاز کرده اند برای بازگشایی وجود ندارد سازگار قانونی بخشنامه در مورد آنچه تناسب اندام استودیو و سالن های ورزشی انجام می شود باید برای حفظ اعضای خود و کارکنان امن است.

با توجه به تحقیقات جمع آوری شده توسط موسسه ملی بهداشت سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو عامل در ظرفیت کامل در حال بالا عفونت خطر برای بیماری های تنفسی مانند آنفلوآنزا و سل (به عنوان یک بیماری تنفسی coronavirus خواهد ظاهرا همان حمل, خطر, اما این مطالعه قبل از وقوع). این نگرانی حتی بدتر اگر آنها بدون تهویه مناسب. سالن ورزشی و تجهیزات ورزشی و سطوح مستعد ابتلا به پناه دادن به استافیلوکوک و باکتری ها و همچنین می تواند یک زمین پرورش برای HPV استرپی و E. coli.

اپیدیولوژی من صحبت کرد به توضیح است که این ترکیب به طور بالقوه سطوح آلوده و اشیاء فقدان اجتماعی فاصله و تنفس سنگین باعث تناسب اندام استودیو بسیار خطرناک است. و به حداقل رساندن خطر آن از طریق چیزهایی مانند ماسک و تهویه و تمیز کردن کامل کاملا کلیدی است.

“ورزشگاه می توان به مکان های دشوار اجتماعی را حفظ فاصله و حجم بالا لمس سطوح و اشیاء آنها را منحصر به فرد به چالش کشیدن برای پیشگیری از عفونت تلاش های” ساسکیا Popescu یک عفونت پیشگیری اپیدمیولوژی و biodefense پژوهشگر به من گفت. “علاوه بر این در آن محیط اجتماعی که در آن فاصله دشوار است CDC توصیه می شود ماسک های است که شما واقعا نمی تواند انجام دهد در هنگام کار است.”

ارائه ماسک برای مشتریان کاهش ظرفیت و حفظ حداقل شش پا از فاصله ها اساسی و بنیادی دستورات اپیدیولوژی تجویز کند. تناسب اندام شرکت ها در حال گرفتن توجه داشته باشید با برخی از آنها حتی در نظر گرفتن مراحل اضافی.

بری برقرار جدید تمیز کردن قوانین و حتی خود را تعطیل studios قبل از ایالات مانند نیویورک و کالیفرنیا اجرا پناهگاه در محل احكام است. جوی گونزالس مدیر عامل شرکت به من توضیح داد بیش از ایمیل است که این شرکت قرار داده است با هم یک شورای کارشناسان بهداشت و درمان به توصیه آنها در مراحل بیشتر آنها نیاز به نگاهی به بازگشایی که شامل محدود کردن تعداد زیادی از مردم در اتاق; ساخت ماسک و دستکش در دسترس برای مشتریان و نیاز آنها را برای کارکنان; و از بین بردن دوش و رختکن دسترسی در طول فاز اولیه از بازگشایی.

در فضایی به جلو یک رقص-قلبی کلاس شده است که تبلیغ به عنوان بزرگ بعدی شوق بنیانگذار کریستین Sudeikis گفت: آنها نیز توان ایجاد تغییرات.

“اولویت ما این است که حفاظت از سلامت روانی و رفاه مشتریان” Sudeikis گفت: Vox. “با این که ما اجازه خواهد داد که برای بیشتر زمان بین کلاس ها برای افزایش بهداشت پروتکل های. ما همچنین کاهش تعداد مهمانان بستری به هر یک از کلاس اجازه می دهد برای باز کردن فضا در اتاق.”

اما برخی از بزرگترین تغییرات تا کنون نگاه به در SoulCycle.

چرخش شرکت شناخته شده برای آن مؤمن زیر و عرق تمرینات می گوید: شروع به چرخش آن اجاره کفش و قالبهای به طوری که آنها در حال استفاده نمی شود دو بار در یک ردیف; پیاده سازی یک دست-رایگان check-in; begin مدیریت چک های بهداشتی برای کارکنان و مدرسان و همین کار را برای سواران که در آن دولت و یا دولت های محلی دستور آن است. آنها همچنین می خواهید حذف آدامس Q-راهنمایی و ریش تراش از استودیو و حمام و سرویس بهداشتی محدود آب چشمه استفاده برای شرایط اضطراری پاره کردن تعداد دوچرخه در دسترس در یک اتاق و از بین بردن دوش. آنها هنوز هم با توجه به نیاز به سواران خود را به پوشیدن ماسک.

SoulCycle جدید اقدامات

SoulCycle خواهر تناسب اندام شرکت اعتدال در حال رفتن برای پیاده سازی اقدامات مشابه:

این نکته در اینجا این است که ما نمی دانیم که چگونه این اقدامات موثر خواهد بود هنگامی که آنها در حال اجرا است. وجود دارد هیچ زمان پایه در چگونه به خوبی این اقدامات احتیاطی را محافظت از مشتریان از coronavirus در یک گروه تناسب اندام استودیو. در همان زمان وجود دارد هیچ گفتن اگر مردم را حتی می خواهید به بازگشت اگر همه این قوانین را در محل قرار داده.

در قبل از زمانی که من در زمان بری کلاس وجود خواهد داشت لحظات — شاید چند وقتی که من ضربه شکست. من فقط نمی تواند آمار آخرین pushup یا پاهای من را شل و ول پس از مجموعه ای از snatches یا من نیاز به قرار دادن دست بر روی زانو های من و گرفتن نفس من بعد از یک burpee.

انجام تمام است که در حال حاضر چیزهای ناراحت کننده در حالی که با پوشیدن یک ماسک? در حالی که تنفس در ورزش نفس ؟ در حالی که تنظیم گفت: ماسک هر چند? من در حال حاضر می توانید تصور کنید که چرخش پا و چرخاندن من تنه و عنوان کردن درب.

ورزش جانبازان و نه مایل به کار کردن با یک ماسک — کارشناسان گفت دونده جهان که عار قابل درک است چرا که ماسک مهار عملکرد و تعجب ناراحت کننده است که از ترس گروه تناسب اندام بنیانگذاران و مدیران اجرائی داشته باشد.

دوباره آن را یک بازی اعداد است.

کامل گروه تناسب اندام در کلاس بری یا SoulCycle می تواند به معنای حدود 60 نفر در یک اتاق. اگر سلامت دستور از مقامات دولتی محدودیت ظرفیت 30 نفر در یک استودیو که یک شرکت نیاز به دو کلاس کامل برای ایجاد درآمد برای یک, قبل از همه گیر. برای SoulCycle که بیش از 90 استودیو در سراسر جهان ضربه مالی می تواند نمایی اگر آنها را به را تشکیل می دهند این نوع از پول در هر استودیو.

این همه فرض است که مردم را بعد از این مصیبت هنوز هم می خواهید به کار کردن با انسان های دیگر. این بیماری همه گیر در حال حاضر تغییر مردم را با رفتارهای مانند کار از خانه و یا راه رفتن در کوچه دوچرخه اگر کسی تکان دادن در پیاده رو و ما در حال حاضر فکر می کنم در مورد خطرات ما را در راه است که ما نمی قبل از. تقاضای مصرف کننده (اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم می خواهم به خرید چیزهایی) در کره جنوبی یک کشور است که ستایش شده است برای به طور موثر مدیریت بیماری کاهش یافت — نشانه خوبی نیست برای صاحبان کسب و کار در ایالات متحده است.

بیشتر فوری از امکان آینده تاریک و دلگیر است این واقعیت است که استودیو در حال حاضر از نظر مالی زخمی شدند.

بازگشت در ماه مارس بنیانگذار Solidcore یک تمرین است که به دست آورده وضعیت فرقه به دلیل میشل اوباما تایید ایمیل مشتریان است که آن را گذاشته 98 درصد از کارکنان خود را. چرخ لنگر سرپوشیده دوچرخه سواری استودیو همچنین بنا به گزارش ها گذاشته 98 درصد از نیروی کار خود را که همان ماه است. در اواخر ماه آوریل با توجه به سابق کارکنان SoulCycle بود دور دوم کاهش تخمگذار کردن استودیو کارکنان و مدرسان.

بسته studios می توانید پول نیست. بسیاری از این استودیو ندارد و پشتوانه یک شرکت بزرگ به عنوان SoulCycle می کند با اعتدال ، این بدان معناست که هیچ پول برای کارکنان و مربيان و اجاره.

“بزرگترین مسئله برای تناسب اندام استودیو این است که چه چیزی را در مورد اجاره هنگامی که ما نمی توانیم کار در خارج از استودیو های ما و اجرای کسب و کار ما” گفت: Kenneth Rosenzweig از بنیانگذاران Rowgatta, یک, قایقرانی, قدرت, آموزش تناسب اندام شرکت می باشد.

Rosenzweig و از بنیانگذاران Nadav بن-Chanoch در نامه ای به شهردار نیویورک, بیل د Blasio شفاعت برای کمک به تناسب اندام استودیو در درجه اول در قالب اجاره امداد. آنها استدلال می کنند که تناسب اندام استودیو گرفته اند بیش از رانت قبلا متعلق به لباس و کتاب و الکترونیک فروشگاه ها — اماکن است که آمازون ضربه سخت است. آنها ارائه شغل و کسب و کار برای همسایه فضاهای خرده فروشی. Rosenzweig و بن-Chanoch همچنین در مورد تناسب اندام استودیو ارائه و سلامت روانی رفاه به مشتریان.

“شده است وجود دارد مطلقا هیچ اقدام در بخشی از دولت (فدرال و ایالتی یا محلی) به آدرس مستاجرین اجاره مسئولیت در حالی که آنها به زور بسته شده است. این عدم قطعیت ناشی از عدم فعالیت دولت ایجاد کرده است, واقعی, سردرد, برای تناسب اندام استودیو و همه موسسات خرده فروشی به طور یکسان” نوشت: Rosenzweig. Rosenzweig همچنین به من گفت Rowgatta تا به حال به صرفه جویی در پول به طوری که آنها می تواند بازگشایی شده است.

Rowgatta نیز تا به حال برای دریافت خلاق به پایان می رسد دیدار. آن را اجاره تجهیزات در آن استودیو و راه اندازی پرداخت livestream کلاس. کلاس های آنلاین گاهی اوقات تکیه بر تجهیزات است که طیف وسیعی از وزنه به گروههای به گران دستگاه مانند دوچرخه — SoulCycle شروع تحویل در خانه دوچرخه در این ماه برای استفاده از طریق خود برنامه — و حتی ماشین های پارو زدن. بری به طور مشابه نیز آغاز شده و فروش تجهیزات آن مانند وزن تشک, باند, و نیمکت.

با توجه به گونزالس بری شده است قادر به نگه داشتن 60 درصد از کارکنان تمام وقت و همه از آن مربیان پاره وقت و تمام وقت شاغل. این در واقع یکی از تناسب اندام شرکت ها در شکل بهتر با تشکر از تصمیمات مانند کلاس های آنلاین و فروش تجهیزات. اما حتی پس گونزالس می گوید: ضربه مالی چیزی است که این شرکت نمی تواند نگه داشتن مانع.

“این بسیار دشوار است برای ادامه به پرداخت کارکنان” گونزالس گفت. “اگر چه ما شده ایم سخت در کار نوآوری کسب و کار اصلی توسعه بری در خانه [آن کلاس آنلاین] و خرده فروشی پوشاک و همچنین تجهیزات تناسب اندام, درآمد تولید نشده است به اندازه کافی به حتی پوشش حقوق و دستمزد. ممنون میشم به باور نکردنی خصوصی سهام شرکا و سهامداران شده است که حمایت از سرمایه گذاری در کارکنان ما در طول این بحران است. در واقع در ادامه به حمایت از یک کارمند پایه این اندازه پایدار نیست و ما متاسفانه در یک موقعیت دشوار اگر ما نمی توانند, رزومه, کسب و کار در عرض چند هفته آینده.”

هیلاری Opheim شده است که آموزش پیلاتس برای بیش از 25 سال است و خود استودیو احساس مشابه. کسب و کار خود را مانند بسیاری از پیلاتیز استودیو بر کوچک کلاس های خصوصی. از لحاظ تئوری با داشتن کمتر ترافیک پا قادر به کنترل او ساعت و پاکسازی تجهیزات و داشتن فضا در استودیو او باید آن را آسان تر برای به حداقل رساندن خطر برای مشتریان خود را زمانی که او بازگشایی کسب و کار خود را. رسیدن به یک نقطه از بازگشایی هر چند مبارزه است.

“منظورم این است که من خوشبختانه به کسی که یک کار در حال حاضر” Opheim به من گفت. “هیچ راهی وجود دارد من می خواهم آن را انجام دهد [قادر به صرفه جویی در کسب و کار خود را] بر خود من است. هیچ راهی وجود دارد من می توانم پرداخت استودیو اجاره خانه و مواد غذایی است.”

در حالی که کسب و کار آنها به لحاظ محتوا متفاوت Rosenzweig, گونزالس Sudeikis, SoulCycle و Opheim همه مشترک خودداری کنند وقتی که می آید به چه تناسب اندام را برانگیخت پشتیبانی می های مورد علاقه خود را تمرین و آموزش: سعی کنید خود را برای رفتن به کلاس های آنلاین — Rowgatta بری را به جلو فضای SoulCycle و تناسب اندام دیگر studios ارائه کلاس های آنلاین و اشتراک — و آیا دست کم گرفتن قدرت از کلمه از دهان توصیه.

“حتی اگر شما می توانید زمان برای کلاس های مجازی روزانه خرید این گزینه ها می تواند ارائه بسیار مورد نیاز جریان نقدی” Sudeikis به من گفت و توضیح داد که جریان پول نقد اجازه می دهد تا کسب و کار برای نگه داشتن بر روی کارکنان. “اگر وجود دارد یک کسب و کار و/یا مربی می پرستمت پرنیان و به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی خود را تگ آنها! کلمه از دهان همچنان به عنوان یک راه حیاتی به حمایت از کسب و کارهای کوچک شما را دوست دارم در حال حاضر.”

بیش از دو ماه گذشته من به آرامی تبدیل کوچک من اتاق نشیمن که در حال حاضر به عنوان من با چرت زدن غلاف, مطالعه, ایستگاه selfie studio, به تمرین مرکز. من دو مجموعه از وزن یک حصیر انواع گروههای مقاومت بدنسازی حوله و یک Peloton دوچرخه (بیشتر در این مورد در یک بیت). من با داشتن بیش از هر کسی پس از آن خوب چگونه هرج و مرج اتاق نشیمن من به نظر می رسد در حال حاضر. و پنج روز در هفته من 35 دقیقه کلاس با علاقه بری مدرسان — Michael P. Josey مایک E., and Garret— بیش از زوم.

هزینه با $225, 30-طبقه عضویت معلوم می شود $7.50 یک طبقه — بسیار ارزان تر از 38 دلار در هر کلاس در بری چلسی استودیو. البته 60 دقیقه زندگی واقعی کلاس در یک استودیو طراحی شده برای کار کردن با یک مربی زنده است خیلی بهتر است. هیچ مقایسه.

اما دوباره specialness از این زنده در استودیو کلاس ضرر خود. که در اطراف بسیاری از مردم در این زمان است که دقیقا آنچه که مردم می ترسند در این لحظه.

هنوز زوم تمرینات هنوز هم خیلی خیلی بهتر از کار کردن در خود من — من پریشان و بررسی ایمیل, Instagram و فلان چیز. مدرسان انجام بهترین خود را به صورت صحیح نگه داشتن کلاس های درگیر و ایجاد لیست پخش. من هم پیوست در هر نقطه از 35 تا 80 نفر در هر کلاس بسیاری از آنها در دوربین است که باعث می شود آن را احساس می کنم مثل همه ما کار کردن با هم. اگر کسی در زوم جعبه بعدی به من سخت در تلاش است من احساس می کنم بسیار زیاد و قابل رقابت با فشار همسالان به کار نیز سخت است.

گونزالس و بری گفت: آنها ادامه خواهد داد زوم کلاس ها حتی بعد از شهرستانها بازگشایی شده است.

همه گیر نیز مجبور Sudeikis را در دست اندازی به جلو فضای مجازی حضور و تغییر آن طرح کسب و کار. او توضیح می دهد که آنها خوش شانس بودند در راه از آنجا که این شرکت تا به حال تنها یک گل سرسبد استودیو در سوهو به عنوان مخالف به شاخه های متعدد. آنها تا به حال یک چشم بر روی گسترش اما خاموش کردن سفارشات قرار داده است که به توقف.

نه اینکه در قلاب برای چند اجاره مجاز به جلو فضای زیرک تر که به معنای بیشتر کلاس های آنلاین و تکیه به متناوب جریان درآمد مانند کالا.

“به جای تمرکز در مکان های فیزیکی و بازار در سال 2020 با فعال چشم مجازی برای گسترش 2021 ما ساخته مجازی ما Hub برای اشتراک کلاس در طول چند هفته” Sudeikis گفت. “ما راه اندازی فروشگاه آنلاین اجازه می دهد تا برای مهمانان به ما خرید نسخه محدود FS کالا قطره. این لحظه نیز ارائه شده شرکت ما یک فرصت برای پیگیری سریع ما کالا و دسترسی به آن برای کسانی که نه در نیویورک است.”

وقتی که می آید به آنلاین بهترین تجربه آن را Peloton دوچرخه.

گرفتن یکی بود بسیار گران تصمیم و نه یکی من فکر کردم من می خواهم. من می خواهم صرفه جویی در پول برای تعطیلات و همه گیر بخار این برنامه. من هم به تحقق رسید که من هیچ ایده زمانی که شهر نیویورک و در آن ورزشگاه دوباره باز خواهد شد. و هنگامی که کسانی که تناسب اندام استودیو را باز کنید, من نمی دانم اگر من می خواهم راحت رفتن حق دور.

این ناشناخته تحت تأثیر من.

Peloton نرم افزار رابط و قابلیت جریان براق و چشمگیر است. بر خلاف رقبای خود Peloton همواره دیجیتال-برنامه اول و برنامه آن شواهد آن است. دوچرخه آرام و صاف است. آن مربیان می دانند که چگونه به انجام و به راحتی در مقابل دوربین. اما قابل توجه ترین چیز در مورد آن این است که این ویژگی در زندگی کلاس و یک کتابخانه گسترده ای از تمرینات با طول های مختلف بر روی تقاضا.

که گفت: در حالی که من فکر می کنم رهبران جنبه و رفاقت — شما می توانید ارسال های مجازی بالا سپاس — جذاب جنبه های آن هنوز هم نیست همان کار را در یک اتاق با افراد دیگر و دوستان خود. آن را بهتر یا بدتر فقط متفاوت است.

شاید هیچ چیز, گذشته از کار کردن در همان اتاق به عنوان دیگر مردم واقعا به موسیقی با صدای بلند را احساس همان کار را در همان اتاق به عنوان دیگر مردم واقعا به موسیقی با صدای بلند.

آن چه گونزالس که او نیز می آموزد و قطار کلاس فکر می کند مجموعه, گروه تناسب اندام از هم جدا.

“در طول این بحران شده اند cooped در خانه های خود را در برخی موارد در انزوای کامل برای یک دردناکی دوره طولانی از زمان” گونزالس گفت: Vox. “که انرژی شما را از یک فرد در کلاس نمی تواند تکرار شود و من فکر می کنم که در زمان ما دوباره از تمام این مردم را گرسنه می شود که برای اتصال.”

من امیدوارم که او راست — حداقل زمانی که آن را واقعا به اندازه کافی امن برای رفتن به عقب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de