مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای هدف قرار دادن مهاجران و پناهجویان

یک شعار اساسی ایمونولوژی است که ما همه امن تر اگر ما همه امن است. که باید یک شعار اساسی برای سیاست نیز هست. و در عین حال ما همدلی بیش از حد اغلب اجرا می شود تا در برابر مرز دیوار و می میرد.

مهاجران هستند و قطعا نه به سرزنش برای این بیماری همه گیر. به سرزنش مسافرت های بین المللی در این ارتباط جهانی سرمایه به شدت بیمار مجهز ملی سیستم های سلامت و اوقات فراغت گردشگری. به عنوان ایالات متحده همچنان بازداشتگاه های اداره مهاجرت و تبعید برنامه های ما در حال حاضر می توانید اضافه کردن ضد سیاست های مهاجرتی به این لیست.

Foisting مجرمیت برای بیماری و سرایت در مهاجران و پناهجویان باقی مانده است یک کلیشه رایج است و ننگین تاریخ است. Covid-19 شده است یک مزیت به ضد مهاجر دستور کار است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — همراه با دیگر nativist رهبران بوده است درد به پیاده سازی از او در زمان دفتری: دارای حق اعمال فوق العاده ای قدرت اجرایی به طور موقت شاتر پناهندگان اسکان مجدد برنامه قفل کردن مرز آمریکا و مکزیک, تعلیق پناهندگی پردازش و فشار کودکان در حال فرار از خطر بازگشت به مکزیک. با استناد به آنچه به او گفته می شود نام خود را به “جادویی قدرت” مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حرکت پس از تهدید به توقف همه مهاجرت بود 60 روز تعلیق از صدور ویزا با برخی استثنائات گسترده برای مراقبت های بهداشتی کارگران و سرمایه گذاران به همراه همسران یا فرزندان جوان از شهروندان و یا دارندگان کارت سبز.

آن را سخت به تصور کنید که دولت بهانه ای حتی بعد از ما شروع به بهبود می یابند برای گسترش و یا حتی گسترش مستندات و تبدیل یک دولت موقت از استثنا به ماندگاری وضع موجود. دولت در حال حاضر در حال حرکت به گسترش تعلیق به طور نامحدود. چنین اقتدار است “جادویی”— یا مؤثر در حل فعلی ما سلامت و یا بحران اقتصادی — تا آنجا که دود و آینه قادر به فریب و منحرف کردن اذهان.

اما در حالی که دولت در حال حاضر به حالت تعلیق در قوانین مهاجرت به معنای محافظت و یا استقبال مردم از ورود به این کشور حاضر به حالت تعلیق آنهایی که نگه داشتن مردم خطرناکی قفل شده است تا در بازداشتگاه که در آن به عنوان coronavirus شروع به خزش در آن است که تقریبا قطعی به نابودی. این مراکز بازداشت هستند به اندازه کافی بد بدون ویروس; در سال های اخیر زندانیان دچار شیوع بیماری سرخک و دریافت خطرناکی عام و مراقبت های پزشکی در حالی که این مراکز شده اند سایت های خودکشی جمعی تلاش مداوم امواج اعتصاب غذا, شایع تجاوز جنسی از سپاه پاسداران و یک میزبان از دیگر موارد نقض حقوق بشر از جمله به طور کلی ناسالم و غیر انسانی و گاهی طاقت شرایط.

و نه دولت خود را به حالت تعلیق گران دیوار ساختمان یا, خطرناک ترین از همه اخراج سیاست. اخراج مردم از ایالات متحده, جهانی, کانون coronavirus بحران دیگری است که از وزش باد به مواج آتش سوزی ، صدها نفر از مردم تبعید به گواتمالا و هائیتی را آزمایش مثبت برای ویروس. در گواتمالا برخی از بازگشت مهاجران حتی در مواجهه با تبعیض متهم آوردن ویروس با آنها.


بی اساس سرزنش nativist قربانی و نژادپرستانه محدودیت چیزی جدید وقتی که می آید به تقاطع مهاجرت و بیماری است. در میان یک سری از شیوع بیماری وبا در قرن 19 آمریکایی با اشاره انگشت در مهاجران ایرلندی و حتی با اشاره به این ویروس به عنوان “ایرلندی بیماری است.” در دهه 1880 مهاجران چینی متهم شدند آوردن آبله و طاعون در میان بیماری های دیگر به کالیفرنیا — یک اتهام است که تقویت این جنبش پشت 1882 خروج چینی ها عمل یکی از اولیه و روند تنظیم قطعات نژادپرستانه و ضد مهاجر شد.

یک دهه بعد ما به حالت تعلیق در مهاجرت برای دو هفته پس از “مقامات آلمانی تا به حال سرزنش اسرائیل در مسیر به امریکا شدید شیوع وبا در هامبورگ” به عنوان تارا زهرا می نویسد بزرگ خروج. این همان سال که جزیره الیس باز شد نه به عنوان یک munificent خوش آمدید سطح شیب دار به ایالات متحده آن را به عنوان است که گاهی اوقات memorialized — اما به عنوان شلوغ پزشکی مرکز بازرسی که در نهایت تبدیل به یک کثیف بازداشتگاه.

تصور غلط است که مهاجران آورده بیماری های مسری به ایالات متحده آمد تا دوباره در دهه 1930 در غرب که در آن عوامل گشت مرزی قرار مهاجران مکزیکی که عبور از مرز به “بنزین حمام” اسپری آنها را با DDT و دیگر مواد شیمیایی مضر از جمله تزیکلون ب همان سم نازی ها بعد از آن استفاده می شود به عنوان مورد نظر خود را قتل عامل در هولوکاست. به عنوان دیوید دردو Romo می نویسد: در بیرون رینگ صندلی به یک انقلاب “گند انجام شد در یک منطقه از ساختمان است که مقامات آمریکایی به نام ominously به اندازه کافی ‘اتاقهای گاز.'”

به تازگی به عنوان 1979 روزنامه نگار دانیل Denvir اشاره در کتاب اخیر خود همه آمریکایی Nativismلس آنجلس تایمز نوشت که “صدها نفر از هزاران نفر از جهان سوم مهاجران ورود به کالیفرنیا و بقیه ایالات متحده در حال آوردن با آنها vulture از بیماری های مسری است که می تواند با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان حرکت کشور را به سمت قرن نوزدهم استانداردهای بهداشت عمومی.” با وجود فقدان شواهد ضد مهاجر diehards همچنان محکم بر روی آن ترس; قوس-conservative talk radio میزبان Michael Savage مثلا نوشت 2016 کتاب به نام بیماری بدون مرز, foisting سرزنش اوباما “سیاست مرزهای باز” برای آمریکا بودن “حمله مرگبار ویروس ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با استفاده از این پرچم دروغین و نژادپرستانه ترس به تبعید و اخراج بیشتر مهاجران بیشتر به سرعت. نیویورک تایمز گزارش داد که به تازگی کاخ سفید مشاور ارشد و ضد مهاجرت zealot استفان میلر است بارها و بارها سعی کردم به استفاده از نگرانی های سلامت به عنوان بهانه ای برای قفل کردن مرز و نوار مهاجران. با توجه به ناشناس رسمی استناد بهداشت عمومی “شده بود در یک “لیست” از حدود 50 ایده هایی برای محدود کردن مهاجرت” که میلر نوشته بود سال قبل از Covid-19. او شده است برای حفر هر گونه شواهدی از ارتباط بین مهاجرت و بیماری مشتاقانه در ابتدا به صورت یک بحران برای ضربه زدن به از بند باز کردن سیاست های جدید. واقعیت این است که مهاجرت هیچ ربطی به با این بیماری همه گیر نشده مانع او.


کهنه غیرعلمی و ضد مهاجر طعن شده است repurposed نه تنها در برابر مکزیک و مرکزی, آمریکایی, اما به خصوص در برابر مسلمانان به اروپا هجوم پناهندگان رشد کرده است. مجارستان پوپولیستی رهبر ویکتور وزیر یک nativist ای که یکی از ترین در اروپا صریح ضد مهاجر soapboxers به رهبری مسئول در conflating همه گیر با مهاجرت غیر قانونی: “ما در حال مبارزه در دو جبهه جنگ یکی جلوی مهاجرت نام دارد و دیگری متعلق به کروناویروس وجود یک ارتباط منطقی بین این دو عنوان هر دو با گسترش جنبش است.”

به همین ترتیب سابق نخست وزیر لهستان جرسلو Kaczynski شروع ادعا در سال 2015 که مهاجران مسلمان از ورود به اروپا حمل بیماری (احساس تکرار تهمت زمانی که او اعلام کرد که مهاجران را “بزرگ مقیاس جرم و جنایت و بیماری” به کشور). هر دو لهستانی xenophobes و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما در اشتباه هستند. مهاجران نشان داده شده است به طور کلی سالم تر از جمعیت بومی حداقل قبل از آنها به حاشیه رانده شده مسدود و از دسترسی به مراقبت های پزشکی استاندارد. به عنوان سونیا شاه نویسنده همه گیر و آینده بعد از مهاجرت بزرگبه من گفت, “انعکاسی راه حل سرایت به مرز تعطیلی و انزوا و عدم تحرک است — در واقع در تضاد به انعطاف پذیری بیولوژیکی بر روی یک سیاره در حال تغییر.”

ضد سیاست های مهاجرتی است که در واقع بیشتر با فشار دادن سلامت خطر — از مقررات موجب ترس دور مهاجران از دسترسی به مراقبت های بهداشتی به بیماری-انکوبه بازداشتگاه. من گزارش از مهاجر اردوگاه عجله مطرح شده در تیجوانا در پاییز سال 2018: آنها به سر می برند و غیر بهداشتی — مهاجران تا به حال هیچ سرویس بهداشتی بدون دسترسی به آب شدند hounded توسط مقامات مکزیکی و تبدیل شد به دور و یا با اسپری گاز اشک آور توسط مرزی سپاه پاسداران است. در حال حاضر وجود دارد در حدود 2500 نفر مجبور به موقت اردوگاه پناهندگان در ماتاموروس فقط در سراسر رودخانه از Brownsville, Texas. مرز مکزیک در شهر “تنها 10 هواکش و 40 تخت بیمارستان برای مراقبت های ویژه” سیاست خارجی ،

به عنوان شاعر کارولین Forché به تازگی به من گفت: “سرایت از عدم همدلی رفتن به بیشتر مضر به ما در دراز مدت از هر چیز دیگری به دلیل آن خواهد شد که هیچ حد و مرزی.” حتی به عنوان ما همچنان روی زمین افتاده و یا در قرنطینه ما نمی توانیم اجازه تهمت و دولت را به استفاده از یک بحران لوی زشت و نژادپرستانه در برابر ادعای برخی از جهان بیشترین جمعیت به حاشیه رانده شده و اخراج و انکار مهاجران و پناهندگان است. انجام این کار خواهد شد و نه تلقیح ما از این ویروس اما در واقع آلوده ما با چیزی حتی بدتر است.

جان واشنگتن توسط یک مترجم و نویسنده پوشش مهاجرت و مرز سیاست و همچنین عدالت کیفری و ادبیات. اولین کتاب محرومان: یک داستان از پناهندگی در مرز آمریکا و مکزیک و فراتر از آن, است که در مارس سال 2020 از Verso کتاب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر