خانه رای داده است اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری برای اولین بار در تاریخ خود

مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه با تصویب قطعنامه تاریخی به طور موقت اجازه می دهد از راه دور رای گیری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به وضوح معرفی شده توسط خانه کمیته قوانین صندلی جیم مک گاورن (D-MA) اجازه می دهد تا برای رای گیری توسط پروکسی در کف خانه و همچنین برای کنترل از راه دور جلسات کمیته و لایحه نشانه های. این قطعنامه همچنین فراهم می کند و برای آینده دور رای گیری در طول همه گیر با استفاده از تکنولوژی “پس از یک سیستم توسعه یافته و تایید شده است.”

این اولین بار در قرن ها است که خانه اتحادش را تغییر بخشی از قوانین آن الزام است که “هر عضو باید در حال حاضر در سالن خانه در آن نشست” وقتی که می آید زمان برای رای دادن.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-MD) و دیگر رهبران دموکرات تاکید کرده اند این تغییرات خواهد شد به طور موقت و از بین خواهد رفت پس از تهدید Covid-19 همه گیر فروکش. بر خلاف سایر نقاط کشور, واشنگتن, DC, هنوز دیده می شود تعداد آن از موارد معنی رها کردن; DC شهردار موریل Bowser تمدید شهرستان اقامت در خانه سفارش تا ژوئن 8.

مجلس نانسی پلوسی قبلا گفته پروکسی رای گیری تنها باید مورد استفاده در مد محدود و مربوط به کروناویروس قانون تا زمانی که کنگره می تواند با خیال راحت بازگشت به فرد رای گیری در طبقه.

هویر در خاص بوده و طرفدار پروکسی رای گیری با استناد به دیگر دولت ها در سراسر جهان را ساخته اند که تغییرات مشابه و همچنین کشورهای اطراف ما از جمله آیووا, کنتاکی, یوتا و ورمونت.

“ما شاهد قانونگذاران در سراسر جهان و در سراسر کشور ما کار از راه دور و همچنین دیوان عالی کشور است. هیچ دلیلی وجود دارد که ما می توانیم پیدا کردن یک راه برای انجام این کار به عنوان” هویر گفت بورسی را تنها کربی در مصاحبه اخیر است.

در حالی که Hoyer است تاکید کرد که از راه دور رای گیری در طول همه گیر باید دو حزبی مسئله آمریکا نبوده است در هیئت مدیره. روز جمعه رای تصویب 217-189 تا حد زیادی در امتداد خط حزب.

“دموکراتها پیشنهاد خواهان مجلس نمایندگان به رها کردن کشتی — به طور بالقوه باقی مانده از جلسه” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-CA) گفت: در بیانیه ای ابراز مخالفت خود را اندازه گیری. “همانطور که ما گفته اند از شروع هر گونه تغییر به قرن ها-قوانین قدیمی از خانه تنها باید انجام شود در راه هر دو حزب است که رسیدن به اجماع. این طرح با شکست مواجه است که مهم آزمون خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر دموکراتیک ما نهاد برای بدتر است.”

این قطعنامه جدید را به مجلس قدرت را به طور موقت به پیاده سازی کنترل از راه دور پروکسی رای گیری از راه دور و کمیته رسیدگی به 45 روز است که می تواند تمدید یا تجدید.

قطعنامه جادوها که پروکسی رای گیری اتفاق می افتد در مشورت با رهبر اقلیت مجلس گروهبان در اسلحه و کنگره حضور پزشک و خواهد بود به صراحت مربوط به بهداشت عمومی اورژانس با توجه به کوروناویروس. این دوره از زمان برای پروکسی رای گیری نیز می تواند فسخ اولیه توسط مجلس.

در اینجا چگونه پروکسی رای گیری کار خواهد کرد: یک عضو که از لحاظ جسمی نمی تواند بود حاضر خواهد شد ارسال نامه امضا شده (که می تواند فرستاده شده به صورت الکترونیکی) به خانه کارمند تعیین که خود را نماینده است.

پروکسی خواهد شد و سپس خود را وارد کنید همکار رای به رکورد طی رای گیری که آیا به صورت الکترونیکی انجام می شود و یا از طریق تماس رول رای دادن. پروکسی برای اعضا نشان خواهد داد آنها رای گیری به نمایندگی از دیگر همکاران در طول رای گیری است و به صراحت مجاز به تغییر همکار خود را رای.

در حالی که این قطعنامه اجازه می دهد تا برای کمیته کار و نشانه های به اتفاق می افتد بیش از تکنولوژی مانند زوم و یا نوع دیگری از ویدئو کنفرانس خدمات است که اعمال را به رای دادن در کف.

به عنوان بورسی را تنها کربی نوشت: ویدئو کنفرانس تبدیل به حالت جدید از ملاقات و گاهی رای گیری برای بسیاری از دیگر نهادهای قانونگذاری در سراسر جهان در طول Covid-19 عصر. پارلمان بریتانیا شده است در جلسه تا حدی با تعداد کمتری از بدن خود را در اتاق و تعداد زیادی وزن از خانه.

انگلستان را “ترکیبی” مجلس صرف چند هفته در این حالت برگزاری جلسات و سوالات. حدود 50 تن از نمایندگان مجلس مجاز به حضور در اتاق در حالی که یکی دیگر از 120 می تونم از صفحه نمایش کامپیوتر خود را. (جانسون که در بیمارستان بستری شده بود برای coronavirus بازگشت به مجلس عوام در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از آوریل.) در حال حاضر مجلس در حال آزمایش فن آوری آن را با کنترل از راه دور رای گیری که می تواند اتفاق می افتد برای اولین بار هفته آینده.

اما نیاز به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل های همراه به رسمیت شناختن است که مجلس تا به حال بسیار جدی کار را به انجام برای مقابله با این بیماری همه گیر است و در حال حاضر بیش از هر زمان دولت نیاز به پاسخگو باشند. هر دو نمایندگان مجلس و ترکیبات آنها نیاز به یک پلت فرم به مورد مداقه قرار دادن دولت در پاسخ به Covid-19.

روز جمعه خانه پیوست این رشد جهانی روند. سنا است که انجام برخی از جلسات از راه دور اما نگه داشته است در شخص رای گیری تا کنون نمی خواهد به دنبال کت و شلوار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شده است نسبتا سفت در مورد آوردن سناتور به کنگره به منظور کار می کنند و رای می دهند.

سناتور از هر دو حزب از جمله سناتور رند پال (R-KY), دیک دوربین (D-IL) و راب پورتمن (R-OH) در ارائه طرح های پیشنهادی خود را برای چگونه از راه دور رای گیری می تواند کار کند. دو حزبی اندازه گیری از دوربین و پورتمن در صورت تصویب خواهد گرانت مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر اقتدار به اعلام نیاز برای یک دوره 30 روزه رای گیری از راه دور در طول یک بحران ملی.

“از راه دور رای گیری پس از آن اجازه داده شود تا 30 روز و سنا را مجبور به رای دادن به تمدید از راه دور رای گیری پس از هر دوره 30 روزه پس از آن” آنها نوشت: در واشنگتن پست op-ed. “این محدودیت را تضمین خواهد کرد که رای گیری از راه دور نمی تواند تبدیل به هنجار و بدون اجماع در اطراف تداوم اضطراری است.”

سنا انجام برخی از جلسات بیش از زوم; سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی انجام شده با مشخصات بالا شنوایی در coronavirus با دکتر Anthony Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی از راه دور در این هفته به عنوان رئیس کمیته لامار الکساندر (R-TX) بود quarantining پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19.

هنوز سنا همچنین نشان داده است که محدودیت های فرد در رای گیری این هفته است; هر دو حزب در مجلس سنا اصلاح سپر آمریکایی ها اینترنت و مرور از نظارت دولت شکست خورده در روز چهارشنبه با یک رای از آنجا که برخی از قانونگذاران کار از خانه.

مک کانل نشده نشانه های علاقه پشتیبان گیری از راه دور رای گیری قطعنامه هر چند دموکرات ها می تواند با استفاده از اهرم آنها را در اتاق بالایی برای تحت فشار قرار دادن او. پس هر لایحه در سنا نیاز به 60 رای به تصویب مثلا دموکرات ها به طور بالقوه می تواند خودداری از حمایت خود را در آینده بسته در تلاش برای به زور گرفتن رای گیری از راه دور.

قبل از ترک برای زودتر زنگ تفریح مک کانل گفته بود که قانونگذاران استفاده از وسایل دیگر مانند تلاش برای تلو تلو خوردن در زمانی که آنها رای اجتماعی را حفظ فاصله در کنگره.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان اظهار داشت: رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer معرفی پروکسی رای گیری قطعنامه. این بود معرفی شده توسط خانه کمیته قوانین صندلی جیم مک گاورن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر