“بیشتر مردم در حال رفتن به احساس امن’: کالیفرنیا رستوران ها ممکن است قادر به خدمت در خارج از زمانی که آنها بازگشایی

کالیفرنیا رستوران ها و کافه ها ممکن است اجازه داده شود برای خدمت به مردم در پارکینگ خیابان ها و پیاده رو یک بار شام خوردن در عملیات مجاز در شهرستان.

وزارت نوشیدنی الکلی کنترل در جمعه شب اعلام کرد که مجوز که به فروش الکل برای نوشیدن در محل می توانید موقت پذیرایی مجوز برای 100 دلار است که اجازه می دهد مشتریان به خدمت در مجاور ملک به عنوان طولانی به عنوان دارنده پروانه نیز در خدمت مواد غذایی و خصوصی و یا عمومی صاحبخانه را تایید کرده است.

این حرکت اجازه می دهد تا رستوران مانند کسانی که در کف دره عمیق و باریک رانندگی در پالم اسپرینگز به گسترش رد پای خود را به زمینه های مشترک یا, هوای آزاد, مکان های به طوری که آنها بهتر می تواند ارائه به صورت فیزیکی فاصله زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است.

در حال حاضر رستوران ها تنها می تواند در خدمت به رفتن و یا تحویل سفارشات با توجه به تعطیلی ساخته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کالیفرنیا: Newsom خواستار قبایل به قمار باز در منافع بهداشت عمومی’

“ما را از طریق این’: پالم اسپرینگز مورد بحث M 76 $پیش بینی کسری بودجه

در شهر پالم اسپرینگز که در آن گردشگری و مهمان نوازی بخش سوخت از بودجه شهرستان و حفظ اقتصاد محلی شهردار جف Kors گفت: ABC قوانین یک پیروزی برای کسب و کارهای محلی.

“اجازه رد پای به گسترش رستوران ها قادر خواهد بود به افزایش ظرفیت خود را کمک خواهد کرد که آنها برای زنده ماندن از طریق این” Kors گفت. “برای بسیاری از رستوران ها کاهش ظرفیت از فاصله جداول امر را در آنها از دست دادن پول اگر آنها بازگشایی شد.”

Kors شده بود در گفتگو با ABC اجازه می دهد تا برای خدمات حدود سه هفته پس از صحبت با رستوران و نوار صاحبان در عرصه منطقه پالم اسپرینگز. آنها امیدوار بودند برای یک راه برای استفاده در نزدیکی پارکینگ پس از بازگشایی.

“بیشتر مردم در حال رفتن به احساس امن و راحت رفتن به یک رستوران که آنها را ببینید فیزیکی فاصله و اقدامات ایمنی” Kors گفت.

این شهر در حال حاضر نقشه برداری از آنچه در خیابان ها و پارکینگ آن را ممکن است به اجازه می دهد برای گسترش خدمات با شورای شهر و شهردار در کسب و کار انتقال و ورود مجدد نیروی کار بحث در مورد امکانات Kors گفت.

رستوران ها و کافه ها که دریافت موقت پذیرایی مجوز مجوز تنها اجازه داده می شود برای خدمت به زمانی که “واجد شرایط وعده های غذایی” نیز در حال خدمت با توجه به ABC راهنمایی. که می تواند شامل وعده های غذایی تهیه شده توسط یکی دیگر از کسب و کار است که وارد یک توافق با دارنده پروانه به ABC گفت.

موقت مناطق نیز می تواند شامل مشترک مناطق داخلی یا داخل مناطق در دسترس هستند که از کسب و کار است اما نه در حال حاضر دارای مجوز و با توجه به ABC دستورالعمل. چند مجوز نیز می توانید استفاده کنید همان طور موقت مجاز مناطق ABC گفت.

دیگر ABC تغییراتی که ساخته شده اند در طول همه گیر شامل اجازه فروش مشروبات الکلی به رفتن و تحویل به مشتریان است.

جدول زمانی نامشخص است برای رستوران ها برای بازگشایی

در حالی که به طور موقت پذیرایی اجازه بدهد رستوران جدید گزینه های زمانی که آنها مجاز به بازگشایی نشسته ناهارخوری کسانی که در Coachella Valley هنوز هم نمی دانم که خواهد شد.

ناهار خوردن در رستوران ها مجاز به بازگشایی در شهرستان کالیفرنیا است که رسیدن به یک “شتاب مرحله 2” سطح از بازگشایی جلسه خاصی معیار از جمله داشتن بیش از یک مورد از coronavirus در هر 10000 نفر در یک دوره دو هفته ای.

از صبح روز شنبه 22 شهرستان ملاقات کرده بود که معیار و می تواند خود را گسترش reopenings. مدارس و خرده فروشی عملیات مانند مراکز خرید و مبادله دیدار نیز مجاز به کار در آن مکان.

Riverside County مقامات خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای اضافه شدن به این لیست. شهرستان نیز درخواست واريانس در یکی از Newsom را بازگشایی معیار های که نیاز به هیچ coronavirus مربوط به مرگ و میر به مدت 14 روز متوالی.

“در نظر ما معیارهای غیر واقعی برای شهری استان ها و شهرستان ریورساید که در آن ما geographic اندازه و جمعیت آن را غیر ممکن است که هیچ مرگ و میر ناشی از COVID-19 منجر خواهد شد 14-بعد بازه زمانی” شهرستان سرپرستان نوشت.

به عنوان جمعه شهرستان ریورساید تا به حال مورد آزمایش قرار 78,939 افراد برای coronavirus گزارش 5,440 تایید موارد coronavirus و 235 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 86 جدید مرگ و میر و 6.3 موارد جدید هر 10 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر