خوش آمدید به دو هفته از Vox باشگاه کتاب را پوشش تاریخچه راز توسط دانا Tartt. این هفته ما در حال پوشش فصل های 6 و 7 که مبتذل دنیوی جهان در گذشته شروع به دخالت در خدمه ما شاد شدند. من خواندن این کتاب تمام شده اما من نمی خواهد بحث در مورد هر گونه اخلال گران در این پست. در صورت تمایل به بحث در مورد اخلال گران در دیدگاه اما لطفا مطمئن شوید که آنها را علامت به وضوح.

وجود دارد بسیاری که در این دو فصل است. این باند مرتکب به خود coverup در برابر FBI تحقیقات! ما در نهایت دیدار با اسم حیوان دست اموز و خانواده خود را ببینید تشییع جنازه! ریچارد همچنان به ما اطمینان می دهم که او در عشق با Camilla در حالی که سادگی بیشتر علاقه مند به فرانسیس! اجازه دهید به آن را دریافت.

ورزشگاه همپدن شده است Oxonian سرزمین خواب وخیال برای ریچارد برای بسیاری از این کتاب تمام ورزشی کت و متمدن فنجان چای و شدید گفتگو در مورد طبیعت از زیبایی های کوچک خصوصی و کلاس های درس. اما پس از قتل, کالج به عنوان آن را برای بسیاری از افراد در اوایل ’90s می آید توفنده گستاخانه به خود اوست.

ریچارد می رود به یک حزب خانه. او طول می کشد یک ضربه یک بونگ. او قلاب تا با یک دخترو نه حتی یک دختر که به طور انحصاری آویزان کردن با بچه ها و می پوشد مناسب مانند Camilla اما فقط یک دختر منظم. بنابراین دنیوی! بنابراین مبتذل! پس از همراهی با جهان او شده است به ما نشان میدهد تا این نقطه.

اما همه چیز در حال حاضر کمتر مسحور کمتر تصفیه تر از آن بود که بانی زنده بود. کلاسیک بچه ها واکنش نشان می دهند به پلیس مانند شخصیت های از فیلم نه شخصیت از یک رمان است. آنها را به یک تلویزیون به هنری راهب مانند آپارتمان. آنها شروع به گرفتن علاقه مند به همجنس خود, sci-fi, فیلم های تلویزیونی چون اینها قابل تحمل تر از صرف وقت با Corcorans.

و Corcorans از جهان دیگر به طور کامل; این Corcorans با کندی-esque affectations و مدرن به خانه و کودکان خود را که در تماس با یکدیگر “،” آنها خیلی در تضاد به کلاسیک بچه زیبایی که هنری خود را صرف کل بازدید به خانه خود را با بیمار سردرد به عنوان اینکه او نسبت به آنها است. (هنری نیز برگ کاسه شیر برای ارواح و واقعا می خواهد به صحبت کردن با پلیس روانی بنابراین شاید او است!)

اسم حیوان دست اموز ما یاد بود از Corcorans و به نظر می رسد که آنچه ساخته شده اسم حیوان دست اموز بهترین آنها این بود که زیبایی او آمد و نزدیک به اتصالات با بچه کلاسیک زیبایی از بقیه خانواده را قادر است انجام دهد. اسم حیوان دست اموز چپ دست بود و او مبتذل اما در یک راه کلاسیک بچه ها پیدا می یابم — تا زمانی که آنها را متوقف پیدا کردن آن یابم و آنها او را کشتند. بقیه Corcorans آنها به نظر می رسد برای پیدا کردن فقط احساساتی.

همه از این زیبایی اختلالات بخشی از آنچه اتفاق می افتد به طور سنتی پس از قتل در یک رمان پلیسی به خصوص اگر ما در حال رفتن توسط W. H. Auden مقاله “گناه اقامت خلیفه” که در آن او می گذارد کلاسیک کارآگاه ساختار رمان. (من مدیون من درخشان را دوست لیسبت Redfield از قلم + برس برای من اشاره به سمت آن یکی.)

با توجه به Auden, در یک رمان پلیسی, بی گناه, شخصیت های تجربه هیچ اختلال بین زیبایی شناختی خود را به عنوان منافع افراد و تعهدات اخلاقی به جهان و در حالت سکون در آن زندگی می کنند قبل از قتل آنها باور خود را به کل جامعه است. قتل, اما, مختل این وحدت و این کارآگاه را به از نو خلق کردن چه Auden تماس “دولت از گریس است که در آن زیبایی شناسی و اخلاقی به عنوان یکی هستند.” برای Auden, که قطعنامه است که چه چیزی باعث رمان پلیسی خیلی رضایت بخش به عنوان خوانده شده. زمانی که کارآگاه حل قتل آنها بازگشت ما به عنوان خوانندگان به حالت بی گناه بی گناهی در جهان است که از گناه است.

ما صحبت کمی در هفته گذشته در مورد چگونه هنری است وارونه شرلوک هلمز رقم برای این معکوس رمز و راز قتل. ما همچنین صحبت در مورد چگونه خود را, قتل با انگیزه بیشتر با زیبایی شناسی از با اخلاق. هنری به نظر می رسد برای کشتن حیوان دست اموز عمدتا به دلیل اسم حیوان دست اموز نیاید او را زیبا. بنابراین اگر ما شرلوک نیز ما قاتل چگونه می تواند ما تا به حال به آن بی گناه بی گناه دولت ؟

در این بخش من به جمع ولگرد افکار و سوالات من در مورد فصل 6 و 7 از تاریخچه راز. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان راهنمای خود را برای گفتگو در بخش نظرات و یا در جامعه خود را. و یا شروع کردن با سوالات خود را! لطفا فقط علامت خود را اخلال گران و می تواند به خوبی به یکدیگر است.

  1. برای خلق و خوی خود را گوش دادن و لذت بردن ما دیدگاه آنتونیو Graniero قرار داده است با هم قطعی راز تاریخچه لیست پخش. لذت بردن از!
  2. در کتاب من, هنری و اسم حیوان دست اموز و ریچارد تنها کلاسیک کودکان و نوجوانان بود که قابل تشخیص شخصیت در حالی که چارلز و فرانسیس و Camilla طبقه بندی شده اند از شناور amorphously در پس زمینه در ابری از ثروت و منابع ادبی. در اینجا در کتاب دوم اگر چه با شوک و وضوح گناه آنها شروع به ظهور مجزا به عنوان افراد مجزا معایب. چارلز نوشیدنی فرانسیس میدارد پسران دگرجنسگرا و fusses بیش از دولت های خود و والا است ،
  3. ریچارد شرح خود مجلس با فرانسیس است که به شدت مشتاق تر از او شرح خود را در ارتباط با ضعیف مونا Beale. ریچارد مخفیانه در عشق با فرانسیس ،
  4. جولیان در ضمن تقریبا ناپدید شد از این روایت پس از ظاهر شدن می شود تا مرکزی برای همه چیز در آغاز کتاب I. کجا رفت ؟ چرا او تا به طور کامل ناپدید?
  5. ریچارد صرف برخی از زمان در این دو فصل را حفظ است که او نه تنها احساس گناه در مورد قتل بانی بلکه نتواند او را به عنوان یک انسان است. من باور دارم او در مورد اول و نه دوم. شما ؟
  6. برای برخی از این دلیل, Hampden به عنوان یک نام برای تلفن های موبایل نادرست در برخی از اساسی راه به عنوان هر چند آن را باید یا همپتون یا همدن. چه شده است تا زبانی گیج کننده در مورد آن ؟
  7. فرانسیس در نظر گوچی مبتذل اما هنری فکر می کند آن را “نه بزرگ است.” چه اهمیتی است که هنری طعم ؟

صدا کردن در نظرات زیر و یا هر کجا که شما می خواهم به صحبت و ملاقات با ما را در اینجا در هفته آینده به بحث در مورد همه چیز از فصل 8 از طریق خاتمه است. و مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی, ثبت نام برای خبرنامه ما!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de