Jadabug بچه های بوتیک در لا کوئینتا به طور معمول است زمزمه با کودکان هل دادن چرخ دستی های مینیاتوری پشت مادران خود را به عنوان آنها راه خود را از طریق راهرو, لباس, مبلمان و اسباب بازی و یا بازی در یک منطقه خاص فقط برای آنها در حالی که مادر مغازه ها و یا طول می کشد یک کلاس.

اما از دو ماه گذشته شده اند به مراتب از حد نرمال است. بسته coronavirus همه گیر و سفارشات از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که تنها ضروری کسب و کار باقی می ماند باز صاحب هایدی مک آرتور شده است قادر به انجام برخی از خرید و فروش آنلاین.

“این فقط (به اندازه کافی) به من نگه داشتن شناور” مک آرتور گفت.

برای کمک به او به تازگی موفق به دریافت یک وام بدون بهره از $5,000 از شهرستان از لا کوئینتا که او گفت: “بسیار” مفید و قابل استفاده خواهد بود برای کمک به پرداخت اجاره و لوایح دیگر.

Jadabug را یکی از 36 کسب و کارهای کوچک در لا کوئینتا به دریافت وام از طریق “COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی امداد برنامه” راه اندازی برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شهرستان تا کنون قرض داده $330,000 از 1.5 میلیون دلار برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک با 25 یا کمتر کارکنان از طریق برنامه. دریافت کنندگان باید دو سال به بازپرداخت وام با اولین پرداخت نمی کند و تا مارس سال 2021.

متقاضیان تا به حال برای نشان دادن سختی و باید با استفاده از وام برای اجاره/وام مسکن, حقوق و دستمزد و یا هزینه های عملیاتی.

مقدار وام بودند بر اساس تعداد تمام وقت معادل کارکنان که صاحبان ذکر شده در برنامه های کاربردی خود گفت: گیل Villalpando دستیار به شهر مدیر و توسعه اقتصادی, مدیر نظارت بر برنامه است.

  • کسب و کار با 0-5 تمام وقت معادل کارکنان واجد شرایط برای $5,000
  • 6-10 تمام وقت معادل کارکنان تا $10,000
  • 11-15 تمام وقت معادل کارکنان به $15,000
  • 16-25 تمام وقت معادل تا $20,000

این پول ها از این شهر اضطراری فاجعه ذخایر یک حساب کاربری ایجاد شده به طور خاص برای رکود و بلایای طبیعی و در نتیجه قابل توجهی دست دادن درآمد برای شهر گفت: رزماری Hallick خدمات مالی تحلیلگر برای شهرستان. حساب ذخیره یک تعادل باقی مانده از $9.5 میلیون.

La Quinta بازگشایی برنامه برای دور دوم برنامه های کاربردی و گسترش معیارهای واجد شرایط بودن شامل صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و کسب و کار با بیش از 25 تمام وقت معادل کارکنان. که دوره نرم افزار باز با یک مهلت به فایل 5 p. m. ممکن است 15.

کسب و کار است که می شده اند واجد شرایط اما کامل نیست برنامه های کاربردی در دور اول و کسانی که ممکن است اعمال می شود اما تلقی می شد فاقد شرایط لازم بودند را تشویق به استفاده مجدد در دور دوم Villalpando گفت.

یک نور در تاریکی جنگل

شهر های مورد نیاز برای ارائه یک راه نجات برای این کسب و کار شده اند که … فوق العاده سهامداران در جامعه ما و هستند که نیاز به کمک ما در حال حاضر” Councilmember رابرت رادی گفت.

رادی یک کسب و کار مربی و مشاور نشسته در کمیته موقت که به بررسی برنامه ها و توصیه تایید توسط شورای.

او به نظر می رسد به جلو به گرفتن دور دوم برنامه به نقد و بررسی این هفته امیدوارم آوردن توصیه هایی برای مصوبات شورای شهر در روز سه شنبه.

“این مهم است که مردم درک کنند که در پایان روز, ما ساخته شده این صندوق اضطراری ، فروش و مالیات” رادی گفت که تولید شده توسط کسب و کار در شهر La Quinta.

پس از راه اندازی برنامه وام شد, درست انجام, او گفت:.

“در جنگل تاریکی آن است که یک نور است که ما در حال حاضر قادر به کمک به کسب و کار ما” رادی گفت.

بسته در شلوغ ترین ماه

یکی دیگر از گیرنده 5000 دلار وام از شهر H2o گنجه در شهر La Quinta. فروشگاه در 78-010 اصلی سنت است و فقط دو نفر از کارکنان صاحبان/همکاران استیو Kouchi و کن Zaikowski که تقسیم وقت خود را در مکان دوم در پالم اسپرینگز.

فروش, مراقبت از پوست, داخل حمام و محصولات بدن, سلامتی و دیگر اقلام و ملزومات مانند خمیر دندان و مسواک و صابون و اسپری آنها فکر کسب و کار خود خواهد بود در میان “ملزومات” به باز باقی می ماند تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات.

“ما مطمئن نیستید که آیا ما می تواند به عنوان یک کسب و کار ضروری هر چند ما احساس ما را می تواند در مورد, در صورت نیاز به عنوان بسیاری از محصولات ما به فروش خواهد در نظر گرفته شود ضروری است” گفتند. “اما ما احساس می شد به ماندن بسته و پناهگاه در محل.”

به علاوه آنها گفت: زمانی که آنها را به مغازه های شهر La Quinta بود مثل شهر ارواح که در آن تنها کسب و کار باز شد, بانک ها و رستوران ها.

“این فرمان shutdown داده است تاثیر منفی بر کسب و کار ما” گفت: Kouchi و Zaikowski.

مانند مک آرتور آنها دریافت کرده اند, برخی از سفارشات آنلاین به علاوه برخی از مشتریان به طور منظم تماس بگیرید و یا ایمیل با سفارشات.

“ما ارائه حمل و نقل رایگان منظقه وانت و یا تحویل خانه” گفتند. “هر چند ما بسیار سپاسگزار برای مشتریان ما که ما در طول این زمان این فروش می تواند جایگزین چه درآمد فروش از دست داده بودند با فرمان تعطیلی در محل.”

فوریه و مارس و آوریل در حال بالا-ماه های فصل زمانی که دره کسب و کار مشغول هستند و می تواند ایجاد ذخایر برای آماده شدن برای تابستان آهسته گفتند.

اکثر مشتریان از لا کوئینتا فروشگاه snowbirds بسیاری از آنها گفته اند Kouchi و Zaikowski آنها را دوست دارم, حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی.

“تا زمانی که آنها در اینجا آنها از ما حمایت و زمانی که آنها بازگشت به خانه آنها حمایت خود را از کسب و کارهای کوچک محلی وجود دارد” آنها گفت: پاسخ را با هم به یک ایمیل درخواست نظرات.

وام از شهر Kouchi و Zaikowski گفت: مفید است و “بسیار مورد نیاز است.”

با یک سال قبل از اولین موعد پرداخت آنها را به زمان برای جبران پول و نه عنوان نگران ساخت پرداخت.

“ما سپاسگزار به شهر La Quinta در ارائه واقعا کسب و کارهای کوچک کمک” آنها گفت. “اگر کسب و کار است که در نظر گرفته شد غیر ضروری تعطیل شد ما هزینه متاسفانه نیست. ما هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره و آب و برق و هزینه ها از خرید محصولات برای پر کردن فروشگاه برای اوج ماه مارس و آوریل است.”

Zaikowski و Kouchi را برای اعمال کمک های دیگر از طریق دیگر دولت فدرال و شهرستان برنامه به عنوان به خوبی آنها گفت و دریافت “بسیار کوچک وام از طریق SBA (انجمن کسب و کار کوچک) – و هر کمی کمک می کند.”

این دو امیدوار به آینده و اعتقاد کسب و کار خود را زنده خواهد ماند اما این بازگشایی هتل ها و مردم احساس راحت بیرون رفتن دوباره کلید.

“خیلی از دست ما و وابسته به چه مدت ما باقی می ماند بسته” گفتند.

هنگامی که آنها را بازگشایی آنها می دانند که نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول و انجام آنچه در آن طول می کشد برای دیدار با جدید ایمنی و بهداشت دستورالعمل های دولت و شهرستان و شهر.

“ما نیاز به پوشش صورت هنگامی که ما قادر به باز کردن. ما معتقدیم که این جنبه بسیار مهم است” گفتند.

“H2o گنجه مانند یک دست در فروشگاه; لمس و احساس و بوی محصولات ما” گفتند.

“بسیاری از محصولات ما را تست به طوری که شما می دانید چه یک صابون بوی یا چگونه یک لوسیون احساس می کند و یا چه رنگ رژ لب مانند به نظر می رسد بر روی پوست. همه که تغییرات” آنها گفت: از این پس COVID-19 جهان است.

“ما نیاز به صبر برای برخی از مرتب کردن بر اساس از راهنمایی اما امیدوارم آنچه که اتفاق خواهد افتاد این است که ما کنترل همه آزمایشکنندگان. مشتریان را به میز و ما را در یک تستر نرم افزار چوب و یا یک مشتری پوست – بدون هیچ گونه تماس با مشتری و تلاش برای حفظ یک فاصله امن” گفتند.

آماده و در انتظار

مک آرتور گفت که او نگران است به بازگشایی Jadabug و دوباره خوش آمدید “مهمان” از فروشگاه خود را در 78-377 بزرگراه 111 در وان مرکز خرید.

“ما آماده هستیم زمانی که آنها به ما بگویید که ما می توانیم باز” مک آرتور گفت.

او در حال حاضر آماده شدن برای آنچه که به نام “هنجار جدید.”

“من شخصا رفتن به بخواهید که مردم اصول بهداشتی دست های خود را زمانی که آنها راه رفتن در درب و همچنین پوشیدن ماسک” مک آرتور گفت.

یک ایستگاه با ضد عفونی کننده دست و ماسک یکبار مصرف برای افرادی که نمی آوردن یک خواهد بود و در درب او گفت:.

او خواهد شد با قرار دادن برچسب در طبقه 6 فوت از هم جدا برای ارائه به صورت امن-فاصله.

مارک او پنج سال, سالگرد, مک آرتور فقط در تابستان گذشته به پایان رسید و در حال گسترش به یک مجاور مجموعه تا به فروشگاه 4,000 متر مربع و ماه تابستان در دره.

“بنابراین وجود دارد رفتن به 20 نفر در فروشگاه من در یک زمان,” او گفت:, اما شاید پنج در یک زمان.

او به طور معمول دو نفر از کارکنان خواهد شد اما راه اندازی فروشگاه خود در حالی که برای. او تا به حال ارائه شده در کلاس های مختلف برای مادران که انجام خواهد شد از طریق زوم برای آینده قابل پیش بینی.

یک منطقه بازی او تا به حال در فروشگاه برای بچه ها که می آیند با مادران خود را بسته در حال حاضر به عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به آگاه از فضای شخصی” او گفت:. “اما من تا به حال رفتن به قادر به آغوش هر یک از مهمانان من دوباره ؟ و خواهد شد که همیشه عجیب و غریب ؟ من فکر می کنم که زیادی است.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

دریافت کنندگان La Quinta را COVID-19 کسب و کار کوچک اضطراری اقتصادی بودجه امداد:

4WWTN Inc dba فروشگاه یو پی اس 4781, $10,000

Aaron D. Adame O. D., $5,000

Alankara Aveda سالن, $20,000

آبی واحه دندان $10,000

چولا کافه LLC dba چولا صنعتگر Eatery, $10,000

Coachella سالن سوئیت LLC (Phenix سالن سوئیت), $5,000

COJ حوادث, Inc., $5,000

کویر چشم همکاران, $10,000

کویر Fashions, Inc. dba زردآلو خط بوتیک, $10,000

Dion & Falldorf Co. dba الکساندریت فعال & گلف پوشیدن $5,000

الیزابت و شاهزاده, Inc., $15,000

بی بند و بار بازتاب, $20,000

مبلمان پزشکی توسط KPB, $5,000

H2o گنجه, $5,000

Hargett, $15,000

بی نهایت طراحی مو, $5,000

ایوان را پرده و بیشتر, $10,000

Jadabug بچه های بوتیک, $5,000

La Brasserie, LLC, $20,000

La Quinta, پاک کننده, $5,000

La Quinta, جواهرات, Inc., $5,000

La Quinta روغن زیتون Co., $5,000

زندگی می کنند و درمانگاه, $5,000

عشق ابرو, عشق, ناخن, $5,000

ماروین Investments Inc., $5,000

Maxcys کوره $5,000

ناخن جهان, $20,000

Pho Vu $15,000

Pokehana, $20,000

ریتا C. Soto, DDS, Inc., $5,000

سالن مونتانا شهر قدیمی, $5,000

کوره اصلی, $20,000

کاملا شما سالن $5,000

ما تیم تکواندو (USTT), $5,000

یوگا مرکزی, $5,000

Yogurtisland ucreate, $5,000

مجموع: $330,000

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامهبازدید از شهر وب سایت laquintaca.gov و با کلیک بر روی “توسعه اقتصادی” لینک در بالای صفحه ایمیل ed@laquintaca.gov تماس بگیرید و یا تالار شهر در (760) 777-7000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de