کالیفرنیا فوتبال دبیرستان حذفی فرمت می تواند تغییر کند اگر CIF-SS تصویب پیشنهاد جدید در هفته آینده

خاویر کالج مقدماتی از دست رفته فوتبال پلی آف پس از اتمام 2019 فصل را با یک 6-4 ضبط و چهارم-پایان محل در صحرا امپراتوری لیگ. سر مربی جیمز Dockery و کارکنان خود را و بازیکنان به شدت اعتقاد داشتند حذفی تیم.

در زیر جدید CIF-SS پیشنهاد شده اند.

این پیشنهاد را به رای مارس 21 که تغییر خواهد کرد postseason برای CIF-SS تیم های فوتبال شروع در سال 2020 است.

در زیر پیشنهاد, مدارس, گروه بندی می شود و به بخش های حذفی بعد از هر فصل به طور منظم صرفا بر اساس چگونه این تیم انجام شده در آن فصل خاص. در حال حاضر مدارس, گروه بندی می شوند به بخش قبل از فصل و بر اساس چگونه تیم انجام شده در طول دو سال گذشته.

اما این منجر به برخی از کج حذفی ترکیب هیرو به عنوان برخی از مدارس بازنگری با استعداد سریع تر از دیگران در همان بخش.

“که حذفی قالب من همه برای آن گفت:” دن مورفی, سر مربی تیم فوتبال در پالم اسپرینگز ، “ما همان تیم سال به سال. هیچ کس است. تعیین حذفی بخش باید یک سال-به-سال چیز است.”

این پیشنهاد شامل استفاده از یک فرمول محاسبه قدرت هر تیم بر اساس به طور کامل در فصل به طور منظم نتایج سال جاری است. این فرمول که شامل یک مدرسه را به نفع خود-از دست دادن رکورد قدرت خود را از برنامه و با کیفیت از برد در میان چیزهای دیگر اجازه خواهد داد که تیم به رتبه بندی می شود و پس از آن قرار داده شده به بخشی براکت است که منتشر خواهد شد از یکشنبه بعد از فصل به طور منظم به پایان می رسد.

بیشتر: آیا فوتبال دبیرستان در سال 2020? بازیکنان و مربیان در حال انتظار برای پیدا کردن.

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بذر در بخش های مختلف مشخص خواهد شد رتبه بندی نهایی در این بخش بدون در نظر گرفتن لیگ وابستگی یا در پایان لیگ. به طوری که در آن یک تیم پس از اتمام در خود جدول رده بندی لیگ می تواند نتیجه کمی.

در سال گذشته خاویر دبستان از دست رفته برگشتی تا حد زیادی به دلیل جایگاه چهارم پایان در دل. اما تحت فرمت جدید پرستاران را ساخته اند که برگشتی به 14 دانه در تقسیم 10 بر اساس یک مدل تجدید قوا توسط CIF-SS.

“فقط هیچ راهی وجود دارد که ما باید از دست رفته پلی آف” Dockery گفت. “ما در بالای رتبه بندی 10 (بخش نظرسنجی) به مثل نه هفته در یک ردیف و به عنوان بالا به عنوان شماره دو و ما از دست رفته برگشتی. من فکر نمی کنم که درست بود.”

در زیر پیشنهاد لیگ برندگان هنوز هم می تواند به صورت خودکار مقدماتی. وجود دارد 178 اتوماتیک مقدماتی و 38 در تیم های بزرگ در سراسر 14 بخش در سال 2019. کسانی مقدماتی خواهد بود و گسترش بیش از 14 بخش و یک پنل پس از آن شناسایی باقی مانده مقدماتی از قدرت رتبه بندی شروع در بالا و کار کردن برای پر کردن 14 براکت.

این پیشنهاد را به “نیاز به فرهنگی تغییر در عضویت ما را در بخشی به دلیل مدارس نمی خواهد می دانم که آنها بخشی از سرمایه گذاری تا پایان هر فصل به طور منظم” پیشنهاد می خواند.

که همچنین بدان معنی هفتگی سنجی در طول فصل به طور منظم خواهد شد و دیگر وجود داشته باشد.

“من تمام تلاش چیزهای جدید برای بهبود رقابتی سهام در این بازی گفت:” برت Davis, سر مربی تیم فوتبال در Coachella Valley بالا است. “من نمی دانم اگر این کامل خواهد بود, اما من فکر می کنم این حق گام.”

La Quinta سر مربی پاتریک Rivenes اضافه شده است که او بر این باور پیشنهاد بهبود در سیستم که در محل بوده است.

“از آنجا که یک تیم است که معمولا یک نیروگاه می تواند یک زن و شوهر از بد فصل قطره به بخش پایین تر از برخی از انتقال و یا دریافت در بالا و-بوم — تا حدودی آسان CIF قهرمانی,” او گفت:. “به نظر من CalPreps همیشه نمی توانید رتبه بندی صحیح اما در آن تشویق تیم های خود را برای بهبود رتبه و تبدیل شدن به بهترین رتبه تیم در کالیفرنیا است.”

دیویس اشاره کرد که تیم از بیشتر مناطق پر جمعیت از CIF-SS یک فرصت بهتر به بازنگری خود و تیم با استعداد از تیم ها در بیشتر مناطق روستایی است. وی با اشاره به Linfield مسیحی غالب تیم از Temecula که تلاش کرده بود قبل از اضافه کردن سه آینده بخش من کالج, بازیکنان فوتبال در سال 2018 است.

Linfield مسیحی ضرب و شتم یک برتری دارند خاویر آمادگی تیم ملی در CIF نیمه نهایی آن سال در مسیر به یک CIF قهرمانی در یک بخش آنها باید هرگز برای شروع با.

“من در آن بازی” دیویس گفت:. “این تیم باید چند بخش بالاتر هیچ تردیدی نیست.”

ایده پشت این پیشنهاد جدید است که این اشکالات در زمان حذفی فرمت خواهد یافت.

قالب بهبود است و مربیان می گویند چرا به جای قرار می گیرد در postseason بخش بر اساس آنچه گذشته تیم انجام داده اند, در زیر پیشنهاد تیم قرار خواهد گرفت در بخش بر اساس آنچه که در طول فصل جاری.

در زیر پیشنهاد جدید پالم اسپرینگز شده اند که این تیم در بازی در بالاترین بخش نه نخل کویر. سرخپوستان را در بخش 8 به جای 9 و آزتک را در بخش 9 نه 8. آزتک بازی در لیگ بالاتر موجب برنده شدن در دل عنوان در سال 2017 و ’18.

آزتک برنده سومین دوره متوالی به عنوان قهرمانی لیگ در سال 2019 و به آسانی ضرب و شتم پالم اسپرینگز در عین حال این فرمول نشان می دهد که پالم اسپرینگز به حال سخت تر قدرت برنامه و واجد شرایط خود را برنده شد بهتر است.

خاویر دبستان را همسان در دور اول از بخش 10 حذفی با لیگ رقیب رانچو مایراج.

با استفاده از این پیشنهاد با فرمت Coachella Valley شده اند ششم بذر در بخش 12; Yucca Valley شده اند دانه بالا در بخش 13; منع شده اند 16 دانه در بخش 12; و توئنتی ناین پالمز شده اند چهارم بذر در بخش 14.

آیا پیشنهاد می گذرد خواهد بود تا به عضو مدارس از طریق خود در لیگ نمایندگی به CIF-SS شورای.

“این است که همه سرد” Dockery گفت. “من همه برای این است. من فکر می کنم حرکت رو به جلو با این حرکت درست است.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر