برای بزرگنمایی کلیک کنید Do the right thing here, people. - VIA FLICKR/JERNEJ FURMAN

شهرستان سنت لوئیس و شهرستان کافه ها و رستوران ها باز هستند برای کسب و کار دوباره شروع دوشنبه.

وجود خواهد داشت محدودیت — میله در شهرستان بسته باقی خواهد ماند مگر اینکه آنها نیز خدمت به مواد غذایی به عنوان مثال و رستوران ها و کافه ها که مجاز به بازگشایی محدود خواهد شد تا 25 درصد از ظرفیت عادی.

در شهرستان, در ضمن کافه ها و رستوران ها مجاز به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل که شامل فاصله جدول اتاق ناهار خوری شش فوت از هم جدا.

این محدودیت در حالی که مهم است برای کمک به کنترل گسترش COVID-19 در حال رفتن به در نتیجه در کمتر از همه چیز که بار و رستوران صنایع استفاده می شود به کمتر, کسب و کار, کمتر مشتریان سود کمتر و مهمتر کمتر راهنمایی.

همه این است که می گویند: اگر شما در حال برنامه ریزی در هدف قرار دادن یک نوار یا رستوران در روز دوشنبه (دیوانه به نظر می رسد در طول یک بیماری همه گیر در حال انجام است اما هر چیز دیگری) بهتر است شما نیز برنامه ریزی شود به نکته مانند پول خود را در آتش است.

بسیاری از سرورها و bartenders که در حال رفتن به محل کار در حال انجام این کار به دلیل آنها هیچ انتخاب موضوع — اساسا آنها گروگان ها در اینجا. پایان مستند بدان معنی است که آنها در حال لگد کردن بیکاری اگر کار خود را دعوت و آنها را به عقب و آنها کاهش است. ترس از ابتلا به یک بیماری تهدید کننده زندگی نیست به عنوان یک دلیل خوب برای کار باقی بماند بنابراین می گویند قدرت که می شود بنابراین اساسا خدمات مردم هستند که مجبور به انتخاب بین بالقوه بیمار شدن و به طور بالقوه گرسنه.

برای اضافه کردن توهین به جراحت مقدار پول آنها در نکات را به طور چشمگیری پایین با توجه به این محدودیت در اشغال و اجتماعی فاصله اقدامات است که در نتیجه کمتر جداول در هر سرور کمتر مشتریان به ازای هر متصدی بار. سرور و بار من معمولا 5 دلار یا کمتر در هر ساعت قبل از راهنمایی. بنابراین در حال حاضر نه تنها باید آنها را در برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط آنها در حال رفتن به مجبور به انجام این کار برای پول کمتر است.

اگر شما یک شخص مناسب و معقول شما در حال حاضر شده است اوج مثل دیوانه برای بسیاری از تحویل شما تا به حال برای شما به ارمغان آورد در حالی که شما در آنجا ماند امن در خانه خود را در طول بیماری همه گیر. و در حالی که شما قطعا باید نگه دارید که شما باید متوجه است که سرورها و بار من باید برای مقابله با همان مسائل ایمنی است که با کار در طول coronavirus بحران اما بدون چشم انداز مثبت در تقاضا تحویل رانندگان دیده می شود — در واقع فقط مخالف است.

به عبارت دیگر نکته سخت است. 100 درصد یک نکته در این وضعیت. به علاوه آن را بسیار آسان برای انجام محاسبات ریاضی بر روی آن! نگاهی به کل خود را چک کنید و پس از آن راه دور دانستن اینکه شما کار درست را انجام داد.

اگر شما صادقانه خود را در هدف اعلام شده برای حمایت از کسب و کار در جامعه محلی خود را در حال حاضر که این شهرستان باز است, بازگشت به بالا, شما نیاز به یاد داشته باشید که آن را نه فقط مالکیت است که نیاز به حمایت خود را به شناور باقی می ماند — مردم خدمت به شما را, مواد غذایی و نوشیدنی ها می شوند.

آنها نشان می دهد شما قدردانی تلاش های خود را. روگرفت از تمام خود را در کیف پول. و اگر شما نمی توانید استطاعت به انجام این کار شاید فقط در خانه بمانند.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de