باشگاه زنان Indio به بازگشت به بیمارستان های محلی دیگر سازمان های

به باشگاه زنان ایندیو (WCI) ارائه یک “متشکرم” ناهار در طول هفته گذشته در مارس به کل 24 ساعت شیفت کارکنان در جان اف کندی بیمارستان یادبود و به همه سرباز گارد ملی مستقر در Indio که کار کرده اند با پیدا کردن مواد غذایی بانک برای کمک به توزیع مواد غذایی در Coachella Valley.

“این فقط یک راه به می گویند با تشکر از شما” گفت: WCI عضو هیئت مدیره گلوریا فرانتس. “آنها در حال کار واقعا سخت است و من نمی دانم که این در حال رفتن به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

خوشحال به همکاری با کسب و کار محلی در طول COVID-19 گیر باشگاه زنان انتخاب متعلق به خانواده و سراسر کشور مشهور TKB نانوایی & Deli و با موفقیت تحویل داده 275 خوشمزه صعود ناهار. “TKB مورد علاقه همه است” فرانتس گفت. “من به آنها تماس گرفته و آنها به ما با بهترین قیمت.”

“ما تا به حال پول در بودجه ما بسیار موفق بوده در این سال — و ما در مورد این ایده گفت:” WCI جمهور بانی تاکر. “ما می خواهیم نه تنها درک کویر بیمارستان منطقه ای بلکه JFK در اینجا در Indio.”

WCI 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی با اعضای طول Coachella Valley بخشی از کل فدراسیون زنان باشگاه هایبین المللی سازمان زنان اختصاص داده شده به جامعه بهبود بهبود زندگی دیگران از طریق داوطلب خدمات. زیر کت و شلوار WCI ماموریت برای بهبود جامعه از طریق فعال متعهد و مدنی فکر مشارکت. مباهات بیش از یک صد نفر از اعضای WCI است که بیش از 100 سال است. با ریشه و قدمت آن به سال 1912 اولین سال تاسیس به عنوان یک تلفن همراه کتابخانه تاسیس شده توسط دامداران به عنوان یک راه برای تبادل کتاب. از آن پس آنها رشد کرده بود و عمده جامعه تاثیر در آموزش و پرورش, هنر, تاریخی, حفظ سلامت و ایمنی عمومی.

“ما در حال civically تمایل. ما را طول عمر و دوستان ما را چه که زمان استعداد یا گنج” فرانتس گفت. “ما به از کمک هزینه تحصیلی به مدارس پس از the1960s و ما به توانمند سازی زنان کمک هزینه تحصیلی در سال, برای کسی که می خواهد برای رفتن به مدرسه و یا کسی که در تلاش برای تغییر و یا حرکت می کند تا در حرفه خود است.” فرانتس درک می کند که در آن طول می کشد تا یک روستا به یک جامعه سالم. “شوهران ما بسیار درگیر و همچنین,” او گفت:. “ما نمی تواند همه چیز را که ما انجام می دهیم اگر شوهران ما حمایت نه. آن را خیلی بهتر با هم کار کنند.”

در ماه فوریه قبل از پناهگاه-در-سفارشات محل این سازمان برگزار شد جمع آوری کمک سالانه و افزایش پول را به بازگشت به جامعه است. سازمان ها مانند پروژه Opheliaاست که بخشی از جان اف کندی بنیاد یادبود در Coachella Valley, دریافت افزایش از سال گذشته کمک مالی از طرف WCI. سازمان های دیگر که بهره مند شامل جلیل مرکز, Coachella Valley, ماموریت نجات, پناهگاه از طوفان و پیدا کردن. “ما دریافت های بی شماری با تشکر از شما نامه از سازمان ما کمک کرد و کودکان گفت: با تشکر از شما برای ارائه به امید جامعه ما” فرانتس گفت. “ما نه فقط در جمع آوری و برای ناهار و یا در اینجا برای پیدا کردن دوستان خود را به یک تفاوت.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به تبدیل شدن به یک عضو و یا به کمک مالی بازدید womansclubofindio.org.

ماریون رودریگز یک روزنامه نگار مستقل و مستقر در جنوب کالیفرنیا. او در حال حاضر می نویسد: در مورد انسان دوستی و غیر انتفاعی و خیریه. او شده است برای نوشتن خورشید صحرا برای دو فصل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر