مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین فاکس کسب و کار مصاحبه بود استادانه درست شده انحراف کمپین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش نمایش خود را در سال 2020 انتخاب مجدد پیام با Maria Bartiromo از فاکس کسب و کار در یک مصاحبه طولانی که پخش پنج شنبه صبح — که به مبلغ استادانه درست شده و تئوری توطئه محور تلاش برای تغییر موضوع از coronavirus به تمایل خود را به زندانی کردن مخالفان سیاسی خود را.

است که می گویند همه گیر نمی آمد تا در همه. در ابتدای مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر منتقل goalposts در مورد آنچه که او انتظار نهایی ما تلفات می شود گفت: “ما میخوایم از دست دادن بیش از 100,000 شاید.” اما او در مقایسه با ترسناک است که واقعیت مطلوب با یک وضعیت که در آن دولت فدرال در زمان هیچ اقدامی در همه به سرعت گسترش ویروس و بیش از 2 میلیون نفر کشته شدند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تدریج افزایش را پیش بینی مرگ و میر به عنوان تعداد از زندگی خود را در دست ما به لطف coronavirus افزایش یافته است. به تازگی به عنوان آوریل 1 او گفت که “امیدوارم ما در حال رفتن به آمده در زیر است که از 100,000 زندگی از دست داده است.” اما با نزدیک 85,000 در حال حاضر مرده و تعداد مرگ و میر روزانه نیست و در عین حال نشان دادن یک مسیر رو به پایین روشن تهمت نگه می دارد و تجدید نظر اعداد به سمت بالا.

به جای فشار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در این نقطه, اما, Bartiromo — که دارای سابقه اجازه تهمت بیهوده گویی در مورد هر چیزی و همه چیز را در طول مصاحبه — تغییر موضوع به اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که ما نرخ بیکاری خواهد شد بیش از 10 درصد در روز انتخابات اما ابراز اعتماد به نفس او را برنده اصطلاح دیگری به هر حال. در صورتی که به پایان می رسد اتفاق می افتد او را تبدیل به اولین رئیس جمهور پس از فرانکلین دلانو روزولت به پیروزی اصطلاح دیگری در میان چنین وخیم شغل وضعیت.

با این خبر بد در انسان و اقتصادی جبهه شاید این تعجب آور نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید بیشتر هیجان زده در مورد هل دادن جدید خود را “Obamagate” تئوری توطئه در مورد سلف خود, باراک اوباما. در حالی که برگ برنده خود نکرده اند قادر به توضیح آنچه که دقیقا “Obamagate” است که ایده کلی این است که باراک اوباما در بخشی از یک توطئه برای استفاده از یک ضد جاسوسی اف بی آی تحقیقات به تهمت کمپین تماس با روسیه برای تضعیف ریاست جمهوری خود را قبل از آن حتی آغاز شد.

هیچ شواهدی وجود ندارد که اوباما چیزی نامطلوب — بر خلاف دولت او مراقب بود که مسلما به یک گسل به عنوان نه طرفدار هیلاری کلینتون — در عین حال که متوقف نمی مغلوب ساختن پیشی جستن از نشان می دهد که اوباما و جو بایدن باید در زندان باشد در حال حاضر. به نظر می رسد برای دومین مستقیم چرخه انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های خود را به تمایل به زندانی برجسته دموکرات مرکزی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را.

“اگر من یک دموکرات به جای یک جمهوری خواه من فکر می کنم همه می ام در زندان بوده است مدت زمان طولانی پیش و صحبت من با 50 سال از جملات” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. “مردم باید از رفتن به زندان برای این مسائل … این همه اوباما. این همه بایدن.”

بعد به عنوان بخشی از تلاش خود را برای بازنویسی تاریخ روسیه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا آنجا که به ادعا می کنند که “در واقع [روسیه] می خواستم هیلاری کلینتون را به نفع خود.”

“هیچ کس سخت تر شده است — شما می توانید صحبت می کنند به پوتین یا هر کس دیگری — nobody شده است سخت تر در تر از من,” او اضافه شده است. “آنها می خواستند هیلاری کلینتون را به نفع خود.”

این ادعا در تضاد با اجماع نتیجه گیری از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده مرکب کمیته اطلاعات مجلس سنا بررسی و حتی سخنان ولادیمیر پوتین خود را — همه از آنها افزوده است که روسیه می خواست تهمت را به نفع خود. اما اگر بینندگان امیدوار بودند که Bartiromo خواهد عقب راندن با اشاره به آشکار آنها نا امید شدند.

بیش از این دوره از Bartiromo را صبح روز پنجشنبه نشان می دهد “کوروناویروس” یا “Covid-19” ذکر شد همان مقدار بار (22) به عنوان “اوباما.”

این نشان دهنده یک روند گسترده تر در فاکس نیوز. با توجه به یک رسانه مهم مطالعه منتشر شد یکشنبه, فاکس نیوز را coronavirus پوشش کاهش یافته است بیش از 40 درصد از اوج آن است. در روزهای اخیر شبکه تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ایجاد “Obamagate” هر چه در آن است به یک داستان در برابر قد و قامت به یک بیماری همه گیر است که هنوز کشتار حدود 1500 آمریکایی ها یک روز.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با Bartiromo پخش خانه کمیته انرژی و بازرگانی شروع به شنیدن شهادت از دکتر ریک روشن مدیر سابق آژانس فدرال نظارت بر توسعه coronavirus واکسن که ادعا می کند او برداشته شده از پست خود پس درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت خود را بیش از هل دادن از اثبات نشده و به طور بالقوه خطرناک coronavirus درمان است.

“آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی است که مشمول مالیات به حد” روشن هشدار داد در بیانیه افتتاحیه. “اقتصاد ما این است که فزاینده رو به پایین و جمعیت در حال فلج ترس ناشی از عدم وجود یک پاسخ هماهنگ و کمبود دقیق و روشن اطلاعات مربوط به مسیر رو به جلو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن ارسال شده توییتهایی اشاره به تمایل خود برای حمله داعش به برگزاری “Obamagate” محاکمه ندارم.

Tellingly به عنوان روشن ساخته و مواد منفجره بیانیه افتتاحیه فاکس نیوز, به جای پخش یک مصاحبه طولانی با مطبوعات ، این شبکه پس از صرف بیشتر از بقیه از صبح ترجمه “Obamagate.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme