3 بهترین فیلم, شما هم اکنون می توانید در صفحه اصلی

با بسیاری از سالن های تئاتر هنوز هم بسته به علت این رمان coronavirus همه گیر در این سال فیلم فصل است که هنوز هم در هوا. اما فیلم منتشر شده اند و نه آهسته. هر آخر هفته در جریان خدمات و از طریق مجازی “تئاتر” منتشر شده جدید و به تازگی فیلم در دسترس رسیدن به لذت cinephiles از همه راه راه.

این آخر هفته بهترین ارائه سه نفر از دلخوشیها. تاپیک ترمیم یک کمدی در مورد پیدا کردن خود را در حالی که در (و نه زیبا) سفر است. وجود دارد انجام نگرفته اما تاثیر فیلم در مورد دوستی بین دو زن جوان است. و dystopian sci-fi, thriller, با نگرانی های اجتماعی در ذهن خود است که به تازگی در دسترس برای جریان بیش از حد. (بسیاری از فیلم که به تازگی منتشر شده در هفته های اخیر نیز هنوز در دسترس به تماشای.)

در اینجا بهترین فیلم از طیف وسیعی از ژانرهای که برای اولین بار در این هفته و در دسترس برای پخش در صفحه اصلی برای چند دلار در دیجیتال خدمات از طریق مجازی تئاتر درگیری و یا به مشترکان در جریان سیستم عامل است.

نانی مورتی کارگردان ایتالیایی به تازگی بازسازی 1993 کمدی شرح زیر است مدیر از طریق معوج و نه در همه جدی خود سفر اکتشافی — یا واقعا سه سفر های مختلف. او سوار روروک مخصوص بچه ها خود را از طریق رم فکر کردن در مورد فیلم های در حال اجرا را از همه مردم Jennifer Beals (با بازی خودش). سپس در جستجوی جایی برای کار مسالمت آمیز او سفر با یک دوست و بین جزایر. و در نهایت او شروع می شود به دنبال یک دکتر که می تواند کمک به او را درمان خارش پوست خود را. کارو Diario (در فارسی به “دفتر خاطرات عزیز”) بود که به شدت مورد تحسین قرار گرفته پس از انتشار آن; آن را سرگرم کننده و طراوت فیلم برای کسانی که در حسرت یک زیرچشمی نگاه کردن از آفتابی ایتالیایی روستا و برخی از تفکرات در سینما و نفس.

چگونه به تماشای آن: کارو Diario در حال پخش است در یک “مجازی تئاتر” از طریق انتشار فیلم مرکز لینکلن. (شما را دریافت خواهد کرد یک لینک بعد از خرید مجازی بلیط.) دیدن تئاتر سایت برای جزئیات بیشتر.

مارا (Tallie مدل) و جو (نورما Kuhling) بوده است از آنجایی که آنها 14. در حال حاضر به عنوان زنان جوان در نیویورک دوستی خود را تحمل کرده است. اما آزاده جو تخلیه در عملی مارا و ارتباط verges در شرکت وابسته است. چهارده آهنگ آهسته پرده برداشتن از ارتباط خود را از طریق یک سری از صحنه ها و بستگی به مخاطب به نقطه اتصال بین وقایع. نتیجه این است که جذاب و در زمان heartrending مراقبه در دوستی رو از هم جدا, و آنچه ما نسبت به یک دیگر.

چگونه به تماشای آن: چهارده است باز در مجازی تئاتر این هفته و یک لیست از شرکت تئاتر در دسترس است در ملخ فیلم های سایت. (شما دریافت اجاره لینک و سود کمک به حمایت از تئاتر مستقل شما را انتخاب کنید در صفحه.)

نیل بلومکمپ در سال 2009 در فیلم علمی-تخیلی District 9 یک داستان تمثیلی و یکی با جریان رزونانس. دهه ها قبل از داستان آغاز می شود بیش از یک میلیون و ضعیف و دچار سوء تغذیه بیگانگان به زمین آمده اند و فرار خود را از سیاره در حال مرگ. آنها اسکان به یک اردوگاه در منطقه ای به نام منطقه 9 که در حال حاضر تبدیل به یک زاغه موفق توسط یک تولید کننده سلاح به نام چند ملی ایران. MNU است که بیشتر علاقه مند به بیگانگان’ فن آوری است. اما همه چیز جالب وقتی که یک کارمند (با بازی Sharlto Copley) قرارداد یک ویروس است که شروع می شود به نوبه خود او را به یکی از بیگانگان و مجبور است برای مخفی کردن در منطقه 9. آن را هیجان انگیز و فکری فیلم را دوباره و با چیزی برای گفتن به حال و روز جهانی نگرانی.

چگونه به تماشای آن: منطقه 9 است که به تازگی در دسترس در Netflix بکشد. شما همچنین می توانید اجاره و یا خرید آن بر روی سیستم عامل از جمله iTunes, Amazon, YouTube, Google Play و Vudu.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر