برای بزرگنمایی کلیک کنید Have no fear: After a temporary layoff, RFT Music Editor Daniel Hill is back on the job. - RIVERFRONT TIMES

  • RIVERFRONT TIMES
  • هیچ ترس: پس از اخراج موقت, RFT ویرایشگر موسیقی دانیل هیل در کار است.

کمتر از شش هفته پیش با گرگ در درب ما راه اندازی شد Riverfront Times باشگاه مطبوعات.

ما واقعا نمی شد مطمئن شوید که چه به انتظار. ما می دانستیم که ما عاشق این روزنامه که در آن یک سفر را از طریق صفحات در هر هفته به شما ارائه می دهد دیدگاه خودی سنت لوئیس ” مواد غذایی صحنه را به شما معرفی نوازندگان که هنوز هم این شهر می خوانم و به شما پاداش با در عمق longform روزنامه نگاری بی نظیر توسط هر کسی در دولت است.

اما شما یک دسته غیر قابل پیش بینی و آن را سخت بدانید که چگونه شما می خواهم پاسخ دهند که ما از شما خواسته برای حمایت از RFT. من تا به حال یک سوء ظن دزدانه که شما می آیند از طریق, اما چه کسی می گویند ؟

من باید هرگز شک. سنت لوئیس می تواند دیوانه کننده, اما آن را نیز پر از چرخ که نمی خواهد ترک در این شهر یا این مقاله است. همانطور که از نوشتن این 893 نفر اهدا به Riverfront Times باشگاه مطبوعات. برخی از آنها آغشته به جیب خود و کاهش هر چه آنها می تواند استطاعت در حال حاضر به کلاه. دیگران امضا به صورت ماهانه سهم تقریبا مانند خرید یک اشتراک به مقاله ای که بوده است و ادامه خواهد داد تا توزیع به صورت رایگان برای بیش از چهار دهه است. همه با هم خوانندگان را پرداخت و یا متعهد حدود $38,000 و شمارش.

با تشکر از کمک شما ما قادر به ادامه چاپ هر هفته. و ما منتشر مهم داستان است که شما نمی خواهد به عنوان خوانده شده در هر نقطه دیگری است. آیا شما از دیدن مصاحبه ما با یک بیماری همه گیر قیمت gouger یا ما چشم باز در گزارش جدید زندگی از خرده فروشی کارگران ؟ اگر شما از دست رفته داستان کنیا مهاجران که دیدن امید در بحران یا ما نگاه تردید و عذاب آن مواجه هستند این شهر رستوران و کافه ها شما باید آنها را بررسی کنید. و نگه دارید برای تماشای یک زن و شوهر از پروژه های مهم است که در این نسخهها کار در حال حاضر.

بهترین از همه, ما قادر به استخدام دو از پنج اتاق خبر, کارکنان ما گذاشته شدن در ماه مارس زمانی که COVID-19 تعطیلی لرزاند ما وفادار تبلیغ و ما مجبور به reschedule RFT احزاب است که پرداخت هزینه برای ما روزنامه نگاری.

اگر سنت لوئیس پر است از چرخ آن نباید تعجب کنید که مقاله ما متفاوت است. همان کسانی که کارکنان بودند که گذاشته اند ادامه داد: برای کمک — اغلب به صورت رایگان برای نگه داشتن این محل رفتن. شبکه ما را از به طور منظم مترجمان آزاد باید در لباس پوشیدن بیش از حد.

ما هنوز در حال تقلا. ما هنوز امیدوار به بیشتر از ما به کارکنان تمام وقت. ما هنوز هم نیاز به کمک شما اما ما کار ساخت آن قبل از COVID-19 سعی کرد ما را, و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم ما نمی خواهد بهبود و اگر ما نگه داشتن فشار از طریق. بنابراین ما در حال بسته شدن این شش هفته کمپین اما لطفا در نظر پیوستن به Riverfront Times باشگاه مطبوعات اگر شما در حال حاضر نیست. اگر شما, از شما بسیار سپاسگزارم. می دانم که شما در حال نگه داشتن یک سنت لوئیس نهاد زنده است.

گرگ هنوز هم در خارج وجود دارد, اما شما به ما کمک کرد اهلی آنها را کمی. در نهایت ما همه دوستان. آن را برای رفتن به یک حزب خوب.

دویل مورفی سردبیر Riverfront Times. او را می توان در رسید doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de