San Bernardino County مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد 45 جدید کروناویروس موارد و یکی از ویروس های اضافی مربوط به مرگ است. در مجموع 139 نفر کشته شده اند در این شهرستان با توجه به COVID-19 عوارض پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد است که در حال حاضر 3,198. این دو برابر شدن زمان افزایش یافته به 13.2 روز از 13 روز قبل.

تا کنون 33,348 افراد آزمایش شده در این شهرستان با 9.6 درصد از کسانی که تست مثبت است. شهرستان گزارش نتایج حاصل از 61 آزمون در روز پنج شنبه که حدود سه آزمون گزارش شده در هر 100 ، 000 ساکنان در آن روز.

Coronavirus: San Bernardino County بهداشت عمومی مدیر به استعفا در اواخر ماه مه

تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

متناقض رشد در موارد احتمال وجود دارد با توجه به آزمایش روزانه ظرفیت یک جزر و مدی از ابتلا تا در عقب وارد شده آزمون و کندتر روز هنگامی که نیروی انسانی نیست در ظرفیت.

به منظور بازگشایی Gov. گاوین Newsom صورت گرفته با دولت برای انجام حداقل 60,000 coronavirus آزمون در روز که نیاز به حدود 152 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا برای دریافت تست شده در هر روز.

همانطور که از اوایل ماه مه در کالیفرنیا به عنوان یک کل مورد بود که در نیمه راه به هدف روزانه. در اخیر هفته از داده های جمع آوری شده توسط خورشید صحرا تنها یک شهرستان — سن فرانسیسکو شهرستان — به وضوح بالاتر از Newsom هدف نرخ, اگر چه چند نفر دیگر شروع به رویکرد آن است.

سان برناردینو شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر است که در میان بدترین های بزرگ استان ها عقب است. شهرستان — دولت-پنجم-نظام — اتحاد تجویز کمترین تعداد آزمون سرانه در میان همه Southern California counties.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de