فقط یک چهارم مایل از هم جدا فروشگاه های لباس آقای مارکوس و در ال گردش در پالم دزرت. اما این فروشگاه در صورت پوشش مورد نیاز در طول coronavirus همه گیر شده نمی تواند متفاوت تر در اوایل این هفته.

ورزش های ارائه شده فرار برای هر کسی که نیاز به یک استراحت از پوشیدن ماسک و در پاسخ مشتریان “مانند” از خدا,'” صاحب میشل Whittaker گفت: به عنوان یک مشتری بیان توافقنامه است.

آقای مارکوس به حال نوشته شده نشانه ارائه مشاوره به مشتریان است که ماسک های مورد نیاز برای ورود به فروشگاه و صاحب دن فریمن گفت: او را با ارائه آنها را زمانی که آنها در دسترس است.

“من می خواهم آنها را به فکر می کنم من انجام همه چیز لازم برای حفاظت از آنها و برای محافظت از من” فریمن گفت.

اختلاف نظر میان صاحبان کسب و کارهای محلی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار در پی Riverside County هیئت ناظران تصمیم اخیر برای ایجاد ماسک “قوی توصیه” به جای یک نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فقط یک هفته پیش از آن بود عمل مشترک برای مردم به پوشیدن پوشش صورت — ماسک یا bandanas — در تحت هر شرایطی. امروز خریداران در نقاط Coachella Valley قدم زدن به کسب و کار و پیدا کردن کارکنان و مشتریان دیگر با چهره خود را در معرض.

کلیسای جامع شهر, Coachella, کویر چشمه های آب گرم و پالم اسپرینگز شد و سریع به موضوع و یا حفظ موجود و دستورالعمل نیاز مردم به پوشیدن ماسک در برخی از تنظیمات. همه نیاز به پوشش صورت در هنگام ورود به کسب و کارهای محلی اما کلیسای جامع شهر و Coachella نیازی به ماسک برای هر کسی که ورزش در خارج از منزل. La Quinta نیاز به ماسک در مواد مخدر و فروشگاه های مواد غذایی, اما توصیه می کند پوشش صورت در کسب و کارهای دیگر.

Indio و در نزدیکی مناطق unincorporated هنوز در تراز وسط قرار دارد این شهرستان دستورالعمل که به شدت نشان می دهد پوشش صورت اما جلوگیری از نیاز به ماسک. در طول روز پنجشنبه جلسه شورای شهر, نخل کویر رهبران انتظار می رود که به نظر اتخاذ یک فرمان شبیه به لا کوئینتا ،

بسیاری از مشتریان هنوز هم پوشیدن پوشش صورت در Bally پاک کننده در Indio, اما آنها می توانید آنها را برای گفتگو با هر یک از دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها 6 فوت از هم جدا مدیر مینا اکودو گفت.

Coronavirus: Imperial County دارای بالاترین سرانه میزان بستری شدن در بیمارستان

Coronavirus: نخل کویر نوار صاحب “توهین آمیز” زبان در نظر گرفته شده رایگان سخنرانی

او را رعایت دستورات اگر مقامات شهرستان تصمیم ماسک مورد نیاز در Indio, اما در حال حاضر مشتریان نمی اطراف چوب و هیچ کس را رد کرده است سرویس فقط برای داشتن چهره خود را کشف.

“من نمی نیاز به آنها را به پوشیدن ماسک, اما خوشبختانه همه کسانی که می آیند در پوشد ماسک” گفت: اکودو که همچنین نگه می دارد و چهره خود را پوشش داده است. “من فکر می کنم همه ما باید برای استفاده از حس مشترک ما اگر ما می خواهیم این را به بیش زودتر از بعد.”

صاحبان کسب و کار محلی توجه داشته باشید عملیات خود را کوچکتر هستند و نمی جذب جمعیت زیادی مانند خرده فروشان بزرگ جعبه اجازه می دهد فرصت های بیشتر برای مشتریان به فاصله اجتماعی.

Whittaker گفت که او معتقد است ماسک صورت موثر نیست زیرا آنها نیروی مقاوم به recirculate بد هوا. او به جای آن مصرف شده بود از دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله نگه داشتن ضد عفونی کننده دست در جبهه مقابله با محدود کردن فروشگاه ظرفیت به پنج مشتریان و اجازه می دهد آنها را به برنامه خصوصی خرید سه روز در هر هفته.

مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند پوشش چهره برای جلوگیری از افراد بیمار از بیماری خود. پوشش نباید مورد استفاده قرار گیرد توسط یک کودک زیر سن 2 هر کسی که مشکل تنفس یا ناخودآگاه ناتوان و یا قادر به حذف یک ماسک بدون کمک.

سازمان بهداشت جهانی این شمارنده که ماسک نیست همیشه مفید و عوامل نیاز به وزن قبل از قرار دادن آنها را به استفاده از.

آن می افزاید: “در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و یا در مقابل استفاده از ماسک (پزشکی و یا دیگر) برای افراد سالم در جامعه گسترده تر. که همچنان توصیه می شود که ماسک پزشکی تواند توسط افرادی که بیمار هستند و یا کسانی که مراقبت از آنها را.”

فریمن در آقای مارکوس در پالم دزرت می پوشد یک ماسک هر زمان که مشتریان در حال حاضر و او را ضد عفونی کننده دست و دستکش و دستمال مرطوب در دسترس برای نشان دادن تلاش برای جلوگیری از هر کسی از بیمار شدن.

Wabi Sabi ژاپن زندگی یک پالم اسپرینگز فروشگاه متخصص در مواد غذایی ژاپنی و خانمان نشده بازگشایی شد اما صاحب دارل Baum می کند تحویل برای مشتریان که حفظ فاصله پس از ورود و می گوید ماسک لازم خواهد بود هر زمان که خود فروشگاه باز می شود.

“این یک موضوع حفاظت از مشتریان ما که در فروشگاه هستند. آنها اولویت شماره 1,” او گفت:. “آن را به عقب می رود به احترام مشتریان ما و می خواهید آنها را در اطراف برای دراز مدت است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید Colin.Atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de