نامزد جایزه اسکار ‘سنت لوئیس سوپرمن’ مجموعه برای پخش برتر در MTV

Bruce Franks Jr. is the star of the Oscar-nominated short film. - DANIEL HILL

  • دانیل هیل
  • بروس فرانک جونیور ستاره نامزد جایزه اسکار فیلم کوتاه.

St. Louis سوپرمننامزد جایزه اسکار شد فیلم کوتاه مرکز فعال, جنگ رپ و دولت سابق نماینده بروس فرانک جونیور را پخش مراسم افتتاحیه در روز دوشنبه. 28 دقیقه فیلم را اولین در MTV, MTV2 و VH1 در 8 p. m.

این فیلم کوتاه به کارگردانی سامی خان و Smriti Mundhra است متصلب تا مقدار زیادی از تمجید از آن منتشر شد در ماه فوریه 2019. آن برنده ویژه هیات داوران ذکر است در سال 2019 فیلم ترایبکا جشنواره; هیئت داوران جایزه بهترین فیلم مستند کوتاه در آسمان بزرگ فیلم متحرک; جایزه تماشاگران برای بهترین فیلم کوتاه در اسناد داغ, کانادا, بین المللی, جشنواره بین المللی فیلم مستند; جایزه تماشاگران در AFI اسناد; و آن تلقی شد بهترین محلی کوتاه توسط سنت لوئیس جشنواره بین المللی فیلم.

سپس شما می دانید وجود دارد که کل نامزدی اسکار — نوع یک معامله بزرگ است.

این فیلم شرح زیر است تلاش فرانکها که شهرت در عرصه سیاسی پس از کشتار فرگوسن مایکل براون در ماه اوت 2014 و بعد از آن موفق به کسب یک صندلی به عنوان نماینده دولت به عنوان او تلاش برای تحت تاثیر قرار تغییر در جامعه خود را.

این فیلم را می بیند فرانکها از طریق دومین تلاش خود را به تصویب مجلس همزمان با وضوح 70 لایحه اعلام کرد که خشونت جوانان یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی. این لایحه در نهایت به تصویب به اتفاق آرا در مجلس سنا دولت بیش از یک سال و پس از آن معرفی شده است. فرانکها در عین حال اعلام کرد در ماه مه سال 2019 او استعفا از قوه مقننه با استناد به سلامت روانی و نگرانی است.

Mundhra یکی از فیلم, مدیران گفت: RFT بازگشت در ماه فوریه بود که او را “شوکه شده است اما نه شگفت زده کرد” زمانی که او آموخته است که انتخاب او به استعفا.

“ما همه در جستجوی قهرمانان, اما این مهم است به فکر می کنم در مورد فداکاری است که ساخته شده توسط این افراد” Mundhra گفت. “به منظور بروس به انجام کاری که او انجام داد و یک رهبر موثر او تا به حال به پاره باز کردن زخم های خود را در خط آتش به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.”

“داستان خود را این است که خود را ابرقدرت” فرانک گفت RFT در آن زمان است. “من می خواهم مردم را به دیدن اهمیت بودن خود معتبر خود و در نظر گرفتن همه چیز می آید که خود را با داستان خوب با بد و با استفاده از آن به فشار رو به جلو صرفه جویی در زندگی و توانمند سازی مردمی است.”

سازمان دیده بان تریلر برای فیلم زیر مجموعه خود وی سی آر رکورد در روز دوشنبه:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر