در وسط coronavirus همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 85,000 آمریکایی ها تا کنون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را زنده کرده است حملات خود را در روسیه بررسی و در دولت اوباما که او ادعا می کند هماهنگ همه چیز به فریم او.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای ایجاد “OBAMAGATE!” یک چیزی که اگر آن را واقعا فقط آخرین تکرار از حاشیه نظریه که رئیس جمهور باراک اوباما و “دولت عمیق” holdovers از دولت او شده است به طور غیر قانونی توطئه برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری پس از آن شروع می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع توضیح داد که چه کسانی اعمال غیر قانونی هستند. وقتی پرسیده شد که شنبه چه جنایات اوباما متعهد شده بود تهمت به خبرنگاران گفت: “آه Obamagate. آن در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی. آن در جریان بوده است از قبل از اینکه من حتی رو انتخاب و آن را یک رسوایی که در آن اتفاق افتاده است.”

مورد مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی به نظر می رسد آخرین “شواهد” قرار گرفت. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند نشان می دهد که دولت اوباما در عمل به طور غیر قانونی که در آن به دنبال یک مورد در برابر فلین که به دروغ FBI (و به معاون رئیس جمهور مایک پنس) در مورد روسیه مخاطبین و بستری تحت سوگند که او.

“Obamagate” است مزخرف و منحرف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را لا ابالی پاسخ به کروناویروس بحران است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن تقویت آن است. مدافعان خود را در کنگره و در جناح راست رسانه ها تقویت آن تصرف بر خوش خیم حقایق برای بدام انداختن مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 حریف در غوغا.

آن را موجب جدید “تحقیقات محققان” از جمله جدید کنگره کاوشگر پنج شنبه اعلام کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن متحد سن. لیندزی گراهام (R-SC). سوال اصلی در حال حاضر این است که آیا تهمت را پاره است به اندازه کافی قدرتمند برای بازنویسی تاریخ مولر بررسی است.

“OBAMAGATE!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بیش از یک مشغول به خصوص در آخر هفته آنلاین که در آن او در توئیتر خود نوشت و ترجمه تعدادی از جناح راست توطئه. “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون!” او در پاسخ به یکی.

برای تلفن های موبایل بزرگ است. اما خود را مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمان سخت تبیین دقیقا چه اتفاقی افتاده است. وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در این هفته چه تهمت به معنای او پاسخ داد: “شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه است.”

مگر اینکه شما را صرف مقدار زیادی از زمان در حاشیه قطعات از اینترنت نیست. اما این جان کلام چه تهمت مدعی شد: اوباما و مقامات دولت او سعی در خرابکاری در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری; وقتی که کار نمی کند و او انتخاب شد به هر حال اوباما تیم سعی در تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری با “دولت عمیق” فعالان وفادار به اوباما ماندن در دولت و کار را به تهمت را از داخل. راه اصلی آنها ظاهرا که البته از طریق روسیه بررسی است.

در این معنا, Obamagate مرتب کردن بر اساس یک نام تجاری جدید تعریف از “شکار ساحره” و یا “روسیه جعل.”

جزئیات جنایات که ظاهرا تا Obamagate بسیار کمی سخت تر به تجزیه. این تا حدودی به دلیل وجود داشته است چندین تکرار از این توطئه است. اولین نسخه های درگیر تهمت ادعا اوباما او را “سیم شنود گذاشته” و “جاسوسی در مبارزات انتخاباتی خود” و یا ارسال جاسوس به تلاش برای “entrap” اعضای مبارزات انتخاباتی خود.

آخرین تجسم به نظر می رسد به حول مایکل فلین که التماس گناه در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با دیپلمات های روسیه سرگئی Kislyak که مورد وزارت دادگستری در حال حاضر به دنبال به اخراج.

وجود دارد به نظر می رسد دو تاپیک به فلین بخشی از تئوری توطئه; چگونه آنها با هم همپوشانی دارند کمتر روشن است, اما در اینجا یک چاقو در آن است.

فلین مجرم به اظهارات نادرست به اجرای قانون فدرال در مورد ارتباطات خود در طول ریاست جمهوری انتقال (پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده بود اما قبل از او به طور رسمی در زمان کار) با سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

در ماه دسامبر سال 2016 طول مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال ریاست جمهوری, دولت اوباما قرار دادن تحریم های روسیه برای نقش خود را در دخالت در انتخابات 2016. فلین با ابلاغ Kislyak و پرسید: او را به مقابله به مثل.

زمانی که ماموران اف بی آی — که در آن به بررسی نقش روسیه در انتخابات و ممکن است روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه — خواسته فلین در مورد آن گفتگو در اوایل 2017. او انکار کرد که او می خواهم به ارمغان آورد تا تحریم. دادستان همچنین شواهدی وجود دارد که فلین ممکن است قانون را شکسته اند و در موارد دیگر از جمله عدم ثبت نام به عنوان یک خارجی و لابی, اما دادستان تنها اتهام او که با یک تعداد از دروغ گفتن به اف بی آی که فلین التماس کرد گناه را به در دسامبر 2017.

در بازگشت فلین توافق کردند به همکاری با مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است. در آن زمان یک تحول مهم در این کاوشگر که کسی به طور مستقیم متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید مشغول به کار بود با دادستان. و در ابتدا فلین همکاری در تحقیقات متعدد. مولر این تیم توصیف کرد همکاری خود را به عنوان “قابل توجه” و توصیه می شود که او در خدمت کم و یا هیچ زمان زندان.

اما پس از آن فلین شروع به تغییر قلب نشان می دهد که او تا به حال شده است railroaded توسط FBI مقامات که نمی او هشدار می دهند آن را یک جرم به دروغ به اف بی آی و یا تحت فشار قرار دادند به مصاحبه با او بدون حضور وکیل.

مولر این تیم را رد کرد فلین اتهامات اساسا و گفت فلین 33-سال کهنه ما نیروهای مسلح شناخته شده اند که آن را یک جرم به دروغ به مقامات فدرال. مولر با اشاره به این که فلین نیز گفت: این داستان جعلی — که او تا به حال صحبت در مورد تحریم با روسیه — به اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس است که حداقل آنها چه گفته است.

اما فلین وکلا نگه داشته تا این “به دام افتادن” استدلال و تهمت و متحدان بسیج به آن است. آنها فشار بر این واقعیت است که پیتر Strzok این مامور اف بی آی که تا به حال فرستاده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن متن پیام به شرکت در فلین ،

فلین سپس رفت تا آنجا که اقدام به برداشت خود گناه.

به عنوان فلین شروع به مبارزه خود را در دادگاه مورد چند چیز دیگر اتفاق افتاد.

یکی از بزرگ: مولر نتیجه تحقیقات خود را در بهار سال 2019. در گزارش نهایی خود را, مولر تأیید کرد که روسیه تا به حال دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و تا به حال انجام داده به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن. این کاوشگر نه پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد که تهمت کمپین توطئه بود با دولت روسیه در آن دخالت کردند.

این اجازه تهمت به ادعای دفاع از “هیچ تبانی!” اگر چه مولر گزارش متنوع تر از آن است. این گزارش به عنوان مثال اشاره می کند که این تحقیقات را به تهمت کمپین روابط روسیه مانع شد در بسیاری از موارد به دلیل کسانی که با آنها مصاحبه شد همیشه بی محابا. “کسانی که دروغ مادی اختلال تحقیق و تفحص از انتخابات روسیه دخالت” مولر نوشت.

بزرگ دوم چیزی است که اتفاق افتاده است: دادستان کل لایحه بر گرفت و عدالت اداره و نظارت از مولر پروب) در فوریه 2019 و او به شک و تردید خود را از این تحقیقات شناخته شده است. او شهادت داد در ماه آوریل که او می خواست برای تعیین اینکه آیا روسیه پروب بود “به اندازه کافی منتج” — یعنی این که آیا آن را به حال صورت مشروع و قانونی.

بر منصوب دادستان فدرال, کانکتیکات, ایالات متحده وکیل جان دورهام به بررسی ریشه های روسیه مورد (در آن) و بعد از آن منصوب یکی دیگر از دادستان سنت لوئیس آمریکا وکیل جف جنسن به بررسی فلین است.

به عنوان بخشی از این بررسی اف بی آی اسناد و مدارک مربوط به این پرونده بودند unsealed در ماه آوریل است. تا حدی redacted مواد طرح برخی از مذاکرات میان عوامل پیش از فلین مصاحبه در ژانویه 2017.

در یک یادداشت دست نویس FBI رسمی (اعتقاد بر این بر اساس حروف, به لایحه Priestap رئیس سابق ضد جاسوسی اف بی آی) می نویسد که هدف از این مصاحبه با فلین بود “برای تعیین اگر او در حال رفتن به گفتن حقیقت [درباره] ارتباط خود را w/ روسها.” در بخش دیگر این یادداشت آمده است: “آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا … او را وادار به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

نویسنده همچنین می نویسد: در توجه داشته باشید در یک نقطه: “اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ + باید آنها تصمیم … اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خشمگین خواهد بود. محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.”

فلین مدافعان با اشاره به این اسناد به ویژه با توجه پرسیدن که آیا هدف این بود که به “او به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج شدند؟” — به عنوان اثبات این که FBI رفت و به بازجویی با هدف گرفتن فلین به دروغ. خود را وکیل مورد استفاده در این یادداشت به استدلال می کنند که فلین راه اندازی شد.

و لایحه Barr وزارت دادگستری موافقت کردند. هفته گذشته DOJ نقل مکان کرد به رها کردن در مورد آن به طور کامل در برابر فلین. “حتی اگر فلین گفت: در حقیقت آقای فلین اظهارات نمی تواند امکان پذیر ‘تاثیر’ یک تحقیق که تا به حال نه مشروع ضد جاسوسی و جنایی هدف” تشکیل پرونده متحده بود که فرستاده شده توسط تیموتی شیا های آمریکا در منطقه کلمبیا.

هیچ یک از دادستان که قبلا کار در فلین مورد امضا دادگاه تشکیل پرونده درخواست به رها کردن اتهامات و یکی از سرب وکلای خارج از این مورد است.

Priestap گفته است دادستان در بررسی پرونده است که در این یادداشت مورد فلین مصاحبه شد “غلط” به گزارش نیویورک تایمز هر چند وزارت دادگستری اطلاع نیست دادگاه در مورد این مصاحبه در تلاش خود را به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین. (قاضی قرار داده اخراج فلین را نگه دارید در حال حاضر.)

اما DOJ حرکت به نظر می رسد که اعتبار و شدت گریه می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران که فلین یک شهید بود که در قاب به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی اوباما را مغلوب ساختن پیشی جستن.

این هفته Ric Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی و تهمت وفادار ارسال گزارش محرمانه یک لیست از اوباما-دوران مقامات که ممکن است دریافت اطلاعاتی در فلین در طول ریاست جمهوری انتقال. جمهوری خواهان مجلس سنا منتشر شد که در لیست.

به یاد داشته باشید فلین گفتگو با Kislyak کشف شد به عنوان بخشی از روال نظارت مقامات روسی’ ارتباطات توسط آژانس امنیت ملی. معمولا هویت هیچ یک از شهروندان که اتفاق می افتد به نشان می دهد تا در این ره ارتباطات محافظت از NSA قرار نیست به جاسوسی آمریکایی ها مگر اینکه آنها را به ویژه حکم.

اما مقامات آمریکایی — از جمله اعضای کنگره می تواند درخواست NSA به “برس” اسامی این شهروندان ایالات متحده برای درک بهتر اطلاعاتی خارجی ره.

لیست Grenell ارائه شده نشان می دهد نام بالای دولت اوباما مقامات که مجاز به دسترسی به اطلاعات هر چند NSA رئیس Paul Nakasone نمی تواند تایید کند که افراد در این لیست در واقع تو را دیدم “به unmasked اطلاعات است.”

قبل از اینکه شما فریاد “بمب!”: دریدن عمل استاندارد. دولت اوباما آن را انجام داد. تهمت و اداره آن را ندارد. با توجه به داده NSA از اوت 2015 به اوت 2016 حدود 9,000 ما شهروندان شد unmasked در ارتباطات است. در سال 2017 بیش از 9500. در سال 2018 — مغلوب ساختن پیشی جستن یک سال به عنوان رئیس جمهور — بیش از 16,700 ما نفر بودهاند که بدون نقاب.

این یادداشت از NSA نشان می دهد که نام اوباما مقامات که ممکن است را دیده اند اطلاعاتی در فلین نیز می گوید که “هر فرد یک مجاز گیرنده اصلی گزارش و دریدن تصویب شد از طریق NSA استاندارد فرایند که شامل بررسی توجیهی برای درخواست.”

دوباره دریدن قرار است به اتفاق می افتد زمانی که ما مقامات مشروع نیاز به دانستن یک فرد هویت برای درک بهتر یک گزارش اطلاعات آنها در حال گرفتن به عنوان نیویورک تایمز چارلی وحشی توضیح می دهد.

اما Grenell را محرمانه سند فاقد این زمینه. آن را نمی گوید که گزارش های اطلاعاتی درباره فلین بودند آشکار و یا چرا. تاریخ در سند ارائه شده گسترش از دوره زمانی خاص از 8 نوامبر 2016 به تاریخ 31 ژانویه 2017; حداقل زمانی که آن را می آید به روسیه بررسی فلین حال گفتگو در مورد تحریم ها با Kisylak در ماه دسامبر. برخی از کسانی که اینتل گزارش تا قبل که پس از آن حتی پاک کردن آن را به حال چیزی برای انجام با روسیه بررسی است. (فلین نیز تا به برخی از چیزهای عجیب و غریب با ترکیه است.)

البته این نیست که دقیقا چه جمهوری خواه متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال چرخش این. “در نور ژنرال فلین از دریدن توسط دولت اوباما از کنگره خواهد بود برای انجام نظارت از این دریدن درخواست برای اطمینان از این فرایند استفاده می شود برای مشروع امنیت ملی نگرانی نیست اقدامات تلافی جویانه و یا سیاسی کنجکاوی” سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) گفت: در توییتر شنبه.

به طور کلی فلین مورد یک موضوع در یک تحقیقات گسترده با بسیاری از مزاحم موضوعات. روسیه دخالت در انتخابات 2016 و تهمت به نظر می رسد به استقبال آن. در ژانویه سال 2017, سوال این بود: چرا دقیقا آیا فلین دروغ به هر کس در مورد صحبت های او با روس ها به خصوص با توجه به این که آنها تا به حال فقط دخالت در انتخابات آمریکا? این سوال هنوز هم نه به طور کامل پاسخ داده شده است. وزارت دادگستری در حالی که انتشار اسناد و مدارک است که به نظر می رسد مطلوب به فلین هنوز هم کاهش یافته عمومی را به متن فلین گفتگو با Kisylak.

این نیز می گویند که روسیه بررسی کامل بود. بازرس کل Michael Horowitz به DOJ مستقل ناظر مستند “عملکرد جدی شکست” چگونه در اف بی آی به کار گرفته برخی از عناصر این تحقیق به طور خاص استراق سمع سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه. برخی از این می تواند نسبت به sloppiness و سهل انگاری اما هوروویتس آیا پیدا کردن یک نمونه واقعی از سوء رفتار به طور خاص یک وکیل است که تحریف اطلاعات در مورد صفحه.

این یافته ها بودند نگران هیچ تردیدی نیست. اما آنها ممکن است منحصر به فرد به روسیه بررسی بلکه بومی این سازمان خود را. و انتقادی هوروویتس در بر داشت که روسیه بررسی شد مناسب منتج. او شکست خورده “برای پیدا کردن مستند و یا گواهی شواهد که تعصب سیاسی و یا نامناسب انگیزه” راند بررسی است.

که تضعیف تهمت و اتهام برخی از مرتب کردن بر اساس از توطئه علیه او. اما بر قبول ندارند و او را به دنبال خود بررسی از روسیه شد.

در مارس 2019 دادستان کل لایحه بر شهادت قبل از جمهوری خواه به رهبری کمیته قضایی مجلس سنا که در آن مشاور ویژه رابرت مولر را یافته بودند و موضوع اصلی گفتگو. و بر روشن ساخته است که او تا به حال برخی از کسب و کار ناتمام به حضور مورد بررسی است.

“این چیزهایی که من نیاز به نگاه. و من باید بگویم که همانطور که گفتم قبل از اینکه شما می دانید حدی که وجود دارد هر نفس بیش از حد,” بر شهادت. “اعتقاد من این بود که — چند نفر در رده بالای اداره و شاید بخش.”

مدت کوتاهی پس از آن مجلس سنا به ظاهر بر tapped جان دورهام, کانکتیکات آمریکا به بررسی ریشه های روسیه پروب و FBI اقدامات در ضد جاسوسی تحقیقات.

دورهام کرده هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت بررسی اجرای قانون رفتار از جمله در دو موارد بالا مشخصات مربوط به اف بی آی را از دست داده و خبرچین و اوباش رئیس Whitey Bulger و استفاده سازمان سیا از شکنجه پس از 9/11.

دورهام تا به حال حق رزومه و دو حزبی اعتبار به نقد و بررسی اف بی آی ضد جاسوسی بررسی است. اما انتصاب او هنوز هم غیر معمول عمدتا به این دلیل که وزارت دادگستری را ناظر و بازرس کل Michael Horowitz شد و در حال حاضر بررسی ریشه های روسیه بررسی است.

تا کنون دورهام را نقد و بررسی کرده است rivaled مولر بررسی برای نگه داشتن اطلاعات تحت کاری ادامه داده اند. آنچه در آغاز به عنوان یک, بررسی, چند, بود, گزارش, گسترش به جرم این سقوط که به معنی دورهام در حال حاضر این قدرت را احضار شهود و تشکیل یک هیئت منصفه.

فراتر از آن, گزارش های خبری اشاره کرده اند در پهن تحقیقات خود را که شامل بررسی جامعه اطلاعاتی ارزیابی در سال 2017 است که روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن و نه به سادگی به ایجاد هرج و مرج است.

به ویژه در دورهام ممکن است بررسی این که آیا هوش بالا ممکن است تلاش کرده اند به دستکاری و یا انتخابی به اشتراک گذاری اطلاعات به موقع رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن. که شامل به دنبال در سابق جمهوریخواه یک منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن و هدف از رئیس جمهور ire. دورهام نیز خواسته برنان ارتباطات از جمله ایمیل ها و تماس سیاهههای مربوط.

نیز وجود دارد برخی از اختلاف نظر میان سازمان های اطلاعاتی در مورد چگونه اعتماد به نفس آنها در نتیجه رسیدند که کرملین حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما همچنین ارزیابی پوتین و دولت روسیه آرزو برای کمک به رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شانس خود را هنگامی که ممکن است با بی اعتبار کلینتون وزیر و علنا متضاد او نامطلوبی به او. هر سه سازمان موافقت با این قضاوت” جامعه اطلاعاتی را تا سال 2017 ارزیابی می خواند و افزود که “سازمان سیا و اف بی آی باید اعتماد به نفس بالا در این قضاوت; NSA وزش اعتماد به نفس.”

دورهام گزارش شده است که بررسی این اختلاف بین سازمان های که ممکن است لزوما نابکار. جدا کردن سازمان های اطلاعاتی همیشه نمی آمد به همان نتیجه گیری از آنجا که آنها ممکن است تکیه بر منابع مختلف. (همچنین یک جمهوری خواه به رهبری آمریکا فقط بر اینتل جامعه 2017 ارزیابی.)

دورهام نیز ظاهرا بررسی این که چگونه عمیقا سازمان های اطلاعاتی متکی استیل پرونده مخالفان پژوهش گردآوری شده توسط سابق MI6 عامل کریستوفر استیل مورد تهمت روسیه روابط. که پرونده این افزایش موشکافی و حتی هوروویتس اشاره در گزارش خود که FBI در بر داشت بسیاری از اطلاعات خود را به بی اعتبار.

و دورهام گزارش شده است که به دنبال رسانه های نشت در مورد این کاوشگر از جمله برخی از اطراف که استیل پرونده. به گزارش نیویورک تایمز در مارس که دورهام نیز کاوش نشت در اوایل روز از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری که آنه جدید رئیس جمهور روسیه روابط از جمله یک ستون واشنگتن پست در مورد فلین ارتباطات با یک مقام. سوال دورهام ممکن است درخواست می شود این است که آیا این نشت بودند عمدا طراحی شده برای اخلال مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

Barr دید در کاوشگر نیز کمک به ارائه برخی از سرنخ. در پاییز 2019, بار شخصا درخواست شده است که کشورهای دیگر همکاری در کاوشگر حتی جت تنظیم به ایتالیا (به احتمال زیاد در مورد یک استاد که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار جورج پاپادوپاولوس).

بار نیز مقامات در بریتانیا و استرالیا به همکاری می نماید. اوکراین نیز در این فهرست به دلیل بی پایه و اساس تئوری توطئه که کیف قاب روسیه برای هک از حزب دموکرات آمریکا در سال 2016. شما می دانید تئوری توطئه و bungled تلاش خود را برای اثبات آن است که در نهایت بخشی از یک استیضاح پرس و جو.

دورهام بود وزارت دادگستری گفت: در ماه سپتامبر سال 2019, “بررسی میزان که تعدادی از کشورها از جمله اوکراین نقش مهمی در ضد جاسوسی تحقیقات کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 انتخابات است.”

همه این اطلاعات آمده است در بیت و قطعات. دورهام خود باقی مانده بود آرام جز در یکی از قابل توجه به عنوان مثال: به نظر DOJ بازرس کل یافته ها در مورد ریشه های روسیه بررسی است.

هوروویتس دوباره تا حد زیادی بی اعتبار اولیه اتهام تهمت و متحدان خود را: که اجرای قانون و مقامات اطلاعاتی می خواستم برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن. اما دورهام در پاسخ با یک بازی بسیار فوق العاده ای گفته:

“بررسی ما است نه محدود به توسعه اطلاعات از درون قطعات از وزارت دادگستری” دورهام گفت. “بررسی ما شامل توسعه اطلاعات از دیگر افراد و اشخاص هر دو در ایالات متحده و خارج از ایالات متحده بر اساس شواهد جمع آوری شده تا به امروز و در حالی که ما تحقیقات در حال انجام است ماه گذشته ما توصیه بازرس کل است که ما را قبول ندارند با برخی از این گزارش نتیجه گیری به بررسی و چگونگی FBI پرونده باز شد.”

دورهام می گویند نیست که نتیجه گیری او موافق نیست اما این برگ یک کار فراگیر سوال: آیا بر و دورهام در حال انجام یک واقعا بررسی مستقل و یا به دنبال اطلاعات به جا روایت شده است که تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور در مورد rogue مغلوب ساختن پیشی جستن-haters در FBI و CIA — به عبارت دیگر یک نسخه از Obamagate.

آن را آسان به اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن ramblings. رئیس جمهور صرف بخشی بهتر از سه سال نرده در مورد دولت عمیق, اما, در این مرحله, مردم در حال اجرا خود را سازمان های اطلاعاتی هستند تقریبا همه تهمت انتصاب.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اتهامات دولت اوباما باید جدی گرفته شود. نه به این دلیل که آنها شایستگی آنها نیست — اما از آنجا که رئیس جمهور ممکن است با استفاده از نهادهای انتخابی و هوش در تلاش برای اسمیر یکی سابق و مقامات دولت اوباما به طور خاص: جو بایدن.

احتمال این که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سوء استفاده از قدرت خود به عنوان رئیس جمهور به تلاش برای تضعیف سیاسی خود را حریف نیست دقیقا غیر قابل تصور است. آن را در حال حاضر احساس می کند مانند یک عمر پیش اما تهمت بود استیضاح برای فشار بر اوکراین را به او بدهد خاک بر بایدن زمانی که معاون رئیس جمهور سابق نیست حتی دموکرات نامزد. در حال حاضر تهمت است که با استفاده از Obamagate تئوری توطئه برای حمله به یمن.

همه از این نیز کاهد از این واقعیت است که روسیه به دخالت در سال 2020 انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن antics می تواند تاثیر ناگواری بر هوش و اجرای قانون کار در این موضوع به خصوص اگر وجود دارد ترس است که برخی از نتیجه گیری در مورد آن دخالت می آیند سیاسی با اقدامات تلافی جویانه.

“Obamagate” است پیچیده ظروف سرباز یا مسافر از تئوری های توطئه untethered میکنند به واقعیت است. این یک انحراف از مطلق فاجعه اتفاق می افتند روزانه به دلیل تهمت مدیریت فاجعه coronavirus پاسخ.

که ممکن است مهم نیست. تهمت استفاده کرده است “witch hunt” استراتژی پس از آغاز ریاست جمهوری خود, و هنگامی که آن را به پایگاه خود و متحدان خود در کنگره و دولت کار می کند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de