“Obamagate” جدید birtherism

هفته گذشته دیده است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته برای منحرف کردن اذهان از coronavirus به نوبه خود توجه خود را به توسعه یک تئوری توطئه: “Obamagate.”

این نظریه استدلال دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بخشی از گسترده تر طرح در برابر تهمت ریاست جمهوری مغز متفکر سابق رئیس جمهور باراک اوباما. آن را در همه روشن است که چگونه قرار است به گرد هم می آیند; تهمت نمی تواند آن را توضیح دهید زمانی که خواسته یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق افتاده است” و این که “جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه است.”

اما در حالی که Obamagate ممکن را بسیار حس در شایستگی آن را می سازد حس کامل به عنوان یک ایدئولوژیک توتم. آن است که به طرز مرموزی یادآور تئوری توطئه تهمت سوار به برجسته سیاسی یک دهه پیش: birtherism.

این تصور که اوباما متولد نشده در ایالات متحده هرگز حتی از راه دور قابل قبول است. اما آن خدمت خاص ایدئولوژیک عملکرد: این otherized امریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست این ادعا که او در آمریکا متولد شده و که در نتیجه او و انتخاب او بودند نامشروع. در آن زمان محبوب محافظه کار ایده که اوباما بود ایدئولوژیک خارجی به کشور (به یاد داشته باشید خود را در “کنیا ضد استعماری” جهانبینی?) و آن را تحت اللفظی.

که مغلوب ساختن پیشی جستن نقش عمده ای در popularizing birtherism و سپس سوار یک موج سفید خشم به کاخ سفید است نه یک حادثه. Birtherism بود اثبات مفهوم است که بیشتر مبتذل سیاست سفید واکنش می تواند به پیدا کردن یک مخاطب در ایران با شواهدی که این حزب بود و منتظر بود دستگیر مغلوب ساختن پیشی جستن دیرینه تجاری نژادی عوامفریبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت بستری اکراه در سال 2016 انتخاباتی که اوباما متولد امریکا است. اما روح birtherism تزریق شده دولت او. در طول ریاست جمهوری خود تهمت قرار سلف خود را به عنوان یک نابکار پلاتر کار به تضعیف تلاش به امریکا بزرگ دوباره. از تهمت پوچ 2017 ادعا می کنند که 44 رئیس جمهور “wiretapped” او را به خود تقاضای جدید که سنا اوباما را شهادت در مورد “Obamagate” او نقاشی کرده است اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نامشروع و اساسا جنایی.

Delegitimizing اوباما یکی از هسته اهداف سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. سوال امروز این است که چقدر او را مایل به فساد سیستم قضایی در تعقیب آن است.

Birtherism شنود گذاشته به یک نوع بسیار خاصی از racialized نقد اوباما: free-floating حس که چیزی در مورد او نمی شد واقعا آمریکایی است. شما را دیدم در جناح راست رسانه ها عادت همیشه با استفاده از نام میانی خود باراک حسین اوباما. شما آن را در اتهام که او و همسرش مشت ضربه در طول مبارزات انتخاباتی سال 2008 آن را یک “تروریست مشت jab.” شما را دیدم در خواب و خیالى است که برخی هنوز بر این باورند که او مخفیانه مسلمان.

این استدلال در حالی که به صراحت در قاب از نظر اوباما رنگ پوست منعکس کننده راه امریکا نژادی کاست سیستم عمل مودب در جامعه است. هر کس می داند که با استفاده از n-word غیر قابل قبول است اما توصیف مردم سیاه و سفید از طریق کلیشه ای در رسانه ها و زندگی روزمره عادی باقی می ماند. هر چند رسمی تبعیض در استخدام غیر قانونی دقیق مطالعات ثابت شده است که سیاه و متقاضیان به میزان قابل توجهی کمتر به احتمال زیاد به استخدام از آنهایی که سفید.

ایده اوباما foreignness بود که همیشه یک راه گفت که نژاد او ساخته شده او را فاقد شرایط لازم برای دفتر بالا فقط در این زبان رمزی. مغلوب ساختن پیشی جستن وکالت برای birtherism یک نظریه او ترویج بی وقفه در رسانه ها ظاهر و توییتر اوباما در دوره اول در زمان این انتزاعی, ایده و تبدیل آن به یک بتن پاره. اوباما نه تنها فکر می کنم خارجی در راه این ایده استدلال او را تحت اللفظی خارجی که فاقد شرایط لازم برای دفتر سازمان ملل متحد-آمریکا interloper که اشغال ریاست جمهوری غیرقانونی.

حرکت طول می کشد بطور رمزی حمله نژادپرستانه و تبدیل آن به یک حمله واقعی در انتخابات ریاست جمهوری مشروعیت.

یک رهبر مشروعیت یک جزء ضروری از حکومت داری موثر در یک لیبرال دموکراسی است. این ایده که مقامات سیاسی شده اند مجاز به درستی توسط مردم و قانون به اعمال اقتدار و در نتیجه مجاز به خوب بکار بردن قدرت. مشروعیت دموکراتیک اجازه می دهد تا شهروندان را به قبول حکومت از مردم آنها مخالف با شما ممکن است مانند آنها چگونه خوب بکار بردن قدرت, اما حداقل شما که قبول نتایج انتخابات معنی آنها حق دارند به آن را انجام دهد.

Birtherism ایده بود که اوباما برخوردار نیست به این مشروعیت در یک مفهوم تحت اللفظی است. به دلیل متولد افراد هستند و نه از نظر قانونی واجد شرایط برای ریاست جمهوری این ادعا اوباما پیروزی غیر قانونی: مردم فریب خورده توسط جعلی آمریکایی است. آن را می دهد دلیل برای افراد مبتلا تعمیم نژادی وحشت برای توجیه اعتقاد خود را که اوباما سزاوار نیست در دفتر بیضی شکل و در نتیجه نه سزاوار احترام و یا قدرت آنها اعطا سفید خود را پیشینیان.

Obamagate عمل در اصل همان مد است. این استدلال می کند که اوباما بود نه یک رهبر مشروع زیرا او شکست قانون (به نوعی). او مغز متفکر توطئه برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن است که مردم را “معتبر” نماینده و غیر قانونی هماهنگ “دولت عمیق” در آن ضدحمله در موقع انتخاب رئيس جمهور.

در حالی که سیاست به طور مشابه فقط به سختی در زیر سطح. در برچسب زدن اوباما “خارجی” تهمت قرار است یک رئیس جمهور سیاه پوست به عنوان بیگانه به حق و درست منظور از همه چیز در ایالات متحده است. در برچسب زدن اوباما “جنایی” او نقشه کشی در قرن كليشه اي از مردم به عنوان جنایتکاران که نیاز به reined در با چهره های قدرت.

Obamagate مانند birtherism به طور مستقیم مظهر نارضایتی بسیاری از سفیده را با چالش های اخیر به تسلط. این سیگنال به آنها که تهمت نمی تواند ایستاده واقعیت این مرد با حضور در دفتر: سیاسی معادل توصیف اوباما به عنوان “قاتل.”

تئوری های توطئه هستند خود را در طبیعت غیر ممکن است به رد. پس از اوباما منتشر شد “longform” گواهی تولد از هاوایی تهمت بارها و بارها اصرار داشت که آن جعلی است. فقدان مدارک و شواهد برای این ادعا که اوباما مورد آزار و اذیت فلین — یک مرد که روشن باشه التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی — هیچ مانعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن است.

این اجازه می دهد تا جنگهای صلیبی برای رفتن تا زمانی که آن را مفید. هر زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تجمع سیاسی وفادار به جین, تا, ترین, خود, حامیان او می تواند شماره گیری نمایید تا نژادپرستی شماره گیری به 11 تصرف در برخی از ضد اوباما تئوری توطئه. فقط با ساخت این وحشی اتهامات ناروا نیروی جدی در پوشش آنها را زود باور خبرنگاران — گفته متعادل گزارش که فقط با هدف آموزش جنجال آن را به عنوان شد.

Birtherism بود تکرار برای اولین بار از این Trumpian حرکت می کند. Obamagate در حالی که جدید ترین, ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

در اخیر مقاله در birtherism اقیانوس اطلس را آدم Serwer توصیف آن به عنوان یک استقلالی به مغلوب ساختن پیشی جستن پدیده اما مرکز آن:

Birtherism بیانیه ای از ارزش های, یک راه برای ابراز وفاداری به یک مفهوم خاص از آمریکا هویت یکی که تبدیل به موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن: به امریکا بزرگ دوباره به پشت ساعت به عصری که در آن سفید و سیاسی و فرهنگی هژمونی شد unthreatened توسط مردم سیاه و سفید توسط مهاجران توسط افراد مختلف ایمان است. توسط افرادی مانند باراک اوباما ، تماس را رد birtherism از دست رفته نقطه: trump’s کل کمپین birtherism…

شما می توانید تماس بگیرید birtherism یک تئوری توطئه ، اما در سال 2020 به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای کاهش قدرت اقلیت رای دهندگان زندانی کردن مهاجران کودک, ممنوعیت مسافران مسلمان از ورود به کشور و جرم سیاسی خود را مخالف آن می تواند با دقت بیشتری شرح داده شده به عنوان حاکم بر ایدئولوژی ایالات متحده است.

بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال Obamagate سخت تر از این نقطه خواهد بود به انکار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر