محلی نیکوکار اهدا iPads ها به لوما لیندا به بچه ها کمتر احساس جدا

قرنطینه می تواند دشوار باشد. اما تصور کنید که یک کودک در بیمارستان با کمی و یا بدون دسترسی به عزیزان. یکی از شهروندان نیکوکار می خواستم برای انجام کاری.

رانچو مایراج ساکن جودی راگون بنیانگذار و مدیر عامل JDO بنیادآموزشی غیر انتفاعی است که ماموریت است که برای ارائه یک تجربه غنی برای آمریکا و بین المللی کلاس های درس از طریق کمک مالی از دولت از هنر فن آوری و آموزش های حرفه ای به مربیان مدیریت آنها است.

راگون شده است مشتاق حامی دانشگاه Loma لیندا بیمارستان های کودکان (LLUCH) برای سال های بسیاری است. در سال 2017, او اهدا 10 iPads ها به کودک زندگی بخش در LLUCH برای استفاده در برنامه آموزشی. ماه گذشته او اهدا اضافی 20 iPads و 10 Chromebooks به دانشگاه Loma لیندا سلامت کودکان – Indio, جیل و بری طلایی غرفه برای کمک به آموزش و پرورش و ارتباطات در طول COVID-19. پس از این بیمارستان در حال حاضر هیچ بازدید کننده سیاست دیگر از یکی از اعضای خانواده به ازای هر فرزند iPads ها اجازه خواهد داد که بیماران مبتلا به FaceTime با خانواده و دوستان و معلمان.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از مردم در جهان است که لازم نیست که آنچه آنها نیاز دارند — چه رسد به آنچه آنها می خواهند و برای من مهم است برای کمک به می گوید:” چون که تدریس مدرسه برای 26 سال است.

این JDO بنیاد مشارکت جهانی برنامه است که کمک می کند تا بچه ها برای تبدیل شدن به انجام به خوبی مطلع دیجیتال شهروندان در حال حاضر شامل 86 مدارس شریک در 22 کشور و اثرات بیش از 5000 دانش آموزان است. برای اطلاعات بیشتر jdofoundation.org.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر