یعنی تأمین کنندگان مالی داد پاسخ سریع صندوق محلی کمک می کند تا سازمان های غیر انتفاعی در طول coronavirus

این یعنی تأمین کنندگان مالی داد پاسخ سریع صندوق مطرح شده 1 میلیون دلار از محلی و منطقه ای و شرکای مالی و به تازگی توزیع شده $480,000 به 35 محلی و سازمان های غیر انتفاعی.

اولین دور از کمک های مالی اهدا شد به قبل از انتخاب و سازمان ها اقدام به عنوان اطلاعات و خدمات هاب به شبکه های غیر انتفاعی. بودجه کمک به این سازمان در تلاش خود را برای اطلاع رسانی به سازماندهی و بسیج شبکه خود را.

دور دوم کمک های مالی حمایت از سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت جمعیت های آسیب پذیر و رو به افزایش نیاز و همچنین کاهش بودجه. بحرانی خدمات شامل آموزش بهداشت مهد کودک, مواد غذایی, توزیع, پناه, خانواده, پشتیبانی و حمایت به آدرس موانع برای حمایت از.

به تاریخ IECF اعطا کرده است بودجه به سازمانهای زیر:

دور اول: AcademyGO, Alianza, Coachella Valley, خیریه کاتولیک, جماعت سازمان یافته برای نبوی نامزدی, Inland Empire ائتلاف برای عدالت مهاجر, داخلی جماعت آمریکا برای تغییر, Inland Empire جامعه مشترک, داخلی, توانمندسازی رسیدن و راه متحده داخلی دره/اینلند امپایر ایران راه 211 خدمات.

دور دوم: برستو ارشد تغذیه, Boys & Girls, باشگاه فونتانا, Boys & Girls Clubs of بیشتر ردلندس-ریورساید, BVCHD بنیاد مامان و دختر بچه, سکس پروژه, کودک طرفداران San Bernardino County, Chino, محله خانه, Coachella Valley پدر و مادر, Coachella Valley, ماموریت نجات, اتصالات الهی, امید, کبوترها از خرس دره, Inc., Foothill خانواده پناهگاه, بیشتر, بنیاد امید, بالا کویر شانس دوم, امیدوارم که از طریق بنیاد مسکن, خانه اموزش Inc., مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه, Michelle محل منابع سرطان, مرکز, عملیات SafeHouse, Inc., بازنویسی, جایگزین امن برای همه, استرلینگ, راه حل های, عالی, تماس, توسعه, Victor Valley Community خدمات شوراهای, صدای کودکان برای کودکان, جوانان و خانواده باشگاه پومونا دره و جوانان اقدام پروژه.

مدیریت توسط : riverside Community Foundation (IECF)صندوق ایجاد شده در همکاری با IE تأمین کنندگان مالی داد از رودخانه & سان برناردینو شهرستان به ارائه مهم و به موقع پشتیبانی از محلی غیر انتفاعی ارائه خدمات در پاسخ به COVID-19 بحران است.

در امپراتوری درون مرزی که در آن سازمان های غیر انتفاعی در حال حاضر انجام بیشتر با کمتر بودجه از دیگر مناطق با توجه به IECF غیر انتفاعی رهبران چالش مواجه است که شامل ارائه خدمات حفاظت از کارکنان خود را و برنامه ریزی برای یک رکود است. به عنوان بازار همچنان به کاهش غیر انتفاعی در حال تلاش برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون و در بسیاری از موارد کمتر از سهم.

سازمان های غیر انتفاعی ممکن است کمی پول ذخیره. علاوه بر این, آنها ممکن است به صورت کاهش درآمد حاصل از قراردادهای دولتی که تنها پرداخت پس از اثبات حضور و غیاب مانند سر شروع به مراکز مراقبت از سالمند-مراقبت سازمان کار و آموزش برنامه های و خدمات تحویل غذا. Pivoting به خدمت به مشتریان و کار از راه دور نیز یک چالش برای سازمان هایی که لازم ندارد فن آوری در دسترس است.

“تمام خواهد شد در صورت افزایش تقاضا برای خدمات و بدون همراه درآمد که برای سود کسب و کار می تواند اتهام” یعنی تأمین کنندگان مالی داد صندلی کلیا Cudiamat گفت. “ما می دانیم که ما Inland Empire سازمان های غیر انتفاعی در حال به چالش اما آنها نیاز بشردوستانه و حمایت از آب و هوا این طوفان است.”

در حالی که امپراتوری داخلی تأمین کنندگان مالی داد هم مخلوط صندوق ملاقات آن زمان جمع آوری کمک های مردمی هدف IECF به عنوان مثال COVID-19 انعطاف پذیری صندوق هنوز باز است برای دریافت کمک های مالی از افراد و سازمان های شرکت های بزرگ.

“هر هدیه ای برای حمایت از ما سازمان های غیر انتفاعی در میان COVID-19 همه گیر است که نه تنها برای بقای خود و جوامعی که به آنها خدمت می کنند بلکه برای سازمان های غیر انتفاعی برای بیرون آمدن از این بحران قوی تر — کاهش و یادگیری از اقتصادی و اجتماعی اثرات این بیماری همه گیر بحران” Cudiamat گفت.

IECF مفتخر است که در میان این گروه از موسسات خیریه که در مورد مراقبت از امپراتوری درون مرزی. به تاریخ کالیفرنیا وقف, Weingart بنیاد, Valenzuela, پایه, اول 5 San Bernardino, 5, رودخانه, Blue Shield بنیاد, جیمز ایروین بنیاد و ولز فارگو پایه و اساس ساخته شده اند سهم و یا متعهد به IE فا واکنش سریع صندوق.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید (951) 241-7777 و یا بازدید iegives.org.

امپراتوری داخلی جامعه بنیاد ماموریت است که برای تقویت داخلی جنوب کالیفرنیا از طریق انسان دوستی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر